Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 User CAL

Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 User CAL

762,08 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822341
 • DG7GMGF0MF3T-0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Z dowolnego urządzenia posiadającego Microsoft SQL Server 2022 Standard User CAL Dostęp... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 User CAL"

Microsoft Certified Reseller badge
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cie w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytan, skorzystaj z wyjatkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymac spersonalizowane oferty, skontaktuj sie z nami droga mailowa: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

kisspng-microsoft-sql-server-database-admi-server-5ad641f3073f38
Z dowolnego urządzenia posiadającego Microsoft SQL Server 2022 Standard User CAL

Dostęp do SQL Server Standard Edition z dowolnego urządzenia posiadającego Microsoft SQL Server 2022 Standard User CAL

Microsoft SQL Server 2022 Standard User CAL (Client Access License) to rodzaj licencji, która pozwala pojedynczemu użytkownikowi na dostęp do SQL Server Standard Edition z dowolnego urządzenia. Jest to rozwiązanie podobne do Device CAL, ale kupuje się je na użytkownika, a nie na urządzenie.

Innymi słowy, pojedynczy User CAL pozwala użytkownikowi na dostęp do SQL Server Standard Edition z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego, z ilu urządzeń korzysta użytkownik. Jeśli masz wielu użytkowników, którzy potrzebują dostępu do SQL Server z różnych urządzeń, musisz zakupić User CAL dla każdego użytkownika.

SQL-server_CAL-licensing-figure

 

Kup taniej Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 User CAL dla swojej firmy

SQL Server Standard Edition z jednym CAL-em użytkownika to dobry wybór dla firm, które

 • mają małą liczbę użytkowników
 • konieczność dostępu do serwera SQL z wielu urządzeń
 • potrzebują wydajnej i niezawodnej platformy bazodanowej

 

Korzystanie z Microsoft SQL Server 2022 Standard User CAL ma kilka zalet w porównaniu z Device CAL


Elastyczność: dzięki User CAL użytkownik może uzyskać dostęp do serwera SQL z dowolnego urządzenia, natomiast Device CAL jest przypisany do konkretnego urządzenia. Może to być przydatne dla organizacji, których pracownicy korzystają z wielu urządzeń lub muszą mieć dostęp do serwera SQL z różnych miejsc.

Oszczędność kosztów: W niektórych przypadkach bardziej opłacalne może być zakupienie licencji User CAL zamiast Device CAL, zwłaszcza w przypadku organizacji z dużą liczbą użytkowników.

Uproszczenie: programami User CAL można zarządzać łatwiej niż Device CAL, ponieważ nie trzeba ich przypisywać do konkretnych urządzeń. Może to ułatwić śledzenie i zarządzanie licencjami dla Twojej firmy.

Skalowalność: Gdy firma się rozrasta i trzeba dodać więcej użytkowników, łatwiej jest zakupić dodatkowe konta User CAL niż dodatkowe konta Device CAL.

 

Uwolnij moc SQL Server 2022 Standard z jednym User CAL

Microsoft SQL Server to kompleksowa platforma bazodanowa, która zapewnia zarządzanie danymi klasy korporacyjnej i funkcje business intelligence. Jest on używany przez firmy różnej wielkości do przechowywania i zarządzania danymi wykorzystywanymi przez strony internetowe, aplikacje i serwery.

SQL Server Standard Edition to wydajna i niezawodna platforma bazodanowa, która doskonale nadaje się dla małych i średnich firm. Oferuje obsługę do 128 GB pamięci, 64 rdzenie oraz funkcje hurtowni danych i BI, takie jak analityka operacyjna w czasie rzeczywistym, jeziora danych i zaawansowana analityka z obsługą języków R i Python.

Usługa User CALs to dobry wybór dla organizacji, które mają niewielką liczbę użytkowników i potrzebują wydajnej i niezawodnej platformy bazodanowej, ale nie potrzebują zaawansowanych funkcji i skalowalności edycji Enterprise. Są one również łatwiejsze w zarządzaniu niż Device CAL, ponieważ nie trzeba ich przypisywać do konkretnych urządzeń. Może to ułatwić śledzenie i zarządzanie licencjami dla Twojej firmy.

Microsoft SQL Server 2022 Standard User CAL to elastyczna i ekonomiczna opcja licencjonowania dla organizacji, które potrzebują niezawodnej i wydajnej platformy bazodanowej do zarządzania danymi i prowadzenia wywiadu biznesowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2022 Standard 1 User CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany