Infolinia 0800 702813
 
G DATA VPN

G DATA VPN

237,49 zł * 285,04 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822287
 • V2001ESD12001
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata)

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bezpieczne oprogramowanie VPN do anonimowego surfowania na 10 urządzeniach Chroń swoją... więcej

Informacje o produkcie "G DATA VPN"

Bezpieczne oprogramowanie VPN do anonimowego surfowania na 10 urządzeniach

Chroń swoją aktywność online przed nieuprawnionym dostępem

Twoje prywatne dane są bardzo cenne. Ale nie tylko cyberprzestępcy są coraz bardziej zainteresowani twoją aktywnością w internecie. Czy to potężne firmy internetowe, czy nawet agencje rządowe: Im bardziej cyfrowe staje się nasze życie, tym cenniejsza staje się wiedza o zachowaniach w sieci. Zagrożenia nie dotyczą już tylko sieci publicznych, gdzie cyberprzestępcy mogą łatwo przechwycić niezaszyfrowane dane. Zaczyna się to już w twoich własnych czterech ścianach, gdzie twoje działania w sieci stają się walutą narodowych i międzynarodowych grup interesów.
 
G DATA od wielu lat gwarantuje ci, że nie ma żadnych bombowych backdoorów: Trojany państwowe są traktowane jak zwykłe złośliwe oprogramowanie i ściśle blokowane. Aby zagwarantować Ci maksymalną anonimowość, teraz idziemy o krok dalej: z G DATA VPN otrzymujesz potężnego klienta VPN, który chroni Cię przed szpiegostwem. Dzięki szyfrowanemu połączeniu VPN nasza aplikacja maskuje Twój adres IP i chroni wszystkie przychodzące i wychodzące strumienie danych przed wścibskimi oczami obcych.

Nieograniczony dostęp do mediów i stron internetowych.

 • Zapobieganie szpiegowaniu i snoopingowi - w publicznych i prywatnych sieciach WLAN
 • Surfuj anonimowo - na prawie 2,000 serwerach VPN w ponad 75 lokalizacjach na całym świecie
 • Zapobiegaj dławieniu prędkości sieci przez dostawcę usług internetowych


Kto jest zainteresowany twoimi danymi?

Hakerzy
Jeśli hakerom-przestępcom uda się uzyskać dostęp do twoich danych i urządzeń końcowych, może dojść do szkód osobistych i finansowych. Twoje konta bankowe, pocztowe i społecznościowe mogą zostać zhakowane, a Twoje pieniądze, prywatne dane i tożsamość mogą zostać skradzione.

Firmy cyfrowe
Reklamodawcy mają interes w tym, by dowiedzieć się więcej o Twoim zachowaniu w sieci. Duże firmy cyfrowe wykorzystują to i zarabiają mnóstwo pieniędzy, sprzedając dane, które dobrowolnie udostępniasz podczas swojej aktywności w sieci, np. korzystając z określonej przeglądarki internetowej.

Władze państwowe
Instytucje państwowe i służby specjalne są również bardzo zainteresowane monitorowaniem obywateli. Jeśli ingerencja w prywatność sięga zbyt głęboko, możliwe jest również niekontrolowane nadużywanie danych.

Dlaczego warto korzystać z G DATA VPN?

Dzięki połączeniu VPN możesz szybko i niezawodnie chronić swoją prywatność. Nasza aplikacja oferuje Ci nieograniczony, szyfrowany ruch danych na Twoich urządzeniach (Windows, Android, iOS). Szeroki wybór szybkich serwerów VPN w ponad 75 lokalizacjach na całym świecie zapewnia ci maksymalną anonimowość i bezpieczeństwo podczas dostępu do mediów i danych. Sztuczne mury, które ograniczają twoją aktywność w internecie, są usuwane. Szczególnie ważne dla Twojej prywatności: ruch danych nie jest w żadnym momencie rejestrowany. Z tego powodu nie możemy udostępniać żadnych twoich danych, nawet jeśli ktoś nas o to poprosi.

 • Wolność

Arbitralne ograniczenia uniemożliwiają korzystanie z pewnych treści w internecie. Wysiłek techniczny ze strony dostawców jest minimalny: jeśli Twój adres IP należy do kraju, który ma być wykluczony z pewnych treści, otrzymasz odpowiedni komunikat o błędzie, gdy będziesz próbował uzyskać do nich dostęp.
G DATA VPN zapewnia remedium: za pomocą jednego kliknięcia możesz przenieść swój adres IP do innego miejsca na świecie i uzyskać nieograniczony dostęp do stron internetowych i mediów.

 1.     Wystarczy kilka kliknięć, by przenieść swój adres IP do jednej z 75 lokalizacji na całym świecie.
 2.     Unikaj cenzury i arbitralnych ograniczeń w dostępie do internetu.
 • Bezpieczeństwo

Dzięki naszemu oprogramowaniu VPN możesz zamaskować swoją aktywność w sieci. Twój adres IP jest maskowany, a wszystkie przepływy danych w internecie są szyfrowane. Cyberprzestępcy tracą w ten sposób możliwość szpiegowania prywatnych danych dotyczących płatności, tajemnic firmy, wiadomości lub rozmów prowadzonych w niezabezpieczonych sieciach.
Zwłaszcza w biurze lub w podróży, kiedy coraz częściej pracujesz w publicznych sieciach (hotele, kawiarnie, lotniska itp.), nasza aplikacja znacząco zwiększa bezpieczeństwo przed szpiegostwem.

 1.     Twój adres IP jest maskowany, a wszystkie strumienie danych są szyfrowane 256-bitowo.
 2.     Zabezpieczenie przed szpiegostwem w publicznych sieciach WLAN (hotele, lotniska, kawiarnie)
 • Ochrona danych

Wiele firm, państw i innych grup interesów gromadzi dane, by dowiedzieć się czegoś więcej o tobie. Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz położyć temu kres: Twoja aktywność w sieci jest maskowana, twój adres IP jest ukryty, tak że nikt nie może go namierzyć.
Aby zagwarantować Ci najwyższy poziom anonimowości, nie tworzymy żadnych dzienników Twojej aktywności w sieci (polityka no-log). Jeśli serwer VPN zawiedzie, zintegrowany kill switch (obecnie dostępny tylko dla Windows) automatycznie odłącza cię od internetu, abyś nie był niezabezpieczony w sieci.

 1.     Ukryj swoją aktywność online przed głodem danych potężnych firm cyfrowych
 2.     Największa anonimowość w sieci z polityką "no-logging"
 • Prędkość

Rano internet działa sprawnie, ale wieczorem jest jeszcze wolniejszy: czy zdarzyło ci się to już? Niestety, nie jest to odosobniony przypadek: dostawcy internetu są w stanie kontrolować obciążenie i zmniejszać prędkość sieci dla określonych treści w godzinach szczytu.
Dzięki bezpiecznemu połączeniu VPN z najszybszymi serwerami w ponad 75 lokalizacjach na całym świecie, możesz ominąć to sztuczne wąskie gardło jednym kliknięciem. Nasze sieci VPN działają z pełną prędkością.

 1.     Zapobiegaj sztucznemu zaniżaniu prędkości sieci w godzinach szczytu.
 2.     Prawie 2,000 szybkich serwerów VPN do Twojej dyspozycji w 75 lokalizacjach na całym świecie

 

Wymagania systemowe G DATA VPN

 •     Windows: Windows 11 / 10 / 8.1: 1 GB RAM (32-bitowy) 2 GB RAM (64-bitowy), procesor z architekturą x86 lub x64
 •     Android: Android 5.1 lub nowszy
 •     iOS i iPadOS: iOS 13 lub nowszy
Właściwości: "G DATA VPN"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
VPN
Wi-Fi security
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "G DATA VPN"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "G DATA VPN"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany