Infolinia 0800 702813
 
ABBYY Finereader PDF 16 Standard Subscription

ABBYY Finereader PDF 16 Standard Subscription

380,13 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821907
 • FRSW-FMYL-X
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata)

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
FineReader PDF 16 Standard to aplikacja do pracy z dokumentami PDF i skanami. Dzięki... więcej

Informacje o produkcie "ABBYY Finereader PDF 16 Standard Subscription"

FineReader PDF 16 Standard to aplikacja do pracy z dokumentami PDF i skanami.
Dzięki technologii OCR opartej na sztucznej inteligencji firmy ABBYY możesz używać tej aplikacji nie tylko do łatwej konwersji i edycji cyfrowych dokumentów PDF, ale także do skanowania dokumentów papierowych. Za pomocą programu FineReader PDF można przeglądać, edytować, przeszukiwać, dodawać adnotacje, podpisywać, chronić i wyodrębniać tekst z plików PDF, a także konwertować dokumenty do formatu Word lub Excel® w celu dalszej edycji.
Dowiedz się, jak  FineReader PDF może pomóc Ci sprostać codziennym wyzwaniom związanym z dokumentami w cyfrowym miejscu pracy.

Dodano w najnowszej wersji: Integracja z aplikacjami pakietu Microsoft® Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint), ulepszona obsługa ligatur w edytorach PDF.

Przegląd programu ABBYY FineReader PDF 16
Odkryj świat edycji plików PDF i skanowania dokumentów.

   
Standardowa strona Strona korporacyjna 
 • Edytuj, chroń i dodawaj adnotacje do plików PDF
 • Tworzenie i konwertowanie plików PDF
 • Digitalizacja dokumentów papierowych i skanów za pomocą OCR
 • Edycja, ochrona i komentowanie plików PDF
 • Tworzenie i konwertowanie plików PDF
 • Digitalizacja dokumentów papierowych i skanów za pomocą OCR
 • Automatyzacja procesów digitalizacji i konwersji

  5 000 stron/miesiąc, 2 rdzenie procesora
 • Porównywanie dokumentów w różnych formatach plikówDlaczego program FineReader PDF 16 Standard (dla Windows) jest lepszy niż inne rozwiązania PDF? Dlaczego klienci powinni wybrać program FineReader PDF?

FineReader PDF 16 oferuje unikalne połączenie najlepszych w swojej klasie technologii OCR oraz możliwości obsługi plików PDF:

 • Uniwersalne rozwiązanie do pracy z plikami PDF: digitalizacja, wyszukiwanie, edycja, ochrona, udostępnianie i współpraca.
 • Doskonale nadaje się do pracy z zeskanowanymi plikami PDF dzięki bezproblemowo zintegrowanej, wielokrotnie nagradzanej technologii OCR firmy ABBYY: łatwa edycja i wyszukiwanie pełnotekstowe, precyzyjna konwersja do edytowalnych plików Word i Excel, nawet jeśli oryginalny skan był słabej jakości.
 • Unikalne wieloformatowe porównywanie dokumentów w celu znalezienia różnic w tekście dwóch dokumentów, nawet jeśli jeden z nich lub oba są tylko zeskanowane.
 • Dostępne są elastyczne modele licencjonowania i rabaty ilościowe.

Narzędzia do digitalizacji, formatowania i udostępniania plików PDF.
Użytkownicy, którzy zarejestrują się po zakupie, otrzymają program ABBYY Screenshot Reader za darmo jako bonus. Umożliwia to zapisywanie fragmentów ekranu bez konieczności ponownego wpisywania ich w celu późniejszego użycia.

Oprogramowanie PDF i OCR z możliwością dokładnego rozpoznawania i konwersji tekstu dla wszystkich popularnych formatów wejściowych i zapisu. Wyposażone w opcjonalne funkcje ochrony hasłem i podpisu cyfrowego.

 

Program ABBYY FineReader PDF 16 oferuje profesjonalne rozwiązania

Firma ABBYY jest liderem w dziedzinie oprogramowania OCR do rozpoznawania tekstu i przetwarzania plików PDF. Najnowszy program FineReader PDF 16 dla Windows sprawia, że praca z dokumentami jest jeszcze łatwiejsza. Można błyskawicznie i wygodnie zdigitalizować duże ilości dokumentów i krótkich notatek. Następnie można łatwo zmieniać, dodawać i porównywać wszystkie informacje.

Program FineReader PDF 16 oferuje oprogramowanie OCR z licznymi funkcjami i wysokim poziomem łatwości obsługi. Wybierz program FineReader PDF Standard i korzystaj z jego licznych zalet do użytku prywatnego. Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania typu "wszystko w jednym" dla celów biznesowych, wybierz FineReader Corporate.

Program ABBYY FineReader PDF 16 umożliwia pełnąedycję wszystkich typów plików PDF, pozwalając na tworzenie, modyfikowanie, konwertowanie i organizowanie dokumentów i skanów. Oszczędzaj czas, wyszukując i porównując teksty i tabele za pomocą kilku kliknięć. Określenie, kto może czytać i edytować jakie informacje, poprzez zarządzanie dostępem i edycją danych poufnych. Zmieniaj układy i czcionki lub łącz wiele dokumentów z różnych źródeł w jeden dokument PDF.

Program ABBYY FineReader PDF Porównanie produktów

       
  FineReader PDF 16
Standard
FineReader PDF 16 Corporate FineReader PDF
dla komputerów Mac
Wyświetlanie plików PDF
Edycja i porządkowanie plików PDF -
Zabezpieczanie i podpisywanie plików PDF -
Współpracuj nad plikami PDF i
udostępniać je
-
Tworzenie plików PDF -
Tworzenie wypełnialnych formularzy PDF -
Porównaj dokumenty - -
Digitalizacja dokumentów i skanów za pomocą OCR
digitalizacja
Konwertuj pliki PDF
Integracja z pakietem Microsoft Office -
Digitalizacja i konwersja
optymalizacja
- - -
ABBYY Screenshot Reader -
Obsługa trybu ciemnego
i przekazywanie kamery
- -
Nowoczesne, przyjazne dla użytkownika
Interfejs

 

Przetwarzaj poufne informacje za pomocą ABBYY Finereader PDF 16

Zapobieganie ujawnianiu informacji wrażliwych lub poufnych dzięki niezawodnemu narzędziu do przetwarzania danych. Trwale i nieodwracalnie usuwa z pliku PDF poufne informacje, takie jak dane osobowe, informacje bankowe itp. w treści, nagłówku i stopce, komentarzach i metadanych. Pracuj z maksymalną wydajnością, przeszukując w kilka sekund całe dokumenty i usuwając istotne obszary.

Oszczędność czasu i wysiłku dzięki łatwemu i efektywnemu przetwarzaniu i wypełnianiu dokumentów. Przetwarzanie dowolnego dokumentu (zarówno utworzonego cyfrowo, jak i przekształconego z papieru) z taką samą wydajnością. Uzyskaj dostęp do edycji tekstu, tabel i pełnego układu pliku PDF bez dodatkowych kroków konwersji.

Zmniejszenie ryzyka związanego z bezpieczeństwem podczas udostępniania i zapisywania plików PDF. Dodawanie i weryfikowanie podpisów cyfrowych, edytowanie informacji poufnych, usuwanie ukrytych danych i zarządzanie dostępem do plików PDF.

 

Wymagania systemowe ABBYY Finereader PDF 16

Wymagania dotyczące komputerów PC

Systemy operacyjne Microsoft® Windows® 11 / 10
Aby móc pracować ze zlokalizowanymi interfejsami użytkownika, należy obsługiwać odpowiedni język.
Scentralizowane wdrażanie i wirtualizacja Działanie programu ABBYY FineReader PDF 16 zostało przetestowane w następujących konfiguracjach:
 • Microsoft Windows Server 2022, 2019, 2016, 2012 R2 (w tym korzystanie z Remote Desktop, RemoteApp i Remote Desktop Web Access)
 • Citrix Workspace App 1808 (korzystanie z zainstalowanej aplikacji poprzez dostęp z serwera), Citrix Virtual Apps and Desktops
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ABBYY Finereader PDF 16 Standard Subscription"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany