Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

9936,92 zł * 20440,12 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820194
 • 395-04571
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Exchange 2016 Enterprise jest najnowszą wersją najlepszego korporacyjnego... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.


Microsoft Exchange 2016 Enterprise
jest najnowszą wersją najlepszego korporacyjnego rozwiązania do komunikacji i współpracy oraz podstawą wizji firmy Microsoft w zakresie komunikacji zunifikowanej. Dzięki najszerszej gamie opcji wdrożeniowych, fantastycznej łatwości obsługi oraz wbudowanym funkcjom luk informacyjnych i zgodności, Exchange 2016 pomaga osiągnąć nowy poziom niezawodności i wydajności.

Exchange 2016 pomoże Ci pracować jeszcze bardziej produktywnie. Dzięki szybszemu, dokładniejszemu i pełniejszemu wyszukiwaniu oraz ulepszonej skrzynce odbiorczej, w mgnieniu oka znajdziesz to, czego potrzebujesz. Te funkcje out-of-the-box utrzymują Twoją skrzynkę pocztową w porządku i łatwe do zarządzania, nawet gdy rośnie w czasie. Exchange oferuje również narzędzia do współpracy, które można dostosować do sposobu pracy i świetny interfejs na dowolnym Urządzenie.
Exchange 2016 zapewnia solidną i sprawdzoną architekturę do wdrażania na miejscu. Jest innowacyjny i łatwy w użyciu, skaluje się od razu i zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność, co przekłada się na dużą wygodę użytkowania, uproszczone wdrożenie i jest zaprojektowany do integracji z chmurą, dzięki czemu można się z nim łączyć kiedy tylko się chce.
Funkcje audytu, eDiscovery, archiwizacji i zapobiegania utracie danych w Exchange 2016 pomagają chronić komunikację biznesową i informacje poufne, spełniając jednocześnie wewnętrzne i regulacyjne wymogi zgodności.

Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise firmy mogą zoptymalizować nie tylko procesy komunikacyjne specyficzne dla danej platformy, ale również komunikację międzyplatformową, co pozwala zespołom na bardziej produktywną współpracę. Osiąga się to między innymi dzięki przyjaznej dla użytkownika aplikacji Outlook App na iOS i Androida oraz dzięki Outlook Web App.

Ponadto, istnieją inteligentne technologie filtrujące, które analizują sposób pracy użytkowników i w ten sposób filtrują tylko naprawdę ważne komunikaty zgodnie z określonymi specyfikacjami. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise uzupełnia wspólna skrzynka odbiorcza i zarządzanie kalendarzami dla zespołów oraz OneDrive for Business do udostępniania, aktualizacji i edycji danych w czasie rzeczywistym.


Kompleksowa ochrona poufnej komunikacji biznesowej
W czasach nasilających się ataków z cyberprzestrzeni ochrona danych poufnych, jak również komunikacji biznesowej, ma najwyższy priorytet. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise chroni te dane za pomocą zintegrowanych mechanizmów bezpieczeństwa, co znacznie ułatwia przestrzeganie przepisów prawnych i wewnętrznych. Poza wskazówkami dotyczącymi polityki w Outlooku, pakiet bezpieczeństwa obejmuje kompleksowe zapobieganie utracie danych, co również zapobiega przypadkowemu ujawnieniu poufnych informacji przez użytkowników osobom nieupoważnionym.

Z drugiej strony, inteligentny filtr antyspamowy z technologią Intelligent Message Filter (IMF) i SmartScreen już teraz zapobiega przedostawaniu się potencjalnie szkodliwych wiadomości do Twojej skrzynki pocztowej. Ponadto API antywirusowe wbudowane w Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być łatwo łączone z oprogramowaniem innych firm.

Zawsze na bieżąco dzięki regularnym aktualizacjom

Nawet z edycją 2016 Microsoft Exchange Server, użytkownicy będą mogli korzystać z polityki aktualizacji wprowadzonej wraz z poprzednikiem. Microsoft co kwartał dostarcza swojemu oprogramowaniu Exchange tzw. Cumulative Update (CU), która nie tylko koryguje znane błędy, ale także dodaje nowe funkcje dla jeszcze bezpieczniejszej i wydajniejszej pracy. Ponadto serwer transportu poczty elektronicznej i oprogramowanie do pracy grupowej mogą być używane w pełnym zakresie funkcjonalnym bez ograniczeń czasowych dotyczących okresu użytkowania.

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor:

procesor x86 lub x64-bitowy pracujący na 1 gigahercie (GHz) lub szybciej i SSE2

Pamięć:

Minimum 4 Gigabajty (GB) RAM na serwer plus 5 Megabajtów (MB) RAM zalecane dla każdej skrzynki pocztowej

Wyświetlacz:

Monitor o rozdzielczości 1,024 × 768 lub wyższej

Wersja .NET:

3.5, 4.0 lub 4.5, Windows PowerShell, Windows Remote Management

Graficzne:

min. 800 x 600

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise"
23 paź 2020

Sehr gut!

Schnell, zuverlässig und sehr freundlicher support!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany