Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Powerpoint 2019

272,65 zł * 818,58 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820135
 • 079-06748
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
PowerPoint 2019 - Potężne prezentacje do punktu   Microsoft PowerPoint... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Powerpoint 2019"

PowerPoint 2019 - Potężne prezentacje do punktu

 

Microsoft PowerPoint stał się synonimem oprogramowania do prezentacji na całym świecie. Nic dziwnego, oprogramowanie firmy Microsoft działa łatwo i pozwala na tworzenie profesjonalnych prezentacji za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Najnowsza wersja programu Microsoft PowerPoint 2019, dostępna dla systemów operacyjnych Windows i Mac OS, ponownie ucina piękną figurę. Jeśli chcesz kupić Microsoft PowerPoint 2019, w blitzhandel24 oferujemy Ci, jak zawsze, absolutnie najlepsze warunki - w tym wysyłkę kluczy licencyjnych flash pocztą!


Co nowego w PowerPoint 2019?

Wraz z nowym pakietem Office, firma Microsoft udostępniła również program PowerPoint 2019. W porównaniu z poprzednią wersją, dodano cały szereg praktycznych innowacji. Na przykład, można teraz ozdobić prezentacje w programie PowerPoint za pomocą wektorowych plików graficznych SVG. Oznacza to możliwość tworzenia prezentacji, które są skalowalne do praktycznie każdego rozmiaru. Ponadto, PowerPoint został wzbogacony o nowe kreatywne efekty przejścia, które sprawiają, że przełączanie z jednego slajdu na drugi jest bardziej dynamiczne i profesjonalne. Między innymi, efekt morfiny i powiększenia.


Wykorzystanie grafiki 3D w prezentacjach

Program PowerPoint 2019 otwiera zupełnie nowe możliwości dzięki nowej funkcji integracji modeli 3D w prezentacjach. Na przykład podczas demonstrowania zasad technicznych lub rozwoju. Pokaż jak Urządzeniejest skonstruowane i obróć je swobodnie na ekranie, aby wyświetlić je pod każdym kątem! Wiele standardowych formatów jest już obsługiwanych (np.: .fbx, .obj, .3mf i .stl). Ponadto, aktywna subskrypcja usługi Office 365 daje dostęp do stale powiększającego się katalogu gotowych obiektów 3D.

Kolejną nową funkcją w programie PowerPoint 2019 jest możliwość podświetlania tekstu w różnych kolorach. Zwłaszcza w przypadku prezentacji, które są szczególnie obciążające tekstowo, opcja ta okazuje się być użytecznym rozszerzeniem, które sprawi, że istotne punkty będą namacalne dla odbiorców.


Licencje te są dostępne

Program PowerPoint 2019 można zakupić jako pojedynczą licencję dla systemu Windows lub Mac OS. Alternatywnie, można zakupić PowerPoint poprzez zakup aktualnego pakietu biurowego lub ograniczony czasowo dostęp do usługi Office 365. Która z opcji jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli nadal nie są Państwo pewni, nasz dział obsługi klienta oczywiście chętnie Państwu doradzi.

Ponadto, firmy mają możliwość zakupu programu PowerPoint lub całego pakietu Office za pośrednictwem programu Microsoft Open License jako licencji woluminowej. Microsoft PowerPoint 2019 jest szczególnie łatwy do kupienia w ten sposób - i to bez konieczności jednoczesnego finansowania setek licencji, jak to ma miejsce w przypadku klasycznych modeli licencjonowania objętościowego. W ten sposób zachowujesz elastyczność i oszczędzasz swój budżet IT.


Czy nadal masz pytania dotyczące licencji dla PowerPoint 2019 lub nie jesteś pewien, czy zakup całego pakietu biurowego byłby dla Ciebie bardziej sensowny? Chętnie Państwu doradzimy - wystarczy skontaktować się z naszym kompetentnym i pomocnym zespołem: e-mailem, telefonicznie lub za pomocą webchatu.


Czym jest Microsoft PowerPoint 2019?

PowerPoint jest oprogramowaniem prezentacyjnym firmy Microsoft przeznaczonym do pokazów slajdów. Czy to raport kwartalny w firmie, szkolenie czy prezentacja w szkole lub na uczelni: dzięki prezentacji w PowerPoint można łatwo przekazać treści.


Kto korzysta z PowerPoint?

PowerPoint jest skierowany do klientów z wielu sektorów. Każdy, kto od czasu do czasu wygłasza publiczne wykłady w dowolnej formie, skorzysta z prostoty i przejrzystości oprogramowania. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą biznesu, profesorem czy trenerem, Microsoft PowerPoint 2019 jest zdecydowanie warty zakupu i sprawia, że Twoje prezentacje są bardziej dynamiczne i przekonujące.


Jakie są zalety programu PowerPoint?

Powerpoint posiada szereg unikalnych funkcji, które inne programy do prezentacji dodają tylko powoli. Powszechne korzystanie z PowerPoint jest również decydującym argumentem przemawiającym za korzystaniem z oprogramowania. PowerPoint jest już zainstalowany na zdecydowanej większości komputerów w salach wykładowych i szkoleniowych, dzięki czemu można łatwo rozpocząć prezentację od przygotowanych i przywiezionych plików. Kupno PowerPoint stanowi zatem rozsądną inwestycję.

 

Gatunek Pełna wersja
Ilość 1 użytkownik
Język Niemiecki, wielojęzyczny
Zakres stosowania Zastosowania biurowe
Informacje dodatkowe Odpowiedni serwer terminala

Efekty wizualne

Przejście na morfologię

PowerPoint 2019 zawiera Morph Transition, który umożliwia tworzenie płynnych animacji na slajdach.

Zoom dla PowerPoint

Aby uczynić prezentację bardziej dynamiczną i umożliwić własną nawigację, spróbuj Zoom dla programu PowerPoint. Podczas tworzenia powiększenia w programie PowerPoint można przeskakiwać tam i z powrotem między określonymi slajdami, sekcjami i częściami prezentacji w ustalonej przez siebie kolejności podczas prezentacji, a efekt powiększenia jest wykorzystywany, gdy zanika kolejny slajd.

Highlighter

Ze względu na często wyrażane zapotrzebowanie, PowerPoint 2019 posiada teraz zakreślacz podobny do tego w programie Word! Wybierz różne kolory podświetlenia, aby zaznaczyć konkretne części tekstu w prezentacji.

 

Program Word 2019 można również nabyć jako część każdego pakietu biurowego:

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku tward

ym - Wyświetlacz


: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny:Windows10, Windows Server 2019 ESSENTIAL! Windows 7 i starsze nie są już obsługiwane -
Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Powerpoint 2019, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane łącze szybkiego pobierania w celu szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Właściwości: "Microsoft Powerpoint 2019"
Aplikacje Office:
Powerpoint
Rok:
2019
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Catalina
macOS Mojave
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Powerpoint 2019"
Aplikacje Office:
Powerpoint
Rok:
2019
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Catalina
macOS Mojave
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Powerpoint 2019"
26 paź 2020

Alles wie es sein soll.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany