Infolinia +49 3221 2292585
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Microsoft Office 365 Enterprise E3, 1 Rok(komputery PC, MAC, tablety, telefony) Microsoft Office 365 Enterprise E3, 1...
Microsoft Office 365 Enterprise E3, 1 Rok(komputery PC, MAC, tablety, telefony) Wielojęzyczny Office 365 Enterprise E3 Plan to rozwiązanie dla firm, które chcą tworzyć zaawansowane, zaawansowane narzędzia firmy Microsoft....
z 1084,57 PLN * 1355,95 PLN *
Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 rok Office 365 Enterprise E5 Plan to rozwiązanie... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok"

Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 rok

Office 365 Enterprise E5 Plan to rozwiązanie dla firm, które chcą tworzyć zaawansowane, zaawansowane narzędzia firmy Microsoft. Zawsze pracuj z najnowszymi wersjami znanych Ci aplikacji biurowych, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystasz - komputera PC/Mac, smartfonu czy tabletu. Dzięki pakietowi Microsoft Office 365 Enterprise E5 każdy może zainstalować pakiet Office na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (Windows, iPad i Android) oraz 5 smartfonach. Produkt ten zapewnia również dostęp do chmurowych wersji Exchange, SharePoint i Skype for Business (dawniej Lync).

Biuro na różnych urządzeniach

Korzystaj ze znanego interfejsu Office na prawie wszystkich urządzeniach i umożliwiaj swoim pracownikom efektywną pracę prawie wszędzie.

 

Zgodność z przepisami ułatwiona

Twórz archiwa, korzystaj z przechowywania na miejscu, aby spełnić wymogi prawne dotyczące przechowywania i szybko znajdź potrzebne dokumenty. Dzięki zaawansowanej ochronie danych, Twoje dane są w dobrych rękach.

 

Wyznaczanie trendów w kontroli informatycznej

Zwiększaj elastyczność swojego działu IT, jednocześnie zmniejszając koszty IT. Przejdź do chmury na swoich warunkach, z łatwym zarządzaniem i automatyzacją zadań

 

Microsoft Office 365 (Plan E5) - 1-roczna subskrypcja

E-Mail i kalendarz
Korzystaj z poczty elektronicznej klasy biznesowej dzięki bogatemu i znajomemu Outlookowi, do którego możesz uzyskać dostęp z pulpitu lub z przeglądarki internetowej z aplikacją Outlook Web App. Pobierz skrzynkę pocztową o pojemności 50 GB na użytkownika i wyślij załączniki o pojemności do 150 MB.
Nowoczesny głos z PB Cloud
Wykonywanie, odbieranie i trasowanie połączeń biznesowych w biurze, w domu lub w drodze za pomocą telefonu, komputera i telefonu komórkowego bez konieczności stosowania tradycyjnego systemu telefonicznego. Wybierz plany połączeń PSTN dostarczone przez Microsoft, jeśli są dostępne, lub skorzystaj z istniejących linii telefonicznych w swoich lokalizacjach.
Spotkania online
Organizuj spotkania online z wykorzystaniem audio, wideo HD i konferencji internetowych przez Internet. Dołącz do spotkań za pomocą jednego naciśnięcia klawisza lub kliknij na wybranym smartfonie, tablecie lub komputerze.
Zaawansowany e-mail
Korzystaj z funkcji archiwizacji i przechowywania oraz nieograniczonej pamięci masowej w celu spełnienia wymogów zgodności. Korzystaj z polityki zapobiegania utracie danych (DLP) i wskazówek dotyczących polityki, które szkolą użytkowników w zakresie dalszego egzekwowania zgodności z przepisami poczty elektronicznej.
Zaawansowana ochrona informacji Microsoft Office E3 Enterprise E5
Zapobieganie utracie danych i szyfrowanie w serwisach Exchange Online, Skype for Business i SharePoint Online pomaga zachować bezpieczeństwo treści w wiadomościach e-mail, wiadomościach błyskawicznych, spotkaniach i witrynach zespołów.
Zaawansowane zabezpieczenia
Chroni użytkowników przed nieznanymi i wyrafinowanymi zagrożeniami ukrytymi w wiadomościach e-mail, załącznikach i linkach dzięki funkcji zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami. Customer Lockbox pomaga zachować kontrolę i widoczność, pozwalając ograniczyć dostęp do danych tylko do wstępnie przypisanych, dwuskładnikowych, uwierzytelnionych uprawnień administratora.
Audycja przeglądowa
Transmituj Skype'a na spotkania biznesowe przez Internet do 10 000 osób, które mogą dołączyć do przeglądarki na prawie każdym urządzeniu. Opcjonalnie można włączyć Bing Pulse do badania ankietowego w czasie rzeczywistym i śledzenia nastroju, oraz Yammer do włączania dialogu podczas transmisji.
Komunikaty błyskawiczne i łączność przez Skype'a
Połącz się z innymi użytkownikami Skype'a i Skype'a dla firm za pośrednictwem komunikatorów internetowych, rozmów głosowych i wideo i poinformuj ich, że jesteś dostępny ze swoim statusem online.
Zapisywanie i udostępnianie plików Microsoft Office E3 Enterprise E5
OneDrive for Business zapewnia każdemu użytkownikowi 1 TB osobistej pamięci masowej w chmurze, do której dostęp można uzyskać z dowolnego miejsca i zsynchronizować z komputerem PC / Mac w celu uzyskania dostępu offline. Łatwo udostępniać dokumenty innym osobom wewnątrz i na zewnątrz firmy oraz kontrolować, kto może przeglądać i edytować każdy plik.
Strony zespołu
Umożliwienie łatwego dostępu do dokumentów i ich udostępniania dzięki 10 GB podstawowej pamięci masowej plus 500 MB pamięci na użytkownika. Dziel się spostrzeżeniami za pomocą interaktywnych raportów z Excel Services i Visio Services i wyświetlaj je w przeglądarkach urządzeń mobilnych obsługujących HTML5.
Społeczna sieć korporacyjna
Oprogramowanie do współpracy Yammer i aplikacje biznesowe umożliwiają pracownikom łączenie się z właściwymi osobami, dzielenie się informacjami między zespołami i organizowanie projektów, dzięki czemu mogą oni poruszać się szybciej i dalej.
Biuro online
Tworzenie i edycja dokumentów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.
Profesjonalne cyfrowe opowiadanie historii
Dzięki Sway, nowej aplikacji Office 365, możesz z łatwością tworzyć wciągające, interaktywne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i wiele więcej bezpośrednio z telefonu, tabletu lub przeglądarki. Kołyski są łatwe do dzielenia się i wyglądają świetnie na każdym ekranie.
Zarządzanie aplikacjami dla przedsiębiorstw
Uprość zarządzanie aplikacjami w swojej firmie dzięki zasadom grupowym, telemetrii i wspólnej aktywacji komputera.
Poszukiwania i odkrycia
Bądźcie na bieżąco. Wyszukiwanie i odkrywanie treści w Office 365 w oparciu o spersonalizowane spostrzeżenia.

Dołączone wnioski oMicrosoft Office E3 Enterprise E5

Słowo

Excel

PowerPoint

Widok na

OneNote

Wydawca

Skype dla Firm

Dostęp

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online pakietu Microsoft Office 365 Enterprise E5 1 rok z dostępem do portalu Microsoft
 • Bezpośredni link do pobrania z firmy Microsoft, można pobrać w wybranym języku.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em
 • Instrukcja łatwego montażu.
 • Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).

 

Oferta ta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

 

Wymagania systemowe Microsoft Office E3 Enterprise E5

Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1GHz i zestawem instrukcji SSE2
Pamięć: minimum 2GB RAM, minimum 4GB RAM dla 64-bitowego
dysku twardego: 2,0GB dostępnej przestrzeni

dyskowej Wyświetlacz


: monitor o rozdzielczości
grafiki
1,366 × 768:
Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Mac, Windows
Zawiera: Access , Excel, OneNote, Outlook, Powerpoint, Publisher, Skype for Business, Word
Rok: Office 365
Właściwości: "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok"
System: Mac, Windows
Zawiera: Access , Excel, OneNote, Outlook, Powerpoint, Publisher, Skype for Business, Word
Rok: Office 365
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 365 Enterprise E5, 1 Rok"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany