Infolinia 0800 702813
 

Aiseesoft BD Software Toolkit

451,45 zł * 470,71 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820891
 • 5056145252525
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE | FR | JP
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Zestaw narzędzi oprogramowania BD Najlepszy pakiet oprogramowania dla fanów Blu-ray... więcej

Informacje o produkcie "Aiseesoft BD Software Toolkit"

 

Zestaw narzędzi oprogramowania BD

Najlepszy pakiet oprogramowania dla fanów Blu-ray do odtwarzania płyt Blu-ray, tworzenia płyt Blu-ray/DVD, konwersji i nagrywania plików wideo.

Aiseesoft Software BD Software Toolkit składa się z pięciu produktów Blu-ray Player, Blu-ray Creator, Burnova, Video Converter Ultimate, Screen Recorder. Za pomocą tego pakietu oprogramowania można łatwo konwertować i nagrywać filmy, a następnie nagrywać je na Blu-ray lub odtwarzać na komputerze.

 • Odtwarzaj i twórz Blu-ray

  Odtwarzaj i twórz Blu-ray

  Płynne odtwarzanie płyt/folderów/ plików Blu-ray na komputerze, nagrywanie plików wideo na Blu-ray

 • Nagraj wideo na DVD

  Nagraj wideo na płytę DVD

  Nagraj video na DVD z wysoką jakością, utwórz plik ISO DVD z video.

 • Konwersja i edycja wideo

  Konwersja i edycja wideo

  Szybko przekonwertować pliki wideo i audio, edytować i przycinać wideo.

Odtwarzanie płyty Blu-ray

Odtwarzacz Blu-ray umożliwia łatwe odtwarzanie na komputerze płyt Blu-ray, folderów Blu-ray i obrazów ISO Blu-ray. Oprogramowanie umożliwia również odtwarzanie filmów 4K/1080p takich jak MP4, AVI, TS, MTS, M2TS. Dzięki wyższej jakości obrazu i dźwięku, można uzyskać najlepszą przyjemność z oglądania filmów Blu-ray. Do odtwarzania płyt Blu-ray wymagane jest połączenie z Internetem.

Tworzenie wspaniałych płyt Blu-ray z filmów

Blu-ray Creator umożliwia tworzenie płyt Blu-ray z własnych plików wideo. Aby lepiej zachować duże pliki wideo, można je przekonwertować i nagrać na płytę Blu-ray lub przekonwertować do folderu Blu-ray lub pliku ISO w celu późniejszego wykorzystania. Program obsługuje BD-25 i BD-50, co pozwala na nagrywanie dowolnego formatu wideo na Blu-ray, w tym TS, M2TS, TP, TRP, MPG, MPEG, M4V, MP4, VOB, WMV, MXF, itp.

Tworzenie wideo DVD

W skład zestawu narzędzi wchodzi także kreator DVD, Burnova, który może nagrywać filmy na DVD w wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy nagrałeś wideo za pomocą kamery lub smartfona, czy chcesz nagrać wideo online na DVD, możesz użyć tego oprogramowania do stworzenia wideo DVD. Burnova oferuje wiele ładnych szablonów dla menu DVD, a tło muzyczne i obraz mogą być zmieniane. Możesz więc stworzyć własne DVD i zachować swoje piękne wspomnienia.

Konwersja i edycja wideo

Za pomocąVideo Converter Ultimate można łatwo konwertować pliki wideo i audio do wszystkich popularnych formatów, takich jak MP4, MOV, MKV, WMV, AVI, M4V, MP3, WAV, WMA. Oprogramowanie pozwala również na regulację efektów wideo. Możesz ciąć i edytować swoje filmy zgodnie z Twoimi życzeniami.

Nagrywanie wideo i audio

Pakiet oprogramowania zawiera również Screen Recorder, który pozwala na nagrywanie obrazu i dźwięku na komputerze. Nie ma znaczenia, czy chcesz nagrywać filmy i muzykę online, czy też chcesz nagrywać rozgrywki, webinar, rozmowy wideo, możesz korzystać z tego oprogramowania. Następnie można nagrać nagrane filmy na DVD/Blu-ray lub obejrzeć je na swoim smartfonie.

 

 • Podgląd/zdjęcie

  Podgląd/zdjęcie

  Podczas edycji filmu można podglądać efekty i zrobić zrzut ekranowy.

 • Duża prędkość

  Duża prędkość

  Dzięki ręcznej technologii przyspieszania, zestaw narzędzi oferuje szybką konwersję prędkości.

 • Edycja wideo/audio

  Edycja wideo/audio

  Podczas tworzenia płyty Blu-ray lub DVD można edytować wideo, dodawać ścieżkę dźwiękową i napisy.

 • Ustawienia profilu

  Ustawienia profilu

  Podczas konwersji wideo można ustawić koder, liczbę klatek na sekundę, prędkość transmisji, rozdzielczość itp. w zależności od potrzeb.

 • Liczne obsługiwane formaty

  Liczne obsługiwane formaty

  Blu-ray Toolkit obsługuje różne formaty wideo i audio podczas tworzenia Blu-ray/DVD i konwersji filmów.

 • Łatwe nagrywanie ekranu

  Łatwe przechwytywanie ekranu

  Dzięki nagrywarce ekranowej możesz z łatwością nagrać wszystko na ekranie i zapisać w wysokiej jakości.

Zrzut ekranu
 
Interfejs użytkownika
 

Zestaw narzędzi oprogramowania BD Aiseesoft dla komputerów Mac

 

Pakiet oprogramowania Blu-ray All-in-One w systemie MacOS spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie wideo/DVD/iPhone.

✔ Wideo w popularnych formatach 2D/3D na komputerze Mac
konvertieren✔ DVD z wideo na komputerze Mac
erstellen✔ Pliki na iPhone'a na komputerze Mac
kopieren✔ Import wideo, audio, zdjęcia z komputera Mac na iPhone


'a
 

Konwersja wideo do plików wideo 3D

Pakiet oprogramowania Mac Blu-ray umożliwia użytkownikom konwertowanie ogólnych filmów 2D do trybów 3D, w tym Anaglyph 3D, Side by Side (Half Width) 3D, Side by Side (Full) 3D, Top and Bottom (Half Width) 3D oraz Top and Bottom (Full) 3D.
Możesz tworzyć filmy 3D z plików 2D na komputerze Mac, a następnie przesyłać je do serwisu YouTube. Możesz także konwertować filmy 2D do plików wideo 3D dla HTC EVO 3D i innych smartfonów 3D, tabletów 3D lub telewizorów 3D.

Odtwarzanie płyty Blu-ray na komputerze Mac

Dzięki oprogramowaniu Blu-ray Player na komputerze Mac możesz cieszyć się praktycznie każdą płytą Blu-ray wydaną w różnych regionach, folderami Blu-ray z kopiami zapasowymi na komputerze Mac lub plikami ISO z dźwiękiem przestrzennym HD na komputerze Mac. A to oprogramowanie odtwarza na komputerze Mac popularne wideo w formacie SD lub HD.
Odtwarzacz Blu-ray na Mac może również odtwarzać dowolne wideo w jakości HD 1080p z doskonałą jakością obrazu. DTS-HD Master Audio lub Dolby TrueHD z płyty Blu-ray gwarantuje doskonałą jakość dźwięku.

Nagrywanie plików wideo na DVD na komputer Mac

Możesz także stworzyć własną płytę DVD na komputerze Mac, korzystając z materiału wideo, który chcesz stworzyć, zapisać coś wartościowego lub podarować płyty DVD DIY DIY jako prezent. Można tworzyć płyty DVD z plikami AVI, VOB, WMV, MP4, a nawet Flash Video (FLV) lub konwertować popularne wideo do plików DVD Folder/ISO.
Przed utworzeniem można zdefiniować szablon menu DVD, ramkę, tekst, przycisk, dodać ścieżkę/napisy audio, a nawet edytować muzykę w tle, dodać film otwierający.

Udostępnianie plików między telefonem iPhone a komputerem Mac

Zestaw narzędzi oprogramowania Blu-ray dla komputerów Mac umożliwia użytkownikom udostępnianie plików między telefonem iPhone a komputerem Mac. Możesz importować muzykę, pliki wideo, ePub, PDF, zdjęcia z komputera Mac do telefonu iPhone oraz tworzyć kopie zapasowe muzyki, filmów, zdjęć, programów telewizyjnych, podcastów, iTunes U, eBooków, nagrań, notatek głosowych z telefonu iPhone na komputer Mac lub iTunes.
Można również konwertować pliki wideo do iPhone kompatybilnych plików wideo lub audio na komputerze Mac, a następnie przenieść te pliki bezpośrednio do iPhone. Możesz również utworzyć kopię zapasową wiadomości SMS z iPhone'a i kontaktów na komputerze Mac za pomocą oprogramowania iPhone SMS i kontaktów.

Tworzenie dzwonka iPhone'a na komputerze Mac

Nie jesteś zadowolony z dzwonka na swoim iPhone'ie? Czy słyszałeś jakieś piosenki, które chciałbyś ustawić jako dzwonki do iPhone'a? Aiseesoft iPhone Ringtone Maker for Mac oferuje kompletne rozwiązanie. Program może przekonwertować dowolny plik audio i wideo na iPhone M4R dzwonek. Po konwersji można skopiować utworzone dzwonki bezpośrednio do iPhone'a. Ta aplikacja na komputer Mac może również zarządzać istniejącymi dzwonkami na Twoim telefonie iPhone.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Aiseesoft BD Software Toolkit"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Alles in Ordung, gute Software, prompte Lieferung

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany