Infolinia 0800 702813
 
DVDFab Hi-Fi Audio Converter

DVDFab Hi-Fi Audio Converter

408,15 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821112
 • P25803-01
 • 2 Lata
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Platforma

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Konwerter Hi-Fi Audio DVDFab Wszyscy kochają muzykę. Kiedyś cieszyliśmy się naszymi... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Hi-Fi Audio Converter"

Konwerter Hi-Fi Audio DVDFab

Wszyscy kochają muzykę. Kiedyś cieszyliśmy się naszymi ulubionymi piosenkami na płytach winylowych, kasetach, płytach CD, SACD lub DVD-A. Dziś, w erze cyfrowej, pobieramy muzykę z iTunes i Amazonek lub przesyłamy ją strumieniowo bezpośrednio z Apple Music, Spotify, Rdio, itp. na nasze smartfony i tablety.
Jeśli jednak jesteś jednym z tych audiofilów, którzy wymagają od swojej muzyki więcej niż normalnej jakości CD i szukasz bezstratnej muzyki najwyższej jakości, DVDFab Hi-Fi Audio Converter do konwersji dźwięku Hi-Fi jest najlepszym wyborem. Może przekonwertować Twoją muzyczną kolekcję Blu-ray na bezstratne pliki audio FLAC lub WAV.

 

Konwersja muzyki z płyt Blu-ray do bezstratnego dźwięku Hi-Fi

Jako audiofil, ogólne formaty muzyki, takie jak pliki do pobrania z iTunes i Amazon lub strumienie z muzyki Apple, Spotify, Rdio, itp. są dalekie od zadowolenia z wysokiej jakości wyjścia muzycznego. Jeśli masz w domu dużą kolekcję płyt Blu-rays, DVDFab Hi-Fi Audio Converter to Hi-Fi Audio Converter może na szczęście przekonwertować muzykę i filmowe płyty Blu-rays do bezstratnych plików Hi-Fi w formacie FLAC lub WAV, aby odtworzyć je w wysokiej jakości systemie audio. Nie musisz już włączać telewizora za każdym razem, aby odtworzyć swój ulubiony album.

 

24-bitowe i do 192 kHz wyjście High-Definition

W porównaniu do zwykłego formatu 16Bit/44.1KHz używanego do tworzenia płyt CD lub plików źródłowych takich jak MP3, M4A lub AAC oraz stron pobierania i usług streamingowych wspomnianych powyżej, pliki HD audio produkowane przez DVDFab Hi-Fi Audio Converter do konwersji dźwięku Hi-Fi są zbyt fantastyczne, że mają znacznie wyższą częstotliwość próbkowania i zaszyfrowaną głębokość bitów, głównie 24-bit/192kHz, a niektóre nawet imponującą częstotliwość próbkowania 192kHz. Jest to najważniejsza rzecz dla audiofila i jego pierwszorzędna konfiguracja sprzętowa.

4 profile konwersji z opcjami wielokanałowymi

DVDFab Hi-Fi Audio Converter do konwersji Hi-Fi audio jest zintegrowany z modułem Blu-ray Ripper w postaci 4 profili konwersji zwanych FLAC Stereo, FLAC Multi-Channel, WAV Stereo i WAV Multi-Channel. Oferuje bardzo elastyczne opcje kanałów, takie jak -- Stereo, Dolby Surround/ProLogic, Dolby ProLogic II, 5.1 Multi-Channel i 7.1 Multi-Channel. Chociaż jest zintegrowany, Hi-Fi Audio Converter do konwersji Hi-Fi audio działa samodzielnie, nawet jeśli Twój moduł Blu-ray Ripper wygasł lub po prostu nie kupiłeś tego modułu.

 

Tworzy przyjazny dla użytkownika plik CUE zapewniający dokładność

Jeśli muzyka Blu-ray nie została podzielona na rozdziały podczas konwersji, DVDFab Hi-Fi Audio Converter do Hi-Fi Audio skonwertuje całą muzykę Blu-ray do jednego pliku audio, co utrudni skakanie z jednej ścieżki do drugiej podczas odtwarzania. W tym przypadku prezentowana jest inna opcja - podczas konwersji tworzony jest plik CUE zawierający metadane muzyczne Blu-ray'a, takie jak artysta, tytuł i czas trwania każdego utworu. Może to znacznie poprawić jakość odtwarzania muzyki, pod warunkiem, że urządzenie odtwarzające obsługuje bezpośredni odczyt plików CUE.

Instrukcje

DVDFab Hi-Fi Audio Converter to Hi-Fi Audio Converter jest przeznaczony dla miłośników muzyki Hi-Fi, którzy chcą przekonwertować swoje kolekcje muzycznych płyt Blu-ray na bezstratne pliki FLAC lub WAV, aby cieszyć się nimi w swoich systemach akustycznych klasy premium.

 


Pobierz i zainstaluj najnowszy DVDFab 11

Konwerter Hi-Fi Audio DVDFab do konwersji dźwięku Hi-Fi jest dostępny od DVDFab 10.0.6.0. Upewnij się, że pobierasz i instalujesz tę lub najnowszą wersję.

 

Wymagania systemowe dla komputerów Mac

★ MacOS 10.10 - 10
.15★ 1GHz Intel® Processor lub
höher★ 4GB
RAM★ 100GB Free
Festplattenspeicher★ Połączenie internetowe na żywo do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)Wymagania systemowe dla systemu Win

 •  Windows 10/8.1/8/7 (32/64 bit)
 •  Pentium II 500 MHz
 •  4GB RAM
 • 100 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe na żywo do aktywacji DVDFab (bardzo mała ilość danych)

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Hi-Fi Audio Converter"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

45,55 zł ocalony
Kasety wideo na DVD - Konwerter wideo Kasety wideo na DVD - Konwerter wideo
181,28 zł * 226,83 zł *
81,86 zł ocalony
Cyberlink PowerDVD 22 Standard Cyberlink PowerDVD 22 Standard
158,59 zł * 240,45 zł *
Ostatnio oglądany