Infolinia 0800 702813
 
Corel Painter 2020
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Corel Painter 2021 Corel Painter 2021
COREL Painter 2021 pełna wersja Profesjonalny program malowania  Profesjonalne narzędzia do malowania na białym płótnie i do sztuki fotograficznej Pierwszorzędne, wierne życiu materiały artystyczne i narzędzia do...
922,77 zł * 1695,44 zł *
Corel Painter 2020 Windows, Mac Sztuka cyfrowa i program do malowania... więcej

Informacje o produkcie "Corel Painter 2020"

Corel Painter 2020 Windows, MacSztuka cyfrowa i program do malowania

 • NOWOŚĆ Akcelerator Szczotki™ - do 20 razy szybciej!
 • NOWOŚĆ Ulepszenia interfejsu użytkownika
 • NOWOŚĆUlepszony wybór narzędzi malarskich
 • NOWOŚĆ Harmonie kolorystyczne
 • NOWOŚĆ Nakładanie pędzlem z ulepszonym układem GPU

Jak pomalowane: Indywidualne oprogramowanie do malowania dla prawdziwych artystów

Poznaj akwarele, malarstwo olejne, rysunek kredą i wiele innych znanych stylów malowania na komputerach Mac i PC. Zaprojektowany przez artystów dla artystów, Painter daje Ci najbardziej realistyczne wrażenia malarskie, a dzięki swoim nieskończonym kombinacjom wykracza daleko poza to. Nasze wirtualne studio artystyczne od ponad 28 lat przekracza twórcze oczekiwania ilustratorów, artystów konceptualnych, malarzy, fotografików i artystów manga. Jesteśmy przekonani, że Painter® 2020 uczyni z Ciebie również artystę z pasją.

Całkiem naturalne - tylko lepiej: odkryj na nowo tradycyjne malarstwo

Painter 2020 oferuje absolutnie realistyczne media i unikalne narzędzia do malowania cyfrowego. Reagują one dynamicznie na ruchy trzpienia i na tekstury płótna, tworząc w ten sposób niezwykle realistyczne pociągnięcia pędzla. Oczywiście, można mieszać i dopasowywać wszystkie narzędzia malarskie i używać tyle kolorów, ile się chce. Oczywiście, nie musisz też czekać na wyschnięcie farby. I wreszcie, co nie mniej ważne, nie musisz czyścić swoich cyfrowych szczotek.

Sztuka ze zdjęcia - wystarczy kliknąć: Fotografia cyfrowa w nowym wymiarze

Zamień zdjęcie w malowane dzieło sztuki za pomocą intuicyjnych narzędzi w programie Painter. Użyj technologii SmartStroke™ funkcji Auto Paint, aby uzyskać zdjęcie namalowane przez program Painter 2020. Alternatywnie, weź swój cyfrowy obraz jako podstawę i sklonuj go na swoje cyfrowe płótno za pomocą wybranego przez siebie narzędzia do malowania. Malarz następnie magicznie wykorzystuje kolory zdjęcia do swojego obrazu. Którąkolwiek metodę wybierzesz, rezultat zrobi na tobie wrażenie.

 

Pocałunek muzy - z kliknięciem: Setki narzędzi malarskich i nieskończone możliwości

Ożyw swoją kreatywność za pomocą ponad 900 narzędzi malarskich! Maluj za pomocą popularnych tradycyjnych mediów Paintera lub doświadczaj specyficznych dla malarza narzędzi malarskich, takich jak szablony do koronek, dynamiczne motywy, cząstki i wzorniki. Tworzenie niezwykłych dzieł sztuki. Ale to nie wszystko - możesz również importować narzędzia malarskie od innych artystów lub tworzyć własne, aby uzyskać naprawdę wyróżniające się rezultaty.

 Speedpainting - zupełnie inny: Pełna moc dla malarza i komputera

Painter nadąża za każdym pociągnięciem pędzla, oszczędzając Ci mnóstwo czasu! - Program Brush Accelerator™ sprawdza system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia mocy procesora graficznego i CPU, dzięki czemu Painter błyskawicznie robi błyskawice. Dodatkowo, ten poręczny dodatek informuje, którą śrubę regulacyjną w systemie należy obrócić, aby Painter działał jeszcze szybciej.

 

Malarz 2020: Sztuka w doskonałości

narzędzia malarskie

NOWOŚĆ - narzędzia malarskie
Nigdy nie widziałeś narzędzi malarskich, które są tak szybkie. Wypróbuj kategorie "Szybko i łatwo" oraz "Szybko i szybko", aby ocenić poprawę wydajności malarza, a także wypróbuj nowe warianty w kategoriach "Akwarela" i "Akwarela cyfrowa".

Ulubione miejsca artystów
Te narzędzia malarskie są tak popularne, że stworzyliśmy dla nich specjalną kategorię. Sargent jest ponadczasowym i wyrazistym faworytem.

Szczotka do mieszania
W tej kategorii doskonałe funkcje mieszalnicze lakiernika mają swoje własne. "Wet blending" jest cenionym narzędziem malarskim do precyzyjnego wykańczania.

szablony tipów
Wyobraź sobie narzędzie malarskie, w którym poszczególne obszary są wycinane tak, aby na pierwszy plan wysunąć wybrane medium (w tym papiery, aplikacje farb i struktury).

Biblioteka Mediów Naturalnych
Ograniczyliśmy popularne tradycyjne narzędzia do malowania do łatwo dostępnej biblioteki narzędzi malarskich, aby zaoszczędzić czas potrzebny na eksperymentowanie.

Cząstka
W oparciu o fizyczne zasady, te narzędzia malarskie wykazują sprężyste, płynne, żarzące się lub grawitujące zachowanie i oferują nieograniczone możliwości twórcze.

Rysownik próbny
Te wyjątkowe narzędzia malarskie tworzą wizjonerskie pociągnięcia z wielkimi i niepowtarzalnymi wzorami.

Gruba farba
Farba z przełomowym, pastowym podłożem, którą można nakładać warstwowo i rozprowadzać, punktować i mieszać w całkowicie realistyczny sposób.

Narzędzia do malowania strukturalnego
Za pomocą imponujących narzędzi do malowania teksturowego 2,5-D można nakładać nieprzezroczyste lub mieszać kolory, które wyłaniają się z płótna.

Niesamowita ilość narzędzi malarskich!

Kategorie narzędzi malarskich
Poznaj 36 kategorii narzędzi malarskich i skorzystaj z ulepszonych podglądów końcówek narzędzi malarskich i skoków. Szybkie przełączenie na ostatnie używane narzędzie do malowania i uzyskanie większej ilości pikseli farby dzięki opcji wyboru kompaktowego narzędzia do malowania.

Ponad 900 narzędzi malarskich
Skorzystaj z największego wyboru cyfrowych mediów artystycznych na rynku, od wielokrotnie nagradzanych Natural-Media® do narzędzi malarskich specyficznych dla danego malarza. Możesz również stworzyć własne narzędzia malarskie. 

Ustawienia narzędzi malarskich
Zoptymalizuj narzędzia do malowania, jak chcesz. Dostosuj warianty narzędzi malarskich do swoich potrzeb. Dostępnych jest wiele różnych opcji personalizacji: Rozmiar, kształt, kąt, przepływ i wiele innych.

Narzędzia i media

Użyj kilku wspaniałych narzędzi i mediów, aby stworzyć idealny obraz.

NOWOŚĆ - Harmonie kolorystyczne
Sześć nowych harmonii kolorów można zapisać jako tabele kolorów. Ulepszenia w zakresie doboru kolorów na całym świecie pozwalają również na szybki i łatwy wybór żądanego koloru.

OPTYMALIZOWANY - Warstwy Przepływ pracy
Ulepszenia w menu kontekstowym i głównym pozwalają zaoszczędzić dużo czasu, a optymalizacje łączenia, blokowania, wybierania i wklejania poprawiają jakość i reaktywność warstw
.Złoty przekrój i siatka układu
Użyj przewodników i siatek opartych na klasycznych zasadach, aby poprowadzić wzrok widza przez obraz.

Tryb lustrzany i kalejdoskop
Z łatwością stwórzcie symetryczny obraz. Malarz kopiuje pociągnięcia farby jako lustrzany obraz po przeciwnej stronie powierzchni roboczej lub na wielu odbitych płaszczyznach lustrzanych.

Perspektywiczne wytyczne
Wyświetlaj niedrukowane prowadnice perspektywy, aby utworzyć obiekty, które wydają się oddalać lub znikać z widoku.

Tekstura powierzchni
Na koniec możesz dodać wizualne akcenty do swojego obrazu za pomocą widocznych struktur papieru, wyraźnych pociągnięć malarskich 3D lub ukierunkowanego oświetlenia.

