Infolinia 0800 702813
 
Acronis Cyber Backup Advanced Workstation

Acronis Cyber Backup Advanced Workstation

356,36 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821692
 • PCAAEBLOS21
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata)

Typ licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki Acronis Cyber Backup Advanced, dział IT może zapewnić ciągłość działania firmy dzięki... więcej

Informacje o produkcie "Acronis Cyber Backup Advanced Workstation"

Dzięki Acronis Cyber Backup Advanced, dział IT może zapewnić ciągłość działania firmy dzięki

Ocena podatności na zagrożenia
 • Identyfikuj luki w zabezpieczeniach zanim znajdą je napastnicy
 • Określenie potencjału zagrożeń dla Twoich systemów
 • Zmniejszanie potencjalnych zagrożeń
 • Zoptymalizuj swoje inwestycje w bezpieczeństwo
Automatyczne wykrywanie maszyn i zdalna instalacja agentów
 • Wykrywanie maszyn za pomocą sieci
 • Wykrywanie maszyn w oparciu o Active Directory
 • Importuj listę maszyn z pliku
 • Automatyczne przypisywanie planów ochrony
 • Wsadowa instalacja zdalnego agenta za pomocą specjalnego kreatora (Discovery Wizard)

 

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych

Szybkie i niezawodne odzyskiwanie aplikacji, systemów i danych - na dowolnym urządzeniu i po każdym incydencie

 

Antimalware

Kompleksowa, oparta na sztucznej inteligencji ochrona przed złośliwym oprogramowaniem nowej generacji - w tym filtrowanie adresów URL i automatyczne skanowanie kopii zapasowych w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania

 

Cyberbezpieczeństwo i zarządzanie punktami końcowymi

Zarządzanie ochroną punktów końcowych: ocena podatności i zarządzanie poprawkami, funkcje zdalnego pulpitu i monitorowanie integralności dysków

 

Kompleksowa ochrona danych, teraz i w przyszłości

Acronis Cyber Backup może tworzyć kopie zapasowe dowolnego źródła danych na ponad 20 platformach - wirtualnych, fizycznych, w chmurze lub mobilnych, niezależnie od rozmiaru i lokalizacji danych. A nawet jeśli ilość danych rośnie lub infrastruktura ewoluuje, elastyczna, skalowalna pamięć masowa i łatwe zarządzanie kopiami zapasowymi sprawiają, że tworzenie kopii zapasowych danych przedsiębiorstwa jest bardzo proste.

 

Pełna dostępność bez przestojów

Acronis Cyber Backup umożliwia nieprzerwane prowadzenie działalności biznesowej poprzez zapewnienie stałej dostępności danych. Dzięki naszej proaktywnej ochronie przed atakami ransomware opartej na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym oraz błyskawicznemu przywracaniu danych możesz spełnić nawet najkrótsze wymagania RTO i uniknąć zakłóceń operacyjnych, utraty produktywności i kosztownych przestojów spowodowanych infekcjami złośliwym oprogramowaniem lub kosztownymi próbami odzyskania danych.

 

Zautomatyzowana podwójna ochrona

Twórz lokalne kopie zapasowe i jednocześnie replikuj je do chmury. Gwarantuje to, że zawsze masz bezpieczną kopię danych dostępną poza siedzibą firmy w celu ich odzyskania.

Centrum powiadomień tacki

Powiadomienia wyświetlane w zasobniku pulpitu ułatwiają monitorowanie stanu kopii zapasowych i szybsze rozwiązywanie problemów.

Niestandardowe zarządzanie zasilaniem

Efektywniej zarządzaj kopiami zapasowymi w notebooku, aby nie obciążały zbytnio baterii. Możesz całkowicie zablokować tworzenie kopii zapasowych z baterii lub zezwolić na nie tylko powyżej określonego poziomu naładowania baterii.

Tworzenie kopii zapasowych tylko przez wybrane sieci WLAN

Jeśli to możliwe, powinieneś mieć możliwość bezpiecznego wykonywania kopii zapasowych z dowolnego miejsca. Teraz można łatwo wykluczyć płatne połączenia lub niezabezpieczone publiczne sieci WLAN.

 

Ulepszone przywracanie danych z chmury

Korzystaj z jeszcze szybszego działania i bardziej intuicyjnej obsługi. Ponownie poprawiono również nawigację w programie.

 

 

Skuteczna ochrona typu "wszystko w jednym

Czy używasz wielu rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i ochrony danych? W takim razie prawdopodobnie płacisz sporo za rozwiązanie patchworkowe, które może również stworzyć luki w systemie obronnym. Acronis Cyber Backup łączy wydajną ochronę danych, cyberbezpieczeństwo i wiele innych funkcji w jednym zintegrowanym rozwiązaniu, którym można zarządzać i kontrolować z poziomu centralnego, intuicyjnego interfejsu.


 

Wszechstronna

Twórz kopie zapasowe tego, co chcesz i jak chcesz, korzystając z takich funkcji, jak tworzenie kopii zapasowych dysków/plików/folderów, klonowanie aktywnych dysków, tworzenie kopii zapasowych kont Office 365 w chmurze, planowanie tworzenia kopii zapasowych na podstawie zdarzeń, tworzenie kopii zapasowych non-stop i automatyczna replikacja lokalnych kopii zapasowych do chmury.

Elastyczna

Kontroluj, gdzie chcesz przechowywać swoje dane: na lokalnych dyskach twardych, w folderach sieciowych, urządzeniach NAS, poza siedzibą firmy w chmurze, a nawet w kombinacji tych opcji w celu zapewnienia kompleksowej ochrony danych. Zaufaj określonym połączeniom Wi-Fi, aby uniknąć ryzyka związanego z danymi podczas przesyłania do chmury.

Przejrzysty układ

Dowiedz się wszystkiego o swoich kopiach zapasowych na pierwszy rzut oka. Powiadomienia wyświetlane na pasku pulpitu ułatwiają monitorowanie stanu kopii zapasowej. Nasz przejrzysty pulpit nawigacyjny informuje Cię o ważnych parametrach, takich jak wielkość plików, szybkość tworzenia kopii zapasowych czy rodzaj archiwizowanych danych (za pomocą kolorowego wskaźnika).

Kompatybilny

Twórz kopie zapasowe swoich danych bez względu na to, gdzie się znajdują. Nasze rozwiązanie obsługuje wszystkie obecne komputery PC z systemem Windows, Mac, urządzenia mobilne (iOS, Android) oraz maszyny wirtualne. Wbudowany system ochrony przed złośliwym oprogramowaniem jest w 100% kompatybilny z popularnymi programami antywirusowymi.


Ułatwione zarządzanie danymi i dostęp do nich

Potrzeba poufności i bezpieczeństwa danych jest większa niż kiedykolwiek. Acronis Cyber Backup zapewnia, że Twoje dane są tylko dla Twoich oczu dzięki innowacyjnym technologiom.

Szyfrowanie end-to-end

Możesz niezawodnie chronić swoje dane przed ciekawskimi oczami dzięki szyfrowaniu hasłem i algorytmem AES-256 podczas przechowywania i przesyłania (na lokalnym komputerze lub w chmurze).

Bezpieczne centra danych

Przechowuj swoje kopie zapasowe poza siedzibą firmy w bezpiecznej chmurze Acronis Cloud. Nasze centra danych posiadają certyfikat SSAE-16 i Tier III, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i dostępności.Certyfikacja Blockchain

Utwórz unikalny, oparty na blockchainie cyfrowy odcisk palca swoich danych. Możesz tego użyć później, aby zweryfikować, czy zabezpieczony plik jest autentyczny i nie został zmieniony. Dostępne tylko z subskrypcją premium.

Wymagania systemowe

 • Microsoft Windows Server 2019, 2016, 2012/2012 R2, 2008/2008 R2, 2003/2003 R2 (w tym Active Directory)
 • Linux z jądrem 2.6.9 do 5.1 i glibc 2.3.4 lub nowszym
 • Red Hat Enterprise Linux 4x do 8.1, Ubuntu 9.10 do 20.04
 • Fedora 11 do 31, SLES 10 do 12
 • Debian 4 do 10, CentoS 5.x do 8.1, Oracle Linux 5.x do 8.1
 • CloudLinux 5.x do 7.7, ClearOS 5.x do 7.6, ALT Linux 7.0
 • Windows MultiPoint Server 2010/2011/2012, Windows Home Server 2011, Windows Storage Server 2008/2008 R2/2012/2012 R2
 • Maszyny wirtualne Microsoft Azure, instancje Amazon EC2
 • Microsoft Exchange 2019 do 2007, SQL Server 2019 do 2005, SharePoint 2013 do 3.0
 • Oracle Databse 12 i 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis Cyber Backup Advanced Workstation"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany