Infolinia 0800 702813
 

IRIScan Desk 5

836,58 zł *

z VAT plus koszty wysyłki

 • 241822224
 • 459524

Vers.

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
IRIScan Desk 5 , kamera do dokumentów ze złączem USB, skanuje twoje książki, dokumenty (umowy,... więcej

Informacje o produkcie "IRIScan Desk 5"

IRIScan Desk 5, kamera do dokumentów ze złączem USB, skanuje twoje książki, dokumenty (umowy, paszporty, rysunki, świadectwa itp.) i nagrywa to wszystko na wideo. Odkryj nowe, świeże podejście do skanowania z największą wydajnością w historii.

 • Skanowanie książek (max. A4 podwójna strona)
 • Wiele formatów dokumentów
 • Skanowanie paragonów
 • Skanowanie paszportów
 • Skanowanie dowodów osobistych
 • Skanowanie dokumentów otwarcia konta
 • Skanowanie kodów kreskowych
 • Skanowanie wizytówek
 • Skanowanie rysunków w formacie A3
 • Skanowanie aktów notarialnych
 • Skanowanie recept lekarskich
 • Skanowanie umów dotyczących nieruchomości

Skanowanie wymyślone na nowo dzięki IRIScan Desk 5

Odkryj nowy sposób skanowania dokumentów papierowych dzięki IRIScan Desk 5, wszechstronnemu i całkowicie innowacyjnemu skanerowi dokumentów, który zachwyci Cię na każdym kroku.

Książki
IRIScan™ Desk to doskonały wybór, jeśli chcesz skanować książki bez ich uszkadzania. Zeskanuj w 3 sekundy i otrzymaj dwustronny plik PDF (czarno-biały)! Dzięki automatycznemu przewracaniu stron i wykrywaniu palców skanowanie staje się jeszcze szybsze. Eksportuj swoje wysokiej jakości pliki w formacie JPG, ePub lub PDF, a nawet lepiej, w połączeniu z Readiris Corporate (opcja), w plikach audio MP3 i WAV!

Dokumenty (do formatu A3)
Dzięki temu aparatowi do dokumentów możesz zeskanować wszystko, co jest zapisane na matowym papierze. Od dowodów osobistych po rysunki architektoniczne - skanuje szeroki zakres dokumentów do formatu A4 (odpowiednik formatu A3).

Paragony i dowody sprzedaży
Zapomnij o kłopotliwym kserowaniu paragonów i dowodów sprzedaży na potrzeby księgowości. Uporządkuj wszystkie swoje paragony i dowody sprzedaży za pomocą biurka IRIScan™ Desk: Eksportuje je do zindeksowanych plików, które są rozdzielone w celu optymalnej archiwizacji.

Paszporty i dowody osobiste
Skanuj łatwo paszporty i dowody osobiste za pomocą skanera IRIScan Desk 5. Automatycznie łączy on przód i tył każdego oficjalnego dokumentu i zapisuje go w formacie JPG lub PDF. W połączeniu z IRISPowerscan™ (opcja), możesz przechwytywać kody MRZ i eksportować metadane do pliku xls lub xml, aby usprawnić proces rejestracji!

Wizytówki
Skanuj swoje wizytówki bardzo szybko, partiami i otrzymuj wysokiej jakości pliki JPG. Zostaną one precyzyjnie wykadrowane i przycięte, dzięki czemu skanowanie wszystkich wizytówek będzie jeszcze bardziej efektywne.

Wideo z wielu kamer
Ta kamera do dokumentów jest niezwykle wszechstronna. Oprócz skanowania pozwala też na jednoczesne nagrywanie filmów z wielu kamer (kamera do dokumentów + kamera internetowa). Udostępniaj swoje filmy objaśniające i pokazuj jednocześnie materiały robocze, by zapewnić doskonałą interakcję z odbiorcami.

Skanuj książki z najwyższą prędkością bez ograniczeń (maks. A3)

IRIScan Desk 5 skanuje książki z imponującą prędkością: zeskanuj i wyeksportuj podwójną stronę do czarno-białego pliku PDF w zaledwie trzy sekundy. Dzięki inteligentnemu algorytmowi wygładzania obrazu i korekcji krawędzi uzyskasz doskonały rezultat. Ta kamera do dokumentów automatycznie wykrywa zmianę strony i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wymazuje wszystkie ślady palców. Istnieje możliwość zaprogramowania timera, który będzie uruchamiał skanowanie w regularnych odstępach czasu. Zszywa też strony książki, zaznaczając przednią i tylną okładkę. Eksportuj je jako pliki ePub, PDF lub jeszcze lepiej, w połączeniu z Readiris Corporate (opcja), jako pliki audio MP3 i WAV! Czytaj swoje książki na dowolnym czytniku, tablecie lub smartfonie. Niezrównany skaner książek.

Innowacyjny tryb przechwytywania wideo z wielu kamer w IRIScan Desk 5

Oprócz skanowania, ta kamera do dokumentów ma innowacyjną funkcję: jednoczesne nagrywanie wideo z wielu kamer. Dzięki IRIScan Desk 5 możesz jednocześnie nagrywać obraz ze skanera i obraz z kamery internetowej, a także dźwięk. Wszystko jest nagrywane w tym samym filmie na jednym ekranie. Przydaje się to do różnych celów: e-learningu, nauki na odległość, tutoriali wideo... Wyeksportuj swoje wideo do wybranego przez siebie formatu (.AVI, .MP4, .FLV, .WMV) i łatwo się nim podziel. Wybierając IRIScan Desk 5, otrzymujesz wszechstronny skaner, którego możliwości są tak różnorodne, jak Twoje potrzeby!

Inteligentne przetwarzanie obrazu zapewniające niemal perfekcyjne rezultaty

Nie niszcz już więcej oprawionych dokumentów:   IRIScan Desk 5 przywraca płaski wygląd każdej stronie książki (funkcja wygładzania obrazu). Ta kamera do dokumentów wzbogaca twoje dokumenty o takie funkcje, jak: automatyczne wykrywanie krawędzi, automatyczne kadrowanie, korekcja obrazu, wymazywanie palcem, automatyczne wykrywanie ruchu itp. Nie musisz już czekać na uruchomienie skanera płaskiego i tracić czasu na staranne układanie papierów i książek w celu ich zeskanowania. Umieszczaj je do woli pod IRIScan Desk 5 - za każdym razem w ułamku sekundy tworzy z nich idealnie proste, płaskie i czytelne pliki!

IRIScan Desk 5 oferuje szeroki zakres formatów eksportu i automatyczne przycinanie dokumentów

Urządzenie IRIScan Desk 5 jest wyposażone w funkcję OCR (Optical Character Recognition - optyczne rozpoznawanie znaków). Dzięki temu kamera do dokumentów rozpoznaje ponad 130 języków (w tym arabski, chiński i hebrajski). Dzięki OCR układ dokumentu zostaje zachowany, a jednocześnie można go edytować. Korzystaj z szerokiej gamy formatów eksportu: JPG, PDF, TXT, JPG+XLS, JPG+TEXT. Ponadto IRIScan Desk 5 wykrywa, gdy pod jego kamerą znajdzie się wiele dokumentów: Ich krawędzie są wykrywane bardzo dokładnie. Dokumenty te są następnie przycinane i zapisywane jako osobne pliki lub nie, co zapewnia imponującą wydajność skanowania.

 

IRIScan Desk 5: kamera do dokumentów na zdjęciach

Odkryj obrazy wszystkich innowacyjnych funkcji IRIScan Desk 5, kamery do dokumentów, która rewolucjonizuje sposób, w jaki inteligentnie przechwytujesz dane.

IRIScan Desk 5: przenośna konstrukcja z wysokiej jakości wykończeniem

Ten skaner dokumentów zaskoczy Cię swoim eleganckim wyglądem i ergonomiczną konstrukcją. Składany i lekki, naturalnie mieści się na biurku, a ty możesz go łatwo złożyć i zabrać ze sobą.

 • Ultraprzenośny, składany skaner
  Skaner
   IRIScan Desk 5 ma praktyczną konstrukcję: dzięki składanemu ramieniu możesz go zabrać wszędzie. Jest lekki (mniej niż 1 kg), zasilany tylko przez USB i można go wsunąć do każdej kieszeni. Idealna przenośność dla nomadycznego użytkowania laptopa: w biurze, w domu i w podróży.
 • Kamera o wysokiej rozdzielczości
  Ta kamera do dokumentów jest wyposażona w matrycę CMOS o rozdzielczości do 12 MP, która zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Ciesz się wysokiej jakości sensorem, szybkim autofokusem i 3-krotnym zoomem. Odtwarzanie jest niezawodne, a dane są przechwytywane i rozpoznawane szybko, nawet w przypadku najmniejszych formatów dokumentów.
 • Intuicyjne połączenia plug-and-play
  Podłączenie
  tej standardowej kamery do dokumentów jest proste: przez USB. Nie są potrzebne żadne zewnętrzne adaptery; wystarczy użyć kabla USB do zasilania urządzenia i przesyłania plików. Ponadto w skaner wbudowany jest dodatkowy port USB 2.0 (funkcja huba), dzięki czemu porty USB w laptopie pozostają dostępne.
 • Skanowanie jednym przyciskiem
  Oprócz funkcji automatycznego skanowania, ten zewnętrzny przycisk (opcjonalny w skanerze IRIScan Desk 5 i standardowy w skanerze IRIScan Desk 5 Pro) umożliwia jeszcze łatwiejsze i szybsze skanowanie. Ten przycisk startowy pozwala na skanowanie bez użycia klawiatury, co znacznie ułatwia skanowanie.


Bankowość i ubezpieczenia
IRIScan Desk 5 umożliwia profesjonalistom z sektora bankowego i ubezpieczeniowego zarządzanie wszystkimi rodzajami dokumentów przychodzących i wychodzących. W szczególności skanowanie wszystkich dokumentów związanych z otwarciem konta, z gwarancją szybkiego i niezawodnego skanowania. Skanuj wszystkie dokumenty klientów: dowody osobiste, zaświadczenia o adresie, zawiadomienia o naliczeniu podatku, faktury i wiele innych. Uzyskaj indeksowane, skompresowane pliki PDF, które można łatwo archiwizować, w bezpiecznym środowisku.

Edukacja i potrzeby DYS
IRIScan Desk 5 zapewnia profesjonalnym nauczycielom i studentom wszechstronne narzędzie dydaktyczne. Zeskanuj swoje podręczniki i spraw, by tekst był edytowalny. W połączeniu z Readiris Corporate (opcjonalnie) możesz konwertować je na pliki audio w formatach MP3 i WAV! Na potrzeby kursów nauczania na odległość i interaktywnych prezentacji możesz z łatwością tworzyć samouczki wideo: Nagraj pod skanerem filmik, na którym tłumaczysz dowolne ćwiczenie z podręcznika! Dzięki IRIScan™ Desk staniesz się jeszcze bardziej wydajny i interaktywny.

Recepcja hotelowa
Ta kamera do dokumentów to ulubione narzędzie każdego hotelowego recepcjonisty. Od razu stanie się ozdobą twojej recepcji. IRIScan Desk 5 rozpoznaje kody MRZ i indeksuje je w unikalnym pliku Excel. Otrzymasz przegląd wszystkich zeskanowanych kodów MRZ oraz hiperłącza do kopii oficjalnych dokumentów (paszportu, dowodu osobistego itp.). Usprawnia to powitanie i rejestrację każdego gościa.

Recepcja i stanowiska sprzedaży w sklepie
Niezależnie od tego, czy jesteś recepcjonistą, sprzedawcą czy konsultantem (detalicznym czy korporacyjnym), możesz teraz przyspieszyć swoje zadania administracyjne dzięki IRIScan Desk 5 . Szybko skanuj wszystkie rodzaje dokumentów dostarczanych przez klientów: Dowody osobiste, umowy, faktury, formularze, pokwitowania itp. Przywróć koncentrację na kliencie dzięki skanerowi do wielu dokumentów, który zwiększa Twoją wydajność.

Logistyka
Bardziej wszechstronny niż klasyczny czytnik kodów kreskowych, IRIScan Desk 5 jest idealnym wyborem do usprawnienia procesów logistycznych. Ta kamera do dokumentów ma funkcję rozpoznawania wielu kodów kreskowych (1D i 2D/QR). Eksportuje je w formacie JPEG i jednocześnie indeksuje ich wartości w centralnym pliku XLS/TXT. Dzięki IRIScan Desk każdy dokument dostawy jest przetwarzany automatycznie i dokładnie.

Służba zdrowia i szpitale
Jeśli chcesz, by leczenie pacjentów odbywało się na najwyższym poziomie, wyposaż się w urządzenie IRIScan Desk 5! Ta kamera do dokumentów pomoże Ci być na bieżąco, bardziej efektywnie i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwo aktualizuj dowolny rekord pacjenta, skanując wiele dokumentów jednocześnie: Dowód osobisty, karta ubezpieczenia zdrowotnego i/lub medycznego, zaświadczenia lekarskie itp. Dodaj opcję IRISPowerscan™ i możesz przekształcić te dokumenty w dane, które łatwo przetworzyć w dowolnej aplikacji biznesowej lub referencyjnej.

Cechy techniczne skanera

IRIScan Desk 5

 • Technologia skanowania: Sensor CMOS 8MP
 • Maksymalna rozdzielczość: 3264 x 2448 pikseli
 • Rozmiar dokumentu: A4 (297 x 210 mm / poziomo)
 • Prędkość skanowania: 2 sekundy na stronę w trybie kolorowym 30 str.
 • Wbudowane lampy LED: 4
 • Rozdzielczość wyjściowa: 300 dpi
 • Poziom wyjściowy: kolor / czarno-biały / skala szarości
 • Interfejs / sterownik: USB 2.0 typ B x 1 (do połączenia z komputerem) - USB 2.0 typ A x 1 (do rozszerzenia USB)
 • Zasilanie elektryczne: zasilanie 5 V przez USB
 • Formaty wyjściowe: Dokument: JPG, PDF (obraz), PDF (indeksowany), PDF (tekst), Word, TXT, Excel, E-Book: ePub
 • Wymiary (wys. x dł. x gł.): Złożone: 267 (wys.) x 85 (dł.) x 75 (gł.) mm / (10,5 x 3,34 x 2,95 cala) Normalne: 267 (wys.) x 85 (dł.) x 221 (gł.) mm / (10,5 x 3,34 x 8,71 cala)
 • Waga: 700 g
 • Zalecana dzienna objętość skanowania: Do 5000 stron dziennie

IRIScan™ Desk 5 Pro

 • Technologia skanowania: matryca CMOS o rozdzielczości 12 megapikseli
 • Maksymalna rozdzielczość: 4032 x 3024 pikseli
 • Rozmiar dokumentu: A3 (420 x 290 mm / poziomo)
 • Szybkość skanowania: 2 sekundy na stronę w trybie kolorowym - 30 stron/min.
 • Regulacja: Stała
 • Rozdzielczość wideo: 2048x1536 (QXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 X 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA)
 • Wbudowane lampy LED: 4
 • Rozdzielczość wyjściowa: 300 dpi
 • Poziom wyjścia: kolor / czerń i biel / skala szarości
 • Interfejs / sterownik: USB 2.0 typ B x 1 (do połączenia z komputerem) - USB 2.0 typ A x 1 (do rozszerzenia USB)
 • Zasilanie elektryczne: zasilanie 5 V przez USB
 • Formaty wyjściowe: Dokument: JPG, PDF (obraz), PDF (indeksowany), PDF (tekst), Word, TXT, Excel, E-Book: EPUB, Video: AVI, MPEG, FLV, WMV
 • Wymiary (wys. x dł. x gł.): Złożone: 375 (wys.) x 85 (dł.) x 75 (gł.) mm / (14,76 x 3,34 x 2,95 cala) Normalne: 375 (wys.) x 85 (dł.) x 270 (gł.) mm / (14,76 x 3,34 x 10,62 cala)
 • Waga: 800 g / 1,76 funta
 • Zalecana dzienna objętość skanowania: Do 5000 stron dziennie

Wymagania systemowe

Pakiet oprogramowania dla systemu Windows®

 • Procesor: Intel® Core 2 Duo lub nowszy
 • Karta graficzna: Karta graficzna Intel® Standard Graphics lub nowsza z 512 RAM
 • Pamięć: 2 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
 • USB: port USB2.0
 • Windows®-System operacyjny: Windows® 7, 8, 10


macOS®- pakiet oprogramowania

 • Procesor: Intel®- lub architektura ARM firmy Apple
 • Karta graficzna: Standardowa karta graficzna Intel® lub wyższa karta graficzna z 512 RAM
 • Pamięć: 4 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • USB: USB 2.0 lub wyższy (1 dostępny port) - Adapter USB dla macOS
 • macOS®-System operacyjny: macOS® Catalina 10.15 lub nowszy
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "IRIScan Desk 5"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany