Infolinia 0800 702813
 
Windows 10 Education

Windows 10 Education

145,50 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820550
 • 100549-DE
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsEdukacja   Microsoft Windows 10 to wygodny i niezwykle nowoczesny... więcej

Informacje o produkcie "Windows 10 Education"

Microsoft WindowsEdukacja

 

Microsoft Windows 10 to wygodny i niezwykle nowoczesny system operacyjny, który może być wykorzystywany do znacznego zwiększenia bezpieczeństwa. Oprócz klasycznej wersji domowej, Microsoft oferuje wiele innych wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows10, takich jak system edukacyjny Windows 10. Będzie to wersja przeznaczona specjalnie dla instytucji edukacyjnych i studentów, która pozwoli na bezpieczną i funkcjonalną aplikację.

 

Idealna droga do sukcesu w nauce

Ci, którzy chcą kupić Microsoft Windows10 Education, mogą znacząco poprawić środowisko swojej nauki. Odbywa się to niezależnie od poziomu klasy, więc istnieje dobre rozwiązanie dla każdego środowiska. Na przykład, Windows 10 Education niekoniecznie musi być początkiem szkoły bez papieru, ale może znacznie poprawić aplikację bez większego wysiłku.

 

Wiele praktycznych przykładów pokazało już, że trwała poprawa własnej zdolności uczenia się może być osiągnięta przy niewielkim wysiłku. Zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, zapewnia to bezpieczne i wygodne wdrożenie, które pozwala im na korzystanie z najnowszych technologii. Umożliwia to, zwłaszcza z punktu widzenia młodszych uczniów, powrót do wygodnego i niezwykle profesjonalnego rozwiązania dla ich własnej, codziennej nauki.

 

Jakość w oparciu o system Windows 10 Enterprise

Ze względu na bezpośrednie odniesienie do systemu Windows 10 Enterprise, w tej wersji można znaleźć pewne odniesienie do biznesowego wykorzystania systemu operacyjnego. Dzięki temu system jest doskonałym uzupełnieniem istniejących komponentów w placówkach oświatowych, co w zasadniczy sposób poprawia komfort. W połączeniu z kilkoma dodatkowymi funkcjami, w ten sposób nie jest trudno wykorzystać wartość dodaną również w edukacji i zaufać wygodnej aplikacji. Na przykład w połączeniu z funkcją bezpośredniego dostępu, dostęp do sieci jest znacznie uproszczony, zapewniając uczniom łatwą w obsłudze i wygodną wersję systemu operacyjnego.

 

Najważniejsze zalety w skrócie

 • Specjalnie zoptymalizowany dla instytucji edukacyjnych
 • Nowoczesne pomoce do codziennej nauki
 • Maksymalne bezpieczeństwo w całym systemie
 • Dobry sposób na zmniejszenie zużycia papieru
 • Struktura techniczna w całym wykonaniu
 • Oficjalna licencja dla Microsoft Windows10 Edukacja

 

Doskonałe dla nowoczesnych instytucji edukacyjnych

Szeroki zakres funkcji sprawia, że Microsoft Windows10 jest doskonałym wyborem. Dotyczy to zarówno szkół, jak i tradycyjnych prywatnych korepetycji. W ten sposób można również łatwo zintegrować wirtualny pulpit, co pozwala na przełączanie pomiędzy trybem biurka i tabletu w zależności od Urządzenie. W ten sposób można zwiększyć dostępność własnego systemu bez żadnych problemów i bez dalszych trudności w aplikacji. Sprawia to, że Windows 10 jest nie tylko bezpiecznym rozwiązaniem do codziennego użytku, ale także do zwiększenia bezpieczeństwa w przestrzeni cyfrowej.

 

Z różnorodnymi aplikacjami dla dobrej ekspansji

Zasadniczo, Microsoft Windowsjest bardzo otwarty na integrację dodatkowych aplikacji i aplikacji. Dzięki temu o wiele łatwiej jest dostosować środowisko do własnych pomysłów i zapewnić zorganizowane środowisko do nauki. W ten sposób system operacyjny rozwija się w bardzo krótkim czasie w uniwersalne nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu można zwiększyć sukces edukacyjny jednostek, ale także sukces większych grup.

 

Dzięki tej specjalnej formie systemu operacyjnego aplikacja studentów jest w ten sposób wzmocniona. Pozwala to na wdrożenie istniejących koncepcji nauczania bezpośrednio na komputerze, co jest doskonałym sposobem na wprowadzenie zwłaszcza młodych uczniów do nauki cyfrowej. W ten sposób nie staje się problemem kupno Microsoft Windows10 Education i działanie na tym samym poziomie, co korporacyjna wersja systemu operacyjnego.

 

Różnica w porównaniu z innymi wariantami systemu Windows 10Zasadniczo, wariant edukacyjny, podobnie jak wariant Enterprise, jest porównywalny z systemem operacyjnym Windows 10 Pro. Jest on przeznaczony dla małych firm, które chcą stworzyć funkcjonalną sieć z szybką i bezpieczną wymianą danych. Wymagania te pojawiają się również w szkołach, na uniwersytetach i w innych instytucjach edukacyjnych.

Bez specjalnych aplikacji dla sektora edukacji, wyposażenie systemowe Edukacja i Przedsiębiorczość jest identyczne. Różni się ona od wersji Pro głównie następującymi cechami:

- BranchCache
- Start-Screen-Control dla grup
- AppLocker zapobiegający niepożądanym programom w tle
- bezpośredni dostęp

Direct Access zapewnia pracownikom w terenie bezpieczny i funkcjonalny dostęp do sieci firmowej za pomocą smartfonów i innych Urządzenia. Jest to również przydatne dla szkół i uniwersytetów, jeśli nauczyciele chcą mieć dostęp do treści w sieci szkolnej z domu. Jako dodatkowy aspekt bezpieczeństwa, Windows 10 Education, podobnie jak wersja Pro, oferuje funkcję Bitlocker, która umożliwia szyfrowanie dysku twardego.

Skorzystaj z kompleksowej pomocy technicznej w ramach usługi "Windows jako usługa


Zasadniczo nowa w rodzinie Windows 10 jest koncepcja "Windows jako usługa". W tym przypadku nowe funkcje są dostarczane w regularnych odstępach czasu przez programistów firmy Microsoft, co ma na celu zapobieganie poważnym aktualizacjom lub konwersji do nowych wersji. Funkcje te obejmują szeroki zakres funkcji i obszarów techniki komputerowej i są częściowo oferowane jako opcje. Pozwala to nauczycielom i innym użytkownikom Windows 10 Education swobodnie decydować, które aplikacje mogą być używane do łatwego organizowania lub prowadzenia kursów.

Poprawa doświadczenia w nauczaniu za pomocą specjalnych aplikacji


Niezależnie od funkcji firmy Microsoft, użytkownicy Windows 10 Education mają możliwość dostosowania systemu do własnych potrzeb za pomocą aplikacji. Oprócz zwykłych sklepów z aplikacjami, Microsoft oferuje szereg specjalnych aplikacji przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych. Przede wszystkim należy wspomnieć o specjalnym wariancie gry Minecraft, w którym uczniowie w każdym wieku są zachęcani do kreatywności, organizacji i komunikacji.

Kolejną koncepcją jest wykorzystanie Microsoft MakeCode, który jako prosty wariant zapewnia praktyczne programowanie nawet w młodszych grupach wiekowych. Oprócz zwykłego programowania liniowego z kodem źródłowym, nacisk kładziony jest na rozwój w dziedzinach takich jak mechanika, technologia i budowa maszyn. Wersja edukacyjna jest specjalnie zaprojektowana do tego celu, wiele odpowiednich aplikacji jest niekomercyjnych.

 

Czy chcesz używać systemu Windows 10 jako komputera roboczego?

W tym przypadku zalecamy skorzystanie z jednego z pakietów Office, które zostały opracowane specjalnie dla systemu Windows 10:

 

Kup teraz system Microsoft Windows10

W związku z tak nowoczesnym systemem operacyjnym nie jest trudno wzbogacić istniejącą pracę i powrócić na dobre struktury. Tak więc każdy użytkownik może oczekiwać atrakcyjnego pakietu w połączeniu z regularnymi ulepszeniami i aktualizacjami, dzięki czemu Windows 10 jest zawsze aktualny. W ten sposób można znacznie zwiększyć dostępność systemu bez konieczności borykania się z trudnościami w codziennym użytkowaniu. To sprawia, że dobrym wyborem jest zakup systemu Microsoft Windows10 i praca nad profesjonalnym usprawnieniem korzystania z systemu operacyjnego w codziennym życiu.

 

Platforma: Windows
System operacyjny: Windows 10
Procesor lub SoC o częstotliwości co najmniej 1,0 GHz
Pamięć: 1,0 GB (wersja 32-bitowa), 2,0 GB (wersja 64-bitowa)
Miejsce na dysku: 16 GB (wersja 32-bitowa), 20 GB (wersja 64-bitowa)
Karta graficzna: DirectX 9 lub wyższa (ze sterownikiem WDDM 1.0)

 

Zakres dostawy:

 • Microsoft WindowsEdukacja 32/64Bit pełna wersja
 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Microsoft Windows10 Edukacja 32/64Bit pełna wersja
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows 10 Education"
22 paź 2020

Sehr gut!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany