Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD LTE Pro V9, English

TurboCAD LTE Pro V9, English

1651,47 zł * 1695,44 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821124
 • 4260042824712
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD LTE Pro V9 Działa jak AutoCAD LT® i więcej! Zaawansowane opracowywanie... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD LTE Pro V9, English"

TurboCAD LTE Pro V9
Działa jak AutoCAD LT® i więcej!

 • Zaawansowane opracowywanie projektów i szczegółów
 • Potężny projekt architektoniczny
 • Kompatybilny i programowalny
 • Nowy! Konwersja płyt dachowych
 • Nowy! Przycinanie płyty dachowej samolotem
 • Nowy! Wielopoziomowe schody do lądowania typu "Multi Landing Stairs by Polyline

 

Opis
 

Profesjonalne 2.5D CAD - to działa jak AutoCAD LT
TurboCAD LTE Pro to w pełni funkcjonalne oprogramowanie 2.5D CAD z zaawansowanymi funkcjami i obszerną obsługą plików. TurboCAD LTE oferuje wszystko, czego szukasz w AutoCAD LT, plus dodatkowe zaawansowane funkcje, których oczekują profesjonaliści CAD, a wszystko to za ułamek ceny.

Niska krzywa uczenia się
Jeśli jesteś już zaznajomiony z programem AutoCAD LT, naciśnięcia klawiszy, wiersz poleceń i interfejs w programie TurboCAD LTE Pro ułatwiają wskakiwanie od razu. Nie ma potrzeby ponownego uczenia się tego, co już wiesz.

Zwiększona produktywność
Ładuj, przetwarzaj i przeglądaj nawet największe pliki CAD za pomocą 64-bitowej wersji programu TurboCAD LTE Pro. Zwiększ wydajność dzięki wykorzystaniu akcelerowanego przez GPU silnika kreślarskiego w połączeniu z różnymi narzędziami zwiększającymi wydajność.

Lepsze opracowanie i szczegółowość
Przenieś projekty dalej, korzystając z potężnej palety kreślarskiej TurboCAD LTE Pro, kreatora układu strony, podkładu PDF, obsługi odnośników Xref, menedżera części parametrycznych, ograniczeń, znaczników encji i kilkudziesięciu innych narzędzi i funkcji, których nie znajdziesz w programie AutoCAD LT.

Narzędzia architektoniczne
TurboCAD LTE Pro oferuje funkcje architektoniczne, których nie znajdziesz w AutoCAD LT, w tym import/eksport IFC, szereg parametrycznych, zgodnych z ACA/ADT obiektów architektonicznych, kreator domów, menedżer stylu architektonicznego i wiele innych.

Możliwość programowania za pomocą skryptów Rubinowego i zestawu SDK
TurboCAD LTE Pro można programować za pomocą Ruby Scripting lub Software Development Kit, co pozwala na dostosowanie oprogramowania do własnych potrzeb. Twórz procedury, funkcje lub pionowe aplikacje, aby program TurboCAD LTE lepiej odpowiadał Twoim specyficznym potrzebom.

Wysoka kompatybilność z innymi formatami CAD
TurboCAD LTE Pro oferuje doskonały przepływ pracy z plikami AutoCAD i SketchUp, obsługą U3D i 3D PDF oraz dziesiątkami bardziej popularnych formatów CAD i plików graficznych.

Główne cechy charakterystyczne

Profesjonalne 2.5D Sporządzanie projektów i opracowywanie szczegółów
TurboCAD LTE Pro jest bogaty w podstawowe narzędzia rysunkowe i pomocnicze narzędzia rysunkowe, które przyspieszają projektowanie. To więcej niż AutoCAD LT® - to profesjonalny program CAD 2.5D, który zapewnia wszystkie funkcje, których szukasz w AutoCAD LT, a także wiele innych zaawansowanych narzędzi projektowych, których potrzebują profesjonaliści CAD.

Niska krzywa uczenia się i zwiększona produktywność
Program TurboCAD LTE Pro został zaprojektowany w celu zminimalizowania kosztów przełączania dla użytkowników AutoCAD LT. Menu, narzędzia i ikony są łatwo rozpoznawalne. Znane naciśnięcia klawiszy, linia poleceń, interfejsy palet i inteligentny kursor zostały włączone. TurboCAD LTE Pro oferuje również wyjątkową kompatybilność z najnowszymi filtrami plików .DWG i .DXF, dzięki czemu można nadal korzystać z istniejących rysunków w programie AutoCAD.

Oprócz zapewnienia użytkownikom znanego interfejsu użytkownika, TurboCAD LTE Pro oferuje szereg funkcji, takich jak 64-bitowa wersja, silnik rysowania akcelerowany przez procesor graficzny i wiele innych, które zwiększają Twoją produktywność.

Innowacje w przystępnej cenie
TurboCAD LTE Pro wykracza poza program AutoCAD LT, oferując bardziej zaawansowane możliwości w zakresie rysowania i szczegółowości. Zaawansowana paleta kreślarska współpracuje z modelami bryłowymi lub powierzchniowymi, przekształcając projekty 3D w skojarzone widoki 2D i przekroje szczegółowe w celu uzupełnienia roboczej dokumentacji rysunkowej. Kreator układu strony jeszcze bardziej ułatwia ten proces dzięki dwóm trybom optymalizacji tworzenia układów 2D na podstawie modelu architektonicznego lub mechanicznego. TurboCAD LTE Pro obsługuje nawet referencje zewnętrzne, czyli "Xrefs", dzięki czemu edycja jest bardziej efektywna i pomaga zachować synchronizację rysunków.

Zaawansowany projekt architektoniczny
TurboCAD LTE Pro oferuje funkcje architektoniczne, których nie znajdziesz w AutoCAD LT, w tym wymiary dynamiczne, znaczniki, geolokalizację, kreator domów, menedżer stylu architektonicznego, import/eksport IFC dla prostych BIM oraz szereg parametrycznych, zgodnych z ACA/ADT obiektów architektonicznych.

Możliwość programowania za pomocą skryptów Rubinowego i zestawu SDK
Obsługa dostosowywania za pomocą skryptów Rubiego i Software Developers' Kit pozwala na tworzenie wszelkiego rodzaju procedur, funkcji lub pełnowartościowych pionowych aplikacji i dodawanie ich bezpośrednio do interfejsu użytkownika.

Wysoce kompatybilny z innymi formatami CAD
TurboCAD LTE Pro obsługuje ponad 30 standardowych branżowych formatów plików. Otwórz i zapisz formaty .DWG, .DXF i .DWF z AutoCAD R14 do 2015 r. Korzystaj z doskonałego przepływu pracy z Trimble MarkUp i SketchUp, teraz do wersji 2015. importuj/eksportuj pliki z plików PDF, 3D PDF i Universal 3D (U3D), a także dziesiątki bardziej popularnych formatów CAD i plików graficznych.

Co nowego?
Ta najnowsza wersja oferuje nowe, ekscytujące narzędzia architektoniczne, nowe narzędzia slotowe, nowe narzędzia chmury punktów i wiele innych. Plus skorzystaj z ulepszonego selektora pojęć i nowego wsparcia ChRL, aby eksportować zawartość 3D i udostępniać swoje prace w formacie 3D PDF.

Projekt architektoniczny

NOWOŚĆ! Konwersja płyt dachowych

Teraz można wziąć klasyczny dach TurboCAD i przekształcić go (eksplodować) w zestaw płyt dachowych. Dzięki temu wygodniej jest tworzyć i edytować niestandardowe dachy (dach dwuspadowy, lukarny, itp.).

NOWOŚĆ! Przycinanie płyty dachowej samolotem

Narzędzie to pozwala na przycięcie płyty dachowej przez płaszczyznę innego obiektu. Obiekty, które mogą być używane są: Inne płyty dachowe, dachy standardowe lub ściany.

 • Wybierz płaską płaszczyznę docelową dla obiektu trymującego
 • Wybrać bok płyty dachowej, który ma zostać przycięty.
 • Wspiera klasyczne narzędzie do przycinania płyt dachowych TurboCAD (przycinanie za pomocą polilinii)

NOWOŚĆ! Wielopoziomowe schody do lądowania typu "Multi Landing Stairs by Polyline

Możesz teraz stworzyć schody wielopoziomowe z polilinii 2D.

UPRAWNIONY! Edycja podparcia do podnoszenia/obracania dachu

Narzędzie Edit Roof Slab zawiera teraz pole wejściowe.

UPRAWNIONY! Wsparcie obiektowe IFC

Filtr plików IFC, powszechnie używany do operacji BIM, obsługuje teraz import/eksport typów obiektów wiązki i typów obiektów kolumn.

UPRAWNIONY! Narzędzie Kreatora Domu

Kreator domu, używane do szybkiego układania planu domu, umieszczenie i wielkości każdego pokoju, spadek w szafach, korytarze, garaż, a nawet pokład, teraz pozwala na nazwę każdego pokoju podczas gdy w narzędziu, więc nie trzeba robić to po.
 

konstrukcja mechaniczna

Narzędzia do nowych slotów

Trzy nowe narzędzia szczelinowe dla wynalazców, do obróbki drewna i projektowania mebli. Zawierają one:

 • Slot
 • szczelina okrągła
 • Okrągła szczelina według środka i promienia

obłok punktowy

NOWOŚĆ! Obsługa chmury punktów

TurboCAD LTE Pro oferuje teraz narzędzia do interpretacji chmury punktów, zbioru punktów danych w jakimś układzie współrzędnych. W trójwymiarowym układzie współrzędnych, punkty te są zwykle określone przez współrzędne X, Y i Z, często przeznaczone do reprezentowania powierzchni zewnętrznej obiektu.

Nowy! import/eksport chmur punktów

Import lub eksport chmury punktów przy użyciu formatów .PCD i .XYZ

Nowość! Triangulacja chmur punktów

Możliwość wyodrębnienia zestawu danych dotyczących powierzchni z chmury punktów

Nowość! Chmura punktów subsetowych

Możliwość wyboru podzbioru istniejącej chmury punktów i utworzenia osobnej encji.
 

Ogólne

NOWOŚĆ! Koło/Siatka ISO

To nowe narzędzie pozwala na łatwe konstruowanie okręgów izometrycznych.
 

interfejs użytkownika

UPRAWNIONY! selektor koncepcyjny

 • Punkt odniesienia przeciągania i pręty obrotowe z CTRL
 • Uchwyty skalujące na granicy w obudowie jak w trybie klasycznym

Nowość! Highlighting (tylko Redsdk)

Ulepszenie interfejsu użytkownika, które podświetla obiekty 3D i ich części podczas używania niektórych narzędzi w trybie Redsdk, w tym drukowania, szybkiego wyciągania i kopiowania lustrzanego 3D

Nowe! miejsca

Zarządzaj wszystkimi swoimi przestrzeniami za pośrednictwem dyrektora projektu, w tym przestrzenią na model, oraz wszystkimi przestrzeniami na papier, dzięki czemu możesz obsługiwać przestrzenie bardziej efektywnie niż pozwala na to interfejs zakładki.
 

uaktualnienia interoperacyjności

Nowość! ChRL Obsługa 3D PDF

TurboCAD LTE Pro obsługuje teraz zarówno eksport plików .U3D jak i .PRC (Product Representation Compact). Ta nowa opcja filtrowania eksportuje zawartość 3D w formacie PRC.

Poprawione! Eksport 3D PDF

TurboCAD 3D PDF export teraz zawiera obsługę materiałów Redsdk

wymagania systemowe
Wersja 9
Platforma Windows Vista 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 10

TurboCAD LTE i TurboCAD LTE Pro dostarczane są w wersji 64-bitowej, aby w pełni wykorzystać dostępną pamięć komputera do ładowania, przetwarzania i renderowania plików CAD. 

typ procesora

 • 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Wymagania systemowe:

 • Microsoft Windows 10, Windows 8* 64-bitowy, Windows 7 (64-bitowy), Vista (64-bitowy)
 • 4 GB PAMIĘCI RAM

Zalecane:

Twoje doświadczenia z TurboCADem będą znacznie wzbogacone o nowszą generację, szybszy procesor, 4+ GB pamięci RAM oraz większą rozdzielczość wyświetlacza i obsługę grafiki.

Opcjonalny tryb renderowania Redsdk akcelerowany przez GPU wymaga obsługiwanego procesora graficznego (albo układu na płycie, albo karty graficznej). Najnowsze sterowniki wideo są zazwyczaj wymagane. Nowsze karty o większej mocy i pamięci VRAM na ogół zapewniają większą wydajność.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD LTE Pro V9, English"
4 lis 2020

Thank you!

Very fast and secure processing. I will be ordering again.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

97,35 zł ocalony
97,35 zł ocalony
MAGIX Photo & Graphic Designer 15 MAGIX Photo & Graphic Designer 15
145,50 zł * 242,85 zł *
243,09 zł ocalony
MAGIX Web Designer 15 Premium MAGIX Web Designer 15 Premium
194,08 zł * 437,17 zł *
Ostatnio oglądany