Infolinia 0800 702813
 
Windows Server 2012 Datacenter

Windows Server 2012 Datacenter

5467,58 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820553
 • P71-06771
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows Server 2012 Datacenter, Pobierz   Windows Server DataCenter 2012 jest... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 Datacenter"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Windows Server 2012 Datacenter, Pobierz

 

Windows Server DataCenter 2012 jest rozszerzoną wersją Windows Server 2012 Standard. Jest to idealne rozwiązanie dla firm każdej wielkości, które przywiązują dużą wagę do wirtualizacji i hybrydowego środowiska chmury. Dzięki różnorodnym programom i funkcjom, nowemu interfejsowi użytkownika i wielu innym optymalizacjom zwiększającym wydajność, Windows 2012 DataCenter oferuje doskonałe wsparcie dla pracy serwera.

Wirtualizacja i zoptymalizowane zarządzanie danymi za pomocą Windows Server 2012 DataCenter

Windows Server DataCenter 2012 to stabilny system operacyjny do obsługi serwerów, który specjalizuje się przede wszystkim w wirtualizacji. W związku z tym, Windows 2012 DataCenter zawiera w pełni zaktualizowaną platformę wirtualizacji Hyper-V. Ponadto, kreator instalacji usług domenowych Active Directory został zastąpiony przez Centrum Administracyjne Active Directory. Ponadto Microsoft uprościł politykę haseł w Active Directory z Windows Server DataCenter 2012, a system plików NTFS został uzupełniony o nowy ReFS. Nowy system plików został opracowany specjalnie do przechowywania danych na serwerach, dlatego też Microsoft WindowsServer 2012 DataCenter nadaje się głównie dla firm.

Prosta obsługa i zwiększona wydajność

Nowoczesny interfejs użytkownika z systemu Windows 8 został również wykorzystany w systemie Windows 2012 DataCenter w celu zapewnienia optymalnej obsługi systemu, szczególnie poprzez ekran dotykowy. Jednak dzięki instalacji rdzenia można również obejść się bez nowoczesnego interfejsu i skonfigurować Microsoft WindowsServer 2012 DataCenter za pomocą wiersza poleceń Windows i programu PowerShell. Nowe funkcje, takie jak Microsoft WindowsAzure lub zmieniony Task Manager, oprócz optymalizacji wizualnych oferują dodatkowe ulepszenia w zakresie wydajności. Na przykład, interfejs użytkownika nowego menedżera zadań w DataCenter Windows 2012 został ulepszony w celu uproszczenia wyszukiwania aplikacji. Procesy nieaktywne mogą być również wstrzymywane, aby zwolnić większą wydajność, aktywne aplikacje są kompresowane w kategorie.

Nowość w Microsoft WindowsServer 2012 DataCenter

Windows 2012 DataCenter oferuje, podobnie jak wersja standardowa, nie tylko niezawodny system operacyjny dla Twoich serwerów, ale także wiele nowych funkcji i programów, które wspierają Ciebie i Twoje działania na serwerze:

 • Kierownik zadania zoptymalizowany pod kątem wydajności
 • Chmura prywatna i publiczna: Elastyczny i niezależny od lokalizacji dostęp do danych
 • Nowy PowerShell: PowerShell 3.0 do zarządzania ustawieniami systemu
 • Nowoczesny interfejs użytkownika: Nowy, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego interfejs użytkownika
 • Microsoft Windows: Kopia zapasowa serwera na Azure Cloud
 • Nowy SMB 3.0: Obsługa obecnej wersji protokołu dla lepszego dostępu do udziałów w plikach
 • IIS 8.0: Nowa wersja do zarządzania certyfikatami rozszerzonej walidacji
 • Procesy automatyzacji dla bardziej efektywnej pracy

Ponadto, programy i funkcje Microsoft WindowsServer 2012 DataCenter, takie jak DirectAccess lub Hyper-V, zostały zaktualizowane do najnowszej wersji. W ten sposób platforma wirtualizacyjna Hyper-V oferuje wyższą wydajność, podczas gdy ulepszona wersja DirectAccess zapewnia teraz Państwa serwerowi technologie mostkujące IPv6.

Lepsze udostępnianie plików i kontrola dostępu

Ponieważ temat bezpieczeństwa ma wysoki priorytet w każdym systemie operacyjnym Windows, Windows Server DataCenter 2012 posiada również różne funkcje bezpieczeństwa, które są ukierunkowane przede wszystkim na obszar zarządzania danymi i dostępu do danych. Jedną z takich funkcji jest dynamiczna kontrola dostępu. Funkcja ta kontroluje dostęp do danych za pomocą metadanych, działając jednocześnie jako dodatek do linii bezpieczeństwa Active Directory. Funkcja ta jest więc w stanie zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi podczas przesyłania danych pomiędzy dwoma katalogami.

Windows Server DataCenter 2012 zawiera dwa fizyczne procesory serwera, na którym zainstalowane jest oprogramowanie oraz, w porównaniu z wersją standardową, nieograniczoną liczbę wirtualnych instancji serwera Windows. Tak więc Ty i Twoja firma jesteście dobrze wyposażeni w tę wersję, aby stworzyć środowisko wirtualne i pracować wydajnie.

Windows Server 2012 DataCenter - Wymagania systemowe

Platforma Windows
Obsługiwany system operacyjny Windows Server 2012 DataCenter
Procesor

co najmniej procesor 1,4 GHz z 64 bitami

Pamięć robocza

co najmniej 512 MB

Miejsce na dysku twardym

co najmniej 32 GB

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2012 Datacenter"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

Schneller Versand, empfehlendswert:

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany