Infolinia 0800 702813
 
Vegas Pro 19

Vegas Pro 19

1727,97 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821971
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki swoim potężnym funkcjom, Vegas Pro 19 zachwyci każdego początkującego i profesjonalistę.... więcej

Informacje o produkcie "Vegas Pro 19"

Dzięki swoim potężnym funkcjom, Vegas Pro 19 zachwyci każdego początkującego i profesjonalistę. Błyskawiczna edycja wideo i audio - łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Szeroki zakres opcji jest dostępny, aby zainspirować publiczność za pomocą dźwięku i obrazu. Niezależnie od tego, czy edytujesz film prezentacyjny do pracy lub nauki, czy też zajmujesz się edycją obrazu i dźwięku, Vegas Pro 19 zapewnia profesjonalne środowisko edycji dla Twoich projektów.

Profesjonalne narzędzia zapewniające najlepszą jakość wideo

Chcesz, aby Twój film wyglądał olśniewająco i profesjonalnie? Dzięki takim funkcjom, jak korekcja kolorów i korekcja kolorów HDR, możesz dostosować swój materiał filmowy dokładnie tak, jak chcesz. Chroma keying i Boris FX Primatte Studio to tylko niektóre z efektów, jakie oferuje oprogramowanie. Dostępnych jest wiele ścieżek regulacji dla zwiększenia elastyczności. Jeśli potrzebujesz pomocy przy edycji koloru, po prostu skorzystaj z funkcji koloru wspomaganego przez SI w Vegas Pro 19, która sprawia, że edycja jest jeszcze łatwiejsza dzięki rozpoznawaniu scen i śledzeniu ruchu. Zagnieżdżone linie czasu pozwalają śledzić wszystkie ścieżki, a wizualne zwolnione tempo pozwala dokładnie zobaczyć, co robisz. API do skryptów i obsługa profesjonalnych formatów sprawiają, że gotowe filmy wideo osiągają zupełnie nowy poziom.

Ulepsz swoje transmisje strumieniowe za pomocą Vegas Stream

Z pomocą Vegas Stream, możesz zaimponować swoim współpracownikom interaktywną grafiką. Nadaj swojemu strumieniowi nowy wygląd. Wystarczy użyć funkcji Vegas Stream podczas spotkania na dowolnej z najpopularniejszych platform streamingowych, takich jak Zoom, Teams, YouTube czy Twitch. Zarządzaj nawet 10 źródłami na żywo i korzystaj z kolekcji dynamicznych grafik. Wbudowana integracja z mediami społecznościowymi i dane Microsoft Graph sprawiają, że Twój strumień jest bardziej interaktywny i bogaty w informacje niż kiedykolwiek wcześniej. Po zakończeniu strumienia, możesz go dalej edytować bezpośrednio w Vegas Pro 19, a następnie przesłać jako wideo na żądanie do wybranej platformy.

SOUND FORGE Audio Studio 15 pomaga w nagrywaniu dźwięku. Dzięki wielokanałowej edycji dźwięku można mieszać i dopasowywać ścieżki dźwiękowe w celu uzyskania optymalnej jakości. Na koniec opanuj wszystkie ścieżki i połącz swoje filmy z dźwiękiem. Przywracanie dźwięku pomaga osiągnąć najlepszy możliwy rezultat nawet przy słabej jakości dźwięku.

Vegas Pro 19 w skrócie:

 •     Udostępnia profesjonalne narzędzia do edycji wideo i audio
 •     Umożliwia edycję wideo z maksymalnie 32 różnych źródeł
 •     Intuicyjne dostosowywanie ramek na osi czasu
 •     Pomaga edytować z efektami i przejściami
 •     Kompresuje wideo z HEVC/H.265 bez utraty jakości


Wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows 10
Wymagana pamięć RAM:
min. 16000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:
min. 1500 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
min. 1024x768
Inne:
Do pobierania, rejestracji, zatwierdzania i funkcji poszczególnych programów wymagane jest połączenie z Internetem. Program wymaga jednorazowej rejestracji.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Vegas Pro 19"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany