Infolinia 0800 702813
 
Website X5 Professional 20

Website X5 Evolution 20

362,78 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821485
 • 09100558
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kreatywność i freelance Tworzenie stron internetowych w technologii responsive web design... więcej

Informacje o produkcie "Website X5 Evolution 20"

Kreatywność i freelance

 • Tworzenie stron internetowych w technologii responsive web design
 • Sklepy internetowe z możliwością płatności kartą kredytową i zarządzaniem kuponami i rabatami
 • Blog, księga gości i kanał RSS
 • FeedReady - aplikacja do dystrybucji newsów z Twojej strony, dostępna na iOS i Android
 • 100 dostosowywalnych szablonów w zestawie
 • Do 10.000 stron
 • NOWOŚĆ! Interfejs użytkownika: optymalizacja zarządzania postami.

WebSite X5 Evolution to idealne oprogramowanie do tworzenia stron, blogów i sklepów internetowych.

Nie jest wymagana żadna wiedza z zakresu programowania, zostaniesz poprowadzony przez program krok po kroku. Skoncentruj się na tym, co chcesz zaprezentować na swojej stronie internetowej - WebSite X5 zajmie się techniczną częścią za Ciebie! W efekcie powstają profesjonalne strony internetowe, które są nie tylko atrakcyjne graficznie, ale również wydajne pod względem funkcjonalności.

Zawiera zaawansowane funkcje, które pozwalają zoptymalizować strony pod kątem wyszukiwarek i uczynić je responsywnymi, dzięki czemu automatycznie dostosowują się do rozdzielczości wszystkich urządzeń, w tym tabletów i smartfonów.

Cechy

Przeciągnij i upuść. Zrobione.

Dzięki systemowi "przeciągnij i upuść" w WebSite X5, twoje strony internetowe szybko nabierają kształtów na twoich oczach. Po prostu przeciągnij i umieść zawartość tam, gdzie chcesz.


Tekst, obrazy, filmy, formularze e-mail, karty i przyciski sieci społecznościowych. Początkowo pusta strona zamienia się w witrynę bez zmiany choćby linijki kodu.

Wybierz idealny projekt

WebSite X5 oferuje 100 darmowych szablonów, potężne wewnętrzne edytory i liczne efekty, od paralaksy po efekty zanikania obiektów. W celu zaprojektowania swojej strony możesz dostosować szablony, zastąpić obrazy i zdefiniować style menu i wszystkich innych elementów samodzielnie.

Doskonałysklep internetowy

Doskonale zintegrowany sklep internetowy na Twojej stronie z pełną kontrolą nad procesem kasowym. Stwórz katalog produktów, zdefiniuj metody wysyłki i płatności, aktywuj promocje i kupony rabatowe, spersonalizuj koszyk zakupów i wygodnie zarządzaj zamówieniami oraz zapasami produktów online za pomocą rozbudowanego panelu sterowania.

100% zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych

Wszechstronne funkcje responsywnego projektowania, dzięki którym Twoi goście mogą korzystać ze wszystkich ważnych funkcji na smartfonie lub tablecie. Również tutaj pracujesz wizualnie na jednym szablonie, ustalasz punkty przerwania i definiujesz układ treści w zależności od rozdzielczości ekranu urządzenia końcowego za pomocą paska Responsive.
 
Blog & Social Media dla Twojej prezentacji

Skonsolidowane w jednym oprogramowaniu, znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia, których potrzebujesz, aby rozwijać swoją obecność w Internecie bez konieczności inwestowania grosza w reklamę. Możesz założyć własny blog lub umieścić go w sekcji swojej strony internetowej.

Search Engine Optimization (SEO) and Analytics

Kod HTML5 i CSS generowany automatycznie przez WebSite X5 ułatwia indeksowanie. Dzięki temu łatwiej będzie Cię znaleźć w Google, Bing i innych wyszukiwarkach. Aby zoptymalizować swoją witrynę, wprowadź tytuł i opis dla wszystkich stron oraz zdefiniuj znaczniki tytułu za pomocą nowej funkcji tytułu dla tekstów. Nie musisz się martwić o sitemapę, robots.txt i rich-snippet dla widoków produktów. WebSite X5 robi to automatycznie. Optymalizacja wyszukiwarek jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Aby uzyskać przegląd danych swojej witryny, użyj nowego Analytics bezpośrednio w WebSite X5 lub zintegruj Google Analytics.

Ochrona danych, bezpieczeństwo i zarządzanie stroną internetową

W programie można aktywować banery z obowiązkowymi informacjami zgodnie z przepisami o ochronie danych i regulacjami dotyczącymi plików cookie. Dzięki poręcznemu panelowi kontrolnemu masz dostęp online do wszystkich danych swojej strony internetowej: statystyk odwiedzin, zamówień i płatności w sklepie internetowym oraz komentarzy na blogu.

Co nowego?

100 szablonów na każdą okazję

Wszystkie szablony to kompletne projekty stron internetowych z grafiką, stronami i treścią, które można dowolnie dostosować do własnych potrzeb.


NOWOŚĆ! Blog

Interfejs użytkownika: usprawnienie zarządzania postami.

Grafika: Aktualizacja niektórych ustawień domyślnych i wprowadzenie nowych opcji, aby bardziej starannie zaprojektować strony bloga i poszczególne posty.

Responsive Design: aby poprawić wyświetlanie i przeglądanie na urządzeniach mobilnych, niektóre ustawienia i zachowania bloga zostały zmienione.

SEO: Zmiana kodu strony oraz wprowadzenie  nowych znaczników, dzięki czemu treść jest lepiej indeksowana  przez wyszukiwarki.

5 kroków
W zaledwie 5 krokach do gotowej strony


Dzięki WebSite X5 Evolution możesz łatwo tworzyć i publikować strony internetowe za pomocą kliknięcia myszką i bez żadnej wiedzy programistycznej.

Intuicyjna aplikacja programu prowadzi Cię krok po kroku przez program i w zaledwie pięciu krokach Twoja strona jest gotowa do publikacji:
 

1. Stwórz projekt

Zacznij od podstaw: nadaj swojemu projektowi tytuł i dodaj opis. Następnie zdefiniuj funkcje, które chcesz zawrzeć w swojej witrynie: Od bloga po sklep internetowy, od zarządzania dostępem po wielojęzyczność i wiele więcej. Wszystkie opcje są zawsze na wyciągnięcie ręki.

2. Określwygląd

Poświęć się wyglądowi swojej strony i wyróżnij się unikalną i atrakcyjną stroną. Wybierz spośród ponad 100 gotowych modeli graficznych lub po prostu stwórz swój własny szablon. Dzięki wewnętrznemu edytorowi programu, możesz dostosować swoje szablony za pomocą logo, tekstu, galerii zdjęć, efektów i wielu innych przydatnych elementów.

 
3. Struktura witryny

Teraz uporządkuj architekturę swojej witryny. Aby to zrobić, po prostu dodaj strony, których potrzebujesz i ułóż je w warstwy. Mapę strony można zmienić w dowolnym momencie. Program aktualizuje zarówno menu nawigacyjne, jak i mapę strony, aby zaindeksować strony dla wyszukiwarek.

4. Projektowanie stron

Teraz możesz dodawać zawartość strony metodą przeciągania i upuszczania, w tym tekst, obrazy, galerie, animacje, filmy, formularze kontaktowe, pola wyszukiwania, katalogi produktów, mapy i aplikacje do zarządzania treścią oraz wiele innych.

5. Opublikuj stronę

Opublikujswoją gotową stronę bezpośrednio w sieci za pomocą wewnętrznego klienta FTP programu. Oszczędzaj jeszcze więcej czasu dzięki obsłudze bezpiecznych połączeń, systemowi wielu połączeń oraz możliwości eksportowania tylko zmodyfikowanych plików.

Gotowe! Teraz pozostaje tylko jedno kliknięcie, aby poinformować Google i wszystkie Twoje kontakty w sieciach społecznościowych, że Twoja strona jest online.


Wymagania systemowe
Wersja     20.3
System operacyjny     Windows 7, Windows 8, Windows 10

 • 2 GB RAM
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 600Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Website X5 Evolution 20"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany