Infolinia 0800 702813
 
DVDFab Blu-ray Creator

DVDFab Blu-ray Creator

291,43 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821291
 • P25808-01
 • 2 Lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
DVDFab Kreator Blu-ray DVDFab Blu-ray Creator to potężny i profesjonalny Blu-ray Creator do... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Blu-ray Creator"

DVDFab Kreator Blu-ray

DVDFab Blu-ray Creator to potężny i profesjonalny Blu-ray Creator do tworzenia i edycji Blu-ray oraz oprogramowanie do nagrywania, które może nagrywać wszystkie rodzaje filmów, w tym filmy z kamer HD, iPhone MOV, ogólne filmy SD itp. na różne formaty w BD lub AVCHD DVD w celu płynnego odtwarzania, lub konwertować je na pliki ISO Blu-ray i foldery do tworzenia kopii zapasowych na komputerze.

Tworzenie Blu-ray'a z wideo

DVDFab Blu-ray Creator do tworzenia Blu-ray, to potężny kreator HD Blu-ray, który może nagrywać wszystkie rodzaje filmów w standardowych formatach Blu-ray na płyty BD, pliki ISO Blu-ray lub foldery Blu-ray do odtwarzania z odtwarzaczami lub urządzeniami Blu-ray. Oprócz BD-25 i BD-50, nośnikami wyjściowymi mogą być również płyty DVD AVCHD (BD-5 i BD-9).

dvdfab blu-ray Creator feature 1

Intuicyjne szablony menu z wysokiej jakości wzorami

Menu Odtwarzanie jest przyciskiem do wygodnego sterowania odtwarzaniem. Dlatego też DVDFab Blu-ray Creator oferuje różne zestawy statycznych i dynamicznych szablonów menu BD-J, aby Twój domowy Blu-ray wyglądał bardziej profesjonalnie, jak w studiu filmowym. Możesz więc stworzyć własne menu Blu-ray. Projektanci DVDFab regularnie aktualizują wbudowaną bibliotekę menu, aby dodać bardziej stylowe i nowoczesne szablony. Wszystkie te szablony pozwalają również na przełączanie się między dźwiękami i napisami za pomocą wyskakujących menu podczas odtwarzania.

dvdfab blu-ray Creator feature 2

Bardzo elastyczny i konfigurowalny dla utalentowanych użytkowników

Praktyczną rzeczą w szablonach menu kreatora Blu-ray są nie tylko intuicyjne projekty. Są one również bardzo elastyczne i konfigurowalne dla utalentowanych użytkowników. Jeśli chcesz stworzyć unikalny Blu-ray, możesz dowolnie personalizować wszystkie elementy i widgety w szablonach, w tym obraz tła, przycisk odtwarzania/pauzy, przycisk powrotu/następnego, miniatury, a nawet czcionki, kolor i rozmiar itp. Ponadto, przed rozpoczęciem tworzenia Blu-ray możesz sprawdzić, czy jesteś zadowolony z ustawień i zapisać swoje unikalne ustawienia jako domyślny szablon.

dvdfab blu-ray Creator feature 3

Tworzenie Blu-ray'a szybko i profesjonalnie

DVDFab Blu-ray Creator do tworzenia płyt Blu-ray obsługuje najnowsze technologie, takie jak NVIDIA CUDA i Intel Quick Sync, dzięki czemu może ogromnie zwiększyć szybkość przetwarzania. Widać też wyraźnie, jak daleko posunęło się to zadanie w kreatorze Blu-ray. Można również określić, czy po zakończeniu zadania komputer powinien zostać wyłączony, czy wejść w tryb uśpienia.

dvdfab blu-ray Creator feature 4

Zaawansowane technicznie dla wysokiej jakości produkcji

Przez lata DVDFab Blu-ray Creator został stworzony jako narzędzie do tworzenia płyt Blu-ray, aby nadążać za najnowszymi trendami technologicznymi. Oprócz błyskawicznie wysokiej prędkości procesu, DVDFab może zagwarantować płynny proces tworzenia filmów HD z tym twórcą Blu-ray, jak również doskonały plik wyjściowy o jakości, która w żaden sposób nie jest gorsza od źródła, a nawet stworzyć spersonalizowane menu Blu-ray.

dvdfab blu-ray Creator feature 5

Instrukcje

DVDFab Blu-ray Creator for Bluray to profesjonalny i wydajny twórca filmów HD, który może rozpoznawać wszystkie rodzaje filmów i nagrywać je na standardowe formaty Blu-ray na płycie Blu-ray w żądanej kolejności lub na pliki/foldery ISO Blu-ray.

Uwaga: zewnętrzny napęd Blu-ray w komputerze jest wymagany, jeśli źródłem jest płyta BD.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Blu-ray Creator"
3 lis 2020

Sehr gut!

Bisher gab es immer sofortige Hilfe vom Support, falls es mal zu einem Problem kam. Die Software wird sofort nach der Bezahlung via Download-Link in der Email. Die Rechnung ist immer übersichtlich. Ich kaufe meine Software sehr gerne bei Blitzhandel24.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany