Infolinia 0800 702813
 

VMware Workstation 15.5 Pro Full Version

771,16 zł * 1179,72 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820031.1
 • WS15-PRO-C
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Profesjonalna wirtualizacja z VMWare Workstation 15.5 Pro VMWare Workstation 15 Pro to... więcej

Informacje o produkcie "VMware Workstation 15.5 Pro Full Version"

Profesjonalna wirtualizacja z VMWare Workstation 15.5 Pro

VMWare Workstation 15 Pro to najnowsza wersja VMWare Workstation. To profesjonalne rozwiązanie do wirtualizacji pozwala na uruchomienie praktycznie każdego systemu operacyjnego w środowiskach wirtualnych pod systemami Windows i Linux. Jest to idealne rozwiązanie dla programistów, którzy mogą testować swoje aplikacje praktycznie w różnych środowiskach sprzętowych. Ale również ze względów bezpieczeństwa lub w celu dalszego korzystania ze starego oprogramowania, wirtualizacja systemów operacyjnych może być przydatna. W blitzhandel24 otrzymujesz stację roboczą VMWare w absolutnie najlepszych warunkach. Niedrogi, poważny i dostarczony w mgnieniu oka.

Co może zrobić stacja robocza VMWare 15.5 Pro

Dzięki najnowszej wersji VMWare Workstation możesz korzystać z zalet wirtualizacji komputerów i systemów operacyjnych na profesjonalnym poziomie. Niskie koszty ogólne pozwalają na przekazanie znacznej części istniejącej mocy obliczeniowej do maszyn wirtualnych. Działa to pod systemami Windows 7, 8 i 10 w taki sam sposób, jak na serwerze Windows (Windows Server 2008 lub nowszy). Różne warianty systemu Linux (na przykład Ubuntu, openSuse, RedHat lub CentOS) są również obsługiwane jako systemy nadrzędne.
Dzięki pełnej obsłudze DirectX 10.1 i OpenGL 3.3, VMWare Workstation daje duże możliwości tworzenia i testowania złożonych aplikacji 3D. Nawet konfiguracja sieci wirtualnych (IPv6 i IPv4, opcjonalnie w trybie podwójnego stosu) nie stanowi problemu dla instancji VMWare.

Doskonały interfejs użytkownika

Możesz łatwo skonfigurować swoje systemy wirtualne za pomocą interfejsu graficznego. Określ, jaki sprzęt chcesz emulować i jaki system operacyjny powinien być używany. Oczywiście można zapisać utworzone w ten sposób konfiguracje i używać ich np. na swoim serwerze bez konieczności powtarzania tam konfiguracji. Ponadto stacja robocza VMWare daje możliwość tworzenia kopii lustrzanych skonfigurowanych instancji lub zamrażania ich podczas pracy. Możliwe jest również skonfigurowanie i wykorzystanie różnych systemów w zależności od siebie. Na przykład, masz możliwość tworzenia punktów zwrotnych. Te punkty przywracania są przejrzyście wyświetlane w formie drzewa genealogicznego, dzięki czemu można je znaleźć w każdej chwili. Jest to idealne rozwiązanie dla oprogramowania badawczego lub różnych konfiguracji.

Obsługa API REST i VSphere

Kupując VMWare Workstation, wybierasz nie tylko doskonałe rozwiązanie do wirtualizacji systemów operacyjnych w systemach Windows i Linux. System VMWare oferuje wiele funkcji umożliwiających automatyzację i kontrolę nad całym ekosystemem. Dzięki REST API możesz na przykład kontrolować i konfigurować swoje systemy wirtualne zdalnie za pomocą oprogramowania. Dzięki temu system serwerowy zwirtualizowany przez VMWare może być znacznie łatwiejszy w utrzymaniu niż większość rozwiązań sprzętowych. Dzięki obsłudze własnego klienta VSphere firmy vmware, można również szybko i łatwo uruchamiać instancje lub uzyskiwać do nich zdalny dostęp. Profesjonalna wirtualizacja nigdy nie była łatwiejsza.

Czy nadal nie jesteś pewien, czy powinieneś kupić stację roboczą VMWare? Wystarczy skontaktować się z naszym kompetentnym i przyjaznym zespołem obsługi klienta. Nasi pracownicy czekają na Państwa zapytania. Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez telefon, e-mail i webchat.

Co to jest VMWare Workstation 15.5 Pro?

VMWare Workstation 15 Pro to profesjonalne oprogramowanie do realizacji wirtualnych środowisk pracy w systemach operacyjnych Windows i Linux. W wirtualnym kontenerze, VMWare Workstation może obsługiwać różne systemy operacyjne i być używany do różnych celów.

Kto powinien kupić VMWare Workstation 15.5 Pro?

Stacja robocza VMWare jest przeznaczona przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników, którzy muszą wirtualizować różne systemy operacyjne na jednym komputerze. Mogą to być na przykład twórcy oprogramowania, którzy z łatwością mogą tworzyć aplikacje dla różnych systemów. Na przykład, nawet jeśli trzeba korzystać z oprogramowania, które nie jest już obsługiwane w obecnym ekosystemie IT, wirtualizacja za pomocą VMWare Workstation może być realnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto kupić VMWare Workstation 15.5 Pro?

Stacja robocza VMWare przekonuje dzięki obsłudze szerokiej gamy systemów operacyjnych hostów. Oprócz systemu Windows 7 i 10, do skonfigurowania stacji roboczej VMWare można także użyć systemu Windows Server i najpopularniejszych dystrybucji systemu Linux (takich jak Ubuntu, Suse lub RedHat). Lista obsługiwanych systemów operacyjnych dla gości jest znacznie bardziej obszerna. Użyteczne funkcje, takie jak kreator konfiguracji lub tworzenie kopii lustrzanych i zamrażanie wirtualnych instancji, sprawiają, że praca z VMWare Workstation w profesjonalnym użyciu jest łatwa i przyjemna.

Opis produktu:

Stacja robocza VMware 15 Pro
Rodzaj produktu: Licencja
Kategoria: Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej - inne
wersja: 15.5
Liczba licencji: 1 licencja
Szczegóły dotyczące licencji: ESD
Platforma:

Linux, Windows

CECHY PRODUKTU

Język(y): angielskiNumer
licencji: 1 licencja na zakup do użytku komercyjnego i prywatnego.
Rodzaj licencji: Pełna wersja, bez abonamentuPlatform
: Windows, LinuxScope dostawy
: Klucz produktu, link do pobrania z oficjalnej strony internetowej, faktura z wykazanym podatkiem VAT

Zgodnie z prawem od momentu
zakupu, posiadamy wszelkie prawa do tego artykułu, zarówno pisemne, jak i intelektualne, a zatem mamy prawo do jego odsprzedaży. Prawa te są następnie przenoszone na Państwa po dokonaniu zakupu.

 • Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o numerze sprawy I ZR 8 / 1 3 , nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą.
 • Oprogramowanie jest licencją jednoużytkownikową z przeniesienia umowy ilościowej, więc rejestracja identyfikatora nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje, ale nie możesz go zarejestrować. Proszę nie kupować, jeśli się z tym nie zgadzasz.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VMware Workstation 15.5 Pro Full Version"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany