Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Kofax PaperPort 14.7 Professional Kofax PaperPort 14.7 Professional
Kofax PaperPort 14,7 Professional PaperPort Professional to inteligentne rozwiązanie zwiększające wydajność pracy, które umożliwia skanowanie, zarządzanie, wyszukiwanie, składanie i udostępnianie papieru, dokumentów biznesowych i...
431,82 zł * 636,66 zł *
Szybki, łatwy dostęp do ważnych dokumentów jest kluczowym elementem dla utrzymania sprawnego... więcej

Informacje o produkcie "Kofax Paperport Professional - V.14 - Akademicka"

Szybki, łatwy dostęp do ważnych dokumentów jest kluczowym elementem dla utrzymania sprawnego funkcjonowania firmy.

Zamiast tracić czas na przeszukiwanie folderów w poszukiwaniu potrzebnych plików, co by było, gdybyś mógł skanować, konwertować, organizować, składać i udostępniać dokumenty i zdjęcia na komputerze lub nawet w podróży?

Kofax PaperPort Professional umożliwia Twojej firmie przejęcie kontroli nad zarządzaniem dokumentami poza pulpitem. Dzięki Kofax PaperPort Professional pracownicy biurowi i freelancerzy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki natychmiastowemu dostępowi do wszystkich dokumentów - w dowolnym miejscu i czasie.

 • Połączenie szybkiego, łatwego skanowania z tworzeniem plików PDF dla większej produktywności
 • Przechowywanie, udostępnianie i wyszukiwanie zeskanowanych dokumentów, plików PDF lub zdjęć w Internecie
 • Przekształć papierowe dokumenty w użyteczne informacje
 • 1 użytkownik

Łatwe składanie dokumentów
Twórz dokumenty po swojemu: Miniatury, podglądy stron i rewolucyjny podział pulpitu pozwalają na oddzielanie i zmianę układu stron oraz łączenie wszystkich dokumentów w nowe dokumenty PDF.
Create PDF
Zmień dowolny plik aplikacji w plik PDF, który jest w 100% zgodny ze standardami przemysłowymi lub połącz wiele plików i formatów w jeden plik PDF.
Łatwa konwersja papieru na tekst
Konwersja papieru na tekst w jednym prostym kroku i tworzenie edytowalnego tekstu do natychmiastowego wykorzystania w edytorze tekstu lub arkuszu kalkulacyjnym.
Bezpieczeństwo dokumentów
Chroń poufne informacje i zapewnij zgodność z przepisami w zakresie bezpieczeństwa dokumentów. Zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak hasła PDF i szyfrowanie, pozwalają kontrolować, kto ma dostęp do określonych dokumentów i uprawnienia do ich zapisu.
Integracjaskanera
Ułatw sobie korzystanie z drukarki wielofunkcyjnej, skanera mobilnego lub stacjonarnego dzięki bezproblemowej integracji, obejmującej skanowanie MFP i kierowanie dokumentów.
Natychmiastowy dostęp do informacji
Koniec z uzależnieniem od kopiowania i wysyłania listów. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich dokumentów cyfrowych, tworząc cyfrowe pliki PDF z możliwością wyszukiwania w celu szybkiego dostępu - w jednej aplikacji.

 

Wymagania systemowe
Obsługiwany system operacyjny Microsoft Windows XP SP3,Microsoft Windows Vista (32/64 bit) SP2 lub nowszy,Microsoft Windows 7 (32/64 bit)
Wymagania sprzętowe Microsoft Windows Vista / XP / 7 - Pentium RAM 1 GB - HD 700 MB
Dodatkowe wymagania Mysz lub kompatybilne urządzenie peryferyjne,DVD-ROM,Monitor XGA,Połączenie z Internetem,Internet Explorer 7 lub nowszy,Firefox 3.0 lub nowszy,Google Chrome 4 lub nowszy
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Kofax Paperport Professional - V.14 - Akademicka"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany