Infolinia 0800 702813
 
Avast Business Cloud Backup

Avast Business Cloud Backup Renewal

385,47 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 202422723
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Rok (lata)

GB

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Uwaga: Zmieniając ilość, określasz, jak często chcesz kupować zasobnik o pojemności... więcej

Informacje o produkcie "Avast Business Cloud Backup Renewal"

AvastBusiness_Partner_Blitzhandel24

Uwaga: Zmieniając ilość, określasz, jak często chcesz kupować zasobnik o pojemności 100 GB. Na przykład "Ilość = 5" oznacza, że ostateczna przestrzeń dyskowa dla licencji wynosi 500 GB. 

Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych dzięki usłudze Avast Business Cloud Backup

Chroń dane swojej organizacji, korzystając z usługi automatycznego tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Usługa Avast Business Cloud Backup umożliwia łatwą instalację i zarządzanie procesami tworzenia kopii zapasowych na punktach końcowych oraz zapewnia scentralizowany pulpit nawigacyjny do zarządzania harmonogramami tworzenia kopii zapasowych. Gwarantuje to, że wszystkie dane są archiwizowane i dostępne przez cały czas oraz ułatwia odzyskiwanie w przypadku nieoczekiwanych incydentów.

Usługa tworzenia kopii zapasowych w chmurze jest częścią platformy Avast Business CloudCare, która pomaga personelowi IT monitorować zagrożenia i zapewniać wielowarstwowe usługi bezpieczeństwa w wielu lokalizacjach, sieciach i Urządzenia. CloudCare zapewnia potężną, centralnie zarządzaną ochronę za pośrednictwem jednej platformy i pozwala płacić tylko za usługi, z których faktycznie korzystasz.

Usługa obejmuje rozbudowane funkcje bezpieczeństwa i kontroli danych

Usługa oferuje różne funkcje zapewniające bezpieczeństwo danych i kontrolę ich przechowywania.

 • Zasady przechowywania danych pozwalają określić, które dane powinny być przechowywane, archiwizowane lub replikowane i jak długo, zmniejszając koszty zarówno w chmurze, jak i lokalnie.
 • Dostępnych jest wiele opcji instalacji, w tym zaproszenia e-mail, pakiety instalacyjne i zdalne wdrożenia, aby ułatwić instalację i zarządzanie w wielu lokalizacjach.
 • Dane są automatycznie chronione 256-bitowym szyfrowaniem AES na każdym etapie tworzenia i przywracania kopii zapasowych.
 • Możliwe jest wykonywanie kopii zapasowych zarówno w chmurze, jak i lokalnie, zgodnie z predefiniowanymi zasadami i harmonogramami.
 • Zasady można dostosować i zastosować do dowolnej liczby stron Urządzenia, aby spełnić wymagania użytkowników.
 • Kompleksowe raportowanie, w tym historia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym i raporty użycia kopii zapasowych, umożliwia łatwe monitorowanie stanu kopii zapasowych, analizowanie procesów tworzenia kopii zapasowych i reagowanie na audyty.
 • Usługa oferuje wygodny model rozliczeń pay-as-you-go bez ukrytych kosztów, długoterminowych umów lub zobowiązań.

 Dlaczego tworzenie kopii zapasowych jest ważne?

Wraz z rosnącą liczbą pracowników zdalnych, zagrożeniami ransomware i rosnącymi wymogami zgodności, ryzyko dla punktów końcowych Twojej organizacji nigdy nie było wyższe. Małe firmy nie są w stanie nadążyć za tymi zmianami, a atakujący wiedzą o tym aż za dobrze! Liczba ataków ransomware wzrosła o niewiarygodne 400% w latach 2018-2020. Dlatego każda organizacja, niezależnie od wielkości, potrzebuje bezpiecznego, łatwego w konfiguracji i zarządzaniu rozwiązania do ochrony danych.

Oto jak to działa:

1. Wybierz subskrypcję kopii zapasowej w chmurze w Business Hub.
2. Zdefiniuj zasady tworzenia kopii zapasowych.
3. Wdróż agenta na swoich urządzeniach.
4. Zarządzaj danymi i przywracaj je z dowolnego miejsca na świecie.

Uzyskaj kopię zapasową w chmurze w Business Hub

Zapobiegaj utracie danych i minimalizuj przestoje: Usługa kopii zapasowej w chmurze zapewnia bezpieczeństwo danych i ciągłość biznesową, chroniąc witrynę Urządzenia za pomocą zautomatyzowanego procesu tworzenia kopii zapasowych, który jest łatwy w użyciu i zarządzaniu.

Avast Business Cloud Backup oferuje szereg korzyści dla organizacji:

1. Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych danych: usługa obsługuje zautomatyzowane procesy tworzenia kopii zapasowych, które są łatwe w instalacji i zarządzaniu. Zapewnia to regularne i niezawodne tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych.

2. Scentralizowane zarządzanie: centralny pulpit nawigacyjny umożliwia konfigurowanie harmonogramów tworzenia kopii zapasowych i zarządzanie nimi na wszystkich urządzeniach końcowych. Ułatwia to śledzenie kopii zapasowych danych.

3. Przywracanie w sytuacjach awaryjnych: W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, takich jak utrata danych, zautomatyzowany proces tworzenia kopii zapasowych umożliwia szybkie i łatwe przywrócenie danych z kopii zapasowej.

4. Ochrona danych: Dane są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem AES zarówno podczas przesyłania, jak i na dysku twardym, co gwarantuje bezpieczną ochronę danych.

5. Elastyczność: Dostępne są zarówno opcje tworzenia kopii zapasowych w chmurze, jak i lokalnie, a także możliwość dostosowywania zasad i stosowania ich do wielu Urządzenia w celu spełnienia wymagań użytkowników.

6wygodna płatność: Model rozliczeń "pay-as-you-go" bez ukrytych kosztów, długoterminowych umów i zobowiązań, zapewniający elastyczność i kontrolę kosztów.

7. Integracja z platformą Avast Business CloudCare: Nasza usługa tworzenia kopii zapasowych w chmurze jest częścią platformy Avast Business CloudCare, która pomaga pracownikom IT monitorować zagrożenia bezpieczeństwa i zapewniać wielowarstwowe usługi bezpieczeństwa w wielu witrynach, sieciach i na stronie Urządzenia.

 

Dlaczego warto korzystać z usługi Avast Business Cloud Backup?

Ochrona przed oprogramowaniem ransomware

Przygotuj się na zagrożenia ransomware i zapewnij ciągłość działania.

Łatwy w użyciu

Twórz kopie zapasowe krytycznych danych z dowolnego miejsca. Możesz mieć pewność, że Twoje pliki, Serwer, QuickBooks i inne pliki księgowe są chronione.

Nieograniczona liczba urządzeń i polityka przechowywania

Dzięki subskrypcji kopii zapasowych możesz chronić dowolną liczbę Urządzenia i przechowywać dane historyczne tak długo, jak potrzebujesz.

Łatwe zarządzanie i przywracanie

Łatwe zarządzanie i odzyskiwanie danych z dowolnego miejsca dzięki naszej platformie Business Hub opartej na chmurze.

Bezpieczne szyfrowanie

Wszystkie pliki są bezpiecznie szyfrowane, zarówno podczas przesyłania, jak i w chmurze.

 

Wymagania systemowe

Business Agent

    Wersja 4.28 lub nowsza

System operacyjny

    Tylko Windows: 7 SP2 lub nowszy
    Serwer / Small Business Serwer 2008 R2 lub nowszy

Wymagania sprzętowe

    Procesor: 1 GHz lub szybszy
    Miejsce na dysku twardym: 40 MB (pakiet instalacyjny klienta zajmuje 14 MB)
    Microsoft .NET Framework 4.5 lub nowszy
        W razie potrzeby można go pobrać automatycznie podczas instalacji klienta kopii zapasowych
    Połączenie z Internetem (zalecane szerokopasmowe)

Zapora sieciowa

Cloud Backup korzysta z normalnych wymagań, które można znaleźć w sekcji Wymagania dotyczące zapory. Ponadto te witryny muszą być dozwolone:
*.managedoffsitebackup.net
*.sosonlinebackup.com

Właściwości: "Avast Business Cloud Backup Renewal"
System Operacyjny:
Windows
Windows Server
Dołączone Aplikacje:
Cloud Backup
File Encryption
Konsola centralnego zarządzania
Ransomware
Dlaczego potrzebuję kopii zapasowej w chmurze?
Wraz z rosnącą liczbą pracowników zdalnych, zagrożeniami ze strony oprogramowania ransomware oraz rosnącymi wymaganiami dotyczącymi zgodności z przepisami, ryzyko dla punktów końcowych nigdy nie było większe. MŚP nie mogą nadążyć za tymi zmianami i sprawcy o tym wiedzą! W rezultacie liczba ataków złośliwego oprogramowania i ransomware praktycznie wzrosła. Administratorzy IT potrzebują niezawodnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, aby skutecznie zwalczać te zagrożenia.Czy wiesz, że co 14 sekund firma pada ofiarą ataku ransomware, a średnia wysokość okupu wynosi 84 116 dolarów? Mimo tych statystyk jedno na pięć małych i średnich przedsiębiorstw nie posiada rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych danych lub odzyskiwania systemów. Każda firma potrzebuje bezpiecznego, łatwego w konfiguracji i zarządzaniu rozwiązania do ochrony danych punktów końcowych. Avast Business Cloud Backup chroni dane o znaczeniu krytycznym i spełnia wymagania dotyczące tworzenia i przechowywania kopii zapasowych.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Avast Business Cloud Backup Renewal"
System Operacyjny:
Windows
Windows Server
Dołączone Aplikacje:
Cloud Backup
File Encryption
Konsola centralnego zarządzania
Ransomware
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avast Business Cloud Backup Renewal"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany