Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Office 2021 Home and Business

Microsoft Office 2021 Home and Business

1000,31 zł * 1364,32 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821977
 • T5D-03526
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office 2021 Home & Business - podstawa nowoczesnej pracy Chcesz, aby Twoje... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Home and Business"

Microsoft Office 2021 Home & Business - podstawa nowoczesnej pracy

Chcesz, aby Twoje podstawowe programy były aktualne i szukasz czegoś do pracy i domu? Z Microsoft Office 2021 Home & Business można oczekiwać dobrego i przekonującego rozwiązania, aby mieć do dyspozycji wszystkie istotne programy indywidualne i być na bieżąco z wieloma funkcjami. Z przyjemnością przekażemy Państwu nową licencję na Microsoft Office 2021 Home & Business i pomożemy w jak najlepszy sposób korzystać z pakietu Office.

biuro 2021 dom i firma

Idealny do zorganizowania codziennych podstaw pracy

Microsoft Office od wielu lat jest jedną z najważniejszych aplikacji do pracy z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami. Dzięki dodatkowi OneNote i Outlook możesz polegać na praktycznym podsumowaniu wszystkich ważnych funkcji w codziennej pracy. Nie bez powodu Office jest jednym z najczęściej używanych produktów cyfrowych w wielu krajach.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm , zyska w ten sposób w dłuższej perspektywie czasowej odpowiednie narzędzia do realizacji własnych projektów. Zarówno klienci biznesowi, jak i użytkownicy prywatni mogą dzięki temu korzystać z licznych funkcji i uczynić pracę tak intuicyjną i kompaktową, jak to tylko możliwe. Dzięki zupełnie nowym ustawieniom poczty oraz wykorzystaniu linii siatki i innych pomocy dla Twoich slajdów, Microsoft Office 2021 staje się najlepszym uzupełnieniem Twoich procesów.

Praktyczne funkcje dla całościowego przeglądu

Jak wspomniano wcześniej, w pakiecie Microsoft Office 2021 Home & Business pojawiło się wiele nowych funkcji i praktycznych ulepszeń. Od znacznej poprawy praktycznej współpracy po usprawnienie zarządzania dokumentami - istnieje wiele powodów, dla których warto dokonać aktualizacji. Dzięki poniższym nowym funkcjom można z powodzeniem korzystać z pakietu Microsoft Office 2021 Home & Business:

 • Łatwe projektowanie nowoczesnych dokumentów

Dynamiczna i intuicyjna obsługa sprawia, że praca z pakietem Office staje się o wiele bardziej efektywna, a postępy - łatwiejsze. W nowej wersji układ graficzny został ponownie zaktualizowany, aby zapewnić niezbędną przejrzystość na każdym etapie. Zintegrowany kalendarz spotkań, malarz formatów, formuły i książki adresowe ułatwiają pracę.

 • Integracja całego systemu zarządzania pocztą

Microsoft Office 2021 Home & Business to przede wszystkim lepsza i zoptymalizowana współpraca. Dzięki nowym funkcjom zarządzanie kalendarzem i ustalanie centralnych wartości standardowych jest znacznie ułatwione. Dzięki temu Microsoft Office może być mocno zintegrowany z codziennym przepływem pracy i zwiększyć sukces.

 • Zaawansowane zarządzanie nowoczesnymi plikami PDF

Edycja i ulepszanie plików PDF ułatwia pracę z każdym formatem. Nawet formularze do wypełnienia mogą być używane w sposób bardziej uporządkowany, co znacznie ułatwia zarządzanie ważnymi informacjami. Dzięki rozbudowanemu systemowi zarządzania bezpieczeństwem i autoryzacją nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować je zgodnie z przeznaczeniem.

 • Pełne dostosowanie do systemu Windows 11

Nie tylko Microsoft Office 2021 Home & Business, ale także Windows 11 został niedawno wydany w tym momencie. Odzwierciedla się to również w wersji Office, która została optymalnie dostosowana do nowego układu graficznego i dzięki temu jest zawsze kompatybilna. Mimo że interfejs został zaprojektowany tak jak poprzednio, zoptymalizowano kompatybilność i sposób prezentacji.

Całościowe funkcje dla każdego obszaru roboczego

Celem nowego pakietu Microsoft Office jest aktywna poprawa współpracy we wszystkich istotnych obszarach. Istotną rolę odgrywa tu łatwiejszy eksport własnych dokumentów oraz rozszerzone funkcje w zakresie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz zakupić Microsoft Office 2021 Home & Business samodzielnie, możesz korzystać z aplikacji z naszym kluczem produktu przez nieograniczony czas. Ułatwi Ci to tworzenie dokumentów, opracowywanie intuicyjnych prezentacji, obliczanie arkuszy kalkulacyjnych i zapewni, że Twoje treści są dobrze zaprojektowane.

biuro 2021 Word

Większa wydajność w każdej możliwej lokalizacji

Dzięki usprawnieniu przechowywania danych w chmurze i zapewnieniu niezbędnej przestrzeni dyskowej, każdy użytkownik ma szansę na znacznie bardziej elastyczną pracę. Na przykład dokumenty można połączyć bezpośrednio z dyskiem Drive, aby uzyskać dostęp do ważnych danych zarówno w biurze, jak i w domu. Ułatwia to również firmom zapoznanie się z nowymi funkcjami pakietu Microsoft Office.

