Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Exchange Server 2016 Standard

1616,33 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964616
 • 381-04396
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Microsoft Exchange Server 2016 Standard- w Blitzhandel24 Małe i średnie przedsiębiorstwa... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2016 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Microsoft Exchange Server 2016 Standard- w Blitzhandel24

Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorstwa potrzebują w dzisiejszym świecie elastycznych, jasnych, przystępnych cenowo i przejrzystych systemów komunikacji. Zoptymalizowane oprogramowanie serwera transportu poczty elektronicznej pomaga w sprzedaży produktów, zakupie przedmiotów obrabianych lub materiałów biurowych oraz planowaniu projektów. Gdy firmy kupują Microsoft Exchange Server, są one obsługiwane przez różne funkcje programu. W ten sposób można lepiej zarządzać i archiwizować wspólne wiadomości e-mail. Dostęp do danych może mieć kilku użytkowników jednocześnie, które mogą być następnie edytowane lub zmieniane. Oprogramowanie umożliwia komunikację mailową wewnątrz firmy oraz z partnerami biznesowymi.

Kup Microsoft Exchange Server - kompetentnie zarządzaj swoją pocztą elektroniczną

Ci, którzy korzystają z Microsoft Exchange Server 2016 Standardwe własnej firmie lub w chmurze korzystają z większej kontroli i bezpieczeństwa. Z Microsoft Exchange Server 2016 Standardmożna zintegrować do pięciu baz danych skrzynek pocztowych w mniejszych firmach i organizacjach. Pracownicy organizacji mogą uzyskać dostęp do serwera Exchange z własnej stacji roboczej. Jest to możliwe, jeśli na danym komputerze zostało już zainstalowane odpowiednie oprogramowanie klienckie, takie jak Microsoft Outlook.

Kup serwer Exchange 2016 Standard- skorzystaj z wielu funkcji oprogramowania

Struktura poprzednich wariantów prawie wcale się nie zmieniła. Jednak Microsoft Exchange Server 2016 Standardposiada innowacje, które są bardzo przydatne w codziennej pracy pracowników firmy.

Inteligentna skrzynka odbiorcza: Spersonalizowana inteligentna skrzynka odbiorcza oferuje funkcję szybkiego wyszukiwania, która wyszukuje również wiadomości e-mail na serwerze. Dzięki wymaganym uprawnieniom dostępu można wyszukiwać, wprowadzać lub edytować terminy w kalendarzu osobistym, jak również w kalendarzu zagranicznym. Często używane kontakty, treści tekstowe lub zapytania wyszukujące są brane pod uwagę lub sugerowane podczas wprowadzania danych wyszukiwania.

Zapobieganie utracie danych "DLP": Do DLP dodano dodatkowe rodzaje danych, które są klasyfikowane jako poufne. Monitorowanie zostało usprawnione i umożliwia sporządzanie dokładniejszych raportów. Rozwiązania mogą być lepiej zintegrowane.

Zmodyfikowane zarządzanie wersjami: Dodatkowo Microsoft Exchange Server 2016 Standardrozróżnia różne wersje załączników do poczty elektronicznej, aby ułatwić współdzieloną edycję dokumentów.

Interfejs Outlook'a: Nowy interfejs może być używany nie tylko z dowolnego komputera PC, ale również z telefonu komórkowego lub tabletu. Dostęp ten jest możliwy dzięki aplikacji.

Microsoft Exchange Server 2016 - przydzielanie różnych ról

Ponieważ wymagana moc procesora stała się przystępna cenowo, cel rozwoju przesunął się z tego oprogramowania na skalowanie, wykorzystanie sprzętu i izolację błędów. Liczba ról serwera została zredukowana do dwóch, ponieważ różne usługi transportowe zostały połączone. Podczas gdy rola skrzynki pocztowej obsługuje główną funkcjonalność baz danych i akceptuje żądania klientów, rola Edge Transport zapewnia większe bezpieczeństwo dostarczania poczty elektronicznej. Obejmuje to dodatkową ochronę wiadomości przed wirusami i spamem. W razie potrzeby można zastosować zasady transportu lub przepływu komunikatów.

Microsoft Exchange Server 2016 Standard- Exchange CAL

Za pomocą Exchange CAL-ów można licencjonować dostęp do poszczególnych klientów, z których jeden jest potrzebny każdemu użytkownikowi programu. Można go wybrać pomiędzy tzw. kanałami użytkownika i kanałami urządzenia. Dowolna liczba użytkowników może uzyskać dostęp do usług serwera z określonego Urządzenielub użytkownik może korzystać z usług serwera z dowolnego Urządzenia.


Czym jest Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Microsoft Exchange Server 2016 Standardto oprogramowanie grupowe i system komunikacji firmy Microsoft.


Kto jest grupą docelową Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

StandardMicrosoft Exchange Server 2016 jest odpowiedni do stosowania w mniejszych firmach i przedsiębiorstwach. Dopuszcza się maksymalnie pięć baz danych na jeden serwer.


Dlaczego organizacje powinny zakupić Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Program służy do kontroli procesów i łączy pracowników firmy z różnych działów.


Jakie są zalety standardu Microsoft Exchange Server 2016?

Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Standardmożna bezpiecznie przesyłać zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną pocztę elektroniczną. Program zabezpiecza również przed utratą danych.


Który system operacyjny jest kompatybilny z Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

StandardMicrosoft Exchange Server 2016 jest odpowiedni dla Windows Server 2012, Windows Server 2012 "R2" i Windows Server 2016.

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor:

procesor x86 lub x64-bitowy pracujący na 1 gigahercie (GHz) lub szybciej i SSE2

Pamięć:

Minimum 4 Gigabajty (GB) RAM na serwer plus 5 Megabajtów (MB) RAM zalecane dla każdej skrzynki pocztowej

Wyświetlacz:

Monitor o rozdzielczości 1,024 × 768 lub wyższej

Wersja .NET:

3.5, 4.0 lub 4.5, Windows PowerShell, Windows Remote Management

Graficzne:

min. 800 x 600

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft Exchange Server 2016 Standard
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Exchange Server 2016 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany