Infolinia 0800 702813
 

Aiseesoft DVD Creator

181,69 zł * 313,81 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820880
 • 5056143178787
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | JP
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Aiseesoft DVD Creator Nagraj własny film wideo na płycie DVD lub utwórz folder DVD lub plik... więcej

Informacje o produkcie "Aiseesoft DVD Creator"

Aiseesoft DVD Creator

Nagraj własny film wideo na płycie DVD lub utwórz folder DVD lub plik ISO z niestandardowym menu, ścieżką dźwiękową i napisami w systemie Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP.

 • Szybkie nagrywanie wideo na płytę DVD
 • Tworzenie folderu DVD lub pliku ISO do wykonania kopii zapasowej
 • Wstawienie żądanej ścieżki dźwiękowej i napisów
 • Zdefiniuj menu DVD zgodnie z Twoimi życzeniami

 

Nagraj wideo na płytę DVD, utwórz folder DVD/ plik IO

 • Nagraj wideo na DVD

  Nagraj dowolny format wideo na płytę DVD

  Aiseesoft DVD Creator może tworzyć prawie wszystkie formaty wideo, w tym AVI, MPEG, 3GP, MP4, VOB, FLV, M2TS, MTS, TS, SWF, MKV, MPG, MPA, DAT, DVD, NSV, MOV, QT, RMVB, DivX, itp. na płycie DVD do tworzenia kopii zapasowych lub innych zastosowań.

 • Tworzenie filmu na DVD

  Wypalanie różnych filmów lub nagrań wideo na DVD

  Zarówno nagrane filmy, jak i pobrane z YouTube, Vimeo, itp. można nagrać na DVD. Obsługiwane typy DVD obejmują DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-5/9 itd.

 • Zapisywanie wideo jako folderu DVD lub pliku ISO

  Tworzenie folderu DVD lub pliku ISO

  Oprócz nagrywania na dysk DVD, ten program Video to DVD Maker umożliwia tworzenie folderów DVD lub plików ISO, które będą przechowywane na lokalnym dysku twardym w celu utworzenia kopii zapasowej lub nagrania w przyszłości.

 

Zdefiniuj swoje własne menu, aby doświadczyć przyjemności

Nagrywarka DVD oferuje szeroką gamę szablonów menu DVD. Po wybraniu szablonu, Ty jako autor wybierzesz ramkę menu i styl przycisków, dokonasz edycji zawartości menu tekstowego oraz zdefiniujesz czcionkę, rozmiar i kolor. Oczywiście nie można dodać menu do płyty DVD. Aby dostosować płytę DVD, można ustawić obraz tła i muzykę oraz film otwierający z lokalną muzyką, zdjęciami i plikami wideo.

Skonfiguruj ścieżkę dźwiękową/napisy na płycie DVD zgodnie z Twoimi życzeniami

Przed nagraniem filmu na DVD za pomocą tego DVD Maker, to oprogramowanie DVD Creator upoważnia do wyboru ścieżki dźwiękowej i napisów do nagrania na DVD lub dodania nowego. Plik audio w prawie wszystkich popularnych formatach może być zaimportowany jako ścieżka dźwiękowa, natomiast SRT, SUB, SSA, ASS są obsługiwane jako formaty napisów. Ścieżka dźwiękowa i napisy mogą być edytowane nawet po zaimportowaniu do programu. Możesz użyć tej funkcji, aby utworzyć swój specjalny plik DVD.

Edytuj wideo przed nagraniem

Chcesz dostać romantyczny film z efektami specjalnymi? Masz nadzieję na odtworzenie płyty DVD z filmem, który zrobiłeś w zbliżeniu? Chcesz mieć swoje własne logo? To oprogramowanie Aiseesoft DVD Creator może spełnić wszystkie wyżej wymienione życzenia. Ponadto, ten DVD Creator pozwala na regulację jasności wideo, nasycenia, odcienia, kontrastu i innych parametrów. Można również przyciąć długość wideo, przyciąć rozmiar wideo, dostosować proporcje, dodać tekst/znak wodny obrazu do wideo.

 

 • Łatwy w użyciu

  Łatwy w użyciu

  Oprogramowanie to jest dość łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi i jasnym instrukcjom krok po kroku.

 • Szybka prędkość

  Szybko wypalić DVD

  Dzięki Aiseesoft DVD Creator możesz nagrywać wideo na DVD z najlepszą jakością i błyskawicznie.

 • Podgląd

  Podgląd w czasie rzeczywistym

  Dzięki pełnej wersji tego DVD Maker możesz z łatwością podglądać efekty wideo, aby je wyraźnie zobaczyć.

 • Ustawienia

  Regularne aktualizacje

  Regularne aktualizacje pozwalają uczynić DVD Creator kompatybilnym ze wszystkimi wersjami systemu Windows i rozwiązywać problemy.

 

Aiseesoft DVD Creator for Mac

Aiseesoft DVD Creator for Mac to najlepsze i najszybsze oprogramowanie do nagrywania płyt DVD, tworzenia folderów DVD i plików DVD ISO.

Nagraj DVD na MacOS High Sierra i MacOS Mojave

 

Jeśli pobierasz filmy ze strony internetowej lub tworzysz domowe filmy z odtwarzacza MP4, iMovie, urządzeń Apple (iPhone, iPad, Macbook Pro), aparatów cyfrowych Sony, kamer Panosonia itp., oprogramowanie to pozwala na tworzenie płyt DVD na komputerze Mac bez żadnych problemów (obsługiwane są tylko systemy macOS High Sierra i macOS Mojave).

 • Nagraj wideo na DVD

  Nagraj wideo na DVD

  Nagraj wideo MP4/AVI/MKV/VOB na DVD
 • Tworzenie folderu DVD/ISO

  Tworzenie folderu DVD/ISO

  Tworzenie folderu DVD/obraz ISO z MOV/WMV/MXF/FLV.
 • Dodawanie ścieżki dźwiękowej

  Dodaj dowolną ścieżkę dźwiękową

  Dodaj ścieżkę/napisy audio przed nagraniem DVD.
 • Edycja menu DVD

  Zdefiniuj swoje własne menu DVD

  Stwórz unikalne menu DVD zgodnie z Twoimi życzeniami.

 

Nagraj prawie wszystkie filmy na DVD

Dzięki narzędziu DVD Creator for Mac można łatwo łączyć wiele filmów i konwertować je do innego formatu wideo, takiego jak MP4, AVI, MKV, WMV, FLV, MXF, MOV itp. i nagrywać je na DVD. Można również konwertować filmy do folderów DVD lub plików ISO.
Możesz również nagrywać domowe filmy z odtwarzacza MP4, iMovie, urządzeń Apple (iPhone, iPad, Macbook Pro), kamery Sony itp. na DVD. Dzięki temu możesz z łatwością dzielić się swoimi filmami z rodziną i przyjaciółmi.

Spersonalizuj swoją własną płytę DVD

To oprogramowanie oferuje wiele szablonów menu DVD, takich jak zwierzę, miasto, festiwal, rośliny, krajobraz, itp. Aby jeszcze bardziej spersonalizować menu DVD, można wybrać ramkę i przyciski. Można też edytować zawartość menu tekstowego i definiować jego czcionkę, rozmiar i kolor.
Przed nagraniem można również dodać do menu DVD muzykę w tle, obraz tła i otwierający film.

Dodanie ścieżki dźwiękowej i napisów do płyty DVD

DVD Creator for Mac daje możliwość dodania ścieżki dźwiękowej oraz dodatkowego języka i dźwięków do DVD. Napisy mogą być również dodawane do plików wideo na komputerze Mac. Kreator DVD dla komputerów Mac umożliwia regulację położenia, czcionki, rozmiaru, koloru i głośności dźwięku. Pozwala również na wybór kodera/bitrate/kanału audio.
Ponadto, jeśli ścieżka dźwiękowa z daną sceną nie odpowiada Twoim potrzebom, możesz ją dostosować za pomocą programu DVD Creator for Mac. W ten sposób można zsynchronizować ścieżkę dźwiękową z obrazem. W tym samym czasie można dostosować napisy.

Edytuj efekty wideo przed nagraniem

Aiseesoft DVD Creator for Mac posiada również profesjonalne funkcje edycyjne, które pozwalają dostosować własną płytę DVD do własnych potrzeb, takie jak regulacja jasności, kontrastu, nasycenia, odcieni i głośności obrazu źródłowego, przycinanie klipów wideo, dostosowywanie rozmiaru obrazu, dodawanie tekstu lub znaków wodnych do filmów itp.
Po edycji można nagrywać filmy na większość typów DVD, takich jak DVD+-R/RW/R DL, DVD-RAM, DVD-5(4.5G) i DVD-9(8.5GB). Nagrane płyty DVD można odtwarzać na różnych odtwarzaczach DVD.

 • Łatwy w użyciu

  Ta nagrywarka DVD dla komputerów Mac jest bardzo łatwa w użyciu - wystarczy kilka kroków, aby nagrać płyty DVD, zarówno dwuwarstwowe, jak i open source. Jasne instrukcje poprowadzą Cię, nawet dla początkujących, do konwersji wideo na DVD w ciągu kilku minut. Żadna wtyczka nie zapewni Ci najczystszego interfejsu, jeśli będziesz musiał wybrać tylko najlepszy DVD Creator dla Maca.
 • Podgląd filmów DVD

  Możesz podglądać swoje efekty wideo na interfejsie oprogramowania DVD Creator, aby dokonywać zmian do woli. Od funkcji edycji do edycji menu (ramki, przyciski, tekst) w różnych stylach (festiwal, planeta, miasto, biznes, edukacja, rodzina, wakacje, inne, itp.) można przeglądać i dostosowywać efekty w czasie rzeczywistym.
 • Wysoka prędkość spalania

  DVD Creator for Mac umożliwia szybkie nagrywanie wysokiej jakości płyt DVD.

 • Wsparcie techniczne

  Możesz otrzymać od nas wsparcie techniczne i regularne aktualizacje.

 • Obsługa nowej wersji komputera Mac

  Program do nagrywania płyt DVD jest zgodny tylko z systemami macOS High Sierra i macOS Mojave.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Aiseesoft DVD Creator"
3 lis 2020

Alles super schnell und einfach

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany