Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo Photo Optimizer 9 Ashampoo Photo Optimizer 9
Poprawiaj i optymalizuj swoje zdjęcia jednym kliknięciem! Zdjęcia to niezastąpione pamiątki, które uwieczniają nasze wyjątkowe chwile. Nie zawsze jednak wychodzą one dobrze - lub mogłyby wyglądać po prostu lepiej. Wykorzystaj w pełni...
94,85 zł *
Ashampoo® Photo Optimizer 7 Genialne zdjęcia są tylko o jedno kliknięcie stąd!... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Optimizer 7"

Ashampoo® Photo Optimizer 7

Genialne zdjęcia są tylko o jedno kliknięcie stąd!

Automatyczna optymalizacja obrazów jak żaden inny program

 

Tajemnica nowego programu Photo Optimizer leży w jego fantastycznej optymalizacji obrazu. W tym celu obraz jest dokładnie analizowany, aby znaleźć ewentualne słabe punkty. Czy to blade kolory, zła ekspozycja czy niewłaściwa temperatura barwowa - algorytm Photo Optimizer znajdzie je wszystkie! Po raz pierwszy w historii, balans bieli i rozpiętość kontrastu są wykonywane automatycznie! Po analizie Photo Optimizer odtwarza Twoje zdjęcia - jasne, żywe i takie, jakie powinno być dobre zdjęcie. Przekonajmy cię i nadajmy twoim zdjęciom nowy blask!

 

Zdjęcie: Prześlij Optymalizator zdjęć ekranowych 7

 

Opracowany wspólnie z klientami

 

Nowy Photo Optimizer to nie tylko żaden program do obróbki zdjęć, pracowało nad nim 5000 osób! Cel: Stworzenie programu, który automatycznie poprawi jakość zdjęć - niezależnie od tego, jak zostały wykonane. W tym celu udostępniono do wyboru liczne warianty obrazów, które zostały ocenione przez klientów. Tylko to, co uznali za dobre, zostało przyjęte przez zespół. Na podstawie tych wyników automatyczna optymalizacja była dalej rozwijana, ponieważ 5.000 klientów nie może się mylić!

 

 

Jednym kliknięciem na dobre zdjęcie

 

Automatyczna optymalizacja obrazu nie marnuje czasu. Wybierz jedno lub więcej zdjęć, kliknij na "Auto Optimize", a Photo Optimizer przejdzie do pracy. Nie ma potrzeby wprowadzania dalszych danych, w ciągu kilku sekund otrzymasz gotowy rezultat - i obraz, który Cię zaskoczy. Nie ma szybszej i lepszej drogi!

 

 

Komfortowe przetwarzanie wsadowe

 

Zaoszczędź dużo czasu dzięki automatycznej optymalizacji całej partii obrazów. Niezależnie od tego, czy są to wybrane zdjęcia z różnych źródeł, czy całe foldery, Photo Optimizer skrupulatnie analizuje każde zdjęcie i po prostu je ulepsza. Uzyskaj optymalne rezultaty bez konieczności oglądania i edycji każdego obrazu z osobna!

 

 

Balans bieli i rozkład kontrastu w zestawie!

 

Temperatura barwowa obrazu jest stała lub spada przy balansie bieli. Zwłaszcza aparaty cyfrowe mają często niebieski odlew i sprawiają, że kolory wyglądają na zimne. Obrazy o niskim kontraście, jak to często ma miejsce w fotografii cyfrowej, mogą być wzmocnione poprzez rozłożenie kontrastu. Obie funkcje są włączone do automatycznej optymalizacji po raz pierwszy i są aktywowane, gdy tylko mogą poprawić zdjęcie!

 

 

Naturalnie wyglądające ulepszenia portretów

 

Twarze są ostrością wielu zdjęć, a mimo to rzadko kiedy udaje się to idealnie! Dzięki Photo Optimizer można automatycznie lub ręcznie usuwać czerwone oczy lub rozjaśniać zęby, aby uzyskać jasny uśmiech. Dzięki poręcznej funkcji usuwania plam i kopiowania dla wybranych obszarów, inne wady mogą być usuwane w sposób dyskretny. Stwórz idealne, a jednocześnie naturalnie wyglądające portrety w zaledwie kilka kliknięć!

 

 

Praktyczne możliwości eksportu

 

Dobre zdjęcia chcą być widoczne, więc oczywiście możesz je wygodnie wysłać e-mailem lub załadować do Ashampoo® Web za darmo i podzielić się nimi z innymi. Szczególnie piękne zdjęcia można od razu ustawić jako tapetę. Do drukowania zdjęć służy zaawansowane okno dialogowe drukowania, które pozwala uwiecznić zdjęcia w najlepszej jakości i, w razie potrzeby, w sposób oszczędzający papier.

 

 

12 funkcji dla perfekcjonistów i ludzi kreatywnych

 

12 funkcji jest dostępnych dla wszystkich tych, dla których automatyczna optymalizacja nie jest wystarczająca. Niezależnie od tego, czy chcesz skutecznie wyostrzyć, czy wolisz rozmywać, Photo Optimizer oferuje zaawansowane funkcje dla każdego obszaru. Irytujące szumy obrazu można równie skutecznie zredukować, a dla bardziej artystycznego podejścia istnieje wiele możliwości eksperymentowania z falami, zawirowaniami i implozjami.

 

Dodaj więcej kolorów do gry!

 

Żaden obraz nie jest przekonujący bez dopasowania kolorów. Dzięki wysoce skutecznej korekcji kolorów, możesz nadać swoim zdjęciom niepowtarzalny styl lub, bardziej klasycznie, realistyczny wygląd. Kontrast, nasycenie i wiele innych wartości można łatwo regulować za pomocą prostych suwaków, a program natychmiast wyświetla wyniki jako podgląd. Jeśli chcesz bawić się efektami kolorystycznymi, możesz ustawić indywidualne akcenty poprzez dodanie kolorów, nostalgiczną sepię lub redukcję powyżej progu. A to, co ci się nie podoba, jest po prostu cofnięte!

 

Wyrafinowana struktura programu

 

Interfejs użytkownika Photo Optimizer 7 został dopracowany do ostatniego szczegółu. Poczynając od przyjaznego dla oka ciemnego projektu, aż po logiczną strukturę, nie będzie potrzebny żaden trening. Każda funkcja jest łatwa do znalezienia i oddalona maksymalnie o dwa kliknięcia. Zobacz wszystko na pierwszy rzut oka dzięki aplikacji Photo Optimizer zamiast klikać w irytujące podmenu. Wszystko jest tak logicznie ułożone i samo zrozumiałe, że każdy użytkownik szybko osiągnie pożądany rezultat!

 

Oprogramowanie multimedialne w swojej klasie

 

Ashampoo ma doskonałe oprogramowanie do Twoich zdjęć, filmów i dźwięków! Ashampoo® Movie Studio Pro 3 oznacza wysokiej jakości edycję wideo z dźwiękiem Dolby Digital, rozdzielczością do 4K i szybką konwersją. Do plików dźwiękowych wszelkiego rodzaju Ashampoo® Music Studio 7 jest idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy chcesz ciąć, miksować czy porządkować pliki w swojej kolekcji, ten program dźwiękowy wykonuje pracę za Ciebie, szybko i niezawodnie! Jeśli chcesz tworzyć pokazy slajdów, polecamy Ashampoo® Slideshow Studio HD 4, z licznymi przejściami, wszystkimi ważnymi formatami wyjściowymi i logicznym przepływem pracy, Ty też możesz ożywić swoje wspomnienia!

 

Jeszcze bardziej genialne zdjęcia, jeszcze mniej wysiłku!

 

Po najbardziej obszernych pracach rozwojowych w historii firmy, Ashampoo® Photo Optimizer 7 jest teraz dostępny w zupełnie nowej wersji! Automatyczna optymalizacja jest zupełnie nowa i została udoskonalona z pomocą 5.000 klientów! Od teraz inteligentny balans bieli i wysoce efektywny rozrzut kontrastu są również zawarte, co sprawia, że nawet przeciętne zdjęcia są olśniewające! Nowy interfejs programu jest nie tylko przyjazny dla oka i ergonomiczny, każda funkcja jest oddalona maksymalnie o 2 kliknięcia. Podaruj sobie doskonały program i stwórz fantastyczne zdjęcia!

 

Edycja obrazu  
Znacznie lepsza optymalizacja obrazu
- NOWOŚĆ
Inteligentny balans bieli
- NOWOŚĆ
Automatyczne rozrzucanie kontrastu dla najlepszych rezultatów
- NOWOŚĆ
Automatyczna optymalizacja obrazów
- UPRAWNIONY
Wstawić znak wodny jako tekst lub obrazek
Przycinanie
Swobodnie obracać obraz
Prostowanie poziome
Odwracanie i obracanie obrazów
korekta kolorów
Edycja portretu  
bielone zęby
UPRAWNIONY
Usuwanie przebarwień skóry
UPRAWNIONY
Obszary kopiowania
Usuń czerwone oczy
Skutki  
Nakładka obrazowa
UPRAWNIONY
Wytłaczanie
UPRAWNIONY
Filtry zakłócające: napór, fala, implozja/eksplozja i wirować
Cienie
niebieska zmiana
Segmentacja
Solaryzować
Placarding
Sketch
Hałas: Dodawanie hałasu, uśrednianie, redukcja hałasu i pikselacja
Odwróć
Skala szarości
Sepia
Obraz starzenia się
Ostrość
Rozmycie
Mediana
Kontur
Redukcja hałasu
Ogólne  
Chroniąca oczy, ergonomiczna powierzchnia
- NOWOŚĆ
Logiczna, intuicyjna struktura programu
- NOWOŚĆ
Łatwa obsługa i nawigacja
- NOWOŚĆ
Przetwarzanie wsadowe
- UPRAWNIONY
Oszczędność czasu dzięki obsłudze wielu rdzeni
-
Eksport i prezentacja  
Łatwe ładowanie do Ashampoo Webspace
Ustawiony jako obraz tła
Wyślij przez e-mail

Dzięki naszym tłumaczom


AngielskiAngielski
NiemieckiNiemiecki
HolenderskiHolenderski (Guy Raedersdorf)
FrancuskiFrancuz (Guy Raedersdorf)
WęgierskiWęgierski (László Koncz)
RosyjskiRosyjski (Сергей Царёв)
PolskiPolski (Jacek Milecki)
WłoskiWłoski (Severino Grandi)
NorweskiNorwegia (Olai Otterå)
PortugalskiPortugalczyk (Manuela Silva)
HiszpańskiHiszpan (Miguel Blasco)
SzwedzkiSzwedzki (Olle Ohlsson)
TureckiTurecki (Çağdaş Tatar)
SłoweńskiSłoweński (Jadran)
CzeskiCzeski (Libor Divis)
ChineseSimplifiedChineseSimplified (Smilefly )
Brytyjski AnglikBritish English (Chris Brooker)
SerbskiSerbowie (Ilija Komljenović)
Portugalczyk (brazylijski)Portugalczyk (Brazylijczyk) (José Carlos Taveira)
HebrajskiHebrajski (Eldad Ron)
ChineseTraditionalChineseTraditional (Alan)
RumuńskiRumuński (Andrei Grigorcea)
KatalońskiCatalan (Joan Queralt)
SłowackiSłowak (Milan Slovák)
FińskiFiński (Kari Riitakangas)
SerbskiSerbowie (Ilija Komljenović)
Hiszpański (Argentyna)Hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)
BiałorusinBiałorusin (Arhim 2005)
Norweski NynorskNorweski Nynorsk (Olai Otterå)

 

Wymagania systemowe

system operacyjny:

Windows® 10, Windows® 8 / 8.1, Windows® 7

Komputer:

Każdy komputer obsługujący wyżej wymienione systemy operacyjne.

Różne:

Microsoft Visual C++ 2015 x86 Redistributable

 

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Photo Optimizer 7"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

142,83 zł ocalony
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
94,85 zł * 237,68 zł *
119,05 zł ocalony
Ashampoo Burning Studio 21 Ashampoo Burning Studio 21
118,63 zł * 237,68 zł *
Ostatnio oglądany