Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Office 2021 Home and Student

Microsoft Office 2021 Home and Student

500,04 zł * 682,14 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821976
 • 79G-05405
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office 2021 Home and Student - idealny do pracy w podróży i w domu Aby móc wygodnie... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Home and Student"

Microsoft Office 2021 Home and Student - idealny do pracy w podróży i w domu

Aby móc wygodnie i w dowolnym miejscu korzystać z wielu funkcji związanych z programami Word, Excel i PowerPoint, powstał pakiet Microsoft Office 2021 Home and Student. Nowa wersja zawiera wiele kompleksowych ulepszeń, aby zapewnić niezbędną dostępność na Twoim urządzeniu. Zarówno na klasyczny komputer PC, jak i na Apple Mac masz do dyspozycji klasyczne aplikacje. Przekonaj się już teraz do pakietu Microsoft Office 2021 Home and Student.

Idealny do codziennego użytku z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami i prezentacjami

Wielu uczniów i studentów polega na pakiecie Microsoft Office przy realizacji centralnych projektów. Na przykład, dokumenty lub prezentacje muszą być tworzone regularnie, do czego najlepiej nadają się programy zawarte w pakiecie Microsoft Office 2021 Home and Student. Dokonując jednorazowego zakupu, zapewniasz sobie dożywotni dostęp do funkcji bezpośrednio na swoim urządzeniu.

Przede wszystkim połączenie z Windows 11 staje się decydującą zaletą nowych programów z ich ulepszonymi procesami. Jeszcze większą rolę odgrywa na przykład zapisywanie w chmurze, które umożliwia elastyczny dostęp do własnych dokumentów z dowolnego miejsca, nawet bez dodatkowego sprzętu. W szkole lub na uczelni, zapomniane lub uszkodzone pamięci USB nie są już problemem. W dłuższej perspektywie skorzystasz z doskonałego linkowania i dobrej kontroli.

Nowe wzory dla większej innowacyjności i wizualnej różnorodności

Nowe funkcje pakietu Microsoft Office 2021 Home and Student są szybko zauważalne nie tylko pod względem merytorycznym, ale także wizualnym. Przykładowo, podział pozycji menu stał się ponownie bardziej intuicyjny i wyraźnie rozpoznawalny. Współpraca z innymi użytkownikami również znacznie się rozwinęła dzięki Office 2021. Od tej wersji Microsoft Teams jest silnie powiązany z programami Office i umożliwia ukierunkowaną komunikację. Jest to niezwykle ważne przy wspólnym tworzeniu ważnych dokumentów dla nowych projektów.

Tryb współpracy jako nowy i ekscytujący szczegół

Jeśli chcesz również kupić Microsoft Office 2021 Home and Student, możesz liczyć na nowoczesny i uporządkowany zbiór treści. Jak już wspomniano, istnieje wiele nowych funkcji i aplikacji, które dodatkowo usprawniają pracę zespołową. O ile wcześniej wirtualna współpraca była głównie częścią Microsoft 365, teraz jest możliwa w każdej wersji.

Tryb współpracy staje się więc ważną podstawą dla użytku osobistego. Integracja Microsoft Teams sprawia, że Microsoft Office 2021 Home and Student jest więc ekscytującym wyborem, aby móc zapewnić pożądane powiązanie. Gdy tylko zarejestrujesz się w nowych aplikacjach Office na swoim koncie Microsoft, otrzymasz również 5 GB przestrzeni dyskowej OneDrive. Dzięki temu masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ważnych plików bezpośrednio w chmurze.

Czym Microsoft Office 2021 Home and Student różni się od swojego poprzednika

Nie tylko Microsoft Teams został dodany jako nowy komponent. Poza tym istnieje wiele innych powodów, dla których warto kupić Microsoft Office 2021 Home and Student i zdecydować się na te programy. Dzięki interfejsowi użytkownika dostosowanemu do systemu Windows 11 nic nie stoi na przeszkodzie, aby szybko i dokładnie zorientować się w sytuacji. Więcej szczegółów można znaleźć w naszej tabeli.

Funkcje

Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2021

Zoptymalizowana współpraca dzięki usłudze OneDrive

Tak

Tak

Integracyjny i nowy tryb współpracy

Nie

Tak

Dynamiczne i inteligentne prezentacje

Tak

Tak

Odświeżony wygląd dostosowany do systemu Windows 11

Nie

Tak

Łatwe przesyłanie dokumentów do chmury

Nie

Tak

Zoptymalizowane linkowanie tłumaczeń

Tak

Tak

Intuicyjne pomoce dla użytkowników wszystkich narzędzi

Tak

Tak

Stałe udostępnianie pamięci masowej w chmurze

Nie

Tak


Różnica pomiędzy Microsoft Office 2021 Home and Student a Microsoft 365

Jeśli nie chcesz używać pakietu Microsoft Office do bardzo złożonych projektów zawodowych, wersja Microsoft Office 2021 Home and Student jest w zupełności wystarczająca. Zaletą jest to, że płacisz za programy praktycznie raz i nie chcesz co roku uciekać się do nowych kluczy licencyjnych dla swoich projektów. Dzięki temu nawet po wielu latach można korzystać ze sprawnych narzędzi. Tylko aktualizacja do następnej głównej wersji nie jest wtedy oczywiście darmowa i uwzględniona.

Jeśli natomiast wybierzesz Microsoft 365, płacisz co miesiąc lub rocznie za subskrypcję. Oprócz programów Word, Excel i PowerPoint otrzymujesz także OneNote, Outlook, Publisher i Access, aby zapewnić większą przydatność na Twoich urządzeniach. Za stosunkowo wyższą cenę, Microsoft 365 pozwala na automatyczne korzystanie z nowych wersji i aktualizacji.

Wybierz Microsoft Office 2021 Home and Student!

Czy chcesz mieć dostęp do najnowszej wersji pakietu Office zarówno w domu, jak i w szkole? Microsoft Office 2021 Home and Student daje Ci wsparcie, którego potrzebujesz, gdy chodzi o teksty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje. Dzięki wielu innym praktycznym aktualizacjom, użytkownik otrzymuje zawsze automatycznie najnowsze funkcje i może liczyć na maksymalną wartość dodaną. Zabezpiecz swój klucz do nowego Microsoft Office 2021 Home and Student tutaj w Blitzhandel 24.

To, co niezbędne, aby być produktywnym. Pakiet Office Home and Student jest przeznaczony dla studentów i rodzin, które potrzebują klasycznych aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint. Jednorazowy zakup do zainstalowania na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub szkole.

 • Jednorazowy zakup
 • Instalacja na 1 komputerze PC lub Mac
 • Klasyczne aplikacje biurowe

 

Kategoria Aplikacje biurowe - Office Suite
Typ produktu Licencja
Platforma Windows, MacOS
Składniki pakietu oprogramowania Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
Dostawa Media Download
Język Wszystkie języki
Lokalizacja Strefa euro

Licencjonowanie
Liczba licencji 1 PC/Mac
Szczegóły Sprzedaż detaliczna na terenie kraju - ESD

 

Wymagania systemowe:
Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • trzy najnowsze wersje systemu Apple MacOS


Wymagania sprzętowe
Microsoft Windows - Dual Core Processor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB

Wymagania dodatkowe
Połączenie z Internetem

 • Czy istnieje wsparcie techniczne w przypadku ewentualnych pytań?

W przypadku jakichkolwiek problemów z korzystaniem z pakietu Microsoft Office 2021 Home and Student dostępna jest kompleksowa pomoc techniczna firmy Microsoft. Jeśli wystąpi problem z aktywacją produktu, zapewnimy Ci niezbędną pomoc mailową i telefoniczną.

 

Właściwości: "Microsoft Office 2021 Home and Student"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Powerpoint
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Dla kogo przeznaczony jest pakiet Microsoft Office 2021 Home and Student?
Szczególnie dla studentów, nauczycieli lub dla prostych potrzeb w domu, Microsoft Office 2021 Home and Student staje się najlepszym wyborem. Dzięki wspólnym podstawowym funkcjom w nowym wyglądzie i z powiązaniem z Windows 11, masz to łatwe do upadku na niezbędnej jakości.
Czy po zakupie oprogramowania oferowane są jego aktualizacje?
Oczywiście, u nas masz możliwość uzyskania aktualizacji dla swojego oprogramowania i utrzymywania Microsoft Office 2021 Home and Student w stanie aktualnym. Dzięki temu można polegać na dobrych rozwiązaniach w przypadku ewentualnych błędów i ulepszeń.
Jakie funkcje oferuje pakiet Microsoft Office 2021 Home and Student?
Microsoft Office 2021 Home and Student koncentruje się w szczególności na trzech aplikacjach Word, Excel i PowerPoint. Dzięki temu można tworzyć wysokiej jakości dokumenty tekstowe, obliczać ważne arkusze kalkulacyjne i projektować atrakcyjne prezentacje bezpośrednio na komputerze domowym.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2021 Home and Student"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Powerpoint
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2021 Home and Student"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany