Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2017 Standard, 2 Core Edition

9229,93 zł * 20889,28 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820192
 • 7NQ-01158
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft SQL Server Standard2017, 2 Core Edition to kontynuacja sukcesu firmowego... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard, 2 Core Edition"

Microsoft SQL Server Standard2017, 2 Core Edition to kontynuacja sukcesu firmowego oprogramowania Microsoft SQL Server. Po raz pierwszy program działa nawet na platformach Linux i w certyfikowanych środowiskach Docker. Wprowadzono kilka innych nowych funkcji, w przeciwnym razie przejęto i rozszerzono mocne strony poprzedniej wersji. Jeśli chciałbyś kupić Microsoft SQL Server 2017 online po niskiej cenie, możesz złożyć zamówienie bezpośrednio tutaj.

Ten wariant serwera SQL jest skierowany do klientów, którzy chcą licencjonować swój serwer SQL według rdzeni procesora. Wszystkie rdzenie procesorów serwera muszą być licencjonowane, z minimum czterema rdzeniami na każdy procesor fizyczny. W tym przypadku nie są wymagane żadne inne licencje dostępu (CAL).


Licencjonowanie według rdzeni procesora: 2 rdzenie CPU = 1 licencja, 4 rdzenie CPU = 2 licencje

Na licencjonowanie rdzeni (instancja fizyczna
)Wszystkie rdzenie procesorów serwera muszą być licencjonowane, z co najmniej czterema (4) rdzeniami na procesor fizyczny
.

Na licencję podstawową (instancja wirtualna)
W ramach podstawowego modelu licencjonowania wszystkie rdzenie wirtualne w każdej maszynie wirtualnej (VM) muszą być objęte licencją, a w każdym przypadku co najmniej cztery licencje podstawowe na każdą maszynę wirtualną (VM).

Jeśli są Państwo zainteresowani, chętnie doradzimy w tej sprawie lub przygotujemy indywidualną ofertę, prosimy o kontakt!

Gatunek Pełna wersja
Licencjonowanie przez procesory/rdzeń
Język Niemiecki, angielski/ wszystkie dostępne języki
Zakres stosowania Serwer Microsoft SQL

Jakie nowe funkcje wnosi Microsoft SQL Server 2017?

Edycja 2017 zawiera wiele nowych ulepszeń, zoptymalizowaną wydajność, kompatybilność z Linuksem i inne funkcje modułów baz danych. W Edycji Standardowej oprogramowanie to nadaje się szczególnie do stosowania w scenariuszach średniej wielkości. Decydującymi funkcjami są na przykład swobodny wybór platformy i języka programowania, przy czym obie te funkcje mogą być również zarządzane poprzez chmurę. Poprawiono również skalowalność, wydajność i dostępność, a sam Microsoft twierdzi, że badania dotyczące SQL Server pokazują, że SQL Server jest najmniej podatną bazą danych. Oczywiście zoptymalizowano również mobilne interfejsy. W zaledwie kilku krokach surowe dane można teraz wzbogacić graficznie i strukturalnie, tak aby można je było wyświetlić w odpowiedniej formie zarówno na tablecie, jak i na smartfonie. Inne specjalne nowe funkcje obejmują automatyczne strojenie, możliwość ponownego odtwarzania indeksu online oraz dedykowaną bazę danych wykresów dla lepszej wizualizacji.

Technologie SQL Server:

moduł bazy danych:

Moduł bazy danych jest podstawową usługą w zakresie przechowywania, przetwarzania i tworzenia kopii zapasowych danych. Moduł bazy danych zapewnia kontrolowany dostęp i szybkie przetwarzanie transakcji. Dzięki temu mogą Państwo również spełnić wysokie wymagania stawiane aplikacjom do przetwarzania danych w Państwa firmie.

Moduł bazy danych zapewnia również szeroki zakres wsparcia dla utrzymania wysokiej dostępności.

R-Services:

Microsoft R Services oferuje kilka sposobów na zintegrowanie popularnego języka R z przepływami pracy w przedsiębiorstwach. Usługi R (In-Database) integrują język R z serwerem SQL, dzięki czemu można łatwo tworzyć, przekwalifikowywać oraz oceniać modele poprzez wywoływanie zapisanych procedur Transact-SQL. Microsoft R Server zapewnia skalowalne wsparcie dla R w przedsiębiorstwie na wielu platformach i obsługuje takie źródła danych jak Hadoop i Teradata.

Usługi w zakresie jakości danych:

Usługi SQL Server Data Quality Services (DQS) to oparte na wiedzy rozwiązanie do czyszczenia danych. DQS pozwala na stworzenie bazy wiedzy, a następnie wykorzystanie jej do korekty i deduplikacji danych za pomocą wspomaganych komputerowo i interaktywnych środków. Możesz korzystać z usług danych referencyjnych w chmurze i stworzyć rozwiązanie do zarządzania danymi, które integruje DQS z usługami integracyjnymi SQL Server i Master Data Services.

Usługi integracyjne:

Integration Services to platforma projektowa dla wysokowydajnych rozwiązań integracji danych, w tym pakietów hurtowni danych do ekstrakcji, przekształcania i ładowania danych (ETL).

Master Data Services:

Master Data Services jest rozwiązaniem SQL Server służącym do zarządzania danymi głównymi. Rozwiązanie zbudowane w oparciu o Master Data Services zapewnia, że raportowanie i analiza są oparte na właściwych informacjach. Dzięki usługom Master Data Services tworzysz centralne repozytorium danych głównych i zarządzasz monitorowanym i bezpiecznym zapisem tych danych w miarę ich zmian w czasie.

Usługi analityczne:

Usługi analityczne to platforma danych analitycznych i zestaw narzędzi business intelligence dla osób, zespołów i firm. Projektanci serwerów i klientów wspierają tradycyjne rozwiązania OLAP, nowe rozwiązania do modelowania tabel oraz samoobsługowe funkcje analizy i współpracy z Power Pivot, Excel i środowiskiem SharePoint Server. Usługi analityczne obejmują również eksplorację danych, aby pomóc w identyfikacji wzorców i relacji ukrytych w dużych ilościach danych.

Replikacja:

Replikacja jest zestawem technologii do kopiowania i dystrybucji danych i obiektów bazy danych z jednej bazy do drugiej, a następnie synchronizacji baz danych w celu zapewnienia spójności danych. Dzięki replikacji można dystrybuować dane do wielu lokalizacji, użytkowników zdalnych lub mobilnych poprzez sieci lokalne i rozległe (WAN), połączenia dial-up, połączenia bezprzewodowe lub Internet.

Usługi sprawozdawcze:

Usługi raportowania udostępniają przedsiębiorstwom funkcje raportowania internetowego, dzięki czemu można tworzyć raporty, które pobierają treść z różnych źródeł danych, publikować raporty w różnych formatach oraz centralnie zarządzać subskrypcjami i zabezpieczeniami.

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do zastosowania Microsoft SQL Server Standard2017, 2 Core Edition
- Wielojęzyczny, 64-bitowy
- Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, społeczności i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2017 Standard, 2 Core Edition"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

2623,50 zł ocalony
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
2283,01 zł * 4906,51 zł *
Ostatnio oglądany