Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Office 2021 Standard

Microsoft Office 2021 Standard

1117,09 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821983
 • DG7GMGF0D7FZ:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office 2021 Standard - najnowsza wersja Szukasz w pełni funkcjonalnej wersji pakietu... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Standard"

Microsoft Office 2021 Standard - najnowsza wersja

Szukasz w pełni funkcjonalnej wersji pakietu Office 2021, która pozwoli Ci wykorzystać wszystkie nowe funkcje i korzyści? Microsoft Office 2021 Standard jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Dzięki temu można łatwo zwiększyć własną produktywność w pracy i dodać wartość. Już teraz w Blitzhandel24 możesz kupić Microsoft Office 2021 Standard i korzystać z jego stałej dostępności bez abonamentu.

Microsoft Office Standard 2021

Liczne usprawnienia w codziennej pracy

Szczególnie dla użytkowników prywatnych i początkujących, Microsoft Office 2021 Standard jest ważną zaletą ze względu na jego stałą prostotę. W porównaniu z poprzednimi wersjami niewiele się zmieniło w zakresie użytkowania. To sprawia, że Microsoft Office wciąż jest pożądanym i przejrzystym rozwiązaniem, które usprawnia pracę biurową i pozwala polegać na odpowiednich systemach.

Jednak jednym z wyraźnych ulepszeń w Microsoft Office 2021 Standard jest integracja z Microsoft Teams. Ma to tę zaletę, że współpraca z innymi działami jest teraz znacznie łatwiejsza i bardziej efektywna. Zarówno w domu, jak i w podróży, Office oferuje więc niezbędną prostotę, która napędza rozwój na rynku. W ten sposób w codziennej pracy z pakietem Microsoft Office 2021 Standard można polegać na odpowiednich narzędziach i programach.

Możesz polegać na tych indywidualnych wersjach

Nawet jeśli w bezpośrednim porównaniu do Office 2019 nie ma nowych programów, warto przyjrzeć się licznym aplikacjom. Dzięki optymalizacji pod kątem systemu Windows 11 obsługa i funkcjonalność ponownie stały się znacznie wydajniejsze. Dlatego w przypadku pakietu Microsoft Office 2021 Standard można polegać na następujących wersjach indywidualnych i zachować bezpieczeństwo:

 • Słowo

Jeśli chodzi o tworzenie mocnych i precyzyjnych tekstów, Word jest naprawdę wszechstronny. Program pozwala na tworzenie własnych dokumentów, tworzenie nowych prac i przesyłanie ich w formie cyfrowej. Dla instrukcji, planów i tekstów Słowo staje się więc nieodzowne.

 • Excel

Do tworzenia i obliczania tabel, Excel staje się ekscytującym wyborem. Zarówno w przypadku tabel, jak i klasycznych list oraz precyzyjnych obliczeń, Excel staje się dobrym narzędziem. Nie bez powodu Excel jest już reprezentowany w wielu branżach i kształtuje codzienne życie.

 • PowerPoint

Atrakcyjne wizualnie i zrozumiałe prezentacje mogą być zrealizowane w programie PowerPoint bez większego wysiłku. Zarówno dla uczniów, jak i studentów PowerPoint staje się więc ważnym narzędziem, za pomocą którego można znacznie łatwiej przedstawić wiele zagadnień.

 • OneNote

W programie OneNote można tworzyć przejrzyste i jednocześnie spontaniczne notatki. Ułatwia to spontaniczne nagrywanie treści z prezentacji, lekcji i seminariów na własnym urządzeniu. Program OneNote znacznie upraszcza więc tworzenie notatek.

 • Wydawca

Publisher jest również częścią pakietu Microsoft Office 2021 Standard i oferuje możliwość tworzenia własnych układów graficznych. Jest to szczególnie ważne w projektowaniu reklam i marketingu, aby dać upust własnej kreatywności i być wspieranym w nowych projektach.

 • Outlook

Dzięki programowi Outlook możesz polegać na praktycznym programie do zarządzania pocztą elektroniczną. Program można połączyć bezpośrednio z adresem e-mail, dzięki czemu można być na bieżąco podczas pracy w dokumentach. Możesz więc oczekiwać bardzo atrakcyjnego pakietu całościowego.

Microsoft PowerPoint 2021

Czym różnią się Office Standard i Professional

Dla początkujących często nie jest tak łatwo dostrzec różnicę między wieloma wersjami i rozpoznać szczegóły. Ale która wersja jest odpowiednia w Twoim przypadku? Aby pomóc Ci w wyborze, zebraliśmy dla Ciebie najczęstsze szczegóły i pokazujemy, czym konkretnie różnią się Microsoft Office 2021 Standard i Microsoft Office 2021 Professional.

 

Biuro 2021 Standard

Office 2021 Professional

Udostępnianie Słowa

Tak

Tak

Dostarczanie programu Excel

Tak

Tak

Dostarczenie programu PowerPoint

Tak

Tak

Perspektywy

Tak

Tak

Udostępnianie programu OneNote

Tak

Tak

Zapewnienie wydawcy

                      Tak            

Tak

Zapewnienie dostępu

Nie

Tak

Połączenie z Microsoft Teams

Tak

Tak

Zalecane do użytku komercyjnego

Nie

Tak

Abonament zawsze wymagany

Nie

Nie


Dlaczego warto kupić Microsoft Office 2021 Standard?

Szczególnie w przypadku nowego systemu operacyjnego Windows 11, aktualizacja do Microsoft Office 2021 Standard jest bardzo dobrym wyborem. Skorzystasz z nowych wzorów i praktycznych udogodnień, takich jak zintegrowany tryb ciemny. Ułatwia to lepszą pracę nawet w późnych godzinach wieczornych i zwiększa własną produktywność. Jeśli chodzi o rozwój i opracowywanie nowych trendów i korzyści, Microsoft jest zawsze w czołówce. Widać to również teraz, w nowym Urzędzie.

Nawet jeśli w porównaniu z Office 2019 nie dodano żadnych istotnych nowych funkcji, to w obrębie aplikacji wprowadzono znaczące ulepszenia. Dotyczy to na przykład zastąpienia Skype'a wewnętrznym Microsoft Teams w celu uproszczenia współpracy. Innowacje techniczne, takie jak tablice dynamiczne i XLOOKUP dla Excela, również ułatwiają każdą aplikację.

Idealny dla większego profesjonalizmu w ważnych zadaniach

Szczególnie do samodzielnej pracy w domu, w szkole lub w podróży, Microsoft Office 2021 Standard staje się więc najlepszym wyborem. Pozwala to na bardziej komfortową pracę bez większego wysiłku, dzięki czemu można jeszcze sprawniej i łatwiej korzystać z wielu aplikacji. Komunikacja z innymi działami, współpracownikami lub kolegami z klasy jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej dzięki zintegrowanym wideokonferencjom. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby bezproblemowo wymieniać dane z Office 2021.

W przypadku Microsoft Office 2021 Standard można więc oczekiwać elastycznego i dobrze przemyślanego rozwoju, który zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Przede wszystkim jednak zmiany w projekcie sprawiają, że Office jest jeszcze bardziej praktycznym narzędziem codziennej pracy. Dlatego możesz kupić klucz do Microsoft Office 2021 Standard bezpośrednio u nas i zapewnić sobie bogactwo nowych aplikacji.

Microsoft Office 2021

Kup teraz Microsoft Office 2021 Standard!

Czy chciałbyś samodzielnie zaktualizować swoją wersję pakietu Microsoft Office? Wtedy Microsoft Office 2021 Standard jest właściwym rozwiązaniem. Szczególnie dla łatwego i niedrogiego startu, wersja Standard jest doskonałą podstawą. Do użytku prywatnego jest to zazwyczaj wystarczające, dlatego jednorazowy zakup jest z pewnością opłacalny. Dlatego nie czekaj dłużej, ale już teraz zabezpiecz swój klucz bezpośredni do nowego Microsoft Office 2021 Standard.

Wymagania systemowe
 •     Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11 Server 2019/2021
 •     Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 •     Pamięć: co najmniej 2 GB RAM
 •     Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 •     Rozdzielczość obrazu: co najmniej 1 280 x 800 pikseli
 •     Karta graficzna:    DirectX 10
Właściwości: "Microsoft Office 2021 Standard"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Dla ilu użytkowników przeznaczony jest pakiet Office?
Klasyczne użycie Microsoft Office 2021 Standard jest ograniczone do jednego użytkownika. Jeśli szukasz wersji dla całej firmy, polecamy Professional lub Professional Plus. W razie potrzeby dostępne są również bezpośrednio licencje wolumenowe.
Jakie programy oferuje Office 2021 Standard?
Jak już przedstawiono, z Microsoft Office 2021 Standard można polegać na Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook i Publisher. Microsoft Teams jest również dostępny jako podstawa do wspólnej wymiany informacji w celu usprawnienia pracy nad projektem w najlepszy możliwy sposób.
Jakie nowe funkcje oferuje ta wersja?
Nawet jeśli nie pojawią się nowe narzędzia i programy, to takie rozwiązania jak bezpośrednio zintegrowany Dark Mode staną się dobrym dodatkiem. To samo dotyczy różnych pomocy technicznych i regulacji, które w połączeniu z nowym designem stają się dla Ciebie idealną podstawą.
Jakie są wymagania dotyczące eksploatacji?
Aby bezproblemowo korzystać z Microsoft Office 2021 Standard, potrzebny jest system Windows 10 lub Windows 11, a także wystarczająca ilość miejsca na dysku twardym i pamięci RAM. W naszych szczegółach dowiesz się, jakie są wymagania dla Twojej wersji.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2021 Standard"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2021 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany