Infolinia 0800 702813
 

Klienci biznesowi

Serwer SQL

Windows Server

Office

Serwer Exchange

Serwer Exchange

TechSmith

Wondershare

Biuro

Nuance Dragon

Blitzhandel24 - Odpowiednie i wydajne rozwiązania w zakresie oprogramowania

Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie wysokiej jakości i ogromnej różnorodności produktów. Od ponad 8 lat stawiamy na stale rosnącą paletę produktów, dzięki której udało nam się już zatrzymać wielu klientów. Dzięki temu udaje nam się pozyskać nowych partnerów do długotrwałej współpracy i utrzymać nasze uczciwe ceny z punktu widzenia klientów. Dzięki najnowocześniejszym certyfikatom, takim jak TrustedShops Award i CHIP Leading Shops, jesteśmy synonimem profesjonalizmu i przejrzystości oraz oferujemy rozwiązania niezwykle zorientowane na cel.

 

Z ponad 100.000 aktywnych klientów jesteśmy znacznie więcej niż małym i niepozornym partnerem, ale dzięki naszej ofercie jesteśmy reprezentowani w każdym obszarze produktów cyfrowych. Dzięki współpracy z dystrybutorami znanymi w całej Europie, mamy ogromny zasięg i oferujemy wszystkie możliwe produkty z zakresu oprogramowania. Mamy już najwyższy poziom partnerstwa dla 90% oferowanego oprogramowania i wspieramy naszych partnerów na niezwykle uczciwych warunkach.

 

Najnowocześniejsze kompetencje serwisowe wokół oprogramowania

Jednocześnie przekonujemy doskonałą obsługą ze strony naszego zespołu ekspertów, co pozwala nam na regularne poszerzanie naszego portfolio. W ten sposób jesteśmy zawsze na bieżąco i potrafimy więcej niż tylko sprostać codziennym wymaganiom. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów i usług rozszerzyliśmy się również na region europejski, co pozwala nam na zapewnienie naszym klientom niezawodnego i kompetentnego serwisu.

 

Dodatkowe usługi, takie jak profesjonalna pomoc i czat na żywo, pozwalają na otrzymanie zawsze niezbędnej pomocy i rzetelnego doradztwa w godzinach otwarcia. Na potrzeby zdalnej obsługi posiadamy również indywidualnego Klienta Teamviewer, który pozwala na konfigurację nowego oprogramowania bez większego wysiłku. Błędy i inne usterki mogą być również korygowane w ten sposób, zapewniając Państwu komfort i klasę.

 

Właściwe rozwiązania produktowe dla każdego środowiska

Jako nowoczesny i różnorodny sklep, jesteśmy oczywiście dostępni nie tylko dla osób prywatnych. Dzięki naszym licznym ofertom umożliwiamy naszym partnerom biznesowym szybką i kompetentną realizację ich projektów, a także oferujemy odpowiednie modele licencjonowania dla większych projektów. Dzięki oficjalnym licencjom ilościowym Microsoft całe grupy biurowe mogą być wyposażone w najnowsze rozwiązania, aby być po bezpiecznej stronie w zakresie technologii oprogramowania.

 

Narzędzia bezpieczeństwa i zaawansowane programy, takie jak rozwiązania systemowe EaseUS, Avanquest i AOMEI, również stanowią w tym momencie doskonały wybór. Pozwalają one znacznie zwiększyć bezpieczeństwo własnych urządzeń i korzystać z bezpiecznych rozwiązań dla własnych aplikacji. Dzięki naszej ofercie możliwe jest zaspokojenie potrzeb prywatnych i biznesowych w najlepszy możliwy sposób i poleganie na dobrej wydajności w każdej chwili.

 

Nasze atrakcyjne atuty dla klientów biznesowych

Dla naszych klientów biznesowych oferujemy tutaj w Blitzhandel24 bardzo szczególny serwis. Oferujemy różne poziomy sukcesu, dzięki którym jesteśmy dostępni dla naszych klientów z dużymi rabatami. Wokół naszych pakietów oferowane są następujące korzyści:

Authorized

 
3% Rabat
Dostęp do centrum pobierania plików
Zarządzanie licencjami
Cena netto
Zakup na rachunek 14 dni roboczych Termin płatności

Authorized Plus

 
5-7% Rabat
Dostęp do centrum pobierania plików
Zarządzanie licencjami
Cena netto
Zakup na rachunek 30 dni roboczych Termin płatności

Advanced

 
8-10% Rabat
Dostęp do centrum pobierania plików
Zarządzanie licencjami
Cena netto
Zakup na rachunek 30 dni roboczych Termin płatności
Indywidualne promocje/oferty
Priorytetowe wsparcie techniczne

Premium

 
11-14% Rabat
Dostęp do centrum pobierania plików
Zarządzanie licencjami
Cena netto
Zakup na rachunek 40 dni roboczych Termin płatności
Indywidualne promocje/oferty
Priorytetowe wsparcie techniczne
Bezpłatne wsparcie poprzez zdalną konserwację
Osoba do kontaktu osobistego
Formularz kontaktowy
Nasze referencje

BMW

HOME24

DB

Polizei Bayern

ZKT

PIK

Zeitgeist

makeITeazy

MKM

Legal One

Landkreis Neunkirchen

Finanzhaus Janssen

DigiPets

X-Comp

TU Dresden

Ministerium für Kultur und Wissenschaften NRW

O2

REWE

CASIO

DVAG

Axess

Ostatnio oglądany