Infolinia +49 3221 2292585
 
Flip PDF

Flip PDF

344,02 PLN * 362,61 PLN * (5,13% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821402
 • 08720254265445
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Flip PDF Tworzenie eBooków z realistycznymi efektami przewracania stron w ciągu kilku... więcej

Informacje o produkcie "Flip PDF"

Flip PDF

Tworzenie eBooków z realistycznymi efektami przewracania stron w ciągu kilku minut

 • Konwersja plików PDF do Adobe© Flash®-based flip page eBooks

 • Dodaj tekst znaku wodnego, zdjęcia, datę/godzinę itp. 

 • Integracja istniejących lub pobranych online szablonów, motywów, scen, teł i wtyczek

 • Dodawanie obrazów lub logotypów

 

Flip PDF umożliwia szybką i łatwą konwersję plików PDF na wspaniałe pliki Flash lub HTML5, które można oglądać na wszystkich urządzeniach (iPad, iPhone, urządzenia z systemem Android) - w tym realistyczne przewracanie stron i odtwarzanie dźwięku.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie tworzyć cyfrowe magazyny lub broszury, które wyglądają jak analogowe publikacje w ciągu kilku minut - a wszystko to bez żadnych umiejętności programistycznych czy graficznych! Książki stworzone za pomocą Flip PDF działają zarówno w trybie online, jak i offline: Pliki można publikować online, wysyłać pocztą elektroniczną lub zapisywać na płytach CD/DVD lub nośnikach USB w celu dystrybucji podczas prezentacji lub targów.

Cechy charakterystyczne

Tworzenie e-booków z realistycznymi efektami przewracania stron w ciągu kilku minut

Dzięki łatwemu do zrozumienia interfejsowi Flip PDF, możesz tworzyć swoje e-książki w mniej niż 10 minut: Po prostu zaimportuj książkę w formacie PDF, wybierz preinstalowany szablon - tak łatwo stworzyć inspirujący, profesjonalny e-book bez wcześniejszej wiedzy! 

 

 

HTML5: obsługiwany przez wszystkie urządzenia

Flip PDF pomaga w tworzeniu wyjątkowych e-booków do zastosowań stacjonarnych, tabletowych i mobilnych - dzięki temu możesz dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Nasz program daje możliwość prezentacji cyfrowych magazynów i broszur na najbardziej popularnych platformach (Windows, IOS, Android, itp.). Wydania publikacji publikowane są w formacie Flash dla komputerów PC i Mac oraz w formacie HTML5 dla telefonów komórkowych i tabletów.

 

 

Publikacje na potrzeby Internetu, komputerów Mac, urządzeń przenośnych, poczty elektronicznej i płyt CD

Czy to czasopisma, broszury czy katalogi - w Internecie można publikować wszelkiego rodzaju treści: Na stronach internetowych, w formatach ZIP i FBR za pośrednictwem poczty, programów dla komputerów Mac, aplikacji mobilnych, CD-ROM-ów. Możesz również opublikować swój eBook bezpośrednio na swoim serwerze FTP lub zapisać go jako plik *scr, aby użyć go jako wygaszacza ekranu. Ponadto, publikacje stworzone w Flip PDF mogą być zapisywane bezpośrednio jako moduł Wordpress-PlugIn, Joomla lub Drupal. Najlepsze na koniec: Twoje publikacje są wolne od opłat licencyjnych. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie - nieważne, czy używasz Flipbooka do celów prywatnych czy komercyjnych!

 

Dodaj logo - stwórz świadomość marki

Spersonalizuj pasek narzędzi swojej e-booka z logo firmy lub marki i upewnij się, że jest on rozpoznawalny przez Twoją grupę docelową: W ten sposób możesz przekazać informacje o marce swoim klientom podczas ich czytania!

 

Różne szablony, motywy, sceny, tła i wtyczki

Flip PDF zapewnia szeroki wybór szablonów, motywów i teł, dziesiątki oszałamiających animowanych scen, które przekonują do personalizacji Twoich publikacji. Możesz również dodać wtyczki do swoich książek: banery, wiadomości i suwaki z obrazami, odtwarzacze muzyczne, filmy na YouTube i wiele innych. Wciąż za mało? Możesz pobrać ponad 400 motywów, co najmniej 200 motywów i ponad 700 teł. Do tego dochodzą różnorodne układy i personalizowane paski narzędzi .....

 

Integracja Google Analytics

Podłącz swój e-book do swojego konta Google Analytics - dane są zbierane automatycznie przez Google Analytics. Mierzyć kluczowe parametry (ruch, odsłony, czas trwania, współczynnik odbicia), wszystkie działania z każdej strony książki - i tworzyć spersonalizowane raporty w oparciu o dane Google Analytics. Pozwala to na planowanie i kontrolowanie działań marketingowych oraz zwiększenie wpływu reklamy w treści. 

 

Udostępniaj swoje książki na Facebooku i Twitterze

Tworzone przez Flip PDF eBooki z przerzucanymi stronami współdziałają z doskonałą funkcją - portalami społecznościowymi. Czytelnicy Twojej publikacji mogą dzielić się linkami do książek na stronach Facebook i Twitter. Mogą też wysyłać linki za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osadzać książki na własnych stronach internetowych.

 

 

 

 

Opublikuj swoje eBooki na serwerze Flipbuilder

Aby uprościć cyfrową publikację Państwa książek, stworzyliśmy serwis wysyłkowy online. Użyj naszego programu do wgrania swojej publikacji bezpośrednio po jej napisaniu - nie jest wymagany serwer FTP ani inny program. 

 

 

Zachowaj hiperłącza PDF, zakładki i tekst

Flip PDF importuje hiperłącza, zakładki i tekst z oryginalnych plików PDF. Użytkownicy mogą klikać na hiperłącza, aby przejść do linkowanej strony książki lub przejść bezpośrednio na linkowaną stronę internetową. Zakładki pozwalają użytkownikom na szybkie przeglądanie książek i katalogów. Czytelnicy mogą nawet korzystać z funkcji wyszukiwania w obrębie publikacji, ponieważ oryginał został zaimportowany jako tekst do przeszukiwania.

 

IStwórz swój eBook z przerzuconą stroną

Za pomocą Flip PDF możesz stworzyć eBook według własnego stylu. Ustaw kolory eBooka. Dodaj obraz tła dla znaczka. To zależy od interfejsu, czy użytkownicy mogą drukować, pobierać i/lub udostępniać swoją publikację, czy też nie. Zmień wysokość i szerokość, aby utworzyć swój eBook z przerzucanymi stronami w formacie pionowym lub poziomym. Istnieje dziesiątki różnych ustawień, które można wykorzystać do personalizacji treści - tak, aby idealnie do Ciebie pasowały. Można również ustawić hasło. To daje Ci kontrolę nad tym, kto może oglądać eBooka z przerzucanymi stronami online.

 

Kreator tekstu i dźwięku

W nowej wersji Flip PDF korzystasz z funkcji Asystenta, która pomaga nagrywać dźwięk z zsynchronizowanym tekstem. Ta wspaniała funkcja jest szczególnie przydatna, gdy chcesz tworzyć prezentacje na spotkania, książki dla dzieci lub książki do nauki języków obcych.

Odkryj Flip PDF Pro
     

Flip PDF

 

Flip PDF Pro

Konwersja PDF do Adobe© Flash ® oparte na flip page eBooks        
Publikacja na serwerze FlipBuilder, wyjście w różnych formatach: HTML, EXE, Zip, Mac App, wersje mobilne, nagrywanie na CD, FTP, e-mail, wygaszacz ekranu, WordPress, moduł Joomla i Drupal  
Zastosowanie zapisanych szablonów, więcej darmowych szablonów online do pobrania do bezpośredniego wykorzystania
Tworzenie fantastycznych książek w formacie Flip PDF z darmowymi motywami, animowanymi scenami, tłami i wtyczkami
Konwersja wielu plików PDF do jednego lub wielu e-książek
Przenoszenie szablonów z pakietem konwersji
Dodawanie paneli sterowania w celu dodawania lub usuwania plików PDF/SWF
Import zakładek, hiperłączy (strony internetowe/łącza pocztowe), tekstu (do wyszukiwania)     
Dodaj znak wodny, tekst, obrazek, datę/godzinę itp.
Dodawanie obrazów lub logo przed tytułem książki
Dodawanie tytułów HTML, które przekierowują na strony internetowe
Zdefiniuj szczegóły szablonu: margines strony, obraz w tle, kierunek odczytu, automatyczne odtwarzanie, preloader flash itp.
Dodaj konfigurację pomocy, aby ręcznie zdefiniować zawartość z obrazem lub SWF    
Dostosowywanie pasków narzędzi w celu ustawienia uprawnień do pobierania, drukowania, udostępniania i innych.   
Eksport i zapisywanie ustawień, zakładek do przyszłego importu
Podgląd książek dla Flash (PC), HTML5 (iPad), Mobile (iPhone i urządzenia z systemem Android) i Basic HTML (SEO).
Dodaj hasło, aby chronić swoją książkę elektroniczną z przerzucanymi stronami
Dodaj Styl Minima, aby wyświetlić eBooki bez paska narzędzi  
Definiowanie tytułów, słów kluczowych i innych metadanych dla wyjścia HTML lub EXE
Zapisywanie tematów i scen dla późniejszych projektów
Aktywacja zapisu audio z synchronizowanym tekstem
Stwórz wspaniałe biblioteki cyfrowe, w których będziesz mógł zaprezentować wszystkie opublikowane książki w formacie PDF Flip.
Pozwala czytelnikom na dodawanie adnotacji do stron - czy to tekstu, obrazów, czy znaczników
Zastąpić istniejące ikony na pasku narzędzi przy użyciu pliku flash z ikonami    
Dodawanie nowych ikon na pasku narzędzi -
Dodaj ikonę "More Info", aby wyświetlić dane kontaktowe lub inne informacje -
Dodawanie zdjęć i pokazów slajdów z efektem "fade-in  -
Edycja stron z dodanymi linkami (strony internetowe/obrazy wyskakujące/ funkcje JavaScript) -
Dołączanie filmów FLV lub filmów z YouTube -
Dodawanie dźwięku podczas widoku z boku -
Osadzanie SWF Flash na stronach internetowych z Biblioteką Zasobów -
Wstawianie przycisków do łączenia stron internetowych, wywoływanie funkcji Javascript lub otwieranie odtwarzaczy wideo Flash   -
Wstawianie kształtów, w tym linii, elips, prostokątów, znaczników -
Dodawanie tekstu do stron z ustawionymi animacjami, czcionką, efektami i działaniami -
Dodawanie, usuwanie, zmiana układu stron w istniejących projektach -
Eksportowanie projektów dodanych w Edytorze stron - na przykład linków, SWF, zdjęć, filmów - w celu ich późniejszego ponownego wykorzystania -
Wersja wiersza poleceń -
 
Wymagania systemowe
Wersja 4.4
System operacyjny Windows XP, Windows Vista 32-bitowy, Windows Vista 64-bitowy, Windows 7 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy, Windows 8 32-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 10
 • Obsługuje 11 językówangielski, chiński, włoski, japoński, arabski, francuski, niemiecki, koreański, portugalski, rumuński i hiszpański
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Flip PDF"
28 paź 2020

Sehr gut!

Top Service. Telefonisch schnell erreichbar. Und auch eine Mailanfrage wurde prompt beantwortet.
Außerdem hatte ich ein Softrware-Installationsproblem, welches durch die schnelle und kompetente Reaktion des Service-Teams gelöst werden konnte.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

46,08 PLN ocalony
Flip PDF Professional Flip PDF Professional
1101,37 PLN * 1147,45 PLN *
Ostatnio oglądany