Zastosowania kolorystyczne
Zastosowania kolorystyczne to struktury, które kierują przepływem koloru. Umożliwiają one tym samym optymalne wykorzystanie możliwości artystycznych narzędzi Realistycznej Akwareli i Malarstwa Cząsteczkowego.

Papiery
Wybierz z biblioteki papierowych struktur dla powierzchni roboczej. Struktury papieru można dostosować do własnych potrzeb, importować struktury papieru lub tworzyć własne struktury papieru. Można użyć różnych typów mediów, aby pokazać lub ukryć struktury.

Struktury
Włączaj złożone struktury powierzchni do swoich projektów poprzez selektywne malowanie lub wypełnianie nimi poszczególnych obszarów powierzchni roboczej. Użyj syntezy tekstur, aby automatycznie utworzyć większą strukturę.

Profesjonalne narzędzia do malowania fotograficznego


Panele kontrolne do automatycznego malowania
Doświadczenie nie jest wymagane! Otwórz zdjęcie, uruchom automatyczne panele malarskie, przygotuj zdjęcie, zleć namalowanie obrazu, a na koniec przywróć poszczególne szczegóły zdjęcia.

 Pochodzenie klonów
Możesz używać obrazów, struktur i wzorów jako źródeł klonów. Użyj panelu Clone Origin, aby otworzyć pochodzenie klonów i w razie potrzeby zmienić ich rozmiar i kształt. Następnie pomaluj swój obraz za pomocą osadzonych nieprzezroczystych lub przezroczystych obrazów.

Obrazy klonowania
Wybierz "Klonuj" lub "Szybkie klonowanie" i namaluj zdjęcie za pomocą narzędzi do malowania klonera. Polecenie Klonuj tworzy nowy dokument i wyświetla obraz na pulpicie, a polecenie Szybkie klonowanie usuwa obraz z pulpitu i aktywuje obraz kalki technicznej jako szablon.

Wydajność

Otoczenie malarskie, które kładzie nacisk na sztukę.

 

NOWOŚĆ - Automatyczna optymalizacja wydajności
Nowy Akcelerator Szczotek™ skanuje Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności procesora graficznego i CPU, dzięki czemu Painter
błyskawicznie się rozpędza.

NOWOŚĆ - Ulepszony interfejs użytkownika
Nowo zaprojektowane paski właściwości, wyjścia, palety szczotek i inne narzędzia zapewniają natychmiastowy dostęp do elementów
sterujących.
Skonsolidowane panele biblioteczne oszczędzają cenne piksele farby.


 

zachowanie malarskie
Nacisk wywierany na tablet za pomocą rysika określa gęstość i szerokość pociągnięć. Ponieważ wszyscy artyści wywierają różną siłę nacisku podczas malowania, możesz skorzystać z opcji Painting Behavior, aby dostosować malarza do własnego stylu pędzla.
 

Konfigurowalny interfejs użytkownika
Dostosuj narzędzia do malowania, zawartość mediów, palety, skróty klawiaturowe i inne elementy, aby stworzyć idealne środowisko pracy. Możesz również importować treści od innych użytkowników, aby uzupełnić swoje narzędzia.
 

Treść nauczania
Poszerzaj swoje umiejętności malarskie, poświęć czas na naukę nowych rzeczy. Nasze Centrum Odkryć to centralne miejsce, w którym można znaleźć video tutoriale, porady, rejestracje na webinar, prace konkursowe, wgrywanie galerii i wiele innych!

 

Kompatybilność z Photoshopem
Wielu artystów malarzy korzysta z programu Photoshop do edycji obrazów, a Painter do dodawania artystycznych pociągnięć pędzlem. Otwórz pliki .PSD z wieloma warstwami w programie Painter i zapisz je z powrotem w formacie Photoshop.

Windows Multitouch
W przypadku urządzeń z systemem Windows touch można przesuwać, powiększać i obracać obszar roboczy w sposób ciągły dwoma palcami jednocześnie. Możesz szybko zresetować widok obrazu przez podwójne stuknięcie.

Zgodność z komputerami piórkowymi, wyświetlaczami i tabletami Wacom
Podczas malowania za pomocą wrażliwego na nacisk urządzenia firmy Wacom narzędzia malarskie Painter automatycznie reagują na nacisk, pochylenie i kąt pióra, a w przypadku pióra Art Pen - na całkowite obrócenie pióra.

Zoptymalizuj swoje wyniki malowania!

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel Painter 2020"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany