Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 Device CAL

Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 Device CAL

763,82 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822340
 • DG7GMGF0MF3T-0001
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Wzmocnij swoją firmę dzięki Microsoft SQL Server 2022 Standard Device CALs Ważnym... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 Device CAL"

kisspng-microsoft-sql-server-database-admi-server-5ad641f3073f38Wzmocnij swoją firmę dzięki Microsoft SQL Server 2022 Standard Device CALs

Ważnym narzędziem dla firm są Microsoft SQL Server 2022 Standard Device CALs, które pozwalają zarządzać i kontrolować dostęp do serwerów. Jest to szczególnie ważne, aby zapewnić, że dostęp do serwera i jego zasobów mają tylko uprawnione urządzenia.

Microsoft SQL Server 2022 Standard Device CAL (Client Access License) to licencja, która umożliwia urządzeniu
dostęp do Microsoft SQL Server 2022 Standard. Dzięki Device CAL urządzenie może uzyskać dostęp do serwera z dowolnej lokalizacji, o ile posiada ważny Device CAL i jest używane przez upoważnionego użytkownika. Jest on podobny do programu User CAL, ale jest kupowany na urządzenie, a nie na użytkownika.

Kup Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 Device CAL w niskiej cenie

Device CALs są ważną częścią strategii licencjonowania organizacji, ponieważ pozwalają zarządzać i kontrolować dostęp do serwera przez urządzenia, a nie przez indywidualnych użytkowników. Może to być szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy wielu użytkowników korzysta z jednego urządzenia, np. w bibliotece publicznej lub kiosku.

Certyfikaty Device CALs są zazwyczaj kupowane dla każdego urządzenia, co oznacza, że każde urządzenie, które potrzebuje dostępu do serwera, musi mieć swój własny CAL. Dzięki temu organizacje mogą łatwo śledzić i zarządzać dostępem urządzeń do serwera oraz dostosowywać licencje do zmieniających się potrzeb firmy.

Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft SQL Server 2022 Standard Device CALs to ważne narzędzie dla organizacji, które chcą zarządzać i kontrolować dostęp do swoich serwerów, aby zapewnić, że tylko autoryzowane urządzenia mają dostęp do serwera i jego zasobów.

SQL-server_CAL-licensing-figure

Microsoft SQL Server 2022 Standard jako RDBMS

Microsoft SQL Server to system zarządzania relacyjną bazą danych (RDBMS) przeznaczony do przechowywania i zarządzania dużymi ilościami danych. Służy do zarządzania i przechowywania danych używanych przez strony internetowe, aplikacje i serwery.

Jest to potężna i bogata w funkcje platforma, która pomaga organizacjom w efektywnym i bezpiecznym zarządzaniu i przechowywaniu danych.

SQL Server Standard Edition to kompleksowa platforma bazodanowa, która zapewnia zarządzanie danymi klasy korporacyjnej i funkcje business intelligence. Oferuje obsługę do 128 GB pamięci, 64 rdzenie oraz funkcje hurtowni danych i BI, takie jak analityka operacyjna w czasie rzeczywistym, jeziora danych i zaawansowana analityka z obsługą języków R i Python.

SQL Server Standard Edition można kupić jako licencję na urządzenie, co oznacza, że może być używany na jednym urządzeniu. Dzięki temu jest to dobry wybór dla małych i średnich firm, które potrzebują wydajnej i niezawodnej platformy bazodanowej, ale nie potrzebują zaawansowanych funkcji i skalowalności edycji Enterprise.

 

Najważniejsze cechy Microsoft SQL Server 2022 Standard

Skalowalność

Wysoka dostępność

Bezpieczeństwo 

Narzędzia do zarządzania

Microsoft SQL Server 2022 Standard został zaprojektowany tak, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb organizacji. Może obsługiwać duże ilości danych i dużą liczbę użytkowników bez utraty wydajności.
Microsoft SQL Server 2022 Standard zawiera wiele funkcji zapewniających wysoką dostępność, w tym klasterowanie awaryjne, tworzenie kopii lustrzanych baz danych i wysyłanie dzienników. Dzięki temu baza danych pozostaje dostępna nawet w przypadku awarii sprzętu lub oprogramowania. 
Microsoft SQL Server 2022 Standard zawiera szereg zabezpieczeń, które chronią dane przed nieautoryzowanym dostępem lub manipulacją. Obejmują one szyfrowanie, uwierzytelnianie i kontrolę dostępu.
Microsoft SQL Server 2022 Standard zawiera szereg narzędzi pomagających administratorom w zarządzaniu i utrzymaniu bazy danych, w tym studio zarządzania, narzędzia do monitorowania wydajności oraz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.


Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft SQL Server 2022 Standard jest potężnym i bogatym w funkcje systemem zarządzania bazami danych, który nadaje się dla firm każdej wielkości.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany