Infolinia 0800 702813
 
Corel VideoStudio Pro 2021
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

New VideoStudio Pro 2022 Corel VideoStudio 2022 Pro
Nowy program do edycji wideo Corel VideoStudio Pro 2022 Szybko zamieniaj swoje najlepsze chwile w wyjątkowe filmy i doświadczenia. Korzystaj z intuicyjnych narzędzi, kreatywnych efektów, inteligentnych funkcji i zoptymalizowanej...
189,95 zł *
Edytor wideo Szybko zamieniaj swoje najlepsze chwile i doświadczenia w wyjątkowe filmy dzięki... więcej

Informacje o produkcie "Corel VideoStudio Pro 2021"

Edytor wideo

Szybko zamieniaj swoje najlepsze chwile i doświadczenia w wyjątkowe filmy dzięki intuicyjnym narzędziom, kreatywnym efektom, inteligentnym funkcjom i zoptymalizowanej wydajności.
Umieść swoje życie w centrum uwagi.

NOWY VideoStudio Pro 2021 sprawia, że edycja wideo jest łatwiejsza i przyjemniejsza! Oprócz filtrów, efektów, tytułów i przejść typu "przeciągnij i upuść", program oferuje teraz także naklejki AR. Korzystaj z intuicyjnych narzędzi i błyskawicznych szablonów projektów, aby tworzyć wyjątkowe filmy, które zachwycą Twoich widzów.


Co oferuje VideoStudio?

Z łatwością twórz oszałamiające filmy dzięki potężnym narzędziom i wyjątkowym efektom w tym łatwym do opanowania programie do edycji wideo.

Przechwytywanie
Importuj własne klipy, przechwytuj ekran lub użyj wbudowanych narzędzi do przechwytywania wideo z wielu kamer, aby stworzyć najbardziej ekscytujące filmy!
Edytuj
Uzyskaj dostęp do bogatego zestawu podstawowych narzędzi, dokonuj szybkich korekt, stosuj kreatywne filtry i odkryj wiele innych zaawansowanych funkcji, które są łatwe do opanowania i użycia.
Udostępnij
Eksportuj swoje projekty do popularnych formatów, aby udostępniać je online i oglądać na wielu urządzeniach, przesyłać bezpośrednio do serwisu YouTube lub nagrywać na płyty z własnym menu.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć wspaniałe filmy:

Wyjątkowe połączenie przyjaznego dla początkujących interfejsu VideoStudio z łatwymi do opanowania narzędziami i podręcznymi samouczkami zostało wzbogacone o przełomowe funkcje twórcze, które sprawiają, że edycja wideo jest jeszcze przyjemniejsza!


Podstawowa edycja

Użyj podstawowych narzędzi do edycji swoich filmów, wykorzystując tylko najlepszy materiał filmowy, aby osiągnąć ekscytujące rezultaty.

Funkcje przeciągania i upuszczania

Edytuj swoje filmy bez wysiłku, najpierw przeciągając i upuszczając klipy, a następnie dodając kreatywne grafiki, nakładki, animowane tytuły i przejścia.

Poprawianie błędów

Poprawiaj kolory, wykonuj balans bieli i korekcję obiektywu oraz naprawiaj błędy, aby przekształcić materiał filmowy w eleganckie produkcje.

Zastosuj efekty

Zastosuj kreatywne efekty, filtry i animowane nakładki, aby Twoje filmy stały się bardziej interesujące i ekscytujące!

Narzędzia zaawansowane

Łącz klipy nakręcone pod różnymi kątami za pomocą narzędzi do fotografowania i edycji z użyciem wielu kamer, optymalizuj ujęcia panoramiczne za pomocą narzędzi do edycji wideo 360° lub dodawaj animacje i efekty prędkości.

Co nowego w VideoStudio 2021?

Natychmiastowe szablony projektów

Oszczędzaj czas i wysiłek, naśladując popularne style wideo w kilka minut! Dzięki nowym szablonom błyskawicznie odtworzysz popularne wirusowe filmy wideo lub zredagujesz interesujące posty w mediach społecznościowych, dodasz tematyczne intro, przekonwertujesz filmy w orientacji pionowej na poziomą, skopiujesz szablony marketingowe i nie tylko. Uwolnij swój twórczy potencjał, łącząc gotowe do użycia szablony i efekty z własnymi modyfikacjami, aby osiągnąć niepowtarzalne rezultaty!

Naklejki AR

Twórz oryginalne efekty, które pogłębiają emocje i wprowadzają zabawne momenty do Twoich filmów dzięki nowym AR Stickers. Te rozpoznające twarz naklejki są idealne do wzmocnienia reakcji i uczynienia filmów z gier, filmów z reakcjami lub tutoriali bardziej osobistymi!


Więcej efektów premium
Twórz unikalne kreatywne transformacje dzięki zoptymalizowanym pakietom efektów NewBlueFX i ponad 100 nowym efektom VitaScene firmy proDAD.

Stabilizuj filmy z ręki i z drganiami szybciej i skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej w czasie rzeczywistym dzięki narzędziu do stabilizacji wideo proDAD Mercalli. Szybko przekształcaj poruszone filmy z ręki i nieporadne ujęcia akcji w użyteczny materiał filmowy! Dzięki usprawnionemu narzędziu do stabilizacji wideo proDAD Mercalli, możesz ustabilizować ręczne i roztrzęsione wideo w czasie rzeczywistym. Wyjdź poza podstawowe edycje dzięki rozszerzonej kolekcji ekskluzywnych efektów premium od liderów branży.

Lepsza wydajność

Ciesz się szybszym i płynniejszym przepływem pracy podczas edycji dzięki znacznemu zwiększeniu wydajności całego produktu. VideoStudio Pro 2021 jest zoptymalizowane pod kątem najnowszych technologii akceleracji sprzętowej wideo firm Intel, AMD i nVidia, znacznie przyspieszając podgląd edycji i renderowanie popularnych formatów plików. Niezawodna wydajność, ulepszone renderowanie i nasz najbardziej responsywny interfejs użytkownika - VideoStudio 2021 to jak dotąd nasz najlepszy edytor wideo.

Ulepszone narzędzia i funkcje

        Tylko w wersji UltimateOptymalne tworzenie masek wideo
        Zoptymalizowana edycja na podzielonym ekranie
        Zoptymalizowane sterowanie regulacją ruchu
        Nowe automatyczne rozmycie ruchu


Edytor wideo z bezprecedensowymi funkcjami

Uzyskaj oczekiwane rezultaty za każdym razem dzięki bogatemu wyborowi innowacyjnych narzędzi i funkcji programu VideoStudio. Skorzystaj z w pełni funkcjonalnego edytora wideo, który ułatwia realizację wszelkiego rodzaju projektów.

Bądź kreatywny z kolorem

Klasyfikacja kolorów
Użyj intuicyjnych elementów sterujących, aby skorygować i dopasować kolory w swoich projektach. Dostosuj odcień, nasycenie i balans bieli lub zastosuj automatyczne regulacje.
Ulepszenia kolorów
Wzmocnij kolory, rozjaśnij sceny i eksperymentuj z unikalnymi filtrami kolorów, aby stworzyć nastrój za pomocą kolorów akcentujących i stworzyć niepowtarzalne filmy.
Profile LUT
Profile LUT pozwalają błyskawicznie zamienić dzień w noc, naśladować kolorystykę znanych filmów i stosować zaawansowane efekty kolorystyczne w projektach.

Szybkie tworzenie pokazów slajdów i filmów

NOWOŚĆ Błyskawiczne szablony projektów
Zaoszczędź dużo dzięki nowo dodanym szablonom Instant Project Templates. Wybierz szablon, a następnie przeciągnij wideo do szablonu, aby zastąpić miejsce, które jest automatycznie wstawiane na osi czasu, i już możesz eksportować swoje wideo.
Highlight Reel
Highlight Reel, inteligentny kreator filmów i pokazów slajdów z funkcją rozpoznawania twarzy opartą na sztucznej inteligencji, automatycznie wybiera najlepsze ujęcia i klipy oraz odrzuca te z wadami lub błędami.
FastFlick
Twórz inteligentne pokazy slajdów i filmy w kilka minut! Po prostu wybierz szablon i wstaw żądane media.


Dane techniczne - Wymagania systemowe

        System operacyjny: Windows 10, Windows 8, Windows 7, tylko 64-bitowy
        Procesor: Core i3 lub AMD serii A4 dla standardowych filmów. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 dla filmów HD i UHD
        RAM: 4 GB lub więcej; 8 GB lub więcej zalecane dla wideo HD i UHD
        Karta graficzna: Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768; zalecane co najmniej 512 MB VRAM dla akceleracji sprzętowej
        Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
        Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB dla pełnej instalacji
        Do instalacji, rejestracji i aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie z Internetem.


Formaty eksportu

        Filmy: AVC, AVI, DV, HDV, HEVC2 (H.265), M2T, MOV3, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
        Urządzenia: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, urządzenia Android, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox kompatybilne formaty, DV, HDV.
        Płyta: DVD, AVCHD, karta SD, Blu-ray ($)
        Internet: YouTube, Vimeo
        Audio: M4A, OGG, WAV, WMA
        Zdjęcia: BMP, JPG


Formaty importu

        Filmy: AVCHD1 (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV1, HEVC2 (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD1, MOV3 (H.264), MPEG-1/-2/-4, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, niezaszyfrowane tytuły DVD
        Wideo 360°: równokątne, pojedyncze rybie oko, podwójne rybie oko
        Audio: AAC, AC31, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
        Zdjęcia: CLP, CUR, DCX, EPS, FAX, GIF, ICO, IFF, IMG, J2K, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW


Akcesoria

        Tworzenie płyt DVD i AVCHD wymaga nagrywarki DVD
        Wypalanie Blu-Ray wymaga zakupu osobnego pluginu z poziomu aplikacji

Obsługiwane języki

    Angielski, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, chiński tradycyjny, japoński

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel VideoStudio Pro 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany