Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Excel 2021

Microsoft Excel 2021

427,68 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821989
 • DG7GMGF0D7FT:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Excel 2021 - wydajne obliczenia dla Twojego projektu Od wielu dekad Excel jest... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2021"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft Excel 2021 - wydajne obliczenia dla Twojego projektu

Od wielu dekad Excel jest najważniejszą aplikacją firmy Microsoft. Umożliwia ona precyzyjne opracowywanie dopasowanych stołów i stała się dzięki temu centralną zasadą w wielu branżach. W programie Microsoft Excel 2021 różnorodne rozwiązania zostały po raz kolejny dokładnie opracowane. Ale jak dokładnie działa Excel 2021 i gdzie są zalety w bezpośrednim porównaniu? Właśnie tutaj przedstawiamy bardziej szczegółowo, dlaczego warto korzystać z programu Microsoft Excel 2021.

Microsoft Excel 2021

Excel 2021 jest najlepszym wsparciem w tych obszarach

Excel odgrywa kluczową rolę w niezawodnym i kompaktowym planowaniu. Microsoft Excel 2021 oferuje szeroki wachlarz możliwych pomocy, nie tylko do profesjonalnego wykorzystania w firmie, ale także do użytku prywatnego. Szczególnie pod względem płynnej współpracy z innymi użytkownikami, nowa wersja została ulepszona, aby zwiększyć komfort pracy w dłuższej perspektywie.

W nowej wersji skupiono się również na takich aspektach jak proste tworzenie formuł i automatyczne obliczanie. Jednocześnie, dynamiczne diagramy zapewniają najlepszą możliwą reprezentację różnorodnych wyników, aby zapewnić dobrze przemyślane formatowanie. W ten sposób można łatwo zobaczyć pełne wyniki na pierwszy rzut oka i uprościć czytanie. Zarówno przy planowaniu biznesowym, jak i przy zwykłym budżetowaniu, Excel staje się ułatwieniem.

Kup Microsoft Excel

Oto jak w bezpośrednim porównaniu rozwinął się Microsoft Excel 2021

Aby praca nad ważnymi projektami była jeszcze bardziej intuicyjna i dynamiczna, wokół Excela 2021 powstało wiele nowych funkcji. Ułatwiają one współpracę nad nowymi projektami i szybsze wprowadzanie zmian. Dzięki połączeniu z chmurą zawsze możliwe są szybkie zmiany ustawień bezpośrednio na komputerze w domu lub w pociągu. Szczególnie w kontekście systemu operacyjnego Windows 11, na którym bazuje Microsoft Excel 2021, obsługa zawsze pozostaje intuicyjna. Ważną rolę odgrywają również następujące nowe funkcje:

 • Co-authoring - równoległa współpraca na jednym arkuszu Excela
 • Nowe komentarze - więcej różnorodności w komentowaniu tabel
 • Dobre wzornictwo - pełna adaptacja do Windows 11 z trybem ciemnym
 • XLOOKUP - lepsze wyszukiwanie wszystkich istotnych szczegółów w wierszach
 • Funkcja LET - przypisywanie nazwy do każdego wyniku obliczeń

Do tego dochodzą oczywiście zoptymalizowane widoki tabel i znaczący rozwój pod kątem dostępności. Dzięki temu w programie Microsoft Excel 2021 można łatwo skorzystać z wyższej wydajności i przenieść stabilność na nowy poziom. Ulepszenia w zakresie automatycznego oszczędzania również pomagają zapewnić, że aplikacja zawsze pozostaje wydajna.

Microsoft Excel 2021

Więcej współpracy i bardziej zróżnicowane wzory w życiu codziennym

Najważniejszą kwestię optymalizacji współpracy już omówiliśmy. Jest to niezwykle ważne, jeśli chodzi o korzystanie z programu Microsoft Excel 2021 we właściwy i dopasowany sposób. W ten sposób Ty i Twoi współpracownicy możecie mieć dostęp do tych samych skoroszytów i treści w różnych momentach i w wielu miejscach. Ułatwia to precyzyjną kontrolę własnych dokumentów, lepsze nimi zarządzanie i aktywne wspieranie współpracy nawet na odległość.

Jeśli chcesz kupić Microsoft Excel 2021 samodzielnie, wiele zmian technicznych jest tego warte. Dzięki temu można krok po kroku optymalizować własne procesy i zapewnić sobie większy komfort w codziennej współpracy. Nowy design staje się również decydującą zaletą. Pozwala on na aktualizację Excela do najnowszej wersji i tym samym zabezpiecza Cię na długi czas.

Kup teraz program Microsoft Excel 2021 i zaoszczędź!

Czy chcesz samodzielnie zaktualizować swojego Excela? W takim razie Microsoft Excel 2021 jest właśnie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Szczególnie tworzenie tabel i szybka ocena sprawiają, że Microsoft Excel 2021 jest potężnym programem w codziennym życiu. Dlatego zapraszamy do zakupu klucza bezpośrednio u nas. Na tej podstawie cieszymy się, że możemy wspierać Państwa w projektach i oferować najnowszą wersję Microsoft Excel 2021.

 

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • trzy najnowsze wersje systemu Apple MacOS

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Prozessor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB

Dodatkowe wymagania

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Excel 2021"
Aplikacje Office:
Excel
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Excel 2021"
Aplikacje Office:
Excel
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Excel 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany