Infolinia +49 3221 2292585
 
VEGAS Pro 365
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

VEGAS Pro 18 VEGAS Pro 18
VEGAS Pro 18 Zarządzaj swoimi mediami i edycją za pomocą VEGAS Pro 18 Wyjątkowo szybka i wydajna produkcja wideo VEGAS Pro wykorzystuje moc sztucznej inteligencji, aby jeszcze bardziej rozwinąć Twoją produkcję...
2711,95 PLN *
VEGAS Pro 365   Odkryj zaawansowany zestaw narzędzi VEGAS Pro 18 po... więcej

Informacje o produkcie "VEGAS Pro 365"

VEGAS Pro 365

 

Odkryj zaawansowany zestaw narzędzi

VEGAS Pro 18 po raz kolejny wyróżnia się jako lider innowacji w dziedzinie nieliniowego przetwarzania wideo. Nowoczesny, w pełni adaptowalny interfejs użytkownika oferuje funkcjonalność, jak również maksymalną elastyczność. Innowacyjne podejścia i narzędzia przyspieszają przepływ pracy i sprawiają, że jesteś bardziej wydajny i kreatywny niż kiedykolwiek wcześniej. Z VEGAS Pro możesz wreszcie skupić się na swojej kreatywności zamiast na narzędziach.

Najwyższej klasy stabilizacja obrazu

Zmień wstrząsające nagrania w płynne, profesjonalnie wyglądające wideo. Silnik stabilizujący obraz został od podstaw przeprojektowany przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu jego obsługa jest łatwiejsza, a wyniki płynne.

Śledzenie ruchu planarnego

Nie każdy obiekt jest prostopadły do kamery. Planares Motion Tracking pomaga zapewnić perfekcyjne śledzenie ruchu nawet z nietypowych perspektyw. Śledź i przypinaj tekst lub nakładaj korekty kolorów na obiekty, które poruszają się w perspektywie. Nawet śledzić obiekty, które zwracają się w kierunku kamery, oddalają się od niej, a nawet zmieniają wymiary w miarę zmiany perspektywy.

Ramy czasowe zagnieżdżone

Organizuj projekty i przyśpieszaj przepływ pracy dzięki zagnieżdżonym osiom czasu utworzonym z dowolnego klipu w głównej osi czasu. Ponadto, nadal można uzyskać dostęp do swoich Gniazdowych Obwodów Czasowych jako niezależnych projektów. Ułatwia to dzielenie się częścią Twojego projektu z kolegą, zachowując jednocześnie kontrolę nad głównym projektem.

Redukcja hałasu

Redukcja szumów wideo, które są zwykle spowodowane złymi warunkami oświetleniowymi. To przywróci większą ostrość i szczegółowość twojemu filmowi.

Obsługa HLG HDR

Współpracuj z wiodącymi w branży narzędziami HDR w VEGAS Pro. Skoryguj swoje kolory za pomocą narzędzi do klasyfikacji kolorów HDR podczas podglądu w HDR w VEGAS Pro lub na zewnętrznym sprzęcie HDR. Wszystko oparte na otwartym przetwarzaniu we/wy kolorów opartym na GPU i nowych standardach kolorów ACES 1.1. HDR10 i HLG obsługują Cię od początku do końca.

Ujednolicony system klasyfikacji barwnej

VEGAS Pro oferuje efektywny, logiczny obieg koloru. Wyreguluj wszystko za pomocą kolorowych kółek i kopert z precyzyjną dokładnością. Rozszerzone opcje, takie jak narzędzie kontroli ekspozycji, regulowana linia tonacji skóry w wektoroskopie oraz połączona parada kolorów RGB, umożliwiają precyzyjną klasyfikację kolorów.

Poprawione krzywe kolorów

Kolorowe krzywe są nieodzownym narzędziem dla profesjonalistów, a teraz VEGAS Pro posiada jeszcze bardziej wydajne wyświetlacze krzywych. Rozszerzyliśmy nasze narzędzie do krzywych kolorów o automatyczną regulację kolorów. Zastosuj automatyczne korekty z opcją ręcznej regulacji, aby dostosować kolory do Twoich wymagań.

Trzykrotne zasilanie wtykowe z Borisa FX

Specjaliści z branży filmowej i telewizyjnej wybierają Boris FX Continuum Ta imponująca kolekcja profesjonalnych wtyczek do efektów wizualnych obejmuje najnowsze wersje zespołów cząsteczek, zespołu przywracania obrazu i zespołu stylu filmowego. W zestawie znajdują się również nagrodzone Oscarem i łatwe w użyciu narzędzia do maskowania i śledzenia Mocha.

Przeniesienie stylu

Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji! Przenieś styl znanych artystów, takich jak Picasso czy van Gogh, na swoje filmy, które następnie wyglądają, jakby były rysowane.

Koloryzacja

Koloryzacja czarno-białych obrazów przy użyciu sztucznej inteligencji i uczenia się maszynowego. Dzięki temu można tchnąć życie w stare zdjęcia i uczynić je bardziej żywymi niż dotychczas.

FORMA TŁUSZCZOWA Pro 14

Jako niezbędny komponent i ściśle zintegrowany z VEGAS Pro, SOUND FORGE Pro rozszerza Twój tok pracy z dźwiękiem. Importuj swoje okna dialogowe, Sound-FX lub muzykę w celu ich precyzyjnej edycji. Użyj narzędzi do przywracania dźwięku, takich jak automatyczna redukcja szumów. Dostarczyć idealną mieszankę końcową i natychmiast sprowadzić ją z powrotem do linii czasu VEGAS Pro. Używaj również standardowych w branży narzędzi pomiarowych i wizualizacyjnych. Dzięki bezszwowej opcji round-trip pomiędzy VEGAS Pro i SOUND FORGE Pro, wszystko odbywa się szybko.

Zwiększone przyspieszenie sprzętowe

Skorzystaj ze sprzętowej akceleracji nowoczesnych kart graficznych Nvidia i AMD oraz technologii Intel QSV (Quick Sync Video) dla płynnego odtwarzania i szybkiego renderowania. Aby uzyskać maksymalną wydajność, system VEGAS Pro automatycznie konfiguruje kartę graficzną i sprawdza, czy sterowniki są aktualne. Jeśli nie, VEGAS Pro poinformuje cię o tym.

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VEGAS Pro 365"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Hat Alles super geklappt.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany