Infolinia 0800 702813
 
DVDFab Player 6 Standard

DVDFab Player 6 Standard

294,71 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821295
 • 0003046498169
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Platforma

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Odtwarzacz DVDFab 6 Standard Licencja dożywotnia Prawdopodobnie najlepszy na świecie... więcej

Informacje o produkcie "DVDFab Player 6 Standard"

Odtwarzacz DVDFab 6 Standard

Licencja dożywotnia

Prawdopodobnie najlepszy na świecie odtwarzacz multimedialny UHD 4K
z menu i obsługą HDR10 na płycie Blu-ray 4K Ultra HD

 • Odtwarzanie płyt DVD z menu odtwarzania
 • Odtwarzanie głównych tytułów filmów Blu-ray
 • Odtwarzanie filmów w formacie UHD/HEVC innych niż 4K
 • Importowanie płyt DVD i Blu-ray do lokalnej biblioteki mediów (Nowość)
 • Dostępne tryby odtwarzania PC i TV
 • Zmień skórę UI, nadając jej stylowy wygląd
 • Odtwarzanie płyt BDAV

 

Organizowanie i zarządzanie lokalną biblioteką medialną z plakatami

Czy masz tony filmów, seriali telewizyjnych i innych nagrań wideo na swoich lokalnych dyskach twardych, ale zarządzanie bibliotekami multimedialnymi dla takich ilości brzmi jak zbyt wiele pracy? Oto nadchodzi rozwiązanie! Jeśli stworzy lokalną bibliotekę, DVDFab Player 6, najlepszy na świecie odtwarzacz Blu-ray UHD i 4K, może zeskrobać i pobrać plakaty wszystkich plików multimedialnych z Internetu i zorganizować je w odpowiednie grupy. To, co zobaczysz, to precyzyjna i dobrze zorganizowana ściana plakatowa. Po kliknięciu na plakat zostaniesz przeniesiony na szczegółową stronę medialną, gdzie znajdziesz wszystkie metadane dotyczące filmów/TV.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Menu Nawigacja na DVD, Blu-ray i 4K Ultra HD Blu-ray

Nawigacja po menu jest ważną częścią wysokiej jakości doświadczeń i sterowania odtwarzaniem. Nowo zaprojektowany DVDFab Player 6, najlepszy na świecie odtwarzacz Blu-ray, obsługuje teraz pełne odtwarzanie Nawigacji menu na DVD, Blu-ray oraz nową generację 4K Ultra Blu-ray, niezależnie od formatu, czy to na oryginalnej płycie, czy zgrywanie jako plik obrazu ISO lub folder.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Tworzenie, organizowanie i zarządzanie inteligentną lokalną biblioteką muzyczną

Zaimportuj tony muzyki zgromadzonej na dysku twardym do tego oprogramowania odtwarzacza DVD, aby uporządkować i zarządzać nim w inteligentny sposób. Znajdź konkretne utwory, albumy, artystów lub gatunki łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki temu odtwarzaczowi Blu-ray 4K.

 • Obsługuje wiele formatów

  Prawie wszystkie popularne formaty audio takie jak MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG, CUE APE i inne są obsługiwane przez ten odtwarzacz 4K.

 • Sprytnie organizuje muzykę

  Ten odtwarzacz Blu-ray UHD organizuje Twoją kolekcję muzyczną i wyświetla ją według albumu, wykonawcy lub gatunku, w zależności od tego, jakie metadane zawierają pliki muzyczne.

 • Automatyczne pobieranie metadanych

  To oprogramowanie odtwarzacza multimedialnego automatycznie pobiera właściwe metadane z dużych internetowych baz danych muzyki, aby dodać szczegóły do swojej kolekcji muzycznej.

 • Tworzy niestandardowe playlisty

  To oprogramowanie odtwarzacza Blu-ray tworzy tyle niestandardowych list odtwarzania, ile potrzebujesz, dla lepszego zarządzania i łatwiejszej kontroli odtwarzania.

 • Lubię dodawać do ulubionych

  Każdy lubi swoją ulubioną muzykę. Dodanie pliku do ulubionych jest łatwe. Wystarczy kliknąć na "FAVORITE ME" i jest tam.

 • Profesjonalne efekty wizualizacji

  Po rozpoczęciu odtwarzania muzyki, na ekranie odtwarzacza 4K wyświetlane są profesjonalne efekty wizualne, które zwiększają wrażenia wizualne.

Obsługa wyjść audio Hi-Res, aż do Dolby Atmos & DTS:X

Jeśli masz w domu system akustyczny z najnowszymi technologiami, nasze profesjonalne oprogramowanie do odtwarzaczy multimedialnych / 4K Blu-ray jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Może odtwarzać bezstratny, wysokiej rozdzielczości dźwięk, taki jak Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS-HD Master i DTS:X itp., z obsługą wyjścia 7.1-kanałowego. Idealny partner dla Twojego wysokiej klasy sprzętu.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Kompleksowa obsługa dysków UHD 4K, HEVC i innych plików multimedialnych

Opcje odtwarzania stanowią podstawę oprogramowania odtwarzacza multimedialnego. Jako szósta generacja odtwarzacza multimedialnego DVDFab Media Player i najlepszy na świecie odtwarzacz UHD Blu-ray, DVDFab Player 6 oferuje najwyższej klasy odtwarzanie na wszystkich formatach multimedialnych, w tym MP4, MKV, MOV, VOB, M2TS i wielu innych... niezależnie od tego, które kodeki, H.264, H.265 (HEVC), WMV, itd. oraz rozdzielczości, 720p, 1080p, do 4K UHD.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Wszechstronne odtwarzanie 3D na wszystkich formatach z zawartością 3D

Aby w pełni wykorzystać możliwości swojego telewizora 3D, DVDFab Player 6, najlepszy na świecie odtwarzacz UHD 4K, zawiera wszechstronną obsługę odtwarzania 3D na prawdziwych dyskach Blu-ray 3D, plikach ISO i SBS (side-by-side) lub górnych i dolnych filmach MKV 3D. Dostępne są również cztery tryby wyjścia 3D do wyboru: Anaglifowa czerwień/Cyjan, 3D-Ready HDTV (szachownica), Micro-Polarizer LCD 3D (z przeplotem) i HDMI 1.4 dla telewizji 3D.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Import płyt DVD i Blu-ray do lokalnych bibliotek jako plików ISO

Ponieważ nowe filmy i seriale telewizyjne są cały czas wydawane, należy za każdym razem dodawać nowo zakupione płyty DVD i Blu-ray do lokalnej biblioteki. W tym przypadku przydatna będzie funkcja importu płyt w tym potężnym odtwarzaczu Blu-ray 4K. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zaimportować dysk DVD lub Blu-ray z napędu optycznego do lokalnej biblioteki i zapisać go jako plik ISO.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Tryby odtwarzania PC/TV zoptymalizowane dla małych/dużych ekranów

Zmodernizowany odtwarzacz DVDFab Player 6 i najlepszy na świecie odtwarzacz Blu-ray UHD zawiera dwa tryby odtwarzania z charakterystycznym interfejsem UI. Tryb PC jest zoptymalizowany pod kątem wciągających doznań multimedialnych na ekranach komputerów. Tryb TV oferuje wrażenia audiowizualne na dużych ekranach telewizyjnych, jak w kinie. Tryb ten jest również kompatybilny z pilotem zdalnego sterowania Windows Media Center.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Szybki i dokładny przegląd z konfigurowalnymi miniaturkami

Często chcesz obejrzeć część filmu z wyprzedzeniem, aby zdecydować, czy warto poświęcić na to swój czas, czy też nie. Ale czasami po prostu chcesz znaleźć bardzo specyficzną scenę. Wystarczy najechać kursorem myszy na dowolną część osi czasu odtwarzania i pojawi się miniaturka ze znacznikiem czasu. Można też skorzystać z dodatkowej funkcji podglądu w tym oprogramowaniu odtwarzacza multimedialnego, które wyświetla również miniaturki, ale z konfigurowalnymi przedziałami czasowymi i znacznikami czasu.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

Konfigurowalna lista odtwarzania z przemyślanymi i elastycznymi ustawieniami

Dla wielkich fanów seriali telewizyjnych i tych, którzy lubią zbierać filmy z konkretnych seriali, takich jak Marvel Studios: Wybierz całą serię lub filmy z tej samej serii w tym odtwarzaczu 4K i przeciągnij i upuść, aby przenieść je do okna odtwarzania i stworzyć własną listę odtwarzania. Następnie można je posortować według nazwy lub typu, odtworzyć po kolei, powtórzyć jeden utwór lub powtórzyć wszystkie. Twoja lista, twój wybór.

Funkcja odtwarzacza multimedialnego dvdfab

 

Wymagania systemowe dla systemu Windows


★ Windows 10/8.1/8/7 (32/64-bit
)★ Core 2 i
mehr★ 2 GB
RAM★ Jeden Blu-ray
Laufwerk★ Karta graficzna NVIDIA z serii GeForce GTX 9 (Pascal) i wyższych (Wymagane w trybie HDR)★ Telewizor
lub ekran zgodny z HDR (Wymagane w trybie HDR
)★ Połączenie z Internetem wymagane do autoryzacji oprogramowania, funkcji biblioteki filmowej i odtwarzania płyt DVD, Blu-rays, 4K Ultra HD Blu-rays i zasobów sieciowych.

 

Wymagania systemowe dla komputerów Mac


★ MacOS 10.10 - 10
.15★ Core 2 Quad lub
höher★ 2GB
RAM★ Jeden Blu-ray
Laufwerk★ Intel UHD Graphics 615 lub nowszy (Wymagany do odtwarzania płyt Blu-ray 4KUltra HD
)★ HDR kompatybilny z telewizorem lub monitorem (Wymagany w trybie HDR
)★ Połączenie internetowe wymagane do autoryzacji oprogramowania, funkcji biblioteki filmowej i odtwarzania płyt DVD, Blu-rays, 4K Ultra HD Blu-rays i zasobów sieciowych.

   
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "DVDFab Player 6 Standard"
4 lis 2020

Good!

Fast and reliable.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany