Infolinia +49 3221 2292585
 
Windows Server 2012 Standard

Windows Server 2012 Standard

768,35 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820552
 • P73-05330
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows Server 2012 Standard, Pobierz   Windows Server Standard2012 jest następcą... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 Standard"

Windows Server 2012 Standard, Pobierz

 

Windows Server Standard2012 jest następcą Windows Server 2008 R2. Jako wersja serwerowa dla systemu operacyjnego Windows 8, Windows 2012 Server Standardoferuje odpowiednio aktualne funkcje. Obejmuje to innowacyjny interfejs użytkownika systemu Windows 8, liczne nowe funkcje i programy, jak również typowe funkcje serwerowe w wykonaniu o wysokiej wydajności.

Wszechstronne narzędzie w dziedzinie zarządzania serwerami

Windows Server Standard2012 oferuje Państwu niezawodny serwerowy system operacyjny z nowoczesnym interfejsem użytkownika, nowymi funkcjami i wieloma innymi optymalizacjami. Nowoczesny interfejs użytkownika, znany z systemu operacyjnego Windows 8, wykorzystywany jest również w StandardWindows 2012 Server Standard, który optymalizuje obsługę ekranu dotykowego. Jeśli chciałbyś obejść się bez nowoczesnego interfejsu użytkownika, najlepszym wyborem będzie tzw. instalacja rdzeniowa. W ten sposób całkowicie rezygnuje się z graficznego interfejsu użytkownika i umożliwia konfigurację systemu operacyjnego Microsoft WindowsServer 2012 Standardza pomocą programu PowerShell i wiersza poleceń systemu Windows. W przypadku Windows Server Standard2012, instalacja rdzenia jest ustawiona domyślnie, co zapewnia większą wydajność aplikacji. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku użycia SQL Server lub Hyper-V.

Oprócz usprawnień wizualnych, system Windows 2012 Server Standardzawiera nowe funkcje, takie jak przeprojektowany menedżer zadań, który kategoryzuje uruchomione procesy, zatrzymuje nieaktywne aplikacje w celu zwiększenia wydajności i upraszcza wyszukiwanie aplikacji dzięki nowemu interfejsowi. Dodatkowe funkcje, takie jak Active Directory Domain Services, obecna platforma wirtualizacyjna Hyper-V, Microsoft WindowsAzure i wiele innych, uzupełniają Windows Server Standard2012 w optymalny system operacyjny dla serwerów.

Nowe funkcje i programy w standardzie Microsoft WindowsServer 2012

Windows 2012 Server Standardzapewnia stabilny system operacyjny do pracy na serwerze, który oferuje optymalne wsparcie dzięki licznym innowacjom i aktualnym funkcjom:

 • Nowy interfejs: Nowoczesny interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem obsługi za pomocą ekranu dotykowego
 • Nowy menedżer zadań: poprawiony menedżer zadań dla lepszej wydajności
 • Obsługa SMB 3.0: Nowa wersja protokołu dla bardziej stabilnego i szybszego dostępu do udziałów w plikach
 • PowerShell 3.0: Nowa wersja PowerShell do zarządzania ustawieniami systemowymi
 • Microsoft Windows: Nowa funkcja do tworzenia kopii zapasowej serwera w chmurze Azure
 • Internetowy Serwis Informacyjny 8.0: Zarządzanie certyfikatami rozszerzonej walidacji

Oprócz zupełnie nowych funkcji i programów, Microsoft przywiązuje również dużą wagę do StandardMicrosoft WindowsServer 2012 w celu utrzymania sprawdzonych i zoptymalizowanych rozwiązań. Należą do nich najnowsza wersja platformy wirtualizacyjnej Hyper-V o zoptymalizowanej wydajności i ulepszonym DirectAccess. Ten ostatni został zoptymalizowany w taki sposób, że serwer zawiera obecnie również technologie mostkowania IPv6 i tym samym PKI nie jest już potrzebny.

Bezpieczne zarządzanie plikami

Jako dodatkowe zabezpieczenie, Windows 2012 Server Standardposiada teraz również dynamiczną kontrolę dostępu. Kontroluje on dostęp do plików za pomocą metadanych, dzięki czemu działa jako dodatek do linii zabezpieczających Active Directory. Na przykład, dynamiczna kontrola dostępu może zapewnić, że nieautoryzowany dostęp zostanie uniemożliwiony nawet po przeniesieniu pliku do innych katalogów. Pliki te są również archiwizowane. Wraz z nowym StandardWindows Server Standard2012, Microsoft wprowadza również nowy system plików ReFS. Służy on jako uzupełnienie znanego systemu NTFS i został opracowany specjalnie dla serwerów plików do przechowywania danych.

StandardWindows Server 2012 obejmuje wykorzystanie dwóch procesorów fizycznych. System operacyjny umożliwia również korzystanie z dwóch dodatkowych wirtualnych instancji lub maszyn. Windows Server Standard2012 doskonale nadaje się więc dla małych i średnich przedsiębiorstw z umiarkowaną wirtualizacją.

StandardWindows Server 2012 - Wymagania systemowe

Platforma Windows
Obsługiwany system operacyjny Windows Server 2012 Standard
Procesor

co najmniej procesor 1,4 GHz z 64 bitami

Pamięć robocza

co najmniej 512 MB

Miejsce na dysku twardym

co najmniej 32 GB

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2012 Standard"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

alles bestens, jederzeit wieder. Vielen Dank

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany