Infolinia 0800 702813
 
VMware vSphere Essentials

VMware vSphere Essentials

5444,85 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820575
 • BD510A
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Ciągłość działania i zawsze dostępna informatyka Zmniejszone zapotrzebowanie... więcej

Informacje o produkcie "VMware vSphere Essentials"

 

 • Ciągłość działania i zawsze dostępna informatyka
 • Zmniejszone zapotrzebowanie na zasoby informatyczne i uproszczone zarządzanie
 • Oszczędności w kosztach sprzętu dla IT
 • Poprawa poziomu usług i jakości aplikacji
 • Wyższe bezpieczeństwo i lepsza ochrona danych
Czym są zestawy vSphere Essentials i Essentials Plus?
Zestawy vSphere Essentials i Essentials Plus są przeznaczone dla małych firm. które zaczęły się wirtualizować. Oba zapewniają wirtualizację i scentralizowane zarządzanie dla maksymalnie trzech hostów serwera. vSphere Essentials Kit zapewnia konsolidację serwerów, aby pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu sprzętu i zmniejszyć koszty sprzętu.Zestaw vSphere Essentials Plus zapewnia ciągłość biznesową przy użyciu mniejszych urządzeń IT. co zmniejsza ogólne koszty sprzętu. Małe przedsiębiorstwa mogą zapewnić ciągłość działania dzięki wykorzystaniu funkcji takich jak vSphere High Availability (automatyczny restart aplikacji po wykryciu awarii serwera) i vSphere vMotion® (eliminacja planowanych przestojów podczas pracy serwera utrzymanie). Chroń swoje aplikacje biznesowe za pomocą VMware vShield Endpoint™ (bezagentowa ochrona antywirusowa i antywirusowa dla środowisk wirtualnych) maszyn).* vSphere Replication™ dodaje tanią replikację dla Twoich maszyn wirtualnych i stanowi podstawę dla małych firm do wykorzystania chmuryrozwiązanie do odzyskiwania danych po awarii opracowane przez dostawcę usług chmury obliczeniowej VMware.Rezultatem jest zawsze dostępne środowisko IT, które jest bardziej opłacalne, odporny i reagujący na zmieniające się potrzeby biznesowe.
 
Jak korzystać z zestawu vSphere Essentials i zestawu Essentials Plus?
- • Maksymalizacja dostępności aplikacji i ochrona zasobów informacyjnych Osiągnięcie zawsze dostępnego IT dzięki migracji na żywo dla maszyn wirtualnych oraz wysoka dostępność dla aplikacji w klastrach wirtualno-maszynowych. Chroń swój dane z niezawodnością vSphere oraz zintegrowane tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie i funkcje failover.- • Konsolidacja i optymalizacja inwestycji informatycznych - Osiąganie wskaźników konsolidacji o 10:1 lub więcej i poprawić wykorzystanie sprzętu z 5-15 procent do 80 procent lub więcej bez poświęcania wydajności aplikacji.- • Uproszczenie zarządzania i zwiększenie wydajności - Komisja nowa aplikacje w minutach zamiast w dniach czy tygodniach, monitoruj wirtualną maszynę wydajność i automatyzacja zarządzania poprawkami i aktualizacjami.- • Usprawnienie rozwoju oprogramowania - Bezpieczne testowanie złożonych multitierów konfiguracje w bezpiecznym, izolowanym środowisku piaskownicy przy jednoczesnym umożliwieniu testowania i zespołów programistycznych do udostępniania infrastruktury serwerów, sieci i pamięci masowej.
Przegląd produktówZestaw podstawowyZestaw Essentials Plus
Przegląd Wirtualizacja i konsolidacja serwerów z centralnym zarządzaniem Wirtualizacja i konsolidacja serwerów z zachowaniem ciągłości biznesowej
Zarządzanie centralne vCenter Server Essentials vCenter Server Essentials
Uprawnienia licencyjne 3 serwery z maksymalnie 2 procesorami każdy 3 serwery z maksymalnie 2 procesorami każdy
Funkcje

vSphere Hypervisor

vSphere Hypervisor, vMotion, Cross Switch vMotion, High Availability, Data Protection, vShield Endpoint, vSphere Replication
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VMware vSphere Essentials"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany