Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo Snap 14 Ashampoo Snap 14
Jak mogę zrobić zrzut ekranu? Z łatwością! Aplikacja do robienia, edytowania i wycinania zrzutów ekranu! Uchwyć informacje w mgnieniu oka i zaoszczędź czas dzięki zrzutowi ekranu Dzięki Ashampoo Snap 14 możesz zrobić zrzut...
67,84 zł * 181,46 zł *
Jak zrobić zrzut ekranu? Z łatwością! Aplikacja do robienia zrzutów ekranu, aby przechwytywać,... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Snap 12"

Jak zrobić zrzut ekranu? Z łatwością!

Aplikacja do robienia zrzutów ekranu, aby przechwytywać, edytować, wycinać!

Zrzut ekranu wideo

Przechwytuj informacje w mgnieniu oka i oszczędzaj czas dzięki zrzutowi ekranu

Dzięki Ashampoo Snap 12 zrobienie zrzutu ekranu lub wideo dowolnej zawartości jest tak proste jak zrobienie zdjęcia. Cokolwiek znajduje się na ekranie, jest przechwytywane niezawodnie i z wieloma inteligentnymi opcjami. Zadania mogą być następnie edytowane, zapisywane i udostępniane w edytorze. Ale Snap nie jest tylko prostą aplikacją do robienia zrzutów ekranu, oferuje graficzną edycję, w tym automatyczne numerowanie, komentarze, naklejki i wiele więcej! Niezależnie od tego, czy chcesz zapisać zdjęcie, nagrać wideo, czy stworzyć film dokumentalny, Snap ma wszystko!

 • Dla maks. 3 urządzeń
 • Całkowicie nowy obszar nagrywania
 • Wielofunkcyjny przechwyt dla prostokątnych obszarów, pełnych i przewijanych stron
 • Animowany, przejrzysty interfejs
 • Edytor w nowej, nowoczesnej szacie graficznej
 • Ważne opcje bezpośrednio w obszarze nagrywania
 • Nowe, przejrzyście ułożone okno dialogowe ustawień

Dla maks. 3 komputerów w gospodarstwie domowym

Icon3 Licencja PC

Jeśli używasz Ashampoo Snap 12 prywatnie, możesz wyposażyć 3 swoje komputery w program z jedną licencją! Tylko do użytku komercyjnego: jedna licencja, jedna instalacja.

 

Szybka i łatwa edycja wideo

Nie każdy nagrany film jest idealny, często denerwują reklamy, niepotrzebne czynności czy czas oczekiwania. Ale nawet z nagraniem ekranu, tylko najważniejsze momenty są interesujące! Z Ashampoo Snap 12 można zachować tylko najważniejsze momenty, po prostu wyciąć reklamy, błędy lub inne niepotrzebne sceny, na przykład, lub zapisać wideo w poszczególnych odcinkach. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu szybko coś uchwycić, nagrać webinar czy stworzyć prezentację na najwyższym poziomie, każdy ekran wideo odniesie tutaj sukces!

Nagrywanie pulpitu i łatwe udostępnianie

Chcesz podzielić się swoimi zrzutami ekranu i filmami z rodziną, współpracownikami lub sieciami społecznościowymi? Z Ashampoo Snap 12 masz wszystkie możliwości, prywatne i profesjonalne! Za pomocą jednego kliknięcia można przesłać zdjęcia na Twittera lub Facebooka, można je również przesłać do najpopularniejszych chmur (DropBox / Microsoft One-Drive / Google Drive, itp.) lub do darmowej przestrzeni internetowej Ashampoo. I oczywiście, jest jeszcze sprawdzony sposób wysyłania poczty, który jest szczególnie popularny w zastosowaniach profesjonalnych.

Tryb edycji zrzutów ekranu

Tworzenie filmów wideo do dowolnych celów

Dzięki Ashampoo Snap 12 filmy instruktażowe lub dokumentalne udają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Możesz nawet dodawać tekst, rysunki lub komentarze przez mikro w trakcie samego nagrywania - czyli na żywo. Pokazuj osobno kliknięcia myszą i naciśnięcia klawiszy dla większej przejrzystości, wstawiaj znaki wodne dla swoich praw autorskich lub integruj kamerę internetową jednym kliknięciem. Stwórz tutorial, przygotuj webinar lub pokaż prywatnie, co jest dla Ciebie ważne!

Przechwytuj informacje w mgnieniu oka i oszczędzaj czas dzięki zrzutowi ekranu

Mocny obraz może zaoszczędzić wiele czasu i wyjaśnić nawet trudne fakty. Pracuj z obrazami, ponieważ nasz mózg znacznie szybciej przetwarza informacje z obrazów i znacznie lepiej je zapamiętuje! Wzbogać obrazy o komentarze, grafiki i wyjaśnienia, aby szybko przejść do sedna! Wskaż szczegóły, wytknij błędy lub podkreśl ważne obszary w mgnieniu oka. Oszczędź sobie uciążliwych opisów dzięki jednemu zrzutowi ekranu! Sprawdź, ile linijek tekstu możesz zaoszczędzić dzięki jednemu szybko stworzonemu obrazowi!

Idealny do różnych rozdzielczości i pracy wielomonitorowej

Ashampoo Snap 12 może być z łatwością używany na wielu monitorach i we wszystkich rozdzielczościach i ustawieniach DPI. Nawet podczas mieszania monitorów Full HD i 4K, na przykład, Ashampoo Snap 12 będzie działać bez problemu. Każda rozdzielczość jest przechwytywana z pełną ostrością i może być natychmiast edytowana. Doświadcz doskonałej obsługi zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów!

Tworzenie GIF-ów z dowolnego materiału wideo

Trudno sobie wyobrazić Internet bez GIF-ów, czyli małych, często zabawnych animacji. Mogą być również wykorzystywane w samouczkach do krótkich demonstracji i centralnych ruchów rąk. Dzięki Ashampoo Snap 12 możesz tworzyć GIF-y z dowolnie wybranego klipu filmowego. Wystarczy ustawić początek i koniec filmu, pozwolić mu konwertować i gotowe!

Tryb przechwytywania zrzutów ekranu

Więcej niż narzędzie do wycinania dzięki wygodnym funkcjom

Ashampoo Snap 12 zdejmuje z Ciebie wiele pracy i czyni Twoją pracę bardziej zmienną. Dzięki automatycznemu numerowaniu lub praktycznemu nagrywaniu z opóźnieniem po prostu lepiej wykorzystasz swoje zrzuty ekranu. Dodawaj tekst objaśniający i grafikę bezpośrednio w obszarze edytora i wypełniaj obszary dowolnym kolorem! Podkreśl elementy, zamazuj wrażliwe obszary lub użyj kolorowych zakreślaczy programu!

Przechwytywanie pulpitu w celu zapisywania filmów i zdjęć z Internetu

Internet jest pełen fascynujących, zabawnych i edukacyjnych zdjęć, tekstów i filmów. Dzięki Ashampoo Snap 12 możesz łatwo wykonać kopię zapasową tego, co lubisz! Zapisuj zdjęcia dowolnego rodzaju, nagrywaj filmy i edytuj zrzuty ekranu i filmy od razu, jeśli tego potrzebujesz! Cokolwiek zobaczysz na ekranie lub usłyszysz na karcie dźwiękowej, Snap przechwytuje to dla Ciebie!

Tworzenie zrzutów ekranu szybko i różnorodnie

Robienie zrzutów ekranu jest dziecinnie proste dzięki Ashampoo Snap 12. Niezależnie od tego, czy chcesz przechwycić cały pulpit, przewijane strony internetowe czy tylko małe fragmenty, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przechwytywanie pulpitu tylko we fragmentach, z opóźnieniem czasowym, jeśli chcesz, lub tworzenie pixel-perfect zrzutów ekranu w dokładnym rozmiarze! Ashampoo Snap 12 to narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu w systemie Windows, które po prostu oferuje wszystkie możliwości i jest całkowicie intuicyjne w użyciu!

Przechwytywanie zrzutów ekranu z gier w pełnej jakości

Ashampoo Snap 12 wykonuje doskonałe zrzuty ekranu z Twoich gier, nawet na pełnym ekranie. Nieważne, czy jest to mała gra 2D, czy imponująca gra 3D na pełnym ekranie! Pokaż, na co ich stać i uchwyć szczególnie epickie momenty ich przygód w rozdzielczości do 4K! Uwiecznij swoje największe triumfy, wysokie wyniki i najważniejsze momenty rozgrywki na zawsze!

 

Nagrywanie ekranu za pomocą "magicznego oka

Ashampoo Snap 12 ma zupełnie nowy tryb przechwytywania i pokochasz go! Na krawędzi ekranu znajduje się teraz "magiczne oko", małe półkole, które zawiera wszystkie ważne funkcje Snapa. Centralnie w nim umieszczony jest wielofunkcyjny zatrzask dla prostokątnych obszarów, przewijanych treści i całej strony! Łatwy dostęp do wszystkich funkcji dzięki animowanemu interfejsowi, łatwiejsze dotarcie do ważnych ustawień i korzystanie z nowego, intuicyjnego menu! Prawie żaden inny zrzut ekranu pod Windows nie jest tak szybki i elegancki!

 

Tryb zrzutu ekranu  
Wielofunkcyjny przechwytujący dla prostokątnych obszarów, kompletnych i przewijanych stron
NOWOŚĆ
Całkowicie nowy obszar przechwytywania
NOWOŚĆ
Animowany, przejrzysty interfejs użytkownika
NOWOŚĆ
Ważne opcje bezpośrednio w obszarze nagrywania
NOWOŚĆ
Pełny przegląd podczas nagrywania i edycji
ULEPSZONA STRONA
Zrzuty ekranu z gier 3D na pełnym ekranie
Automatycznie dodawaj znaki wodne
Zbieraj kolory za pomocą pipety niezależnie od programu
Tworzenie ujęć z kontrolą czasu
Tworzenie kolaży z wielu zrzutów ekranu
Pełne wsparcie dla 32-bitowych przezroczy (RGBA)
Tryb wideo  
Nowe kodeki wideo zapewniające lepszą jakość
Nagranie dźwiękowe klasy referencyjnej
Zoptymalizowane ustawienia automatyczne
Nagrania WMV bardziej zmiennie konfigurowalne
Obszar edycji wideo
Zapisywanie filmów w odcinkach
Podłączanie filmów
Ulepszony znak wodny z podglądem na żywo
Tworzenie animacji GIF bezpośrednio z edycji wideo
Ulepszone nagrywanie ścieżki dźwiękowej
Nagrywanie w rozdzielczości do 4K
Edycja na żywo za pomocą tekstu i pióra podczas nagrywania wideo
Wyświetlanie wejścia klawiatury na wideo
Mobilne okno nagrywania dla nagrań wideo
Nagrywanie komentarzy przez mikrofon podczas nagrywania z kamery internetowej
Konfigurowalna pozycja i rozmiar kamery internetowej
Łatwiejsza obsługa efektów wideo i myszy
Poprawione odtwarzanie plików MP4/WMV przez New Media Foundation
Nagrywanie wideo z timerem
Ograniczenie długości zapisu przez licznik
Wstrzymywanie i wznawianie nagrywania
Wyświetlanie długości nagrania
Tworzenie filmów poklatkowych
Nagrywanie kamery internetowej
Wyświetlanie kliknięć myszy z efektami
OCR / Rozpoznawanie tekstu  
Rozpoznawanie tekstu obsługuje sześć języków (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, turecki i rosyjski)
Nowy język do rozpoznawania tekstu: japoński
Wyodrębnianie tekstu z obrazów za pomocą rozpoznawania tekstu
Tworzenie tekstu z OCR i kopiowanie do schowka
Rozpoznawanie tekstu obsługuje siedem języków (japoński, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, turecki i rosyjski)
Łatwość użytkowania  
Nowe, przejrzyste okno dialogowe ustawień
NOWOŚĆ
Zwiększona szybkość pracy we wszystkich obszarach
Wielomonitorowość do rozdzielczości 4k
Dodaj adres internetowy do obrazów
Zapisywanie pochodzenia obrazów internetowych w metadanych
Nowe klawisze skrótów i opcje zrzutów ekranu
Przechwytywanie obrazów skopiowanych w przeglądarce
Tworzenie animowanych GIF-ów do memów, na przykład
Własne klawisze skrótów dla wielu funkcji
Zoptymalizowane wykorzystanie nowoczesnych procesorów
Rozszerzone opcje wyboru dla systemów wielomonitorowych
Pozycjonowanie obszaru rejestracji za pomocą klawiszy kursora
Płynny przepływ pracy dzięki operacjom wykonywanym jednym kliknięciem i zoptymalizowanym funkcjom rysowania
Wszystkie obiekty/ustawienia można w każdej chwili modyfikować dzięki inteligentnej kontroli wersji
Inteligentny mechanizm tworzenia kopii zapasowych
Ulepszona obsługa plików PDF dzięki silnikowi PDF kompatybilnemu z Windows Server
Większa prędkość Dzięki nowej obsłudze procesorów wielordzeniowych
Udostępnianie, wysyłanie i ładowanie  
Możliwość zmiany rozmiaru wideo przy ekstremalnych rozdzielczościach ekranu
Wysyłanie zdjęć z Internetu za pomocą oryginalnego łącza (tylko Outlook)
Wyeksportuj wszystkie obiekty do Photoshopa
Zintegruj dowolne aplikacje do edycji lub zapisu
Automatyczne zmniejszanie rozmiarów obrazów przed wysłaniem
Obsługuje Google WEBP jako format wyjściowy
Dowolny wybór programu do otwierania plików PSD
Drukowanie zadania dla wielu plików w tym samym czasie
Przesyłanie do Dropbox, Google Drive i Microsoft Sky Drive
Eksport JXR i PSD
Przesyłanie stron internetowych w celu udostępniania unikalnych linków internetowych, teraz także filmów wideo
Wsparcie dla klientów poczty elektronicznej opartych na przeglądarce (Gmail, Yahoo Mail, Mail.ru)
Łatwe przesyłanie do przestrzeni internetowej Ashampoo Snap
Tryb edycji  
Edytor w nowej, nowoczesnej szacie graficznej
NOWOŚĆ
Adaptacja do różnych ustawień DPI systemu
Swobodny wybór monitora dla trybu edycji
Tryb edycji może być przeniesiony i zminimalizowany w swoim własnym oknie
Efekt podkreślenia dzięki analizie obrazu
Numeracja zmienna graficznie
Dostosowanie do wszystkich ustawień DPI różnych monitorów
Kopiowanie obiektów z trybu edycji do schowka
Kopiowanie obiektów pomiędzy różnymi zrzutami ekranu
Zakrzywione strzałki i linie dla jeszcze większej swobody projektowania
Wychwytuje różne style kursora
Zamyka tryb edycji, nawet jeśli otwartych jest wiele projektów
Wstawianie zapisanych obrazów do zrzutów ekranu
Poprawione skalowanie obiektów podczas zmiany ich rozmiaru
Ulepszona funkcja wypełniania z nowymi opcjami przezroczystości i tolerancji
Łatwe klonowanie obiektów
Wybieraj spośród licznych kombinacji kolorów i stylów z podglądem na żywo
Pracuj szybciej dzięki funkcji zaznaczania obiektów jednym kliknięciem
Twórz i edytuj własne konfiguracje kolorów i stylów
Edycja elementów tekstowych za pomocą jednego kliknięcia/naciśnięcia klawisza dzięki funkcji Quick-Edit
Rysuj niekończące się linie za pomocą narzędzia Linia punktowa
Zastosuj gradienty do wielu obiektów
Szybsze znajdowanie odpowiednich efektów dzięki podglądowi na żywo w przeglądarce efektów
Bezpośredni wybór koloru na podstawie zrzutu ekranu za pomocą pipety w selektorze kolorów

Języki

Niemiecki Niemiecki
English  Angielski
Niderlandzki  Holenderski (Guy Raedersdorf)
Francuski  Francuski (Guy Raedersdorf)
Węgierski  Węgierski (László Koncz)
Rosyjski  Rosyjski (Сергей Царёв)
Polski  Polski (Jacek Milecki)
Włoski  Włoski
Portugalski  Portugalski (Manuela Silva)
Hiszpański  Hiszpański (Miguel Blasco)
Szwedzki  Szwedzki (Olle Ohlsson)
Turecki  Turecki (Çağdaş Tatar)
Słowenia  Słoweński (Jadran)
Czeski  Czeski (Libor Divis)
Chiński Uproszczony  ChineseSimplified (Smilefly )
Brytyjski angielski  British English (Chris Brooker)
Bułgarski  Bulgarian (Георги Миргов)
Serbski  Serbian (Ilija Komljenović)
Portugalski (brazylijski)  Portuguese (Brazilian) (José Carlos Taveira)
Hebrajski  Hebrew (Eric Trattner) Brytyjski angielskiBułgarskiSerbskiPortugalski (brazylijski)Hebrajski
ChińskiTradycyjny  ChineseTraditional (Alan)
Koreański  Koreański (pCsOrI)
Rumuński  Rumuński (Andrei Grigorcea)
Słowacki  Słowacki (Milan Slovák)
Finlandia  Fiński (Veikko Muurikainen)
Serbski  Serbski (Ilija Komljenović)
Norweski Nynorsk  Norweski Nynorsk (Olai Otterå)

Wymagania systemowe

System operacyjny:

Windows® 10 (64bit), Windows® 8 (64bit)

Komputer:

Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Inne:

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Snap 12"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany