Infolinia 0800 702813
 
Tungsten Power PDF 5.0 Standard for Mac

Tungsten Power PDF 5.0 Standard for Mac

430,84 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822857
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Standard Power PDF 5.0 for Mac - najlepsze rozwiązanie do zarządzania plikami PDF Niezależnie... więcej

Informacje o produkcie "Tungsten Power PDF 5.0 Standard for Mac"

Standard Power PDF 5.0 for Mac - najlepsze rozwiązanie do zarządzania plikami PDF

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracujesz w domowym biurze, czy w małej firmie: Użytkownicy komputerów Mac stają przed różnymi wyzwaniami związanymi z produktywnością. Dlatego potrzebują oprogramowania, które integruje się z ich przepływem pracy i wspiera ich konkretne cele. Standard W tym miejscu do gry wkracza Power PDF 5.0 for Mac. To potężne oprogramowanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie zarządzać i edytować dokumenty PDF. Standard W tym artykule przyjrzymy się dogłębnie funkcjom, zaletom i specjalnościom Power PDF 5.0 for Mac. Standard A gdy będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy, możesz kupić Power PDF 5.0 for Mac.

Standard Funkcje Power PDF 5.0 dla komputerów Mac

Standard Power PDF 5.0 for Mac jest pełen funkcji, które ułatwią Ci życie. Oto niektóre z nich:

Zmaksymalizuj produktywność i adaptację dzięki łatwej nawigacji

Standard Power PDF oferuje nowoczesny, intuicyjny interfejs użytkownika wzorowany na popularnym pasku menu pakietu Microsoft Office. Pasek narzędzi szybkiego dostępu zapewnia bezpośredni dostęp do często używanych funkcji i poleceń.

Obsługa nowego standardu ISO PDF 2.0

Standard Nowy standard ISO - PDF 2.0 koncentruje się na formacie pliku i zapewnia zarówno kompatybilność, jak i bezpieczeństwo w programach, które używają i edytują pliki. Standard Dzięki Power PDF możesz mieć pewność, że tworzysz całkowicie kompatybilne i bezpieczne dokumenty PDF.

Bardzo dokładna konwersja dokumentów

Standard Dzięki najlepszej w branży technologii konwersji, Power PDF dokładnie rozpoznaje zeskanowany tekst i odtwarza złożone układy z kolumnami, tabelami i grafiką. Zawiera nawet korektor, który pozwala użytkownikowi przeglądać i poprawiać wyniki tekstowe.

Połącz wszystkie otwarte pliki jednym kliknięciem myszy

Wszystkie otwarte dokumenty można połączyć w jeden plik PDF jednym kliknięciem myszy - idealne rozwiązanie do zapisywania i optymalizacji zadań. Po prostu kliknij opcję "Połącz wszystko" na pasku narzędzi "Start". Nazwy oryginalnych plików zostaną automatycznie przyjęte jako zakładki.

Elastyczne metody pracy

Dzięki Power PDF możesz teraz ustawić interfejs użytkownika na kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Wybierz pomiędzy niebieskim, jasnoszarym, ciemnoszarym lub dobrze znanym fioletowym. Możesz także wybrać, czy chcesz wyświetlać dokumenty w osobnych zakładkach w oknie Power PDF, czy też każdy dokument w osobnym oknie Power PDF.

Efektywne sprawdzanie dokumentów

Dynamiczne stemple i szeroka gama narzędzi do komentowania umożliwiają płynne przeglądanie dokumentów i wydajną współpracę nad plikami PDF.

Standard Najważniejsze funkcje Power PDF 5.0 dla komputerów Mac

Standard Power PDF 5.0 for Mac oferuje szereg korzyści, które czynią go idealnym wyborem dla użytkowników komputerów Mac:

 • Twórz pliki PDF z dowolnego dokumentu, strony internetowej lub bezpośrednio ze skanera
 • Łączenie wielu plików w jeden plik PDF
 • Konwersja z PDF do i z Microsoft Word, Excel, PowerPoint
 • Automatycznie konwertuj pliki PDF na wypełnialne formularze PDF
 • Korekta i poprawianie tekstu po konwersji OCR do przeszukiwalnego pliku PDF
 • Dodawaj bezpieczne zaszyfrowane hasła i uprawnienia do plików PDF
 • Twórz i stosuj samopodpisane podpisy cyfrowe
 • Dodawaj, zarządzaj, przeglądaj i nawiguj po podpisach cyfrowych w dokumentach
 • Przeglądaj dokument w celu usunięcia komentarzy i prywatnych metadanych
 • Edytuj tekst i grafikę z plików PDF
 • Stempel z zaawansowanym formatowaniem i pozycjonowaniem strony

Wszystkie funkcje w skrócie

Standard Dzięki Power PDF 5.0 for Mac problemy z edycją plików PDF należą już do przeszłości. Poniżej znajdziesz przegląd wszystkich funkcji:

 • Twórz i łącz pliki PDF w dowolnej aplikacji
 • Błyskawicznie twórz standardowe pliki PDF z opcjami zabezpieczeń, które są kompatybilne ze wszystkimi programami PDF
 • Łącz pliki i usuwaj lub zamieniaj strony metodą "przeciągnij i upuść
 • Dodawaj hasła z bezpiecznym 128-bitowym lub 256-bitowym szyfrowaniem AES i kontrolą uprawnień do plików PDF, aby kontrolować przeglądanie, drukowanie i modyfikowanie dokumentów
 • Przechowuj dokumenty i zarządzaj nimi w chmurze, łącząc się bezpośrednio z usługami Box, Evernote, Google Drive lub Microsoft OneDrive
 • Zaawansowane funkcje wyszukiwania, które wyświetlają i podświetlają wszystkie słowa znalezione w dokumencie
 • Funkcja Smart Looks Like Search™ do wyszukiwania treści takich jak numery telefonów, adresy e-mail i numery ubezpieczenia społecznego
 • Archiwizuj wiadomości e-mail z programu Microsoft Outlook lub Lotus Notes wraz z załącznikami i linkami jako pliki PDF

Nie musisz już pisać

Jeśli musisz pracować z dokumentami PDF w innych aplikacjach, nie trać cennego czasu na ich odtwarzanie - przekonwertuj je. Nawet złożone układy z kolumnami, tabelami i grafiką są wiernie przenoszone do programów Microsoft Word, Excel i PowerPoint, a także Corel WordPerfect.

Ulepszone bezpieczeństwo dokumentów

Standard Dzięki Power PDF 5.0 for Mac możesz znacznie poprawić bezpieczeństwo swoich dokumentów. Dodaj hasła z bezpiecznym 128-bitowym lub 256-bitowym szyfrowaniem AES i kontroluj uprawnienia do przeglądania, drukowania i modyfikowania dokumentów.

Przechowuj dokumenty i zarządzaj nimi w chmurze

Przechowuj dokumenty w chmurze, łącząc się bezpośrednio z usługami Box, Evernote, Google Drive lub Microsoft OneDrive. Dzięki temu masz dostęp do swoich dokumentów w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem Internetu lub obsługiwanych urządzeń mobilnych.

Sprytne funkcje wyszukiwania

Korzystaj z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, które wyświetlają i podświetlają wszystkie słowa znalezione w dokumencie, dzięki czemu możesz je łatwo znaleźć. Skorzystaj z inteligentnej funkcji Looks Like Search™, aby znaleźć treści, takie jak numery telefonów, adresy e-mail i numery ubezpieczenia społecznego, używając wzorców alfanumerycznych, a nie dokładnego tekstu.

Archiwizuj ważne wiadomości e-mail w formacie PDF

Archiwizuj wiadomości e-mail z programu Microsoft Outlook lub Lotus Notes, w tym ich załączniki i łącza, jako pliki PDF. Jest to szczególnie przydatne do bezpiecznego i przejrzystego przechowywania ważnej korespondencji i dokumentów.

Standard Power PDF 5.0 for Mac zapewnia użytkownikom komputerów Mac potężne narzędzie do zarządzania, edycji i zabezpieczania dokumentów PDF. Liczne funkcje i intuicyjny interfejs użytkownika sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto regularnie pracuje z plikami PDF. Standard Nie wahaj się dłużej i wybierz Power PDF 5.0 for Mac. Standard Jeśli chcesz zwiększyć swoją produktywność i efektywnie zarządzać dokumentami, kup Power PDF 5 .0 for Mac już teraz.

System operacyjny

 • Obsługuje macOS 10.15 (Catalina) i nowsze wersje
 • Apple Silicon jest natywnie obsługiwany w Big Sur

Dodatkowe wymagania

 • Do konwersji do formatu PowerPoint lub PDF/A wymagane jest połączenie z Internetem.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Tungsten Power PDF 5.0 Standard for Mac"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany