Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo WinOptimizer 26 Ashampoo WinOptimizer 26
O novo Ashampoo WinOptimizer 26 liga o turbo duas vezes! Torna o teu PC mais rápido e limpa-o eficazmente - com apenas alguns cliques! O Windows é bom - mas poderia ser melhor e mais rápido! O Ashampoo WinOptimizer 26 faz isso...
67,84 zł *
Ashampoo® WinOptimizer 18 Zamówienie przedpremierowe teraz i oszczędzaj... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo WinOptimizer 18"

Zamówienie przedpremierowe teraz i oszczędzaj pieniądze!

Optymalizacja systemu, która przenosi komputer dalej

Jeden dla wszystkich: Optymalny dla Windows 7, Windows 8 i Windows 10!

Okno jest dobre, ale może być lepsze! Ashampoo® WinOptimizer 18 robi to za Ciebie! Ponieważ systemy operacyjne stają się powolne, niesprawne i z czasem gromadzą śmieci z danymi. Brakuje ważnych opcji ustawień lub są one ukryte głęboko w systemie. Zagrożona jest również prywatność, zwłaszcza system Windows 10 przesyła więcej danych niż użytkownicy mogą sobie wyobrazić.

Ashampoo® WinOptimizer 18 Box & Screenshot

Strojenie systemu, głębokie czyszczenie i informacje systemowe w jednym oprogramowaniu!

Pulpity nawigacyjne dla zawsze aktualnych danych i szybki dostęp do najważniejszych modułów
Nowy defrag bez zauważalnego obciążenia systemu
Szybkie łączenie wolnych przestrzeni w Defrag
Szczegółowa analiza dysku i informacje w Defrag
Praktyczne Centrum Wzorcowe z większym przeglądem i szybszym dostępem do testów
Ulepszone informacje systemowe z optymalną detekcją sprzętu
Wszyscy sprzątacze na bieżąco
Pełne wsparcie dla Microsoft Edge Chromium
Więcej znalezionych śladów surfowania dzięki nowemu algorytmowi w programie Internet Cleaner
Ulepszony menedżer rozszerzeń przeglądarki
Więcej szczegółów na temat sprzętu wykorzystywanego w analizie systemu
Szybszy start różnych modułów, takich jak Disk Doctor
Protokoły szczegółowej analizy

Szybki start do lepszego Windows!

Już pierwszy start pokazuje pełną moc możliwości optymalizacyjnych Ashampoo® WinOptimizer 18! Osiem głównych obszarów problemowych systemu Windows może być dogłębnie przeanalizowanych jednym kliknięciem myszy, a następnie natychmiast rozwiązanych. Niezależnie od tego, czy z dysku twardego usuwane są śmieci z danymi, takie jak ścieżki przeglądarki, czy niepotrzebne wpisy rejestru, skróty lub usługi, WinOptimizer 18 sprawi, że Twój Windows będzie szybszy, szczuplejszy i bezpieczniejszy. Zoptymalizuj ustawienia bezpieczeństwa, ustawienia systemowe i autostart za pomocą jednego kliknięcia! Dzięki czystemu uruchomieniu i większej ilości wolnej pamięci, komputer po prostu działa lepiej. Oczywiście, wszystkie funkcje i już zoptymalizowane dla najnowszych aktualizacji systemu Windows!


Dla maksymalnie 10 komputerów w jednym gospodarstwie domowym

Ikona 10 Licencja PC

Jeśli używasz Ashampoo® WinOptimizer 18 prywatnie, możesz wyposażyć 10 swoich komputerów w jedną licencję! Kup tylko jedną licencję, a cała Twoja rodzina skorzysta na smukłym, szybkim i bezpiecznym systemie Windows! Tylko do użytku komercyjnego: jedna licencja, jedna instalacja.


Nowość: przeglądy na tablicy rozdzielczej

Dashboardy to ekspresowa droga do ważnych przeglądów i funkcji. W zakładce Tidy, Optimize and Inform zawsze otrzymasz aktualny przegląd najważniejszych danych w tych obszarach - i masz bezpośredni dostęp do szczegółów i funkcji! Nie trzeba już otwierać samych modułów, aby zawsze mieć doskonały przegląd! Czekamy na cenne informacje, doskonale przygotowane. Czy rejestr jest czysty? Czy istnieją jakieś zbędne usługi lub czy istnieje zagrożenie dla prywatności? Wszystko to możesz zobaczyć na pierwszy rzut oka i jednym kliknięciem jesteś w interesującym Cię module. Poznaj Ashampoo® WinOptimizer w zupełnie nowy sposób!

Defragowanie na najnowszym poziomie

Z WinOptimizer 18 żegnamy się ze starym Defragiem i wyruszamy na nowe brzegi! Nowy Defrag nie zwalnia komputera, ale działa bardzo efektywnie w tle! Używamy algorytmu Windows i włączamy funkcje, które w przeciwnym razie nie byłyby dostępne! Połącz wolną pamięć, uruchom defragmentację i analizę automatycznie i pozwól, aby proces o niskim priorytecie działał niezauważalnie podczas korzystania z komputera. Dyski twarde SSD są również zadbane: dzięki SSD-Retrim wykorzystana jest pełna pojemność dysku, a wydajność i żywotność są zauważalnie zwiększone!

Świeżo zaprogramowane: Nasi sprzątacze!

Sprzątaczki te są prawdopodobnie najbardziej popularnymi modułami z serii WinOptimizer. Właśnie dlatego ciągle nad nimi pracujemy! Z wersją 18 nowy Microsoft Edge Chromium jest teraz obsługiwany po raz pierwszy. Popularny Internet Cleaner idzie z nowym algorytmem jeszcze skuteczniej w polowaniu na śmieci danych i zna wszystkie lokalizacje najnowszych wersji przeglądarek. Pozwól nowym modułom przeszukiwać Twój system w poszukiwaniu śladów wyszukiwania, niepotrzebnych plików i osieroconych wpisów w rejestrze, uwalniając tym samym cenne miejsce na dysku twardym! Wszystkie funkcje są również bezpośrednio dostępne poprzez tablicę rozdzielczą "Sprzątanie"!

Wszystkie wartości systemowe w skrócie

Ashampoo® WinOptimizer zawsze pokazuje kompleksowo i zawsze na bieżąco, co dzieje się na Twoim komputerze. Jeśli wartości zdrowotne dysków twardych ulegną zmianie, zostaniesz natychmiast ostrzeżony i będziesz mógł działać w odpowiednim czasie. Po prostu zidentyfikuj wąskie gardła i źródła błędów w swoim systemie i znajdź potencjał do poprawy. Jeśli chcesz wiedzieć, które pliki korzystają z dużej ilości pamięci, które komponenty są zainstalowane lub które procesy są uruchamiane w tle, znajdziesz tutaj wszystkie informacje! Obszar ten można również łatwo znaleźć za pomocą tablicy rozdzielczej "Informuj".

Nóż Armii Szwajcarskiej do twojego komputera

Ashampoo® WinOptimizer 18 to znacznie więcej niż "tylko" oprogramowanie do strojenia i czyszczenia, zawiera 37 potężnych modułów. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić bezpieczeństwo i prywatność, czy też przyjrzeć się bliżej swojemu systemowi za pomocą inteligentnych analiz - WinOptimizer jest najlepszym wyborem. Jak można odzyskać dane, bezpiecznie je usunąć lub sprawić, że gadanie w systemie Windows 10 będzie w dużej mierze ciche? To wszystko jest wliczone! Wszystkie moduły są aktualizowane co roku i doskonale dostosowane do nowych aktualizacji systemu Windows. Żadne oprogramowanie do optymalizacji systemu nie posiada tak ogromnego bogactwa przydatnych i pomocnych funkcji!

Automatyczne oszczędzanie pracy i czasu

Dzięki trzem automatycznym funkcjom jednocześnie, WinOptimizer 18 zabiera wiele pracy z rąk! Dzięki funkcji Auto-Clean śmieci z danymi są nie tylko czyszczone, ale w ogóle nie powstają. Po zamknięciu przeglądarki lub innego programu, miotła automatycznie wiruje i wymiata z dysku twardego, co nie należy tam. Live-Tuner w sprytny sposób przyspiesza uruchamianie aplikacji i może być również indywidualnie dostosowywany przez użytkownika, aby nadać aplikacjom specjalny priorytet (a tym samym większą wydajność). Game Booster zamyka wszystko, co nie jest potrzebne do gry, więc masz pełną moc do gry! Jeśli zakończysz grę, wszystkie usługi w tle zostaną ponownie uruchomione i będziesz mógł kontynuować normalną pracę.

Każda aktualizacja systemu Windows w skrócie

Microsoft Windows zawsze otrzymuje nowe aktualizacje i funkcje - i Ashampoo® WinOptimizer również! Nasz zespół programistów zadba o to, aby Twój komputer pracował optymalnie, nawet jeśli właśnie otrzymał aktualizację. Windows 10 otrzymał w ciągu jednego roku kilkanaście aktualizacji i każdą z nich dokładnie analizujemy. Ciągłe aktualizacje pozwalają na bieżąco aktualizować WinOptimizer, niezależnie od tego, jak zmienia się system Windows. Również błędy, które wynikają z bieżących aktualizacji, są znajdowane i eliminowane, ponieważ WinOptimizer nie tylko czyści, ale jest również programem do naprawy komputerów!

Nie zostawiaj niechcianych rozszerzeń w przeglądarce bez szans!

Przeglądarka jest nie tylko twoim oknem do Internetu, ale także jest zagrożona przez rozszerzenia, które ją spowalniają lub szpiegują dane. Wszyscy znają paski narzędzi, mniej znane są niezliczone rozszerzenia, które nie mają dla Ciebie sensu, ale zagrażają wydajności i prywatności. Wiele z nich nie jest nawet wyświetlanych jako zainstalowane przez przeglądarki! Menedżer rozszerzeń przeglądarki kładzie temu bezkompromisowy kres. Bez wyjątku, widzisz wszystkie rozszerzenia zainstalowane w swoich przeglądarkach, a następnie sam decydujesz! Jakiego rozszerzenia potrzebujesz, gdzie możesz znaleźć nieznane lub niechciane rozszerzenia? Wystarczy jedno kliknięcie, aby usunąć niepotrzebne rozszerzenia, a Twoja przeglądarka znów będzie dużo czystsza!

Maksymalne bezpieczeństwo i optymalna prywatność!

Windows zbiera od Ciebie zbyt wiele danych i robi złe kompromisy w zakresie bezpieczeństwa. Zwłaszcza Windows 10 wysyła zbyt dużo danych. Dzięki modułom Win10 Privacy Control i Antispy, które są zawarte w programie, odzyskasz z powrotem kontrolę nad swoim systemem! Ustalcie sobie, jakie hasła, dane telemetryczne lub zdjęcia przesyła Wasz komputer - lub zatrzymajcie je dla siebie. Wytrzymaj, jeśli chodzi o niepożądane śledzenie komputera, spersonalizowaną reklamę lub ciekawe programy!

Fascynujący wgląd w niewidzialny świat za pomocą skanera ADS

Czy znasz alternatywne strumienie danych? Dzięki tej funkcji dane mogą być zapisywane w sposób niewidoczny związane z plikiem, np. w sposób niewidoczny dla użytkownika. Można go również wykorzystać do określenia, czy plik został pobrany z Internetu, czy też należy do systemu. Skaner ADS znajduje te niewidoczne skądinąd alternatywne strumienie danych (ADS) i wyświetla je. Dowiedz się, które strumienie danych znajdują się na Twoim komputerze i usuń wątpliwe wpisy!

Stwórz plany konserwacji w kilka sekund - a potem po prostu pozwól mu działać!

Wielu klientów uwielbia optymalizator jednego kliknięcia i konserwację systemu jako niezbędne moduły czyszczące i konserwujące. Znajdują ślady surfowania, ukryte śmieci z danymi, zbędne wpisy w rejestrach i ustawienia systemowe warte poprawy. Dzięki praktycznej funkcji planowania zadań można je wykonywać automatycznie w dowolnie wybranych odstępach czasu. Po prostu trzymaj swój komputer w najlepszej formie!

Więcej mocy dla Twojego PC

Oprogramowanie systemu Ashampoo zawsze oznacza wysoką wartość użytkową i łatwą obsługę. Ashampoo® UnInstaller kasuje programy do ostatniego bajtu i tym samym umożliwia całkowicie bezpieczne testowanie każdego oprogramowania. Usuń bezpiecznie nawet niechciane zainstalowane oprogramowanie za pomocą wielostopniowego czyszczenia głębokiego UnInstaller! Tylko aktualny system jest szybki i bezpieczny - dlatego Ashampoo® Driver Updater stale dba o Twój komputer. Oprogramowanie rejestruje wszystkie komponenty komputera i porównuje sprzęt z ciągle aktualizowaną bazą danych sterowników. Jeśli pojawią się nowe sterowniki, są one instalowane automatycznie. Po prostu miej swój system na bieżąco! Archiwa we wszystkich formatach są siłą Ashampoo® ZIP Pro. Kompresuj i odkompresuj z najszybszym na świecie silnikiem ZIP i zapewnij oszczędność miejsca i bezpieczne wysyłanie!

pakiet energetyczny


Maksymalna wydajność dzięki najwyższej klasy optymalizacji systemu

Twórcy Ashampoo® WinOptimizer 18 przedstawili wiele nowych pomysłów! Dashboardy są Twoimi centrami informacji na najważniejsze tematy i oferują zawsze aktualne wartości i szybki dostęp do funkcji! Nowy Defrag jest znacznie potężniejszy niż jego poprzednik, a nawet oferuje funkcję zwiększającą wydajność i żywotność dysków twardych SSD. Popularne moduły czyszczące zostały dostosowane do najnowszych wersji przeglądarek i znajdują więcej śmieci z danymi niż kiedykolwiek!

Informacje ogólne  
Pulpity nawigacyjne dla zawsze aktualnych danych i szybki dostęp do najważniejszych modułów
NOWOŚĆ
Całkowicie intuicyjny interfejs programu
UPRAWNIONY
Dwie skóry (powierzchnie) do wyboru
Gotowy na najnowsze aktualizacje systemu Windows
Pomysłowy pasek nawigacyjny z dostępem do wszystkich funkcji
Strona startowa z ośmiokrotną optymalizacją
Doskonały wyświetlacz w dowolnej rozdzielczości i na dowolnym ekranie
Nowa koncepcja działania
Interaktywne ekrany startowe z analizą problemów
Efektywne oszczędzanie energii i ochrona akumulatora
Optymalna wydajność gry za jednym naciśnięciem przycisku z funkcją Game Booster
Zarządzanie polisami systemowymi w wygodny sposób za pomocą programu User Rights Manager
Większa wydajność przy mniejszym zużyciu pamięci
Wygodne zarządzanie punktami przywracania systemu za pomocą programu System Restore Manager
Przyspieszenie rozpoczęcia każdego programu za pomocą tunera na żywo jako pomocnika w tle
Asystent wspierający optymalizację
Zapisywanie i przywracanie wszystkich zmian za pomocą zarządzania kopiami zapasowymi
Konserwacja systemu  
Nowy defrag bez zauważalnego obciążenia systemu
NOWOŚĆ
Szybkie łączenie wolnych przestrzeni w Defrag
NOWOŚĆ
Szczegółowa analiza dysku i informacje w Defrag
NOWOŚĆ
Praktyczny planer zadań dla konserwacji i optymalizacji
Wygodne zarządzanie również dla Opera Plug-Ins
Ulepszony menedżer rozszerzeń przeglądarki
UPRAWNIONY
Automatyczne usuwanie śladów surfowania i plików tymczasowych
Aktualne algorytmy wyszukiwania dla wszystkich modułów czyszczących
UPRAWNIONY
Jednoczesne czyszczenie systemu dla wszystkich użytkowników komputera PC
Wydajny środek do czyszczenia napędów dla uzyskania znacznie lepszych wyników
Usuwanie śladów z Internetu za pomocą programu Internet Cleaner
UPRAWNIONY
Wyczyść dyski twarde za pomocą środka do czyszczenia napędu
UPRAWNIONY
Zoptymalizuj swój Rejestr za pomocą programu Registry Optimizer
UPRAWNIONY
Nowe opcje filtrowania w wynikach wyszukiwania dla szybkich wyników
Optymalizacja za pomocą tylko jednego kliknięcia za pomocą One-Click-Optimizer
Narzędzia do akt  
Większa prędkość dzięki przeprogramowaniu
Ponad 80 nowych, szybszych komponentów
Trwałe niszczenie już i tak niebezpiecznie usuniętych plików za pomocą ulepszonej wycieraczki plików
Obsługiwane przegrody ExFat
Odzyskaj przypadkowo usunięte pliki za pomocą urządzenia Undeleter
Absolutnie bezpieczne szyfrowanie i dzielenie plików za pomocą Manipulatora plików
Usuwanie plików w sposób bezpieczny i trwały według standardów milicji za pomocą aplikacji File Wiper
Bezpieczne i trwałe usunięcie zawartości pojemnika na surowce wtórne
Wykrywaj nieprawidłowe połączenia za pomocą narzędzia sprawdzania połączeń
Nadpisać wolne miejsce na dysku i bezpiecznie zniszczyć stare resztki plików
Szyfrowanie i odszyfrowywanie prywatnych plików za pomocą programu File Encrypter and Decrypter
Dzielenie bardzo dużych plików na starsze systemy plików za pomocą programu File Splitter i Joiner
Znajdź duplikaty plików na swoim dysku twardym za pomocą Duplicate Finder
Analiza systemu  
Skaner ADS dla niewidzialnych strumieni danych
Ulepszone informacje systemowe z optymalną detekcją sprzętu
UPRAWNIONY
Wszystkie informacje o systemie w skrócie
UPRAWNIONY
Wsparcie dla bardzo dużych przegród
Więcej informacji na temat aktualnych usług
Nowy, szybki DiskSpace Explorer
Optymalne podparcie dysków półprzewodnikowych dla dłuższej żywotności
Innowacyjny wzorzec dysku twardego dla uzyskania szczegółowych wyników
Zarządzanie zainstalowanymi czcionkami za pomocą programu Font Manager
Wykrywaj problemy z dyskiem twardym zanim będzie za późno z inspektorem dysków twardych
Zobacz wykorzystanie przestrzeni dyskowej i znajdź duże pliki za pomocą DiskSpace Explorera
Określanie wydajności systemu za pomocą wzorca systemu
Porównanie wyników Benchmarkingu Systemu online
zwiększyć wydajność  
Advanced Uninstall Manager z ważniejszymi informacjami
Optymalizacja połączenia internetowego za pomocą tunera internetowego
Kreator dysków SSD dla napędów półprzewodnikowych
Większa szybkość dzięki wyłączeniu zbędnych usług za pomocą Service Managera
Przyspieszenie uruchamiania systemu Windows za pomocą StartUp Tuner
Przeglądaj i zarządzaj działającymi procesami za pomocą Process Managera
Dostosowywanie systemu Windows  
Lepsze dostosowanie systemu Windows 10 dzięki nowym udoskonaleniom
Maksymalna ochrona danych w systemie Windows 10 z kontrolą prywatności Win10
Więcej prywatności dzięki modułowi AntiSpy
Zmień ukryte funkcje systemu Windows za pomocą Modułu Dostosowywania
Dostosuj menu prawego przycisku myszy za pomocą menedżera menu kontekstowego
Zmiana skojarzeń plików za pomocą programu File Associator

 

 

Dzięki naszym tłumaczom

AngielskiAngielski
NiemieckiNiemiecki
HolenderskiHolenderski (Guy Raedersdorf)
FrancuskiFrancuz (Guy Raedersdorf)
WęgierskiWęgierski (László Koncz)
RosyjskiRosyjski (Сергей Царёв)
PolskiPolski (Artur Krupa)
WłoskiWłoski (Severino Grandi)
NorweskiNorweski (Ulf Aasen )
PortugalskiPortugalczyk (Manuela Silva)
HiszpańskiHiszpan (Miguel Blasco)
SzwedzkiSzwedzki (Lennart Pettersson)
TureckiTurecki (Çağdaş Tatar)
CzeskiCzeski (Libor Divis)
ChineseSimplifiedChineseSimplified (Smilefly )
JapończykJapończyk (Naoko Katayama)
BułgarskiBułgarski (Chavdar Bozadzhiev)
SerbskiSerbowie (Ilija Komljenović)
Portugalczyk (brazylijski)Portugalczyk (Brazylijczyk) (Josè Carlos Taveira)
ChineseTraditionalChineseTraditional (Alan)
KoreańskiKoreański (pCsOrI)
GrekGrek (Aldi Duzha)
KatalońskiCatalan (Joan Queralt)
FińskiFiński (Veikko Muurikainen)
SerbskiSerbowie (Ilija Komljenović)
Hiszpański (Argentyna)Hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)
Norweski NynorskNorweski Nynorsk (Olai Otterå)
 
Wymagania systemowe

System operacyjny::

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Komputer:

Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne.

Rozdzielczość ekranu:

1280x1024 - 100%

Różne:

Do korzystania z programu wymagane są uprawnienia administracyjne w systemie.
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo WinOptimizer 18"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Gutes Angebot,schnelle Kaufabwicklung,super Shop.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

136,31 zł ocalony
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
90,52 zł * 226,83 zł *
113,62 zł ocalony
Ashampoo Burning Studio 21 Ashampoo Burning Studio 21
113,21 zł * 226,83 zł *
190,76 zł ocalony
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
81,45 zł * 272,21 zł *
Ostatnio oglądany