Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo Burning Studio 24 Ashampoo Burning Studio 24
Potężny program do nagrywania, który umożliwia nagrywanie i kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray. Z nowym Ashampoo Burning Studio 24 możesz nagrać wszystko, co chcesz - nawet książki audio, podcasty i słuchowiska! Program oferuje...
67,84 zł *
Ashampoo® Burning Studio 21 Nasze najlepsze oprogramowanie do wypalania... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 21"

Nasze najlepsze oprogramowanie do wypalania

Wszechstronna usługa wypalania, tworzenia kopii zapasowych i przetwarzania plików

Traktuj swój palnik jak najlepszy program do wypalania! Nowy Ashampoo Burning Studio 21 może również wygodnie i bezpiecznie nagrywać Twoje dane, bezproblemowo kopiować płyty CD, DVD i Blu-ray oraz posiada najwyższej klasy funkcje multimedialne. Można łatwo tworzyć filmy lub pokazy slajdów, edytować multimedia lub tworzyć płyty wideo z animowanym menu. Automatycznie zgraj płyty CD z muzyką, rób kopie zapasowe i drukuj okładki do swoich projektów z łatwością! Lub tworzyć kopie zapasowe ważnych danych na dowolnym nośniku, optymalnie skompresowanym i chronionym hasłem. Czekamy na nową wersję naszego najlepszego oprogramowania do wypalania!

Burning Studio 21 Box & Zrzut ekranu

Jak wygląda Burning Studio? Wygląda wspaniale!

Ashampoo Burning Studio 21 ma nową powierzchnię i jest to naprawdę coś! Zamiast normalnego menu, program do wypalania ma teraz tak zwaną karuzelę, z którą można łatwo przesuwać się po wszystkich funkcjach. Dla każdej funkcji znajdziecie Państwo przydatne teksty informacyjne, dzięki którym zawsze znajdziecie się na zdjęciu i będziecie mogli szybko znaleźć wszystko. Teraz możesz znaleźć wszystkie swoje ulubione funkcje na swojej osobistej liście ulubionych, opracowanej indywidualnie dla ultraszybkiego dostępu! A nawet droga do ekranu startowego jest teraz wygodniejsza, dzięki przyciskowi "Home" możesz wrócić do startu z dowolnego menu. Oczywiście, wszystkie wizualne innowacje są tylko opcjonalne, zapraszamy do dalszego korzystania z klasycznego menu!

Burning Studio 21 - menu

Proste oprogramowanie do wypalania z wieloma funkcjami

Wielu użytkowników jest zaskoczonych, gdy po raz pierwszy pracują z Burning Studio 21. To wszystko jest takie proste? Tak, bo w centrum są tylko trzy kroki. Wybór plików, sposób, w jaki program ma je przetwarzać i na jakim nośniku danych mają być wypalane lub zapisywane. Stwórz swój własny Video-DVD z animowanym menu - za pomocą kilku kliknięć? Tworzenie kopii zapasowej kolekcji zdjęć na wielu dyskach? Z Ashampoo Burning Studio 21 każdy może to zrobić! Chociaż program ma wiele funkcji, zawsze szybko dotrzesz do celu. Gwarantuje to niezrównana logiczna struktura!

Burning Studio 21 - skóry

Łatwe tworzenie własnych filmów i pokazów slajdów

Z Burning Studio 21 nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej własnej kreatywności! Twoje filmy mogą być łatwo cięte i wyposażone w napisy otwierające lub zamykające. Filmy, które zostały nagrane w niewłaściwy sposób, mogą być teraz obracane za pomocą jednego przycisku. Dzięki napisom do objaśnień, gotowym motywom lub własnej grafice możesz stworzyć swój własny, indywidualny projekt. Fascynuj przyjaciół i rodzinę swoimi zdjęciami i twórz imponujące pokazy slajdów, którym towarzyszy muzyka, aby utrwalić najlepsze wspomnienia. Wykorzystaj zupełnie nową optymalizację obrazu, która znacznie ulepszy każde z Twoich zdjęć! Czy to rodzinne świętowanie, praca czy wakacje, z tym programem wypalania zawsze osiągniesz wspaniałe rezultaty!

Burning Studio 21 - pokazy slajdów

Tworzenie kopii zapasowych zgodnie z planem

Czy przechowujesz swoje dane w chmurze? Nie każdy ma filiżankę herbaty! Dlaczego nie zrobić kopii zapasowej danych na płycie CD/DVD lub BD wypalonej! Dzięki praktycznym planom tworzenia kopii zapasowych można jeszcze łatwiej nagrać ważne dane lub zapisać je na dowolnym dysku twardym. W razie potrzeby program może nawet przypominać, kiedy ma być wykonana nowa kopia zapasowa! Więc nigdy nie można zapomnieć o kopii zapasowej. Za pomocą zarządzania kopiami zapasowymi możesz jednym kliknięciem przeglądać swoje kopie zapasowe i tworzyć nowe. To nie może być bardziej komfortowe! A jeśli coś nie do końca mieści się na nośniku danych, Burning Studio automatycznie i bezpiecznie rozprowadza dane. Kompresja i bezpieczna ochrona hasłem w zestawie!

Zrelaksuj się i posłuchaj muzyki oraz książek audio w swoim radiu samochodowym

Jeśli kompilujesz muzykę do swojego samochodu, często napotykasz na problem: czy to spalony, czy na pendrive'u USB, prawie żadne radio samochodowe nie opanowało wszystkich formatów dźwięku, czasami sortowanie jest całkowicie zagubione, a utwory są odtwarzane dziko pomieszane. Nowe Burning Studio 21 kładzie temu kres! Dla ponad 1800 radioodbiorników samochodowych dostępne są już profile dopasowane do potrzeb klienta, więc liczba obsługiwanych urządzeń znacznie wzrosła od wersji 20! Emulatory zmieniarki CD są również w pełni obsługiwane, dzięki czemu można wykorzystać pełną funkcjonalność tych urządzeń. Dla zapewnienia optymalnej jakości dźwięku w samochodzie dostępny jest dodatkowo korektor i klasyczna normalizacja. Słuchajcie swoich piosenek i audiobooków w drodze w najlepszej jakości i oczywiście w odpowiedniej kolejności!

Odczytywanie płyt CD i nagrywanie danych muzycznych

Chcesz zerwać swoje płyty audio? Dzięki genialnej funkcji automatycznej Ashampoo Burning Studio 21, odczytywanie muzyki i dźwięku jest błyskawiczne! Artysta i tytuł są rozpoznawane automatycznie, nie trzeba niczego wprowadzać ręcznie. Płyty CD można zrywać i zapisywać w najlepszej jakości, a w szczególności oszczędzać miejsce i format. Nigdy więcej uszkodzonych lub nienazwanych plików! Nagrywaj płyty CD z muzyką równie łatwo za pomocą tego oprogramowania do nagrywania, opcjonalnie z korektorem lub regulacją głośności, aby uzyskać lepszy dźwięk, zanim zostanie naciśnięta odpowiednia okładka. Brzmi dobrze? Jest dobry!

Odpowiedni format gotowy do każdego filmu

Używanie komputera do tworzenia i nagrywania filmów video DVD lub Blu-ray to rajska dyscyplina Ashampoo Burning Studio 21! Aby nagrać filmy na płytę kompatybilną z odtwarzaczami, muszą one zostać przekonwertowane z wielu formatów, aby pasowały do siebie. Dzięki różnym popularnym formatom, takim jak MPEG4, H.264 i AAC oraz formatom dźwięku, takim jak MP3, WMA, OGG i wielu innym, z Burning Studio jesteś zawsze po bezpiecznej stronie. Od prostych nagrań z telefonów komórkowych po ambitne filmy hobbystyczne - Burning Studio 21 spala Twoje projekty wygodnie i niezawodnie!

Burning Studio 21 - zrzut ekranu

Nawet odczytywanie uszkodzonych dysków - dzięki ochronie przed zarysowaniem

Dzięki sprawdzonej ochronie przed zarysowaniami, Twoje dane pozostają zawsze bezpieczne. Przez wielokrotne wypalanie w różnych miejscach na pustej przestrzeni, nawet wyraźnie widoczne zadrapania tracą grozę! Te płyty High Security Discs mogą być używane normalnie i pokazują swoją szczególną siłę w sytuacjach awaryjnych: dzięki wąskiemu programowi awaryjnemu, który jest wypalany na każdej płycie, dane mogą być przywrócone nawet w przypadku uszkodzenia płyty. Idealny dla ważnych danych, niezbędnych dokumentów i cennych wspomnień!

Najprostszy edytor wideo w historii!

Wielka siła Ashampoo Burning Studio 21: Dla każdego projektu jest właściwa droga. Jeśli ma być szybko, można łączyć zdjęcia i filmy za pomocą kilku kliknięć, w razie potrzeby dodać muzykę - i film jest gotowy. Nie ma potrzeby długiej nawigacji po menu, nie ma potrzeby dalszego wprowadzania danych. Efektywne przejścia między obrazami lub czas wyświetlania obrazów mogą być indywidualnie dopasowane, jeśli chcesz zakończyć projekt - w przeciwnym razie to po prostu: dokończ film i ruszaj w drogę!

Komfortowa praca z obrazami płyt takimi jak ISO lub CUE/BIN

Szczególnie dla profesjonalistów, praca z obrazami takimi jak ISO, CUE/BIN czy ASHDISC to codzienna rutyna. Dzięki Ashampoo Burning Studio 21 każdy może z łatwością obsługiwać takie obrazy, tworzyć ich kopie i wypalać je na dowolnym standardowym nośniku danych. Pliki obrazów można również wygodnie przeglądać, dla danych obrazów jest nawet wygodny podgląd. Nawet tworzenie własnych obrazów jest możliwe bez problemów i pozwala zaoszczędzić czas.

Tworzenie pokryw i rękawów dla każdej płyty

Tworzenie okładek i rękawów zawsze było jedną z mocnych stron Burning Studio. Już w przejrzyście ułożonym menu startowym możesz wygodnie wybrać projekt, którym chcesz się zająć i w razie potrzeby wybrać profesjonalnie zaprojektowane szablony lub własne zdjęcia. Następnie program przeniesie Cię krok po kroku do ostatecznego wyniku. Za pomocą funkcji importu można nawet wczytać płytę CD i wyszukać gotową okładkę lub włożyć tytuły utworów, np. jako listę utworów. To oszczędza czas i wysiłek! Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu szybko stworzyć okładkę z automatycznymi funkcjami, czy też stworzyć bardzo indywidualną okładkę z dbałością o szczegóły, rezultat Cię przekona!

Nasze programy multimedialne

Podczas gdy Ashampoo Burning Studio 21 jest naszym pierwszym wyborem w oprogramowaniu do nagrywania, Ashampoo Movie Studio Pro 3 oferuje wysokiej jakości edycję wideo z Dolby Digital, rozdzielczość do 4K i turbo konwersję. Do poprawy jakości nagrań wideo polecamy Ashampoo Video Optimizer Pro, za pomocą którego można łatwo stabilizować, denoalizować i naświetlać nagrania. Wszystko, co jest dźwiękiem, może być zrobione przez Ashampoo Music Studio 7. Niezależnie od tego, czy chcesz uporządkować swoją kolekcję muzyczną, spróbować swoich sił w miksowaniu lub konwersji plików muzycznych do innego formatu, Music Studio jest zawsze dobrym wyborem!

Zupełnie nowa wersja klasycznego programu strzeleckiego!

Jak tylko otworzysz nowe Ashampoo Burning Studio 21, będziesz pozytywnie zaskoczony, nowa powierzchnia w nowoczesnym karuzelowym stylu wita Cię. Przesuń się przez funkcje i przeczytaj ciekawe informacje o funkcjach! Twoje ulubione funkcje są natychmiast dostępne na liście ulubionych, a przycisk domowy umożliwia powrót do ekranu startowego za jednym dotknięciem przycisku. Pojawiły się również nowe funkcje w dziedzinie multimediów: Od teraz można również obracać filmy i automatycznie optymalizować zdjęcia do pokazów slajdów w programie! Czekamy na nową wersję naszego najlepszego oprogramowania do wypalania!

Spalanie plików i folderów  
Automatyczna dystrybucja danych, gdy nośnik danych jest pełny
UPRAWNIONY
Lepsze rozpoznawanie pustych pól
UPRAWNIONY
Ulepszone opcje spalania w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności
Ochrona przed zadrapaniami dla zawsze dostępnych danych, nawet jeśli powierzchnia jest uszkodzona
Tryb bezpieczeństwa w trybie skanowania dysku
Obsługa M-Disc
Obsługa BDXL
Ochrona danych wrażliwych przed osobami nieupoważnionymi za pomocą szyfrowania nośników danych
Automatyczne dzielenie dużych ilości danych na wiele płyt o dużej rozpiętości dysków
Późniejsze finalizacje płyt CD, DVD i Blu-ray
Tworzenie płyt CD, DVD i Blu-ray z funkcją Auto Start
Tworzenie płyty z danymi z interaktywnym menu, które uruchamia się automatycznie po jej włożeniu
Tworzenie płyt CD, DVD i dysków z danymi Blu-ray
Aktualizacja istniejącego dysku, dodawanie i usuwanie plików i folderów
Kasowanie płyt CD/DVD/Blu-ray wielokrotnego zapisu, jak również BD-RE i CD-RW
Wewnętrzne cechy i funkcje programu  
Całkowicie nowa powierzchnia w ekscytującym karuzelowym wyglądzie
NOWOŚĆ
Twoje ulubione moduły jako ulubione zawsze pod ręką
NOWOŚĆ
Nowa nawigacja z szybkim powrotem za pomocą przycisku "Home".
NOWOŚĆ
Nowy, przejrzyście ułożony edytor okładek i rękawów
Jasny, wysokokontrastowy interfejs programu do wyboru
Zoptymalizowane przepływy pracy dla mniejszej ilości kliknięć i czasu oczekiwania
Profile na zamówienie dla ponad 1600 radiotelefonów samochodowych
Emulatory zmieniarki płyt CD w pełni obsługiwane w module Auto
Uwzględnienie wielu szczególnych przypadków w module Auto
Nośniki danych chronione hasłem spalania
Wspaniała historia wypalania ostatnich 20 projektów z opcją odtworzenia
Nowe i nowoczesne motywy i szablony dla Cover Studio, pokazów slajdów i menu
Obszerny moduł dźwiękowy dla radia samochodowego
Łatwe importowanie list odtwarzania dla samochodu z iTunes lub Windows Media Player
Stwórzcie własne playlisty i zagrajcie je w samochodzie.
Dla idealnego kija MP3: Poprawny format i zamówienie automatycznie!
Łatwe wyodrębnienie grafiki z tagów MP3
Wyszukiwanie okładek online również w poszukiwaniu nieznanych utworów
Fascynujące okładki mozaikowe
Lepszy wybór opcji spalania
Interfejs programu z możliwością dostosowania do własnych potrzeb poprzez wybieraną skórkę
Studio Okładek: Drukowanie i projektowanie broszur, okładek i etykiet
Korzystaj z własnych, samodzielnie stworzonych skórek programowych
Bezpieczna praca z Autozapisem
Średnia analiza
Uruchom długie oparzenia w trybie Minimalizuj i bądź na bieżąco informowany
Nowa, ulepszona przeglądarka plików
Przeglądarka plików z możliwością indywidualnej konfiguracji poprzez folder Ulubione
Dostęp do zewnętrznych źródeł internetowych i urządzeń przenośnych
Filmy poparzeniowe  
Wygodne obracanie filmów
NOWOŚĆ
Lepsze pokazy slajdów dzięki doskonałej optymalizacji obrazu
NOWOŚĆ
Prawdopodobnie najłatwiejszy edytor wideo w historii
Nowe, nowoczesne motywy dla menu pokazów slajdów i płyt
Nagrywaj komentarze na żywo, aby dopasować się do pokazu slajdów
Szybsze kodowanie dla wielu kart pokładowych z Intel Media
Natywna obsługa MPEG4, H.264 i AAC
Inteligentny kreator do tworzenia doskonałych pokazów slajdów
Wygodne funkcje sortowania zdjęć w pokazach slajdów
Ponad 140 przejść dla pokazów slajdów
Profesjonalny fade in and out plus crossfading muzyki
Obsługa SRT dla napisów
Bezpłatne pobieranie motywów
Tworzenie własnych motywów do pokazów slajdów fotograficznych
Kodowanie filmów do 15% szybciej
Efekty dźwiękowe dla filmów i pokazów slajdów
Nagrywanie dźwięku na wszystkich zainstalowanych urządzeniach nagrywających Windows (w authoringu)
Regulacja i normalizacja głośności ścieżek dźwiękowych plików wideo
Tworzenie i zapisywanie własnych szablonów menu
Tworzenie pokazu slajdów fotograficznych
Przesuwanie zdjęć z pokazu slajdów poprzez przesuwanie i powiększanie
Wycinanie lub dzielenie się filmami
Obsługa procesora wielordzeniowego umożliwiającego szybsze renderowanie i kodowanie
Nagranie wideo Blu-ray z przygotowanego folderu
Nagranie wideo DVD z przygotowanego folderu
Tworzenie płyty Video CD (VCD)
Tworzenie płyty Super Video CD (SVCD)
Tworzenie menu startowego dla płyty wideo
Dodawanie tematów i napisów do filmów
Obrazy pamięci  
Tworzenie lub nagrywanie obrazów płyt z płyt CD, DVD i Blu-ray
UPRAWNIONY
Łatwiejsze tworzenie obrazu
Ulepszone przeglądanie ISO z podglądem obrazu
Wyszukiwanie obrazów płyt
Tworzenie obrazów płyt z plików
Wsparcie dla CUE+MP3, CUE+FLAC i CUE+WAV
Spalić lub wydobyć muzykę  
Nowe, precyzyjnie dopasowane profile do radioodbiorników samochodowych, zmieniarki płyt CD i przenośnych nośników danych
NOWOŚĆ
Automatyczna korekcja i regulacja plików muzycznych za pomocą korektora
Regulacja głośności i normalizacja dla plików MP3 i WMA
Funkcja Shuffle
Długość pauzy regulowana indywidualnie
Obsługa formatu pliku APE
Tworzenie list odtwarzania bezpośrednio po wyodrębnieniu płyty audio CD
Obsługa formatu plików OPUS
Funkcja automatycznego wyszukiwania okładek w celu zerwania płyty
Wyciąganie muzyki z płyty CD audio w formacie FLAC i OGG
Tworzenie i nagrywanie płyt CD audio
Tworzenie i nagrywanie płyt CD audio z importowanej listy odtwarzania
Obsługa częstotliwości próbkowania do 96kHz
Stosowanie metadanych podczas konwersji plików WMA
Eksportowanie list utworów
Tworzenie płyty MP3 lub WMA CD, DVD i Blu-ray
Wyciąganie muzyki z płyty CD audio
Tworzenie kopii zapasowych plików i folderów  
Niezawodne tworzenie kopii zapasowych z funkcją inteligentnego planowania
UPRAWNIONY
Funkcja przypominania o planach zapasowych
1-Click Kopie zapasowe dla urządzeń przenośnych, takich jak smartfony i tablety (np. iPod, iPhone, iPad i urządzenia z systemem Android)
Tworzenie kopii zapasowych plików i folderów
Kompresuj i szyfruj kopie zapasowe
Rozszerzone funkcje eksperckie  
Tworzenie zmodyfikowanej kopii płyty CD/DVD/Blu-ray Disc
Obsługa listy skoków umożliwiająca ekspresowy dostęp do najważniejszych funkcji
Zdefiniowanie systemu plików (ISO/Joliet/UDF)
Tworzenie płyty bootowalnej
Zdefiniuj emulację dla dysku startowego

Dzięki naszym tłumaczom


AngielskiAngielski
NiemieckiNiemiecki
HolenderskiHolenderski (Guy Raedersdorf)
FrancuskiFrancuz (Guy Raedersdorf)
WęgierskiWęgierski (László Koncz)
RosyjskiRosyjski (Сергей Царёв)
PolskiPolski (Jacek Milecki)
PolskiPolski (Artur Krupa)
WłoskiWłoski (Severino Grandi)
NorweskiNorweski (Ulf Aasen )
PortugalskiPortugalczyk (Manuela Silva)
HiszpańskiHiszpan (Miguel Blasco)
SzwedzkiSzwedzki (Olle Ohlsson)
TureckiTurecki (Çağdaş Tatar)
SłoweńskiSłoweński (Jadran)
CzeskiCzeski (Libor Divis)
ChineseSimplifiedChineseSimplified (Smilefly )
Brytyjski AnglikBritish English (Chris Brooker)
BułgarskiBułgarski (BgInterface)
SerbskiSerbowie (Ilija Komljenović)
Portugalczyk (brazylijski)Portugalczyk (Brazylijczyk) (Josè Carlos Taveira)
ChineseTraditionalChineseTraditional (Alan)
DuńskiDuńczyk (Kjeld Børager)
GrekGrek (Aldi Duzha)
RumuńskiRumuński (Andrei Grigorcea)
KatalońskiCatalan (Joan Queralt)
WietnamskiWietnamski (XiongSoft)
SłowackiSłowak (Milan Slovák)
FińskiFiński (Veikko Muurikainen)
ŁotwaŁotwa (Voldemars Bulans)
SerbskiSerbowie (Ilija Komljenović)
Hiszpański (Argentyna)Hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)
Norweski NynorskNorweski Nynorsk (Olai Otterå)
 

Wymagania systemowe

system operacyjny:

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Oprogramowanie:
 • Windows Media Player 10
 • Microsoft .NET Framework 4.5
 • DirectX 9.0C
Pamięć robocza (RAM):

2 GB

Pojemność dysku twardego:
 • 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji programu
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (DVD)
 • 25/50 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (Blu-ray)
 • 100 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (Blu-ray XL)
Karta wideo:

DirectX 9 Hardware Pixelshader v2.0, min. 128 MB RAM.

Karta dźwiękowa:

Standardowa karta dźwiękowa (np. karta OnBoard lub adapter USB)

Różne:

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

W przypadku niektórych usług wymagane jest połączenie z Internetem. Podczas korzystania z niektórych funkcji może być wymagane połączenie z Internetem w celu sprawdzenia numeru seryjnego.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Burning Studio 21"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

158,99 zł ocalony
Ashampoo WinOptimizer 18 Ashampoo WinOptimizer 18
67,84 zł * 226,83 zł *
113,62 zł ocalony
Ashampoo UnInstaller 9 Ashampoo UnInstaller 9
67,84 zł * 181,46 zł *
Ostatnio oglądany