Infolinia 0800 702813
 
WinZip 27 PRO
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Corel WinZip 28 Pro WinZip 28 Pro
WinZip 28 Pro: Ewolucja zarządzania plikami WinZip 28 Pro to najnowsza generacja znanego i cenionego na całym świecie oprogramowania do kompresji i zarządzania plikami. To potężne narzędzie wykracza daleko poza zwykłe kompresowanie i...
317,40 zł *
Zwiększ wydajność, uprość udostępnianie plików i chroń poufne informacje dzięki programowi... więcej

Informacje o produkcie "WinZip 27 PRO"

Zwiększ wydajność, uprość udostępnianie plików i chroń poufne informacje dzięki programowi WinZip 27 Pro

Wyodrębnij za pomocą programu WinZip 27 Pro

 • Otwiera wszystkie popularne formaty kompresji: Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR i wiele innych.

Zaszyfruj

 • Podczas kompresji plików możesz je zaszyfrować, aby chronić informacje i dane. Aby zapobiec kopiowaniu plików, możesz tworzyć pliki PDF tylko do odczytu i dodawać znaki wodne.

Zarządzanie

 • Możesz wyszukiwać, otwierać, edytować, przenosić i udostępniać pliki przechowywane na komputerze, w sieci lub w usługach w chmurze.

Opublikuj linki

 • Duże pliki można udostępniać za pomocą poczty elektronicznej, usług w chmurze, mediów społecznościowych i komunikatorów.

Co nowego i ulepszonego w WinZip 27 Pro

WinZip 27 Pro SafeShare
Unowocześniona metoda udostępniania plików. Bezpiecznie udostępniaj pliki w intuicyjnym, pozbawionym bałaganu środowisku. Ta potężna aplikacja WinZip oferuje prosty interfejs do kompresowania, szyfrowania i udostępniania plików. Możesz łatwo przesyłać pliki do jednej lub wielu lokalizacji. Podczas transferu pliki są dodatkowo chronione przez szyfrowanie klasy wojskowej i funkcje planowania.

WinZip 27 ProDouble File Finder
Zaoszczędź cenny czas i miejsce w pamięci masowej dzięki nowemu narzędziu deduplikacji, które jest teraz dostępne jako aplikacja desktopowa. Duplikaty plików często pozostają niezauważone, a ich ręczne wyszukiwanie może być bardzo czasochłonne. WinZip oferuje szybkie i łatwe rozwiązanie z ustawieniami wstępnymi i opcjami automatycznymi, a także dostosowywanymi komunikatami o wykrywaniu i weryfikacji dla zwiększenia bezpieczeństwa.

WinZip 27 Pro PDF Express
Moc i łatwość użycia tej aplikacji, która oferuje znacznie więcej niż zwykły czytnik plików PDF, zostały jeszcze bardziej udoskonalone. Umożliwia eksportowanie plików PDF jako plików Worda lub obrazów oraz tworzenie plików PDF z dowolnego dokumentu. Strony można dodawać i usuwać, a także zmieniać ich kolejność. Możliwe jest także łączenie kilku dokumentów w jeden plik PDF. Przed udostępnieniem pliki można zabezpieczyć znakiem wodnym.

WinZip 27 Pro Image Manager
Wydajność i użyteczność tej aplikacji została poprawiona. W jednej dedykowanej aplikacji możesz zarządzać, udostępniać i tworzyć kopie zapasowe wszystkich swoich zdjęć. Łatwo konwertuj rozmiar jednego lub kilku obrazów. Możesz także obracać, zmieniać rozmiar i przycinać obrazy. Oprócz bezstratnej kompresji i szyfrowania na poziomie bankowym można usunąć informacje o aparacie i dane EXIF (w tym lokalizację GPS) w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Funkcje WinZip 27 Pro, które umożliwiają bardziej efektywną pracę

WinZip 27 Pro nie tylko charakteryzuje się szeroką kompatybilnością plików i bezproblemową integracją z chmurą, ale także oferuje wszystkie narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, aby chronić swoje pliki i zwiększyć produktywność.

Zaoszczędź cenny czas i miejsce na swoim komputerze.
Dzięki wydajnym narzędziom do kompresji plików i wykrywania duplikatów plików możesz szybko i łatwo przechowywać, otwierać, kompresować, szyfrować i udostępniać zarówno wiele, jak i duże pliki. Potężne funkcje WinZip 27 Pro wprowadzają porządek w komputerze i upraszczają czasochłonne operacje. Twój czas jest cenny, wykorzystaj go na ważne rzeczy.

Zarządzaj wszystkimi swoimi plikami w jednym miejscu
Otwieraj, organizuj i zarządzaj swoimi plikami na komputerze, w sieci i w usługach w chmurze. Kompleksowe rozwiązanie WinZip zapewnia narzędzia, które pozwalają utrzymać porządek na komputerze, przyspieszyć wykonywanie czasochłonnych zadań i uniknąć dodatkowych kłopotów związanych z używaniem wielu aplikacji.

Chroń swoje dane
Przechowywanie cennych danych osobowych, haseł i poufnych informacji na komputerze może być powodem do niepokoju. WinZip zapewnia spokój ducha dzięki łatwym w użyciu funkcjom szyfrowania, które chronią Twoje informacje i dane. Aby zapobiec kopiowaniu plików, możesz je jednocześnie kompresować i szyfrować, tworzyć pliki PDF tylko do odczytu i dodawać znaki wodne.

Otwieraj wszystkie formaty i udostępniaj swoje pliki gdziekolwiek chcesz
WinZip umożliwia otwieranie, wyświetlanie, kompresowanie i udostępnianie wszystkich popularnych formatów. Udostępniaj duże pliki za pomocą poczty elektronicznej, usług w chmurze, mediów społecznościowych i komunikatorów. Szybko i łatwo udostępniaj łącza do plików w chmurze.

Ustaw narzędzia tła raz
Zautomatyzowanenarzędzia tła to szybki i wygodny sposób na zwiększenie wydajności i ochronę komputera. Pozwól, aby komputer automatycznie czyścił i wykonywał określone czynności, a także zaplanuj procedury tworzenia kopii zapasowych, aby chronić i organizować swoje pliki za pomocą jednego kliknięcia i bez konieczności wykonywania ręcznej pracy.

Wymagania systemowe WinZip 27 Pro

Zgodność z systemem operacyjnym
32-bitowe i 64-bitowe wersje:
Windows 11
Windows 10

Minimalny procesor
1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor

Minimalna pamięć
1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych


235 MB

Dodatkowe specyfikacje
.NET wersja 4.5
Minimalna wersja przeglądarki internetowej: Internet Explorer 8
Minimalne wymagania sprzętowe/programowe dla grafiki: DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0.
Minimalna rozdzielczość ekranu: 800 x 600

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WinZip 27 PRO"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany