Infolinia 0800 702813
 
WinZip 25 PRO
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

WinZip 27 PRO WinZip 27 PRO
Zwiększ wydajność, uprość udostępnianie plików i chroń poufne informacje dzięki programowi WinZip 27 Pro Wyodrębnij za pomocą programu WinZip 27 Pro Otwiera wszystkie popularne formaty kompresji: Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP,...
315,53 zł *
Kompresja, ochrona, udostępnianie i zarządzanie wszystkimi plikami szybko i łatwo dzięki... więcej

Informacje o produkcie "WinZip 25 PRO"

Kompresja, ochrona, udostępnianie i zarządzanie wszystkimi plikami szybko i łatwo dzięki wiodącemu narzędziu do kompresji

 •     Wyciągnij wszystkie główne formaty plików
 •     Kompresja plików w celu zmniejszenia rozmiaru załączników wiadomości e-mail
 •     Chroń swoje pliki za pomocą szyfrowania na poziomie bankowym
 •     Zarządzaj plikami na komputerze, w sieci i w chmurze
 •     Połącz WinZip z Dropbox, Google Drive, OneDrive i innymi usługami

Co jest NOWEGO w WinZip 25 PRO?

 • Bardziej efektywna kompresja plików z wykrywaniem duplikatów. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale twoje pliki Zipx często zawierają duplikaty, co zwiększa rozmiar twojego pliku Zip. WinZip 25 skanuje pliki w poszukiwaniu duplikatów, pomija je i zapisuje jako łącza, aby zaoszczędzić miejsce. Twoje pliki pozostają takie same - ale pliki Zipx są mniejsze niż kiedykolwiek.
 • Uporządkuj swoje zdjęcia w chmurze. Użyj programu WinZip, aby uporządkować wszystkie swoje zdjęcia według roku i miesiąca. Pożegnaj się z niekończącym się przewijaniem w poszukiwaniu zdjęć - teraz możesz przechowywać, zarządzać i udostępniać swoje najważniejsze wspomnienia łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Uaktualnia zawartość pliku zip na podstawie folderu źródłowego. Uaktualnia zawartość pliku zip, aby odpowiadała zawartości oryginalnego folderu źródłowego. Dokumenty, które kompresujesz, ciągle się zmieniają, dlatego teraz możesz uaktualniać wszystkie swoje pliki Zip za pomocą mniejszej liczby kliknięć.
 • Funkcje łączenia plików PDF WinZip 25 Pro umożliwia łączenie wszystkich plików PDF, nawet tych utworzonych przez konwersję WinZip. Teraz możesz połączyć różne pliki i obrazy w jeden plik PDF w jednym prostym kroku
 • Podpisywanie nowych i istniejących plików PDF. Użyj programu WinZip Pro do podpisywania plików PDF bezpośrednio na komputerze. Obsługiwane są wszystkie typy plików PDF - niezależnie od tego, czy otrzymałeś je od innych osób, czy też przekonwertowałeś je na pliki PDF za pomocą programu WinZip. Podpisywanie i wysyłanie ważnych dokumentów trwa kilka sekund, a dzięki szyfrowaniu WinZipa na poziomie bankowym jest bezproblemowe.
 • Dostęp do plików udostępnionych przez innych i ich edycja. Łatwy dostęp do folderów współdzielonych w OneDrive i Google Drive, aby skuteczniej współpracować z zespołem. Łatwo zauważyć, które foldery należą do kogoś innego. Ponadto WinZip 25 umożliwia kompresowanie, rozpakowywanie, szyfrowanie i odszyfrowywanie plików przechowywanych w udostępnionych folderach.
 • Automatyczne zapisywanie plików w chmurze. WinZip zawsze ułatwiał Ci pracę z plikami przechowywanymi w chmurze, ale WinZip 25 przenosi to na zupełnie nowy poziom. WinZip 25 automatycznie zapisuje Twoją pracę w plikach w chmurze, dzięki czemu nigdy nie stracisz ważnej pracy.
 • Łatwy dostęp do narzędzi tła. Narzędzia WinZipa działające w tle dbają o porządek w folderach - to tak, jakbyś miał niewidzialną armię techników pracujących na Twoim komputerze. Program WinZip 25 umożliwia dostęp do tych potężnych narzędzi bezpośrednio z poziomu wstążki WinZipa, a także pozwala na jednoczesne wykonywanie zadań w tle.
 • Bezproblemowa integracja z Microsoft Teams. Dzięki nowej integracji WinZipa z Microsoft Teams możesz teraz udostępniać pliki Zip swoim współpracownikom w Microsoft Teams. Wystarczy użyć funkcji komunikatora WinZipa, aby w prosty sposób opublikować pliki Zip na wybranym kanale Microsoft Teams.

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10
Dodatkowe wymagania Płyta DVD-ROM, połączenie z Internetem, przeglądarka Internet Explorer 8.0 lub nowsza

WinZip 25 PRO

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Nasz komentarz do "WinZip 25 PRO"
stare pobranie, które jest nieważne: https://dl.cleverbridge.com/1494/r9b1gx-28695-F8B45A47-306076839/winzip25-promo.exe
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WinZip 25 PRO"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany