Infolinia 0800 702813
 

Windows Server 2019 Essentials

1263,03 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820149
 • G3S-01301
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Windows Server 2019 Essentials i korzystaj z nowych funkcji Ci, którzy chcą kupić Windows... więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Essentials"

Kup Windows Server 2019 Essentials i korzystaj z nowych funkcji


Ci, którzy chcą kupić Windows Server 2019 Essentials wybrali przyjazną dla konsumenta edycję serii od 2019 roku. Jest to szczególnie odpowiednie dla mniejszych firm, dla tych, które mają maksymalnie 25 użytkowników i 50 komputerów PC lub równoważnych Urządzenia. Tutaj zaspokojone są potrzeby zarządzanej sieci, a funkcje są łatwe w użyciu. Pełna wersja Windows Server 2019 Essentials nie musi się wzbraniać przed porównaniem z poprzednikami Windows Server 2019 Standard Model i Windows Server 2019 Datacenter, nawet jeśli zakres funkcji nieco się różni. Jeśli chcesz kupić Windows Server 2019 Essentials, będziesz potrzebował licencji Windows Server 2019 Essentials i pełnej wersji Windows Server 2019. Podsumowując, nabywa się tu system wielofunkcyjny, który oferuje prawdziwą wartość dodaną, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.


Kup Windows Server 2019 Essentials


Poprzednikiem obecnego Windows Server jest tzw. Windows Server 2016 Essentials, oba systemy posiadają w pełni efektywne licencje. Jeśli użytkownicy komputerów chcą zakupić Windows Server 2019 Essentials, mogą to zrobić również online. Funkcje te są wtedy również dostępne w całości, a pobrana wersja nie jest w żaden sposób gorsza od zamówionego oprogramowania. Ważne jest również, aby wiedzieć, że system musi być jedynym kontrolerem domeny, jeśli został skonfigurowany jako taki. Aby zapewnić optymalne zarządzanie systemem jako całością, zaleca się korzystanie z Centrum Administracyjnego. To centrum jest nowym narzędziem, tutaj można wybrać różne ustawienia i opcje zarządzania. Kto chce kupić Windows Server 2019 Essentials ma wiele zalet po swojej stronie z tym nowym wariantem, ponieważ z Centrum zagwarantowana jest pełna kontrola nad infrastrukturą serwerową. Korzystają z tego również sieci prywatne. Kupno Windows Server 2019 Essentials oznacza również bycie na bieżąco.


Kup oprogramowanie Windows Server 2019 Essentials i skorzystaj z jego możliwości


Jeśli potrzebny jest nowy lub zaktualizowany serwer, odpowiedni system można zamówić jako oprogramowanie, a kto chce, może również kupić online Windows Server 2019 Essentials. Rejestr jest zawsze przyjazny dla użytkownika i w razie potrzeby zapewnia skuteczną pomoc. Nowy serwer jest odpowiedni dla środowisk z małą lub żadną wirtualizacją. Jest on również wyposażony dla małych firm, a z nowego systemu i jego innowacji skorzysta wtedy nawet 25 użytkowników. Użytkownicy cenią sobie przede wszystkim prostą obsługę. Niepotrzebne opcje i funkcje są ograniczone do minimum, tak aby przegląd mógł być zorganizowany w sposób prosty i przejrzysty. Z jednej strony, system jest bardzo łatwy w instalacji, konfiguracji i zarządzaniu poprzez pulpit sterowniczy. Nawet nieprofesjonaliści mogą się tu łatwo odnaleźć.Zdalny dostęp do serwera jest konieczny?

Usługi zdalnego pulpitu 2019 1 Wezwanie użytkownika: RDS CALs są kupowane jako dodatek do zwykłych CALs, aby odblokować pulpit i platformę aplikacji. Dzięki temu wirtualizacja sesji i VDI (Virtual Desktop Infrastructure) są dostępne do wdrażania i zarządzania komputerami stacjonarnymi. Wygodna zdalna łączność dla użytkowników RDS oznacza, że komputery stacjonarne, programy i inne funkcje systemu Windows mogą być używane w dowolnym czasie i miejscu z dostępem do Internetu.

Chcesz użyć Office na serwerze?

W przypadku serwerów Windows zalecamy Office 2019ProfessionalOpen License lub >Office Office 2019StandardLicense Suite.

 

Wniosek

Windows Server 2019 Essentials oferuje firmom i użytkownikom ogólnie wszystkie funkcje, podobnie jak jego poprzednicy, ale w niektórych miejscach został celowo zredukowany, ponieważ wiele funkcji po prostu nie jest potrzebnych w praktyce i może raczej prowadzić do trudniejszego przeglądu całego systemu. Celowo odchudzona wersja oferuje do tego celu Centrum Administracyjne, dzięki czemu teraz jeszcze łatwiej jest dokonać ustawień do indywidualnego użytku. Deska rozdzielcza posiada również bardzo przyjazny interfejs użytkownika, gdzie można łatwo tworzyć foldery i pliki. Mapowanie struktury danych w sieci jest również dostępne tutaj i znacznie ułatwia ogólny przegląd. Można również tworzyć różne konta użytkowników, co jest wygodne dla różnych pracowników lub działów. Klucz produktu znajduje się w zakresie dostawy, dzięki czemu system może być zainstalowany poprawnie i kompletnie. Językiem jest niemiecki, ale można również dokonać innych ustawień. Instrukcja montażu jest również dołączona, aby można było jej przestrzegać i wykonywać ją krok po kroku. W sumie jest to przejrzysty proces z wartością dodaną.

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Windows Server 2019 Essentials German (możliwe inne języki)
- Zweryfikowany szybki link do pobrania w celu uzyskania szybkiego i bezpiecznego oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Windows Server 2019 Essentials"
23 paź 2020

Sehr gut!

Alles bestens, empfehlenswert!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany