Infolinia 0800 702813
 

MacX Video Converter Pro

158,59 zł * 225,47 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821819
 • 08720254950427
 • Dożywotnie
 • EN | JP | DE | IT | FR | ES | KP | PT | CN
 • Na Całym Świecie

Czas trwania

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Twoje niezbędne narzędzie do przetwarzania wideo 4K UHD - konwertuj, edytuj, pobieraj i... więcej

Informacje o produkcie "MacX Video Converter Pro"

Twoje niezbędne narzędzie do przetwarzania wideo 4K UHD - konwertuj, edytuj, pobieraj i dostosowuj filmy

Wszystko w jednym narzędziu do obróbki wideo dla Mac z konwerterem wideo, kompresorem, downloaderem, edytorem, rejestratorem ekranu i pokazem slajdów. 5X szybciej konwertuje filmy do/ dla 420 formatów i urządzeń. Kompresja dużych filmów 4K Ultra HD/Full HD do formatu MP4 H.265/HEVC w celu zaoszczędzenia miejsca lub skalowanie 1080p/2K do 4K w celu uzyskania lepszej jakości. Pobiera filmy 4K/HD i muzykę z ponad 1000 witryn i konwertuje YouTube do formatu MP3/MP4. Nagrywa ekran/filmy strumieniowe, edytuje filmy (przycinanie/kadrowanie/sklejanie/obracanie) i tworzy pokaz slajdów. Nr 1 szybki z obsługą Intel QSV/Nvidia/AMD.

Konwertuj filmy do ponad 200 formatów

Z 370 + kodeków wideo i audio, MacX Video Converter Pro idzie z SD wideo, jak również wielościeżkowe wideo HD do 2K i 4K UHD wideo. Ponadto możesz błyskawicznie konwertować filmy i sprawić, że materiały nagrane kamerą lub pobrane z Internetu będą mogły być udostępniane i odtwarzane na wszystkich Twoich urządzeniach. Nie jest wymagany żaden dodatkowy kodek.

Obsługiwane formaty wideo: AV1, MP4, MOV, HEVC, H.264, MPEG4, AVI, WMV, FLV, MKV, MTS, M2TS, TS, AVCHD, MOD, itd.
Obsługiwane formaty audio: MP3, AAC, AC3, FLAC, iPhone ringtone, itp.

Jeden konwerter wideo dla wszystkich urządzeń

MacX oferuje największą bibliotekę profili specyficznych dla urządzeń(do 420), od telefonów komórkowych i tabletów po telewizory i konsole do gier. Filmy mogą być konwertowane i kompresowane do pliku wynikowego idealnie dopasowanego do wielkości ekranu Twojego urządzenia, takiego jak Apple iPhone/11/Pro/Max, iPad, iPod, Apple TV, Android Samsung, Huawei, Sony, Surface i innych, bez konieczności dostosowywania skomplikowanych ustawień.

Dzięki profilom Twoje klipy wideo będą również gotowe do płynnego przesyłania na YouTube, Facebook, Instagram itp.

Dekodowanie i kodowanie HEVC/H.265

MacX jest liderem w zakresie obsługi High Efficiency Video Coding/H.265. Koniec z zawieszaniem się lub awariami przy obciążeniach HEVE.

Dekoduj HEVC: Konwersja HEVC/H.265 do H.264, MP4, MOV, itp. dla lepszej kompatybilności.
Kodowanie HEVC: Koduj MKV, MTS, M2TS, AVCHD, H264, a zwłaszcza duże filmy 4K UHD do HEVC z wyższą jakością, ale mniejszym rozmiarem.

Pobieranie filmów/muzyki z YouTube i ponad 1000 witryn

MacX jest wyposażony w łatwy w użyciu program YouTube Downloader, który może pobierać filmy z YouTube, a także filmy z ponad 1000 witryn, takich jak Facebook, Vimeo, Dailymotion itp. Zapisuj filmy, piosenki, playlisty, seriale, filmy, mechanikę gier, kreskówki w 4K, Full HD 1080p/720p i konwertuj YouTube do formatu MP3, AAC, MP4, itp. 77/5000 Możesz nawet pobrać klip wideo AV1 z YouTube lub tak i oglądać go w trybie offline.

Twórz kopie zapasowe filmów online i oglądaj filmy offline bez irytujących reklam lub walk z powolną siecią.

Strumieniowe nagrywanie wideo/nagrywanie ekranu komputera Mac

Screen Recorder for Mac jest idealny do nagrywania wszystkiego, co dzieje się na ekranie komputera Mac (określonego regionu lub całego ekranu), od transmisji na żywo, samouczków, prezentacji oprogramowania po rozgrywkę w gry. Możesz zsynchronizować dźwięk z twoją twórczością i zapisać ją jako standardowy MP4, AVI, MOV, MKV, itp.

Wyjątkowy! Filmy wypożyczone lub zakupione w iTunes można nagrywać w formacie MP4 zamiast M4V, dzięki czemu można je odtwarzać i przechowywać na stałe na urządzeniach innych niż Apple.

Nr 1 na świecie - 5 razy szybszy niż inni

Akceleracja sprzętowa (unikalna) - Przyspieszenie konwersji wideo 4K/HD do nowego poziomu (5x szybciej niż w przypadku ogólnych konwerterów) dzięki zastosowaniu Intel QSV/Nvidia/AMD.

Auto Copy - Przekształć wideo (np. MKV na MP4) jak "Kopiuj i Wklej". Bez ponownego kodowania lub pogorszenia jakości. Konwersja filmu Full HD zajmuje tylko 1 minutę.

Hyper-Threading i Multi-Core - Włącz wiele wątków i zmaksymalizuj liczbę rdzeni procesora, aby znacznie przyspieszyć proces konwersji.

Plusem jest to, że narzędzie zapewnia najwyższą możliwą jakość bez takich problemów jak pikselizacja czy szumy - dzięki High Quality Engine i deinterlacingowi.

Bezbłędne przetwarzanie wideo 4K

Zawartość 4K UHD jest na wzrost wraz z rozwojem rynku urządzeń UHD, czy to telewizorów 4K, telefonów, dronów, kamer czy serwisów streamingowych, takich jak YouTube. MacX wykonuje skok ze wsparciem dla 4K UHD, oferując szybki proces konwersji wideo 4K dzięki certyfikacji sprzętowej.

Zwiększanie rozdzielczości HD do 4K w celu uzyskania ostrzejszego obrazu - Oprócz konwersji SD na HD, MacX umożliwia zmianę jakości wideo z HD na 4K dzięki algorytmowi zwiększania rozdzielczości 4K, aby poprawić wrażenia z oglądania telewizji 4K lub UHD.

Kompresja 4K do HD/SD w celu zmniejszenia rozmiaru - Zmniejszanie rozdzielczości 4K do HD 1080p lub niższej rozdzielczości wideo w celu wyświetlania na wyświetlaczach innych niż UHD lub zmniejszanie rozmiaru wideo 4K w celu zaoszczędzenia miejsca.

Edycja wideo jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

Wbudowany edytor wideo jest dodatkowym atutem, który pozwala na edycję filmów w celu dostosowania ich do własnych potrzeb: Przycinanie i wycinanie klipów wideo, łączenie wielu filmów w jeden plik, dodawanie zewnętrznych napisów itp. Nie musisz się już martwić o niechciane reklamy, czarne obwódki czy ścieżki napisów. Aby uzyskać lepszy efekt, można dostosować rozdzielczość wideo, kodek, bitrate, współczynnik proporcji i inne.

Zmień zdjęcia w imponujący pokaz slajdów

MacX, wyposażony w program do tworzenia pokazów slajdów, umożliwia tworzenie wspaniałych pokazów slajdów z Twoich wspomnień. W magiczny sposób uzupełnia Twoje zdjęcia ulubioną muzyką i konwertuje zdjęcia JPG/PNG/BMP do prawie każdego formatu wideo, takiego jak MP4, MKV, AVI, FLV, itp., dzięki czemu możesz udostępniać je na YouTube, tabletach, telefonach i nie tylko.

Nagrywanie filmów za pomocą aparatu fotograficznego lub kamery internetowej

Aplikacja Video Recorder ułatwia tworzenie filmów instruktażowych, nagrywanie rozmów przez Skype lub FaceTime, zapisywanie nagrań z webinarów, tworzenie filmów w serwisie YouTube i wiele innych za pomocą wbudowanej kamery komputera Mac lub podłączonej z zewnątrz kamery internetowej.

Domyślnie zapisuje nagrania w formacie MOV, a następnie rozszerza możliwości wykorzystania poprzez konwersję do MP4, H. 264, MKV, AVI, itp., dzięki czemu można przesyłać filmy do YouTube, na przykład, lub oglądać je na iPhonie, iPadzie i Androidzie w podróży.

Wymagania systemowe

 • Mac OS X Snow Leopard
 • Lew/Mountain Lion
 • Mavericks
 • Yosemite
 • El Capitan
 • macOS Sierra
 • macOS High Sierra
 • macOS Mojave
 • Catalina
 • Big Sur (32bit i 64bit)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcej



Jakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!



Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MacX Video Converter Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany