Infolinia 0800 702813
 
WinZip 27 PRO

WinZip 27 PRO

308,81 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822345
 • ESDWZ27PROML
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zwiększ wydajność, uprość udostępnianie plików i chroń poufne informacje dzięki programowi... więcej

Informacje o produkcie "WinZip 27 PRO"

Zwiększ wydajność, uprość udostępnianie plików i chroń poufne informacje dzięki programowi WinZip 27 Pro

Wyodrębnij za pomocą programu WinZip 27 Pro

 • Otwiera wszystkie popularne formaty kompresji: Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR i wiele innych.

Zaszyfruj

 • Podczas kompresji plików możesz je zaszyfrować, aby chronić informacje i dane. Aby zapobiec kopiowaniu plików, możesz tworzyć pliki PDF tylko do odczytu i dodawać znaki wodne.

Zarządzanie

 • Możesz wyszukiwać, otwierać, edytować, przenosić i udostępniać pliki przechowywane na komputerze, w sieci lub w usługach w chmurze.

Opublikuj linki

 • Duże pliki można udostępniać za pomocą poczty elektronicznej, usług w chmurze, mediów społecznościowych i komunikatorów.

Co nowego i ulepszonego w WinZip 27 Pro

WinZip 27 Pro SafeShare
Unowocześniona metoda udostępniania plików. Bezpiecznie udostępniaj pliki w intuicyjnym, pozbawionym bałaganu środowisku. Ta potężna aplikacja WinZip oferuje prosty interfejs do kompresowania, szyfrowania i udostępniania plików. Możesz łatwo przesyłać pliki do jednej lub wielu lokalizacji. Podczas transferu pliki są dodatkowo chronione przez szyfrowanie klasy wojskowej i funkcje planowania.

WinZip 27 ProDouble File Finder
Zaoszczędź cenny czas i miejsce w pamięci masowej dzięki nowemu narzędziu deduplikacji, które jest teraz dostępne jako aplikacja desktopowa. Duplikaty plików często pozostają niezauważone, a ich ręczne wyszukiwanie może być bardzo czasochłonne. WinZip oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie z ustawieniami wstępnymi i opcjami automatycznymi, a także dostosowywanymi komunikatami o wykrywaniu i weryfikacji dla zwiększenia bezpieczeństwa.

WinZip 27 Pro PDF Express
Moc i łatwość użycia tej aplikacji, która oferuje znacznie więcej niż zwykły czytnik plików PDF, zostały jeszcze bardziej udoskonalone. Umożliwia eksportowanie plików PDF jako plików Worda lub obrazów oraz tworzenie plików PDF z dowolnego dokumentu. Strony można dodawać i usuwać, a także zmieniać ich kolejność. Możliwe jest także łączenie kilku dokumentów w jeden plik PDF. Przed udostępnieniem pliki można zabezpieczyć znakiem wodnym.

WinZip 27 Pro Image Manager
Wydajność i użyteczność tej aplikacji została poprawiona. W jednej dedykowanej aplikacji możesz zarządzać, udostępniać i tworzyć kopie zapasowe wszystkich swoich zdjęć. Łatwo konwertuj rozmiar jednego lub kilku obrazów. Możesz także obracać, zmieniać rozmiar i przycinać obrazy. Oprócz bezstratnej kompresji i szyfrowania na poziomie bankowym można usunąć informacje o aparacie i dane EXIF (w tym lokalizację GPS) w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Funkcje WinZip 27 Pro, które umożliwiają bardziej efektywną pracę

WinZip 27 Pro nie tylko charakteryzuje się szeroką kompatybilnością plików i bezproblemową integracją z chmurą, ale także oferuje wszystkie narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, aby chronić swoje pliki i zwiększyć produktywność.

Zaoszczędź cenny czas i miejsce na swoim komputerze.
Dzięki wydajnym narzędziom do kompresji plików i wykrywania duplikatów plików możesz szybko i łatwo przechowywać, otwierać, kompresować, szyfrować i udostępniać zarówno wiele, jak i duże pliki. Potężne funkcje WinZip 27 Pro wprowadzają porządek w komputerze i upraszczają czasochłonne operacje. Twój czas jest cenny, wykorzystaj go na ważne rzeczy.

Zarządzaj wszystkimi swoimi plikami w jednym miejscu
Otwieraj, organizuj i zarządzaj swoimi plikami na komputerze, w sieci i w usługach w chmurze. Kompleksowe rozwiązanie WinZip zapewnia narzędzia, które pozwalają utrzymać porządek na komputerze, przyspieszyć wykonywanie czasochłonnych zadań i uniknąć dodatkowych kłopotów związanych z używaniem wielu aplikacji.

Chroń swoje dane
Przechowywanie cennych danych osobowych, haseł i poufnych informacji na komputerze może być powodem do niepokoju. WinZip zapewnia spokój ducha dzięki łatwym w użyciu funkcjom szyfrowania, które chronią Twoje informacje i dane. Aby zapobiec kopiowaniu plików, możesz je jednocześnie kompresować i szyfrować, tworzyć pliki PDF tylko do odczytu i dodawać znaki wodne.

Otwieraj wszystkie formaty i udostępniaj swoje pliki gdziekolwiek chcesz
WinZip umożliwia otwieranie, wyświetlanie, kompresowanie i udostępnianie wszystkich popularnych formatów. Udostępniaj duże pliki za pomocą poczty elektronicznej, usług w chmurze, mediów społecznościowych i komunikatorów. Szybko i łatwo udostępniaj łącza do plików w chmurze.

Ustaw narzędzia tła raz
Zautomatyzowanenarzędzia tła to szybki i wygodny sposób na zwiększenie wydajności i ochronę komputera. Pozwól, aby komputer automatycznie czyścił i wykonywał określone czynności, a także zaplanuj procedury tworzenia kopii zapasowych, aby chronić i organizować swoje pliki za pomocą jednego kliknięcia i bez konieczności wykonywania ręcznej pracy.

Wymagania systemowe WinZip 27 Pro

Zgodność z systemem operacyjnym
32-bitowe i 64-bitowe wersje:
Windows 11
Windows 10

Minimalny procesor
1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor

Minimalna pamięć
1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych


235 MB

Dodatkowe specyfikacje
.NET wersja 4.5
Minimalna wersja przeglądarki internetowej: Internet Explorer 8
Minimalne wymagania sprzętowe/programowe dla grafiki: DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0.
Minimalna rozdzielczość ekranu: 800 x 600

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WinZip 27 PRO"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany