Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2017 Standard

3229,95 zł * 4797,45 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 03052018
 • 228-11135
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Serwer SQL 2017 SQL Server 2017 Standard- udana edycja Licencja StandardSQL Server 2017... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard"

Serwer SQL 2017

SQL Server 2017 Standard- udana edycja


Licencja StandardSQL Server 2017 jest dostosowana do wydajnej pracy. Dzięki swojej przydatności dla systemu Linux i certyfikowanych platform Docker, system ten okazuje się być elastyczny i funkcjonalny. Kompleksowe nowe funkcje optymalizują już istniejące mocne strony poprzedniej wersji. Możesz z tego skorzystać, jeśli kupisz SQL Server 2017 i wykorzystasz go do swojej pracy projektowej.
Możesz zakupić od nas SQL Server 2017 Standardw niskiej cenie. Licencjonowanie opiera się na zasadzie Server/CAL. System jest dostępny w języku niemieckim, angielskim i wszystkich innych językach.

Serwer SQL 2017 Standard- Informacje i innowacje

W systemie operacyjnym Microsoft Server wszyscy użytkownicy lub maszyny potrzebują użytkownika lub urządzenia CAL. W ramach konsultacji z ekspertami SQL Server 2017 możemy przedstawić Państwu ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Skontaktuj się z naszym kompetentnym zespołem, a my poinformujemy Cię o specjalnych funkcjach SQL Server 2017 Standard.
Ta pełna wersja jest oceniana między innymi za lepszą wydajność i przydatność systemu Linux. Korzystasz również z wielu funkcji modułu. Wersja StandardEdition jest szczególnie przydatna dla średnich przedsiębiorstw. Masz do wyboru różne platformy i języki programowania, które mogą być zarządzane w chmurze.
Zoptymalizowana wydajność, skalowalność i dostępność zmniejszają podatność nowego serwera SQL. Równie ważna w tym kontekście jest optymalizacja interfejsów mobilnych. Dzięki graficznemu i strukturalnemu wzbogaceniu surowych danych, co można zrobić bez większego wysiłku, możliwa jest elastyczna prezentacja na różnych urządzeniach końcowych. Automatyczne strojenie, możliwość ponownego odtwarzania indeksu online, jak również baza danych wykresów to kolejne innowacje w zakresie ulepszonej prezentacji wizualnej.

Serwer SQL 2017 Standardtechnologie

W kontekście Standardtechnologii SQL Server 2017 wykorzystuje się wiele przydatnych funkcji, które zostaną tu pokrótce przedstawione.

Moduł bazy danych jest, że tak powiem, jednostką centralną do przechowywania, przetwarzania i tworzenia kopii zapasowych danych. Tutaj masz kontrolowany dostęp do swoich danych i możesz inicjować szybkie przetwarzanie transakcji. Nawet duże ilości danych mogą być szybko przetwarzane. SQL Server 2017 Standardspełnia tym samym wysokie wymagania średnich przedsiębiorstw.

Dzięki usługom Microsoft R możliwa jest łatwa integracja języka R z przepływem pracy. Wywołując zapisane procedury Transact-SQL, można łatwo odtworzyć, przeszkolić i przeanalizować modele. Ponadto, Microsoft R Server, który jest częścią StandardSQL Server 2017, zapewnia skalowalne wsparcie na istniejących platformach.

Inne przydatne funkcje StandardSQL Server 2017 to oparte na wiedzy usługi w zakresie jakości danych związane z usługami w zakresie danych w chmurze oraz usługi integracyjne dla wysokowydajnych rozwiązań, takich jak Hurtownia Danych. Master Data Services rozszerzają wydajność StandardSQL Server 2017 i zapewniają wysokie bezpieczeństwo informacji.
Usługi analityczne to platforma do analizy danych, która służy jako zestaw narzędzi wywiadowczych. To właśnie tutaj powstają innowacyjne modelowanie stołu, aplikacje samoobsługowe i rozwiązania OLAP. Inną ciekawą cechą jest replikacja, która łączy w sobie kilka technologii. Chodzi tu o kopiowanie i dystrybucję danych oraz synchronizację. Funkcjonalność raportowania internetowego jest gotowa do użycia jako usługa raportowania w StandardSQL Server 2017. Technologie User-CAL i Device-CAL dotyczą opcji dostępu, które umożliwiają indywidualną, oszczędzającą zasoby pracę.

Kup SQL Server 2017 Standardonline - skorzystaj z jego wielu funkcji i wydajności!


Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Device CAL: Device CAL są szczególnie przydatne dla firm, w których na jednym Urządzeniepracuje kilku pracowników. Dzięki systemowi Windows Server 2012 Device CALs nie musisz kupować dostępu na jednego pracownika, tylko dostęp na Urządzenie. To, czy ta forma licencjonowania jest odpowiednia dla Ciebie, zależy od struktury Twojej firmy. Wybierając odpowiednie CAL-y, pracujesz oszczędnie i oszczędzasz zasoby. Możliwe jest również łączenie CAL-ów urządzeń i CAL-ów użytkowników.

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do użycia Microsoft SQL Server 2017 Standard..
- Wielojęzyczny, 64-bitowy
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.
Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2017 Standard"
23 paź 2020

Alles wie es sein soll.

Alles in Ordnung - wie immer ! Sehr gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

7600,00 zł ocalony
Ostatnio oglądany