Jeśli ważna jest dla Ciebie precyzyjna i przejrzysta kontrola nad wszystkimi aplikacjami, Microsoft Office 2021 Home & Business będzie dobrym fundamentem. U nas otrzymujesz najnowszą wersję i możesz z powodzeniem rozpocząć pracę bezpośrednio na jednym z posiadanych urządzeń.

Te funkcje są nowością w pakiecie Microsoft Office 2021 Home & Business

W bezpośrednim porównaniu z poprzednią wersją, w Microsoft Office 2021 Home & Business wiele się zmieniło. Na przykład, kurs został obrany w kierunku bardziej hybrydowej i aktywnej współpracy, aby pozostać produktywnym w dłuższej perspektywie. Poniższa tabela jeszcze raz szczegółowo pokazuje, czym różni się Microsoft Office 2021 Home i Business oraz co nowego oferuje ten produkt:

Cechy

Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2021

Usprawnienie ustawień poczty

Nie

Tak

Zoptymalizowana integracja źródeł

Tak

Tak

Integracja z Microsoft Teams

Nie

Tak

Automatyczne zapisywanie dokumentów

Tak

Tak

Sprawne posługiwanie się tabelami przestawnymi

Nie

Tak

Przełączanie zakresu odczytu

Nie

Tak

Sugestie projektowe bezpośrednio w programie PowerPoint

Tak

Tak

Ulepszanie wykresów lejkowych w Excelu

Tak

Tak

 

 • Toggle Reading Pane - Jedna z najbardziej pożądanych przez użytkowników funkcji programu Mail jest już dostępna. Możesz teraz włączyć lub wyłączyć okienko czytania, aby czytać wiadomości e-mail znacznie szybciej.
 • Emojis w poczcie - wyraź swoje poczucie humoru i emocje za pomocą emoji.
 • Szereg nowych ustawień poczty - wprowadziliśmy nowe funkcje zarządzania kalendarzem, domyślne ustawienia poczty dla godzin i dni, oznaczanie wiadomości e-mail jako przeczytane i wiele innych.
 • Linie siatki i prowadnice w slajdach - dzięki nowym liniom siatki i prowadnicom przesuwanie i wyrównywanie obiektów w slajdach jest bardziej precyzyjne, kontrolowane i praktyczne.
 • Poprawka tabeli przestawnej - naprawiono krytyczny błąd związany z tabelami przestawnymi w arkuszach.


Skorzystaj z pakietu Microsoft Office 2021 Home & Business!

Jeśli i Ty chciałbyś teraz korzystać z innowacyjnych narzędzi i programów, powinieneś sam kupić Microsoft Office 2021 Home & Business. Dzięki wielu nowym opcjom elastyczna i samodzielna praca staje się jeszcze łatwiejsza, co oznacza, że nic nie musi stać na przeszkodzie kompaktowej aplikacji. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2021 Home & Business masz dostęp do przejrzystego i kompaktowego rozwiązania, które może optymalnie towarzyszyć Ci w codziennej pracy, ale także w domu.

Microsoft Office oferuje użytkownikom prywatnym i małym firmom najważniejsze narzędzia do szybkiej i łatwej pracy.


Cechy

 •     Bogate w funkcje dokumenty na wyciągnięcie ręki!

 •     Potężne arkusze kalkulacyjne dla wszystkich Twoich złożonych danych!

 •     Stylowe i wciągające prezentacje, które zrobią wrażenie na Twoich słuchaczach!

 •     Zintegrowany klient poczty z kalendarzem, aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich kont i zarządzać terminami!

 •     Bezpieczne i łatwe w obsłudze pliki PDF - wypełniaj i podpisuj, chroń, dodawaj adnotacje i organizuj swoje dokumenty PDF.


Office Home & Business 2021 to proste, łatwe i niedrogie rozwiązanie, które gwarantuje dożywotnią produktywność. Korzystaj z 5 bogatych w funkcje aplikacji do pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami, plikami PDF i pocztą e-mail, a także z zaawansowanej integracji z chmurą i kalendarza spotkań.

Co najlepsze, wszystko to otrzymujesz za jednorazowy zakup, bez daty ważności, bez dodatkowych ukrytych kosztów, bez ograniczonych funkcji i bez rocznych opłat abonamentowych!

Dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje i wiadomości e-mail
- Rozbudowane moduły z pomocnymi narzędziami, aby poradzić sobie z każdym zadaniem.
- Wszystkie zaawansowane funkcje, których potrzebujesz - Malarz formatów, Śledzenie zmian, Formatowanie warunkowe, Formuły, Tryb prezentacji, Kalendarz terminów, Książka adresowa e-mail i wiele innych.
- Znajomy interfejs pulpitu, dzięki któremu można od razu rozpocząć pracę.
- Eksportowanie dokumentów Word, Excel lub PowerPoint do formatu PDF.
- Zaawansowane opcje bezpieczeństwa.

Zaawansowane zarządzanie plikamiPDF
- Otwieranie, przeglądanie i dodawanie adnotacji do plików PDF.
- Praca z formularzami do wypełnienia.
- Cyfrowe podpisywanie dokumentów PDF.
- Zaawansowane zarządzanie bezpieczeństwem i uprawnieniami.

Pracuj produktywnie w różnych lokalizacjach, na różnych urządzeniach i w różnych formatach plików dzięki pakietowi Office 2021 Home and Business
- Wbudowana pamięć masowa w chmurze zapewnia łatwy dostęp do plików - otrzymaj 5 GB w naszej chmurze MobiDrive lub połącz istniejące konta Google Drive, OneDrive, Box lub Dropbox.
- Wygodna integracja MobiDrive z pulpitem do bezproblemowej synchronizacji plików lokalnych z chmurą i odwrotnie.
- Zgodność z popularnymi formatami plików - Microsoft, OpenOffice, Apple's iWork i setki innych.
- Znajomy i łatwy w użyciu interfejs pulpitu, który znasz i kochasz.

Kup pakiet Office Home i Business, a otrzymasz więcej korzyści premium

- Odblokuj ponad 50 zaawansowanych funkcji
- Priorytetowa pomoc techniczna

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny
Windows 10, Windows 11, trzy najnowsze wersje Apple MacOS
Wymagania sprzętowe
Microsoft Windows - procesor Dual Core - 1,1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB
Wymagania dodatkowe
Połączenie internetowe

Właściwości: "Microsoft Office 2021 Home and Business"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Jakie funkcje oferuje nowy produkt?
Każdy, kto chce kupić Microsoft Office 2021 Home and Business, może oczekiwać nowych, intuicyjnych ustawień poczty i zoptymalizowanego wyglądu. Do tego dochodzi integracja z Microsoft Teams dla lepszej komunikacji oraz prosta edycja plików PDF.
Jakie wymagania musi spełniać moje urządzenie?
Do korzystania z pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business potrzebny jest system Windows 10, Windows 11 lub jedna z trzech ostatnich wersji systemu macOS. Aby móc w pełni korzystać z funkcji chmury, potrzebne jest również stabilne i aktywne połączenie internetowe.
Dlaczego warto przejść na nową wersję?
Oprócz wielu funkcji i ulepszeń w programach poprawiono również wcześniejsze błędy. Jednocześnie nowa wersja pakietu Office optymalnie dostosowuje się do systemu operacyjnego, oferuje kompaktowy układ i dzięki temu może być doskonale wykorzystywana.
Skąd mam wiedzieć, czy pakiet Office może działać na moim komputerze, urządzeniach przenośnych lub w przeglądarce?
Aby ustalić, czy na komputerze, urządzeniu mobilnym i/lub w przeglądarce można uruchomić pakiet Office, odwiedź stronę dla pakietu Office: https://www.microsoft.com/de-de/microsoft-365/microsoft-365-and-office-resources?rtc=2
Jaka jest różnica między Microsoft 365 a Office 2021?
Microsoft 365 to subskrypcja, która obejmuje aplikacje premium, takie jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access (Publisher i Access są dostępne tylko na komputerach PC). Aplikacje mogą być instalowane na wielu urządzeniach, w tym na komputerach PC, Mac, iPadach, iPhone'ach, tabletach i smartfonach z systemem Android. Usługa Microsoft 365 obejmuje również takie usługi, jak przechowywanie danych w usłudze OneDrive o pojemności 1 TB, 60 minut rozmów przez Skype miesięcznie oraz pomoc techniczną firmy Microsoft za pośrednictwem czatu i telefonu. Dzięki subskrypcji automatycznie otrzymujesz najnowsze wersje aplikacji, gdy tylko pojawią się aktualizacje. Jednorazowy zakup pakietu Office 2021 pozwala uzyskać klasyczne aplikacje, takie jak Word, Excel i PowerPoint dla komputerów PC lub Mac, ale bez usług zawartych w subskrypcji Microsoft 365. Jednorazowy zakup nie obejmuje opcji uaktualnienia. Jeśli planujesz aktualizację do następnej głównej wersji, będziesz musiał zakupić ją za pełną cenę.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2021 Home and Business"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2021 Home and Business"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany