Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD 2023 Designer

TurboCAD 2023 Designer

222,11 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822737
 • 00TDEXX23
 • Ważny bezterminowo
 • EN | CZ | FR | DE
 • Na Całym Świecie

Typ Licencji:

Język:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Niezbędne oprogramowanie CAD 2D TurboCAD 2023 Designer to najlepsze na rynku rozwiązanie do... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2023 Designer"

Niezbędne oprogramowanie CAD 2D

TurboCAD 2023 Designer to najlepsze na rynku rozwiązanie do dokładnego projektowania dla nowych użytkowników CAD. Jest łatwy w nauce i obsłudze, z szybkim dostępem do setek narzędzi do kreślenia, modyfikacji i wymiarowania 2D, idealnych do projektowania planów pięter, ilustracji inżynierskich, schematów blokowych i innych. Zawiera konfigurowalny wstążkowy interfejs użytkownika z obsługą monitorów 4K, aby zoptymalizować produktywność i czytelność na ekranach o wyższej rozdzielczości.

TurboCAD 2023 Designer może pomóc Ci zaprojektować następujące projekty:

 • Rysunki architektoniczne
 • Plany przebudowy
 • Plany pięter
 • Projektowanie wnętrz
 • Plany zagospodarowania terenu
 • Schematy elektryczne
 • Projekty mechaniczne
 • Projekty DIY
 • Projekty wynalazków
 • Grafika i ilustracje techniczne
 • rysunki 2D, diagramy i schematy

Pomożemy Ci się nauczyć:

TurboCAD zawiera kreatory konfiguracji, pomoc kontekstową, punkty przyciągania, prowadnice wyrównania, edycję opartą na uchwytach i elastyczny interfejs użytkownika. Skróci to Twoją krzywą uczenia się i poprawi produktywność oraz wydajność projektowania.

Zakup obejmuje 6 miesięcy bezpłatnego wsparcia technicznego i dostęp do naszych samouczków szkoleniowych, dzięki czemu nie musisz uczyć się metodą prób i błędów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu oprogramowania CAD, a nasze samouczki pomogą Ci szybko stać się ekspertem w tej dziedzinie. Oferujemy również pomoc kontekstową i możliwość wyboru między korzystaniem z podręcznika PDF offline a naszym portalem pomocy online.

Ważne oprogramowanie CAD 2D

® TurboCAD 2023 Designer zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do rysowania 2D, których potrzebujesz dla początkujących i średnio zaawansowanych. Jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka dzięki konfigurowalnemu interfejsowi użytkownika, który dostosowuje się do Twoich potrzeb i przepływu pracy. Ucz się szybko dzięki kreatorom konfiguracji, punktom przyciągania i prowadnicom wyrównania.

Kompletny zestaw narzędzi do rysowania i detalowania 2D: TurboCAD Designer 2023 wykorzystuje szeroką gamę narzędzi liniowych, łukowych, krzywych i splajnów, dzięki czemu zawsze masz odpowiednie narzędzie do pracy. W połączeniu z punktami przyciągania TurboCAD, narzędziami do modyfikacji i pomocami do rysowania, możesz szybko projektować i dokumentować swoje projekty bez ograniczeń. Dowiedz się więcej o projektowaniu 2D w TurboCAD.

Narzędzia do etykietowania, w tym wymiarowanie i wiele opcji wyświetlania tekstu: Kompletny zestaw narzędzi do wymiarowania i tekstu pozwala na lepszą komunikację intencji projektowych.

Kreskowanie punktów i ścieżek, wypełnienia bitmapowe i przezroczystość: Wybieraj spośród ponad 70 wzorów kreskowania (w tym kolorów), nieograniczonych wypełnień siatki i 100 poziomów przezroczystości, aby lepiej wizualnie identyfikować różne elementy rysunku.

Kompleksowe zarządzanie warstwami: Zapewnia więcej opcji kontroli wyglądu, edycji i drukowania elementów rysunku. Ustaw widoczność, styl linii, kolor i więcej, aby tworzyć profesjonalne rysunki.

Publikuj jako PDF oraz importuj i eksportuj popularne formaty CAD i graficzne: Zapisz swoje projekty do udostępniania w tym standardowym formacie aplikacji - w tym obsługę zarówno przestrzeni modelu, jak i papieru; zapewnij dokładne "zaokrąglanie" za pomocą standardowego AutoCAD DWG.

Kompatybilność i udostępnianie plików: Niezależnie od tego, czy jesteś zespołem jednoosobowym, czy wieloosobowym, będziesz mieć interoperacyjność niezbędną do współpracy. Upewniliśmy się, że TurboCAD jest kompatybilny z szeroką gamą popularnych formatów CAD i graficznych.® Możesz dostarczać pliki, które mogą być otwierane i edytowane przez użytkowników AutoCAD i innych popularnych programów do projektowania. Twój zespół będzie działał jak dobrze naoliwiona maszyna.

 • ® TurboCAD oferuje kompatybilność z plikami AutoCAD DWG i DXF od R12 do 2023
 • Import/eksport VMRL Worlds
 • Eksport plików PDF

Przegląd nowych funkcji TurboCAD 2023

Wydajność, interfejs użytkownika i łatwość obsługi


Paleta narzędzi - zmiana rozmiaru ikony podczas zmiany rozmiaru ikony paska narzędzi Rozmiary ikon w palecie narzędzi można teraz zmieniać podczas skalowania rozmiarów ikon w oknie dostosowywania.


Paleta Style Manager - dodanie funkcji wyszukiwania Nowy pasek wyszukiwania został dodany do palety Style Manager, aby pomóc użytkownikom znaleźć różne opcje w panelu właściwości. Pasek wyszukiwania ułatwia użytkownikom wyszukiwanie różnych dostępnych opcji w palecie zamiast ręcznego ich odnajdywania.


Paleta Informacje o zaznaczeniu - dodanie funkcji wyszukiwania Do palety Informacje o zaznaczeniu dodano nowy pasek wyszukiwania, umożliwiający użytkownikom znajdowanie różnych opcji w panelu właściwości. Pasek wyszukiwania ułatwia użytkownikom wyszukiwanie różnych dostępnych opcji w palecie, zamiast znajdowania ich ręcznie.

rysowanie 2D i etykietowanie


Znajdź i zamień tekst Nowe narzędzie "Znajdź i zamień tekst" zostało dodane do menu Edycja. Użytkownik może znaleźć określony tekst na rysunku i zastąpić go innym słowem za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki wielu zaawansowanym opcjom wyszukiwania i tekstu, użytkownik może łatwo znaleźć określony tekst i zastąpić go mniejszym wysiłkiem.


Automatyczne etykiety Nowe narzędzie "Automatyczne etykiety" zostało dodane do menu wymiarów w TurboCAD 2023. Celem tego narzędzia jest automatyczne dodawanie etykiet (wymiarów pomocniczych) do rysunku za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Etykiety te mogą być rozmieszczone w formacji kołowej lub wzdłuż polilinii. Po wygenerowaniu etykiet tworzona jest lista części ze szczegółami etykietowania.

Interoperacyjność / wymiana danych

TurboCAD 2023 oferuje teraz możliwość sterowania jednostkami podczas otwierania pliku AutoCAD. Wcześniej TurboCAD nie rozumiał oryginalnej skali rysunku i przyjmował jednostki w języku angielskim|Architektura z dziwną skalą. Jako rozwiązanie, nowy przycisk opcji "Użyj jednostek działki jako jednostek rysunku" został dodany do okna dialogowego ustawień importu DWG/DXF.

Obsługa AutoCAD 2023

ODA została zaktualizowana do wersji 23.8 w TurboCAD 2023.

 

Porównaj nowe funkcje

Nowe i ulepszone funkcje (z ponad 500 poprawkami błędów)

TurboCAD 2023

Platyna

TurboCAD 2023

Profesjonalny

TurboCAD 2023

Deluxe

TurboCAD 2023

Projektant

Wydajność, interfejs użytkownika i łatwość obsługi        
Aktualizuj miniatury w palecie bloków        
Paleta biblioteki - okno dialogowe "Aktualizuj miniatury"        
Paleta Bloki - parametry wstawiania bloków        
Paleta bloków - podgląd bloku        
Odizoluj/ukryj narzędzia        
Ulepszenie podświetlenia informacji o wyborze        
Paleta biblioteki - podgląd trybów renderowania        
Paleta Menedżer stylów - dodano opcję wyszukiwania        
Paleta informacji o wyborze - dodano opcję wyszukiwania        
Narzędzie do wykrywania konfliktów        
Aktualizacja menedżera renderowania        
Zakres materiałów i luminancji        
Zapisywanie/wczytywanie ustawień wstępnych silnika i sceny        
rysowanie i edycja 2D        
Wyszukiwanie i zastępowanie tekstu        
Automatyczne połączenia        
Usuwanie ukrytej linii w celu wstawienia bloku        
 Poprawianie wymiarów obiektów projektu        
 Narzędzie Połącz polilinię        
 modelowanie i projektowanie 3D        
 Widok rozłożony        
 Ulepszenie narzędzia powłoki        
 Ulepszenie narzędzia przesunięcia fasety           
 ® Zaktualizowany silnik modelowania brył ACIS (booleans, blends, shelling)        
 Renderowanie i wizualizacja        
 Palety renderowania        
 Obsługa LightWorks           
 Aktualizacja Visualize SDK (v24.2)        
 Statyczny link do biblioteki Visualize SDK        
 Baza danych dla materiałów           
 Wykorzystanie materiałów wizualizacyjnych        
 Korzystanie z materiałów TurboLux        
 Obsługa środowisk        
 Biblioteka materiałów        
 Obsługa oświetlenia        
 opcje "Odbiór cienia" i "Rzucanie cienia"        
 Nowe style wizualne        
 Poprawa okluzji otoczenia           
 Interoperacyjność        
 Obsługa interoperacyjności R2023 od Spatial        
 IGES, STEP, SAT/SAB        
 CREO 8, SolidWorks 2023, ParaSolid 34, SolidEdge 2023, NX 1980, CATIA v5-5        
 Narzędzia architektoniczne        
 Dach - Nowy typ krawędzi tnącej: pozioma        
 Dach wielokondygnacyjny (dwuspadowy)        
         

 

Wymagania systemoweWindows Windows Windows WindowsTurboCAD Designer jest dostępny w wersji 64-bitowej, aby wykorzystać pełną moc dostępnej pamięci komputera do ładowania, przetwarzania i renderowania plików CAD. -System operacyjny: Microsoft 11, 10, 8* 64-bit, 7 (64-bit) - 8 GB RAMZalecane: Twoje wrażenia z TurboCAD Designer będą znacznie lepsze dzięki nowszemu procesorowi wyższej generacji i co najmniej 8 GB pamięci RAM.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2023 Designer"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany