Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Powerpoint 2021

Microsoft Powerpoint 2021

436,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821987
 • DG7GMGF0D7FR:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft PowerPoint 2021 - gwarantem dobrych prezentacji Większość użytkowników miała... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Powerpoint 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 - gwarantem dobrych prezentacji

Większość użytkowników miała regularny kontakt z programem Microsoft PowerPoint 2021 już w czasach szkolnych. Wynika to po prostu z szerokiej gamy funkcji i pomocy, które program zapewnia w dłuższej perspektywie czasowej. Na przykład, łatwo jest dostarczyć wizualne slajdy, aby uzupełnić własne prezentacje i podkreślić to, co jest mówione. Ale jak dokładnie rozwinął się Microsoft PowerPoint 2021? Pokażemy Ci to bardziej szczegółowo w tym artykule.

Microsoft PowerPoint 2021

Liczne wersje i funkcje dla każdego obszaru zastosowania

Liczba wzorów i opcji projektowych rośnie z roku na rok. Istnieją już na przykład liczne formaty i sugerowane kształty, które można wykorzystać do jeszcze bardziej przejrzystego przedstawienia wielu konkretnych tematów. PowerPoint 2021 jest nie tylko idealny do wykładów szkolnych, ale także do wielu seminariów biznesowych, przedstawień i prezentacji.

Przede wszystkim szybkie i bezproblemowe wstawianie ważnych symboli, formuł i bardzo popularnych SmartArts staje się jednym z centralnych elementów. Intuicyjna obsługa staje się więc najważniejszym argumentem w przypadku Microsoft PowerPoint 2021, nawet w bezpośrednim porównaniu z innymi produktami. Jeśli sam potrzebujesz unikalnych i żywych prezentacji, Microsoft PowerPoint 2021 staje się najlepszym wyborem. Ale co dokładnie zmieniło się w stosunku do poprzednika?

Biuro 2021 widok

Tych innowacji można się spodziewać w programie PowerPoint 2021

Spojrzenie na konkretne innowacje pokazuje, że Microsoft PowerPoint 2021 po raz kolejny znacząco rozwinął się w wielu aspektach. Dotyczy to na przykład wspólnego tworzenia dokumentów lub swobodnego powielania. Ważną zaletą staje się również ulepszony zapis prezentacji ekranowej, który uzupełniają m.in:

 • Zoptymalizowany podgląd każdej indywidualnej regulacji
 • Lepsze wzornictwo w stylu systemu Windows 11
 • Holistyczne odwzorowanie odręcznych pociągnięć
 • Automatyczne zapisywanie danych w chmurze
 • Szybsza pomoc dzięki nowej wyszukiwarce Microsoft Search
 • Nowa aktualizacja do zakładki Rysuj

Nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie widać daleko idących zmian, program Microsoft PowerPoint 2021 oferuje wiele udogodnień technicznych. Przede wszystkim, wydajność jest wzmocniona w bezpośrednim porównaniu do poprzednika, co oznacza, że można polegać na lepszej aplikacji do codziennego użytku. Dzięki temu można łatwo tworzyć nawet intuicyjne prezentacje. To samo odnosi się do znacznej poprawy dostępności, która również została wyraźnie wzmocniona dzięki licznym dostosowaniom. Dzięki temu można szybko odtworzyć pożądane rezultaty.

3D nie jest tylko dla filmów

Teraz można łatwo wstawiać obiekty 3D i osadzone animacje bezpośrednio z własnych plików lub biblioteki zawartości do prezentacji PowerPoint.

Naturalna interakcja za pomocą mowy, dotyku i atramentu

Łatwe pisanie atramentem na slajdzie, przekształcanie odręcznych notatek w tekst i tworzenie odręcznych kształtów w kilka sekund.

Sukces w prezentacjach z PowerPoint 2021

Dzięki funkcji Trener prezentacji możesz przećwiczyć swoją prezentację, a dzięki sztucznej inteligencji otrzymasz zalecenia dotyczące tempa, doboru słów i wielu innych kwestii.

Bądź na tej samej stronie

Zawsze wiedz, na jakim etapie procesu edycji się znajdujesz. Dzięki funkcji "Kiedy Cię nie było", możesz śledzić zmiany, jakie inni wprowadzili w Twoich pokładach.

Projektowanie slajdów jeszcze nigdy nie było tak proste

Tworzenie dobrze zaprojektowanych, angażujących slajdów przy użyciu projektantów i pomysłów w programie PowerPoint.

Microsoft PowerPoint 2021

Najlepszy wybór zarówno do użytku osobistego, jak i biznesowego

Jedną z ważnych zalet jest to, że program Microsoft PowerPoint 2021 jest zawsze dostępny w takim samym zakresie dla użytkowników prywatnych i biznesowych. Nie ma więc żadnych trudności w zakresie konstrukcji i związanych z nimi praktycznych możliwości. W połączeniu z naciskiem na Microsoft Teams, współpraca stanie się znacznie łatwiejsza z tą wersją. Osiąga się to na przykład w formie komentarzy i innych funkcji do przekazywania ważnych uwag.

Microsoft PowerPoint 2021 to prawdopodobnie najlepszy i najbardziej wydajny program do tworzenia dobrych prezentacji, nawet w dzisiejszych czasach. Przede wszystkim mnogość wzorów, animacji i praktycznych przejść poszerza zakres Twoich możliwości. W związku z tym również w tym przypadku nie ma mowy o nudzie, lecz o swobodzie, której zawsze potrzebujesz.

Kup Microsoft PowerPoint 2021 teraz i skorzystaj!

Jeśli chcesz teraz samodzielnie zaktualizować program PowerPoint do najnowszej wersji, z przyjemnością dostarczymy Ci odpowiednią wersję. W ten sposób skorzystają Państwo z nowego designu i będą mogli liczyć na znacznie lepszą współpracę w przyszłości. Nie tylko we wspólnej lokalizacji, ale również zdalnie, zawartość będzie zawsze aktualna. Jeśli chcesz już teraz kupić Microsoft PowerPoint 2021, to tutaj w Blitzhandel24 możesz wygodnie nabyć poszczególne aplikacje.

 

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • trzy najnowsze wersje systemu Apple MacOS

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Prozessor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB
Apple MacOS - RAM 4 GB - HD 10 GB

Dodatkowe wymagania

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Powerpoint 2021"
Aplikacje Office:
Powerpoint
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Powerpoint 2021"
Aplikacje Office:
Powerpoint
Rok:
2021
System operacyjny:
macOS Big Sur
macOS Monterey
macOS Ventura
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Powerpoint 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany