Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Outlook 2021

Microsoft Outlook 2021

436,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821988
 • 08720254950051
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Outlook 2021 - najlepsze funkcje zarządzania pocztą Jeśli szukasz praktycznej,... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2021"

Microsoft Outlook 2021 - najlepsze funkcje zarządzania pocztą

Jeśli szukasz praktycznej, pojedynczej aplikacji do sprawnego zarządzania własną pocztą elektroniczną, możesz polegać na Microsoft Outlook 2021. Nie tylko w zastosowaniach profesjonalnych, ale także prywatnych, Outlook zawsze zapewnia pożądaną przejrzystość. Na przykład, nowe wiadomości e-mail są wyświetlane bezpośrednio na komputerze, bez konieczności ciągłego ręcznego aktualizowania ich. Ale jak dokładnie zmienił się Microsoft Outlook 2021? Poniżej przedstawimy to Państwu w sposób bardziej szczegółowy.

Microsoft Outlook 2021

Microsoft Outlook 2021 jest najlepszą pomocą w takich przypadkach

Microsoft Outlook 2021, jako wszechstronny program pocztowy, umożliwia wysyłanie, czytanie i odbieranie nowych wiadomości e-mail. Jednak oprócz centralnych funkcji podstawowych Microsoft Outlook 2021 przekonuje wieloma innymi zaletami. Przede wszystkim bezpieczeństwo użytkownika i intuicyjna obsługa stają się w tym momencie ważnymi aspektami. W ten sposób poczta elektroniczna pozostaje bezpieczna przez długi czas.

Abyś nie musiał się martwić o złośliwe kody w załącznikach, Microsoft Outlook 2021 został wyposażony w praktyczny skaner. Dzięki temu dokładnie przygląda się załącznikom wiadomości e-mail i zapewnia, że urządzenie jest chronione przed negatywnymi skutkami. Outlook bardzo dokładnie sprawdza również linki zawarte w tekście i informuje o wszelkich zagrożeniach. Dzięki temu można skupić się bardziej na treści maili, a nie na zagrożeniach.

Praktyczne funkcje związane z nową wersją programu Outlook

Aby jeszcze lepiej zrozumieć istniejące treści, Microsoft Outlook 2021 oferuje nowy dodatek tłumacza. Teksty z e-maili mogą być tutaj szybko i zwięźle przetłumaczone, nawet bez czasochłonnego przygotowania. Dzięki ponad 70 językom, zrozumienie wielu wysyłanych e-maili pozostaje uniwersalne. Oprócz tego pojawiło się wiele nowych funkcji w zakresie komentowania i wyróżniania. Dzięki naszej małej liście, zebraliśmy najważniejsze szczegóły, które będą oferowane w Microsoft Outlook 2021:

 • Nowa konstrukcja zapewniająca bardziej nowoczesny wygląd
 • Łatwiejsze łączenie się z innymi użytkownikami
 • Większa stabilność i długotrwała wydajność
 • Nowe menu rozwijane ułatwiające wyszukiwanie
 • Adnotacje za pomocą myszy, pióra lub palca
 • Więcej ikon, obrazów i treści multimedialnych

Nawet jeśli Microsoft Outlook 2021 nie jest zupełnie nowym narzędziem, to z pewnością warto go uaktualnić. Liczne zmiany i udoskonalenia sprawiają, że praca jest bardziej efektywna i nowoczesna. Jeśli chcesz zarządzać kilkoma kontami e-mail, będzie to możliwe również w nowym Outlooku. W ten sposób w każdej z lokalizacji pozostaniesz na bieżąco w dłuższej perspektywie czasowej.

Microsoft Outlook 2021

Idealne do bezpośredniego połączenia z systemem Windows 11

Oprócz daleko idących funkcji, Microsoft Outlook 2021 skupia się również na rozszerzeniu do systemu Windows 11. Korzystasz z zupełnie nowego wyglądu oraz zintegrowanego trybu ciemnego. Jeśli chodzi o optymalizację współpracy i większą koncentrację, Microsoft Outlook 2021 staje się potężnym rozwiązaniem. Jeśli nie masz jeszcze Windows 11, nowy Outlook może być oczywiście używany także z Windows 10.

Oczywiście, Microsoft Outlook 2021 oferuje szczególną zaletę dla zastosowań biznesowych. Dzięki zoptymalizowanej współpracy dla wszystkich aplikacji firmy Microsoft można łatwo i sprawnie współpracować nawet w różnych miejscach. Masz więc gwarancję, że nie przegapisz już żadnego ważnego maila, co oznacza, że nie musisz się martwić o aktualne informacje.

Kup teraz Microsoft Outlook 2021 dla siebie w Blitzhandel24

Czy chcesz samodzielnie zaktualizować zarządzanie pocztą elektroniczną? Wtedy możesz kupić Microsoft Outlook 2021 właśnie u nas. W ten sposób otrzymujesz praktyczne dożywotnie prawo jazdy, z którym nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezproblemowo z niego korzystać. Ponadto, obszerne szyfrowanie zapewnia, że zawsze jesteś na bieżąco z najnowszą technologią. Chętnie udostępnimy Ci najnowszą wersję Outlooka, abyś mógł zwiększyć swoje bezpieczeństwo techniczne.

 

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • trzy najnowsze wersje systemu Apple MacOS

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Prozessor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB

Dodatkowe wymagania

Połączenie z Internetem

Requisitos do sistema

Właściwości: "Microsoft Outlook 2021"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Outlook 2021"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Outlook 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany