Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Excel 2021

Microsoft Excel 2021

92,97 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821989
 • DG7GMGF0D7FT:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Platforma

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Excel 2021 - wydajne obliczenia dla Twojego projektu Od wielu dekad Excel jest... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2021"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft Excel 2021 - wydajne obliczenia dla Twojego projektu

Od wielu dekad Excel jest najważniejszą aplikacją firmy Microsoft. Umożliwia ona precyzyjne opracowywanie dopasowanych stołów i stała się dzięki temu centralną zasadą w wielu branżach. W programie Microsoft Excel 2021 różnorodne rozwiązania zostały po raz kolejny dokładnie opracowane. Ale jak dokładnie działa Excel 2021 i gdzie są zalety w bezpośrednim porównaniu? Właśnie tutaj przedstawiamy bardziej szczegółowo, dlaczego warto korzystać z programu Microsoft Excel 2021.

Microsoft Excel 2021

Excel 2021 jest najlepszym wsparciem w tych obszarach

Excel odgrywa kluczową rolę w niezawodnym i kompaktowym planowaniu. Microsoft Excel 2021 oferuje szeroki wachlarz możliwych pomocy, nie tylko do profesjonalnego wykorzystania w firmie, ale także do użytku prywatnego. Szczególnie pod względem płynnej współpracy z innymi użytkownikami, nowa wersja została ulepszona, aby zwiększyć komfort pracy w dłuższej perspektywie.

W nowej wersji skupiono się również na takich aspektach jak proste tworzenie formuł i automatyczne obliczanie. Jednocześnie, dynamiczne diagramy zapewniają najlepszą możliwą reprezentację różnorodnych wyników, aby zapewnić dobrze przemyślane formatowanie. W ten sposób można łatwo zobaczyć pełne wyniki na pierwszy rzut oka i uprościć czytanie. Zarówno przy planowaniu biznesowym, jak i przy zwykłym budżetowaniu, Excel staje się ułatwieniem.

Kup Microsoft Excel

Oto jak w bezpośrednim porównaniu rozwinął się Microsoft Excel 2021

Aby praca nad ważnymi projektami była jeszcze bardziej intuicyjna i dynamiczna, wokół Excela 2021 powstało wiele nowych funkcji. Ułatwiają one współpracę nad nowymi projektami i szybsze wprowadzanie zmian. Dzięki połączeniu z chmurą zawsze możliwe są szybkie zmiany ustawień bezpośrednio na komputerze w domu lub w pociągu. Szczególnie w kontekście systemu operacyjnego Windows 11, na którym bazuje Microsoft Excel 2021, obsługa zawsze pozostaje intuicyjna. Ważną rolę odgrywają również następujące nowe funkcje:

 • Co-authoring - równoległa współpraca na jednym arkuszu Excela
 • Nowe komentarze - więcej różnorodności w komentowaniu tabel
 • Dobre wzornictwo - pełna adaptacja do Windows 11 z trybem ciemnym
 • XLOOKUP - lepsze wyszukiwanie wszystkich istotnych szczegółów w wierszach
 • Funkcja LET - przypisywanie nazwy do każdego wyniku obliczeń

Do tego dochodzą oczywiście zoptymalizowane widoki tabel i znaczący rozwój pod kątem dostępności. Dzięki temu w programie Microsoft Excel 2021 można łatwo skorzystać z wyższej wydajności i przenieść stabilność na nowy poziom. Ulepszenia w zakresie automatycznego oszczędzania również pomagają zapewnić, że aplikacja zawsze pozostaje wydajna.

Microsoft Excel 2021

Więcej współpracy i bardziej zróżnicowane wzory w życiu codziennym

Najważniejszą kwestię optymalizacji współpracy już omówiliśmy. Jest to niezwykle ważne, jeśli chodzi o korzystanie z programu Microsoft Excel 2021 we właściwy i dopasowany sposób. W ten sposób Ty i Twoi współpracownicy możecie mieć dostęp do tych samych skoroszytów i treści w różnych momentach i w wielu miejscach. Ułatwia to precyzyjną kontrolę własnych dokumentów, lepsze nimi zarządzanie i aktywne wspieranie współpracy nawet na odległość.

Jeśli chcesz kupić Microsoft Excel 2021 samodzielnie, wiele zmian technicznych jest tego warte. Dzięki temu można krok po kroku optymalizować własne procesy i zapewnić sobie większy komfort w codziennej współpracy. Nowy design staje się również decydującą zaletą. Pozwala on na aktualizację Excela do najnowszej wersji i tym samym zabezpiecza Cię na długi czas.

Kup teraz program Microsoft Excel 2021 i zaoszczędź!

Czy chcesz samodzielnie zaktualizować swojego Excela? W takim razie Microsoft Excel 2021 jest właśnie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Szczególnie tworzenie tabel i szybka ocena sprawiają, że Microsoft Excel 2021 jest potężnym programem w codziennym życiu. Dlatego zapraszamy do zakupu klucza bezpośrednio u nas. Na tej podstawie cieszymy się, że możemy wspierać Państwa w projektach i oferować najnowszą wersję Microsoft Excel 2021.

 

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • trzy najnowsze wersje systemu Apple MacOS

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Prozessor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB

Dodatkowe wymagania

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Excel 2021"
Aplikacje Office:
Excel
Rok:
2021
System Operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Excel 2021"
Aplikacje Office:
Excel
Rok:
2021
System Operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Excel 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany