Infolinia 0800 702813
 
Acronis Cyber Backup Advanced Virtual Host

Acronis Cyber Backup Advanced Virtual Host

3198,76 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821707
 • V2HAEBLOS21
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Typ Licencji

Rok (lata)

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Acronis Backup to proste i szybkie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych... więcej

Informacje o produkcie "Acronis Cyber Backup Advanced Virtual Host"

Acronis Backup to proste i szybkie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych i hostów VMware vSphere.

Dzięki Acronis Cyber Protect - Backup Advanced Virtual Host możesz tworzyć kopie zapasowe hostów wirtual nych i wszystkich działających na nich maszyn wirtualnych, w tym działających aplikacji (Exchange, SQL Server, SharePoint i Active Directory).
Edycja ta jest bezpośrednim następcą Acronis Backup Advanced Universal License, ale zastępuje również edycje dla poszczególnych hypervisorów (VMware, Hyper-V, Citrix XenServer, Red Hat Enterprise Virtualization i Oracle VM) z poprzedniej wersji. Dodatkowo dostępne są zaawansowane funkcje wersji Advanced Editions, takie jak deduplikacja czy obsługa napędów taśmowych i klastrów.

Argumenty przemawiające za zakupem:

 • Ochrona danych dla całego przedsiębiorstwa
  Twórz kopie zapasowe całej infrastruktury vSphere za pomocą jedynego rozwiązania, które tworzy kopie zapasowe hostów ESXi, zapewniając bezagentowe i oparte na agencie tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych, które obsługuje maszyny wirtualne z fizycznymi RDM, niezależnymi dyskami i inicjowanymi przez gościa iSCSI.
 • Szybkie odzyskiwanie
  Zmniejsz czas RTO do sekund dzięki funkcji Acronis Instant Restore, która przywraca kopie zapasowe Windows lub Linux jako maszynę wirtualną bezpośrednio z magazynu kopii zapasowych bez przenoszenia danych i bez sprzętu rezerwowego.
 • Ochrona danych
  Chroń maszyny wirtualne VMware vSphere przed atakami ransomware dzięki Acronis Active Protection, jedynej technologii tworzenia kopii zapasowych, która wykrywa i zapobiega nieautoryzowanemu szyfrowaniu plików, baz danych i kopii zapasowych.

 

Cechy Acronis Cyber Backup 15 Advanced Virtual Host

 • Kopie zapasoweserwerów VMware vSphere ESXi i Microsoft Hyper-V Bezagregatowe tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych, bare metal i granularne odzyskiwanie poszczególnych elementów ze środowisk VMware ESX(i) lub Microsoft Hyper-V.
 • Tworzenie kopii zapasowychśrodowisk wirtualnych Tworzenie kopii zapasowych i przywracanieśrodowisk Citrix XenServer, Red Hat Enterprise Virtualization (RHEV) i Oracle VM.
 • Obciążenia w chmurze Microsoft Azure i Amazon EC2 Obsługa kopii zapasowych w środowiskach chmury Azure i Amazon EC2.
 • Acronis Instant Restore uruchamia maszyny wirtualne bezpośrednio z kopii zapasowej dla VMware ESX i Microsoft Hyper-V.
 • Acronis Universal Restore Przywracanie systemów Windows i Linux na różne platformy (inny sprzęt, hypervisor, chmura).
 • Tworzenie kopiizapasowych na lokalnych dyskach twardych, NAS i SAN Obsługuje tworzenie kopii zapasowych na lokalnych dyskach twardych lub w sieciowych systemach pamięci masowej (NAS, SAN).
 • Napędy taśmowe, autoloadery i biblioteki taśmowe Obsługa kopii zapasowych na lokalnych lub centralnych urządzeniach taśmowych - w tym zarządzanie nośnikami, rotacja taśm i zasady retencji.
 • Acronis Active Protection wykrywa podejrzane zmiany w danych, kopiach zapasowych i agentach Acronis. Są one blokowane i resetowane. Chroni dane i systemy przed atakami ransomware.
 • Acronis ASign Dokumentuje autentyczność plików za pomocą podpisów cyfrowych opartych na blockchainie.
 • Deduplikacja o zmiennym rozmiarze bloku Wbudowana deduplikacja zmniejsza zużycie pamięci masowej i/lub ruch sieciowy.
 • Wiele miejsc docelowych dla kopii zapasowych Przechowuj kopie zapasowe w maksymalnie pięciu różnych miejscach przechowywania. Możliwe jest łączenie dowolnych nośników danych (lokalnych i zewnętrznych dysków twardych, taśm, sieciowych systemów pamięci masowej, pamięci w chmurze itp.)
 • Outsourcing procesów Możliwośćzlecania pewnych czynności, takich jak tworzenie (przenoszenie) kopii zapasowych, replikacja (kopiowanie), sprawdzanie poprawności lub czyszczenie, innym systemom w celu odciążenia systemu produkcyjnego.
 • Automatyczne i zdalne odzyskiwanie bare-metalowe Możliwość zdalnego dostępu przy użyciu nośnika startowego i odzyskiwania bare-metalowego, w tym skryptów do automatyzacji i kontroli.
 • Zaawansowane sprawdzanie poprawności w środowisku piaskownicy Zapewnij pomyślne odzyskanie danych, sprawdzając zawartość kopii zapasowej za pomocą sumy kontrolnej, automatycznie uruchamiając kopię zapasową jako maszynę wirtualną i sprawdzając dostępność usług za pomocą predefiniowanych i niestandardowych skryptów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis Cyber Backup Advanced Virtual Host"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany