Infolinia 0800 702813
 

ABBYY FineReader 15 Standard, 1 Użytkownik, WIN, pełna wersja, Pobierz

1262,83 zł * 1306,80 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820613
 • FR15SW-FMPL-X
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Uproszczona obsługa plików PDF dzięki programowi ABBYY FineReader 15 Standard... więcej

Informacje o produkcie "ABBYY FineReader 15 Standard, 1 Użytkownik, WIN, pełna wersja, Pobierz"

Uproszczona obsługa plików PDF dzięki programowi ABBYY FineReader 15 Standard

Dokumenty PDF mają wiele zalet i kilka wad w porównaniu do zwykłych dokumentów Worda. Między innymi, często są one trudne do przeszukiwania, czasami niemożliwe do edycji, a edycja nie zawsze jest łatwa. Firmy, które zakupiły program ABBYY FineReader 15 Standard, korzystają z wydajnej technologii OCR (Optical Character Recognition): bloki tekstu są rozpoznawane i digitalizowane również w grafice, dzięki czemu można je później przeszukiwać. Długie ręczne przeszukiwanie istniejących plików PDF nie jest już konieczne, ponieważ: Korzystając z tego oprogramowania, wyszukiwanie treści staje się tak proste, jak w każdym dokumencie Worda. Pozwala to zaoszczędzić czas i uwolnić zasoby dla innych, ważniejszych zadań w firmie.

Zintegrowana technologia OCR skanuje każdy plik PDF w poszukiwaniu modułów tekstowych i przekształca je w komponenty cyfrowe - nawet jeśli moduły tekstowe są dostępne tylko w postaci plików graficznych. Oznacza to, że użytkownicy mogą na przykład zmieniać formatowanie tekstów w plikach PDF, edytować tabele, zmieniać układ lub przesuwać poszczególne elementy. Program ABBYY FineReader 15 Standard zmienia często bardzo sztywną podstawową strukturę pliku PDF w elastyczny dokument, który dostosowuje się do życzeń użytkownika - a nie odwrotnie. Mimo tych zaawansowanych możliwości program nie wymaga potężnego sprzętu. Dzięki temu można go bez problemu używać nawet na nieco starszych urządzeniach w domowym biurze czy gabinecie.

Potrzebujesz przenieść dokument do innego formatu?  Program ABBYY FineReader 15 Standard obsługuje konwersję do wielu innych formatów, które są powszechnie używane w środowiskach produkcyjnych. Sprawdza się to nie tylko w przypadku dokumentów powszechnie używanych w tym kraju, ale także w przypadku tekstów, w których osadzone są np. znaki z azjatyckich obszarów językowych. Niemniej jednak dokładną konwersję uzyskuje się poprzez rozpoznanie jakości warstwy tekstowej. Rezultatem jest gwarantowana konwersja do formatów, które można łatwo edytować, co otwiera drogę do produktywnego wykorzystania pożądanego dokumentu. W tym celu użytkownik nie musi sam się aktywować, ponieważ cały proces jest w pełni zautomatyzowany.

Oczywiście, oprogramowanie to przenosi również dane analogowe do formatu cyfrowego: Użytkownicy skanują dokumenty papierowe i natychmiast przekształcają je w pliki PDF za pomocą programu ABBYY FineReader 15 Standard. Działa to zarówno w przypadku klasycznych dokumentów tekstowych, jak i wymyślnych grafik. W razie potrzeby użytkownik może również zabezpieczyć i podpisać plik PDF po zakończeniu pracy. Gwarantuje to, że dalsze przetwarzanie danych nie może odbywać się bez uprzedniej zgody. Za pomocą innego wybranego narzędzia PDF użytkownik może następnie edytować pliki wynikowe zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki temu możliwa jest edycja analogowych formatów tekstowych na komputerze - bez czasochłonnej pracy ręcznej i z jednym, identyfikowalnym przepływem pracy.

Wreszcie, wszystkie firmy, które zakupią program ABBYY FineReader 15 Standard, będą mogły korzystać z wysoce zoptymalizowanego procesu pracy z dokumentami dowolnego rodzaju. Cały obieg dokumentów ma postać cyfrową i dzięki temu można go przeszukiwać, co drastycznie przyspiesza przetwarzanie, a także udostępnianie i wspólną edycję dokumentów. Długie procesy wyszukiwania są całkowicie wyeliminowane dla wszystkich pracowników. Umożliwia to firmom efektywne organizowanie nawet dużych ilości plików PDF i jednocześnie zapewnia, że te ostatnie pozostają łatwe do odnalezienia nawet po długim czasie. W codziennym życiu użytkownicy mogą korzystać z niewielkich wygodnych funkcji - takich jak kopiowanie i wklejanie z plików PDF do innych formatów - aby przyspieszyć procesy robocze. Dzięki metadanym wyszukiwanie plików, nawet w dużych archiwach PDF, jest przyjemnie szybkie.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny: co najmniej Windows 7 lub nowszy

Procesor: 32- lub 64-bitowy procesor z obsługą SSE2 i częstotliwością taktowania co najmniej 1,0 GHz 

Pamięć RAM: co najmniej 1 GB RAM - zalecane 4 GB plus 512 MB RAM na każde gniazdo procesora

Dysk twardy: co najmniej 1,2 GB na instalację plus dodatkowe 1,2 GB dla optymalnej wydajności

Wyświetlacz: rozdzielczość co najmniej 1 024 * 768 pikseli

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ABBYY FineReader 15 Standard, 1 Użytkownik, WIN, pełna wersja, Pobierz"
22 paź 2020

APPRECIATE THE SERVICE

Easy installation, and allows you to add up to three devices!!!

22 paź 2020

Very easy to use.

Superb OCR of difficult PDF and JPG documents.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany